Na smyczy Putina…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Nasz drogi europejski premier, w walce z zacofaniem, czyli ś.p. Lechem Kaczyńskim, osiągnął swój cel. Polska, po uwolnieniu się z sowieckich szpon w 1989 roku, znów znalazła się na ustach Europy - niestety dzięki temu, że znów trafiliśmy w szpony Rosji.

Zawdzięczamy to rozumnej polityce władców III RP i samego Donka – kreatora bezgranicznego zaufania do Putina - po katastrofie smoleńskiej - oraz masie pro-sowieckich kundelków, których nietrudno wskazać, gdyż lansowani są codziennie przez reżimowe media. Przekonanie władców III RP, że wystarczy wyrugować niezależnych redaktorów i niezależne programy z publicznych mediów, by nic nie dotarło do polskiej publiczności, okazało się dramatyczną pomyłką. Wprawdzie można takiej operacji dokonać metodą Kim Ir Sena – zamykając granicę, ale mleko już się rozlało. Już Donek go nie pozbiera i niczego  nie pozamyka:  już otaczać go będzie okrutna prawda, zaciskać się jak pętla, przed którą już nigdy nie ucieknie.

Niestety też dla Donka, to ś.p. Lech Kaczyński – nazywany przez pro-sowieckich kundli jako karzeł a nawet kurdupel - zaczyna urastać do roli giganta, walczącego o należną Polsce pozycję w Europie…

I o tym Europa zaczyna się także dowiadywać. Właśnie telewizja holenderska wyemitowała program, którego Tusk nie będzie w stanie zatrzymać. Nie uda się Donkowi i jego emisariuszom zamknąć ust Europie, do której zaczyna docierać prawda o „prawdziwym europejczyku”, chodzącym na smyczy Putina:

http://player.omroep.nl/?aflID=11565491&tt888=true 

Czy w obecnej sytuacji Polska jest stabilnym krajem w regionie: pyta wydawca programu? Odpowiedźcie sobie sami, po obejrzeniu tego wstrząsającego filmu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Krzepiący jest fakt, że są jednak publicyści, dziennikarze i specjaliści, na których można liczyć w tej dramatycznej sytuacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98511

Dzięki Kapitan Nemo za ten pokrzepiający tekst.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98516

Pytam : ilu obejrzy ten film ? Ilu przeczyta powyższy tekst ? Wiem , wiem - kropla drąży kamień ! Ale porównajcie to moi drodzy z wielkością nakładu GWna i newsów TVN ,Zetki, RMF-u, Superstacji, Eski, ect,ect,ect....NIKŁE SZANSE NA ZMIANĘ POSRANEJ ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZNEJ ! Kropla w oceanie kłamstwa i odmóżdżenia narodowego. Amen.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Można czasami okłamać parę osób albo od czasu do czasu oszukać wszystkich wokół, ale nie da się oszukiwać wszystkich bez przerwy. Abraham LINCOLN Nikt nie jest beznadziejniej zniewolony, Niż ci którzy błędnie wierzą iż są wolni. Johann Goethe

#98534

Bardzo dziękuję za materiał. Pozostaję z poczuciem, że wszyscy nadal lecimy tym samolotem...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98552

żeby do niektórych zaczęło docierać.

Nie to jest najważniejsze, czy był to zamach, czy nie i kto ewentualnie tego dokonał. Najważniejsze jest to, że polska państwowość znajduje się w  takiej mizerii, iż byle frajer może zabić nam prezydenta.

Putinowi nie był potrzebny martwy Kaczyński w Smoleńsku, ale skoro już wypadek się zdarzył, to po mistrzowsku rozgrywa emocje. Serial upokorzeń, tylko tak można to nazwać. I serial dwuznacznych insynuacji.

Ruski usunęli siedzenia, powybijali okna we wraku i zwinęli kevlarowe kamizelki BOR-owików. Według fachowców te przedmioty mogą "pamiętać" użycie materiałów wybuchowych. Robili to z taką ostentacją, żeby wszyscy widzieli. I żeby wszyscy pomyśleli: o cholera, zacierają ślady. Policzek, aż grzmi!

Wrak poniewierał się bezpańsko, teren katastrofy przeszukany byle jak, totalny olew informacyjny. Policzek za policzkiem. Tak wszystko robione, by zasiać wątpliwości, czy faktycznie nie było zamachu. "Był zamach, albo i nie; a co nam Polaczki zrobicie?"

 

pozdrawiam upokorzony

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98565

Chciałbym, by ten film był wyemitowany przynajmniej w telewizji Trwam, w najlepszych godzinach i dwa, trzy razy w tygodniu. Jest tam bowiem zawarta esensja, polskiej, tak widziana naszymi oczami, narodowa godność. Szkoda, że to Holendrzy muszą nam o tym przypominać, bo niejeden kraj zachodu, chciałby mieć tyle zaszczytnej histori co Polska. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98573

Jan Bogatko

...mam pewne trudności z otwarciem filmu oglądam jakieś kreskówki, i to wszystko. Proszę o pomc!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#98586

Jan Bogatko

...udało mi się.... Początek wielce obiecujący,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#98587

Jeszcze raz podaję linki do YoyTube:

http://www.youtube.com/watch?v=Q0wMUvELsj0
http://www.youtube.com/watch?v=Xz0Xz9GEfRs
http://www.youtube.com/watch?v=l08gjons8dw
http://www.youtube.com/watch?v=MEPkmYk4kic

Pozdrawiam pięknie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.nessundormablog.com

#98588

Faktycznie, dobrze że takie filmy są pokazywane w Europie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98905

Ten program,a raczej brak tego typu programów w polskich/?/ telewizjach jest odPOwiedzią na pytanie dlaczego śpiewamy- Ojczyznę wolną racz nam WRÓCIĆ Panie.
zib1

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia
zib1

#98595

Mam nadzieję, że na jednym materiale się nie skończy. contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#98784