Treści z tagiem: Tuska

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

„Tragiczny kryzys przywództwa UE, całkowite oderwanie klasy politycznej europejskiej od rzeczywistości, oderwanie od nastrojów demokratycznych, kompletne zagubienie elit politycznych UE, arogancja połączona z ignorancją wobec tego, co się dzieje wśród zwykłych ludzi? Tak prof. Andrzej Nowak określił źródła problemów UE. Stosownie do tej...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Nowe stanowisko Tuska miało zdaniem jego popleczników być szansą na podniesienie siły naszego głosu w Europie.. Prawda dla popleczników okazuje się brutalna. Czwartkowy szczyt w Brukseli już jest sukcesem Rosji. W dokumencie, który ma być stanowiskiem całej Unii, ekipa Tuska poświęciła Ukrainie zaledwie dwa akapity. Dużym zgrzytem...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Paweł Majewski Po podobnych taśmach na Węgrzech opozycja wyprowadziła ludzi na ulicę. Nie kusi was ten wariant?

Adam Hofman Viktor Orban rozgrywał sprawy w sposób chłodny. Od taśm do zdecydowanego zwycięstwa minęło wiele miesięcy. To, jak rozgrywał sprawę Orban, jest naprawdę ważną instrukcją.”

Łukasz Warzecha „Zero...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:4)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Czy ciągle jeszcze spora siła Tuska i jego ferajny opiera się tylko na lemingach, tych młodych, wykształconych z dużych miast i na rzeszy kombinatorów, podpiętych finansowo do rządowej machiny rozdającej kontrakty i przewalającej przetargi?
Czy to tylko zachodnie, głównie niemieckie media, propagujące pupila Angeli Merkel spajają...

2.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Zastanawiam się czy może krzywdzę tuska uważając że nawiązał spisek z Putinem dla pozbycia się konkurenta.
Może się mylę i to tylko mały głupi nieporadny człeczyna, który nic nie umie, nic mu nie wychodzi i cieszy się że inny przez zbrodnię rozwiązał jego problem.
Odpowiedzialność z nim dzieli jego otoczenie korzystające z jego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Chce Pan powrotu do przeszłości, panie Tusk? Myślę, że nie. W takim razie proszę - spotkajmy się w otwartej debacie telewizyjnej i przedstawmy argumenty za i przeciw. Ja chcę zgody
- mówił w rozmowie z programem "Studio Wschód" Wiaczesław Mosze Kantor, szef Acronu, który jest zainteresowany przejęciem polskich Azotów.
Premier...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Przeczytałem na portalu wpolityce.pl artykuł o tym jak urzędnicy z UE chcą walczyć z rasizmem i wprowadzać poprawność w sferze wyrażania się o rasach.
http://wpolityce.pl/dzienniki/...
Ponieważ mam już swoje lata i większą część swojego życia przeżyłem w PRL , mogę śmiało powiedzieć , że UE działa jak ZSRR. Idioci dopuszczeni do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

  Dzień 1-go września 2011 roku to data symboliczna i historyczna jednocześnie. Tym razem nie dlatego, że 72 lata temu Niemcy napadły na Polskę.

Właśnie w tym dniu, w państwie, które „zdało egzamin”, na cmentarzu parafialnym na krakowskich Bielanach odbył się drugi już w ciągu 16 miesięcy pogrzeb śp. Zbigniewa Wassermanna.

Na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W ostatnim okresie prof. Andrzej Nowak otrzymuje koperty z kałem i listy z wyzwiskami. Korespondencja przychodzi na adres Instytutu Historii UJ. Wysyłane są również kartki pocztowe, w których profesor obrzucany jest niewybrednymi obelgami.

Jakiś czas temu Instytut Historii odwiedziła grupa osób podających się za dziennikarzy. Ich...

0
Brak głosów