Nota kapłana sekty obywatelskiej do Watykanu

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Wreszcie uzyskałem pełne potwierdzenie, że Polską rządzi sekta, która w sytuacji ujawnienia jej prawdziwych celów, wysłała notę do Watykanu, skarżąc się na katolickiego księdza, który powiedział parę słów prawdy o dotychczasowych „osiągnięciach” sekty i jej guru. O sekciarstwie Platformy Obywatelskiej pisałem już w 2010 roku, ale nie sądziłem, że oprócz kaznodziei Gowina (zresztą, odsuniętego już na boczny tor) oraz ciągle aktywnego egzorcysty Niesiołowskiego, tak szybko poznamy, kto kieruje Radą Kapłanów sekty obywatelskiej.

http://niepoprawni.pl/blog/705/czy-platforma-obywatelska-jest-niebezpieczna-i-destrukcyjna-sekta

Radą Kapłanów sekty obywatelskiej bez wątpienia kieruje Radosław Sikorski, który wyznał nieocenionej dla sekty Monice Olejnik, że „Ojciec Tadeusz Rydzyk zgrzeszył przeciwko ósmemu przykazaniu” - co w pełni uzasadniało wysłanie przez niego noty do Watykanu. Zatem, to Kapłan Sikorski został upoważniony przez Geniusza Kaszub i Słońce Peru do tropienia naruszeń wiary w cudy Geniusza Kaszub i Słońca Peru – i to w oparciu o Dekalog!

Oczywiście – Sikorski, jako kapłan sekty obywatelskiej ma prawo do potępienia tych wszystkich, którzy naruszyli zasady wiary, zatem zapewne kieruje kongregacją wiary w Tuska. Dlatego też kapłan sekty obywatelskiej wyjaśnił Monice Olejnik, na czym polegał grzech o.Rydzyka, przez który to o. Rydzyk musiał zostać potępiony. Kapłan Sikorski przypomniał więc Monice Olejnik jak brzmi przykazanie, który o. Rydzyk złamał. Jest to : „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”. Oczywiście tym bliźnim nie może być abstrakcyjne „totalitarne państwo”, ale realny „totalitarny Tusk”. Wynika to z logiki wiary w Donalda Tuska - stąd więc nota do Watykanu.

Zatem, na naszych oczach powstał już kościół Geniusza Kaszub, którego kapłani zamierzają decydować za Watykan i za Papieża – nie tylko w sprawie nominacji papieskich, ale także w sprawie degradacji, a właściwie klątwy na wskazane przez sektę osoby. Dużą rolę spełnia tu egzorcysta Niesiołowski, który wykrył już „pro-pisowskich żurnalistów”, a nawet pro-pisowskich głupków”, że nie wspomnę o palantach, bucach i innych miłosnych określeniach egzorcysty. Nie zapominajmy, że już znacznie wcześniej – nie ko inny, ale prymas sekty obywatelskiej zadecydował o tym, że ks. płk Sławomir Żarski - kandydat na stanowisko ordynariusza polowego Wojska Polskiego, który popadł w konflikt z B. Komorowskim - przestał być wikariuszem generalnym i został przeniesiony do rezerwy kadrowej MON. W miejsce podpadniętego prymasowi sekty, księdza Żarskiego (który w swoich kazaniach bronił Krzyża na Krakowskim Przedmieściu), ordynariuszem polowym Wojska Polskiego został mianowany Biskup Józef Guzdek.

Po tym niewątpliwym sukcesie sekty obywatelskiej, Geniusz Kaszub i Słońce Peru postanowił pójść dalej, wskazując na specjalistę od dożynania watah, by tropił wszelkie przejawy utraty wiary w cudowną moc Geniusza Kaszub i Słońca Peru. Dlatego – przed rzuceniem klątwy na o. Rydzyka – kapłan Sikorski „miał wymianę zdań na ten temat z prymasem Polski, nuncjuszem papieskim w Polsce i jego watykańskim odpowiednikiem. - Z nuncjuszem i prymasem rozmawiałem przed wręczeniem noty dyplomatycznej" - powiedział Monice Olejnik kapłan Sikorski.

Tak więc kapłan sekty obywatelskiej pouczył także prymasa Polski i nuncjusza papieskiego w Polsce o istocie grzechu o. Rydzyka i dlaczego ten grzech wymagał noty Polski do Watykanu - w oparciu o interpretację dekalogu przez Sikorskiego. Był to bowiem grzech śmiertelny o. Rydzyka, z czego niestety Watykan do dzisiaj nie zdaje sobie sprawy. Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi powiedział bowiem, że "jakiekolwiek oświadczenie ks. Tadeusza Rydzyka nie angażuje Stolicy Apostolskiej ani polskiego Kościoła". Tak rzecznik skomentował wiadomość o nocie polskiego MSZ do Watykanu!  

Wobec obojętności Watykanu na łamanie zasad wiary w Tuska - kapłan Sikorski zmuszony został wyjaśni w „Kropce nad i” istotę ciężkiego naruszenia ósmego przykazania przez o. Rydzyka : „Ojciec Rydzyk przedstawił fałszywe świadectwo o Polsce w przeddzień naszej prezydencji w UE”.  Wprawdzie Pan Bóg nie nakazał w ósmym przykazaniu dekalogu, by nie mówić fałszywego świadectwa przeciw krajowi swemu w przeddzień jego prezydencji w UE  - jednak ciężki grzech o. Rydzyka da się wyjaśnić w oparciu o talmudyczne rozumowanie – na podstawie poniższej historyjki:

„Goj [nie-Żyd] upierał się by talmudysta wyjaśnił mu czym jest Talmud. Mędrzec w końcu się zgodził i zadał Gojowi następujące pytanie:

- Dwaj mężczyźni schodzą w dół z komina. Kiedy dochodzą do dna, twarz jednego pokryta jest sadzą, drugiego jest czysta. Który z nich będzie się mył?

- Ten który jest brudny – odpowiedział Goj

- Nie, gdyż brudny widzi czystą twarz drugiego i myśli, że też jest czysty. Zaś czysty widzi brudną twarz drugiego i myśli, że jest również brudny.

- Rozumiem! – krzyczy Goj – Zaczynam rozumieć czym jest Talmud.

- Nie, nic nie zrozumiałeś – powiedział rabin – jak mogło się stać, że dwaj mężczyźni po zejściu z komina, jeden jest czysty, a drugi brudny?

Na podstawie powyższego rozumowania – przy okazji dowiemy się, jakim zagrożeniem dla Polski i Polaków jest sekta obywatelska, skoro specjalista od dożynania watah stał się interpretatorem dekalogu, a Tusk stał się Polską. A kto tu jest czysty a kto brudny po 22.latach III RP ? Tusk,czy Polska ? A może oboje, skoro Tusk to Polska ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Partia Obłąkanych, co objawiło się gwałtownym atakiem na sprawozdanie posła Pana Macierwicza. Zaatakowali całą opozycję z pianą na ustach. A to oznacza, że są winni! Bo tylko tak reagują wariaci na spokojnie stawiane im zarzuty. Bardzo sobie cenię P. Macierewicza za spokój i opanowanie. Ale musi bardzo na siebie uważać, bo jestem pewna, że w odpowiedniej chwili wyciągnie asa z rękawa. A tego spanikowani zdrajcy i oszuści już nie strawią. Aż strach pomyśleć jak zareagują wtedy.Badżmy przygotowani na najgorsze...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#167569

„Ojciec Rydzyk przedstawił fałszywe świadectwo o Polsce w przeddzień naszej prezydencji w UE”

Przecież on kompromituje Polske

Pozdrawiam

PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167599

Pozdrawiam

PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167604

Teraz wiemy że radio Maryja,i tv Trwam przeszkadzają Żydom,naczelny Rabin chwali Sikorskiego za walkę z ojcem dr Rydzykiem,już oficjalnie wtrącają się w sprawy Polskie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167610

gość z drogi

a Sekta?

bez watpienia jest,ale ja mam ich gdzieś,mojego GŁOSu i tak nigdy nie dostaną

zaraz włączę sobie moje Radio,i co mi zrobią ?

Zapomnieli,że żyją dzieki naszym podatkom i mimo,ze ich nie wybierałam,to płacę i Wymagam

szacunku dla siebie,dla Moherów i dlaPolski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167614

gość z drogi

a Sekta?

bez watpienia jest,ale ja mam ich gdzieś,mojego GŁOSu i tak nigdy nie dostaną

zaraz włączę sobie moje Radio,i co mi zrobią ?

Zapomnieli,że żyją dzieki naszym podatkom i mimo,ze ich nie wybierałam,to płacę i Wymagam

szacunku dla siebie,dla Moherów i dlaPolski

Dycha,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167616

gość z drogi

my ,internauci od miesiecy wpisujemy te Nazwiska jako symboliczne w sprawie

odpowiedzialności... na RAZie moralnej

i mamy Rację,

bo tylko wPolsce obecnej TO się mogło zdarzyć,ze Ludzie na wymienionych stanowiskach sami nie złozyli dymisji na ręce 

premiera,tylko w obecnej Polsce

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167632

gość z drogi

/ski

czego dowiedział się sie Grzegorz Minkiewicz i dlaczego nawet nekrologu 

kancelaria,którą reprezentował Tomasz Arabski,nie podała do wiadomosci publicznej 

Czy był to komunikat/pismo o stanie Samolotu,a moze coś innego ?

pamietajmy,ze ten Urzędnik Panstwowy,znał najwieksze tajemnice panstwowe,chyba podlegala mu tzw kancelaria tajna,ale o tym obszernie pisali blogerzy Krzysztofjaw i Ł.Ł

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167633

gość z drogi

 i Tuska,w trakcie Nocnego POwrotu Polskich Trumien na Lotnisku,chyba było to 16 kwietnia 2010

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167635