Najnowsze wyniki kampanii wyborczej PO!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Jeszcze przed wygłoszeniem expose przez rezydenta Pałacu, Ministerstwo Prawdy ujawniło wyniki kampanii wyborczej PO do samorządów. Okazuje się, że tajne zalecenia Centrali PO w sprawie wyglądu apolitycznych kandydatów partii na prezydentów miast, odniosły swój zamierzony skutek.

Dlatego, w trybie pilnym wycofano powyższy plakat wyborczy HGW, na którym apolityczna kandydatka Platformy Obywatelskiej sfotografowana została na tle konstrukcji mostu, obiecując kolejny raz warszawiakom budowę Mostu Północnego. Jak widać na wycofanym plakacie, HGW ubrana jest w elegancką, wieczorową garsonkę, prezentując warszawiakom swój charakterystyczny zębiczny uśmiech. Wszystko niby w porządku, ale….

Z badań specjalistów Ministerstwa Prawdy bezspornie wynika, że ten sam, apolityczny kandydat Platformy może obiecać circa 4-krotnie więcej swoim wyborcom, jeśli tylko wypełni tajne zalecenia Centrali PO. Jak się okazuje - ta sama HGW, ale już ubrana w błękitną garsonkę i z niezębicznym uśmiechem – jest w stanie obiecać nie tylko budowę mostu, ale także przedszkoli, żłobków i szpitali, czyli dokładnie 4-razy więcej niż z uśmiechem zębicznym. Jeżeli jednak HGW zostanie przedstawiona jako inżynier HGW, z kaskiem na głowie – zaufanie do obietnic kandydata tak drastycznie wzrasta, że inż. HGW mogłaby na poniższym plakacie obiecać zamianę hotelu Bristol w przedszkole, a nawet w żłobek im. Henryki Krzywonos. Siła niezębicznego uśmiechu jest więc porażająca w przypadku inżyniera HGW, co widać poniżej:

Ale to nie koniec epokowych odkryć Ministerstwa Prawdy, które na co dzień zajmuje się wizerunkiem naszego premiera, dzięki czemu premierowi nie jest w stanie zagrozić ani katastrofa pod Smoleńskiem, ani katastrofalny deficyt, czy też obiecana pomoc dla powodzian. Wystarczy tylko, że premier zostanie odmłodzony o 20 lat i założy niebieską koszulę - i już cały Naród pójdzie za apolitycznym Tuskiem i jego apolitycznymi kandydatami, kolejny raz wierząc w cudy mostów i autostrad . Siła oddziaływania odmłodzonego o 20-lat premiera, niezębicznie uśmiechniętego i w niebieskiej koszuli sprawia, że Naród natychmiast zapomina o poprzednich cudach, które Tusk Narodowi obiecał. Ludzie po prostu stoją z otwartymi gębami, wpatrując się w obrazek młodzieńca, który nam zbuduje bajkową przyszłość.

Jak jednak wykazały badania na portalu Niepoprawnych – jeszcze większy sukces może odnieść apolityczny Tusk, gdy się go odmłodzi o dodatkowe, ponad 30-lat, czyli do czasu, gdy Donaldzik był bobasem. Wówczas, w budowę przedszkoli i żłobków przez Tuska i jego rówieśników, skłonne są uwierzyć nawet zwolenniczki Radia Maryja – widząc bobaska z klockami lub piłeczką, który przecież z polityką nie może mieć nic wspólnego…

Z tego względu, już teraz przygotowywane są plakaty na drugą turę wyborów dla takich apolitycznych kandydatów, jak HGW czy Miruś Sekuła – kolega Rysia od hazardziku, a zarazem kandydat na prezydenta Hindenburga (obecnie m.Zabrze). Ministerstwo Prawdy spodziewa się, że główny bój o zdobycie serc warszawiaków oraz hindenburczyków (obecnie zabrzan), to będą żłobki i przedszkola.

Dlatego, proces odmładzania apolitycznych kandydatów PO nie zostanie zaprzestany, przy wykorzystaniu wszystkich zdobyczy Korei Północnej w ożywianiu i odmładzaniu Kim Ir Sena - w połączeniu ze zdobyczami zachodnich technologii Photoshopu. Przeciętnemu wyborcy wystarczy przecież tylko jedno spojrzenie na odmłodzonego Donalda, by już wiedzieć, na kogo zagłosować w najbliższych wyborach.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...komentarz ten baaardzo poprawił mi humor, na "10",

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#106568

Szkoda że nie zainwestowaliśmy w plakaty ze starym,zgrzybiałym,brzydkim dondonkiem,przy zielonej mapie Polski,mówiącym o wspaniałym rozwoju i sukcesach, z widocznymi za oknem gruzami.
Pozdrowienia
zib1

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia
zib1

#106570

Dobra partia dba o wszystko, a PO twierdzi, że dobra jest, więc... czy PO również narobi dzieci do tych żłobków i przedszkoli? Bo jakoś ta przedwyborcza obiecanka macanka ździebko niepełna mi się wydaje...
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#106597

rzeczy!
To na jaki gwint żłobki i przedszkola?
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#106785

Narobi,narobi... duplikatów albo innych klonów donko-bronkowych.Brrr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

dor

#106846

w TVN Warszawa na pytanie telewidza o urzędników ratusza, którzy w czasie godzin pracy zajmowali się kampanią wyborczą PO (chyba plakaty), pani HGW odpowiedziała, że ukarze ich srogo :D)))
a dondonka kto ukarze? przecież jeździ za friko po całej Polsce. codziennie widzimy w TV jak prowadzi kampanię samorządową PO.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106631

"nie zajmujcie się polityką" - takie hasło widnieje na wielu ogromnych bilbordach. To niech odmłodzeni reklamujący się na nich dadzą przykład i niech się do tego hasła zastosują. Bardzo, bardzo bym tego sobie życzyła...terka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 - terka

#106636

Znalazłam na stronie prof.dr hab.M.Dakowskiego

 

NIEWIARYGODNE ! Człowiek, którego naiwni - wierząc jego obietnicom - wybrali na POLITYKA i został przez to premierem, ma teraz bilbordy, gdzie przedstawiono go jak plastikowego "zbójnika"  z reklamy piwa. Mówi: "nie zajmujmy się polityką, budujmy mosty". 1) To za co mu płacimy, jeśli nie zajmuje się "polityką"? 2) czy zaryzykowałbyś przejście po kładce, którą by ten typ zaprojektował? To mu zapewne wrogowie rozklejają... (czarny pijar?)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#106659