Gang Tuska, król kasiarzy, Zapaterski, agent KGB i p.rezydent…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Zachęcam każdego do zapoznania się ze świetnym artykułem Romana Mańki pt. Halo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy. Rzecz dotyczy Vincenta - kasiarza Platformy Obywatelskiej, który pod dyktando Tuska, odgrywa razem ze swym pryncypałem teatr przed społeczeństwem, drenując przy tym publiczną kasę: http://biznes.interia.pl/news/halo-szpicbrodka-czyli-ostatni-wystep-krola-kasiarzy,1589689

Wczoraj widziałem króla kasiarzy, jak wił się przed MO (M.Olejnik) – która zaczęła chwytać, że w tym teatrze Tuska coś jej nie pasuje. Bo przecież, jak pisze Roman Mańko – filmowy Szpicbródka był podobnym do Tuska i jego kasiarza cynicznym, podstępnym, beznamiętnym manipulantem, grał na emocjach ludzi, wykorzystywał ich naiwność, dobre intencje i łatwowierność, uciekał się do różnego rodzaju wyrafinowanych socjotechnicznych sztuczek. W końcu posunął się nawet tak daleko, że potrafił kupić teatr, wyreżyserować wielki aktorski spektakl, żeby podziemiami i w ukryciu obrabować znajdujący się po sąsiedzku bank. W jakimś sensie Tusk i Rostowski robią to samo - odgrywają przed społeczeństwem teatr i drenują publiczną kasę – kończy Mańko.

Nazywanie tego rządu gangiem, nie jest więc obrazą, lecz odzwierciedleniem rzeczywistości, opisanej przez Romana Mańko …

Spora część społeczeństwa także zaczęła kapować, że jest robiona od ponad trzech lat w balona przez Gang Donalda – przerzucając wszakże swoje sympatie z PO – w lwiej części na SLD - tak jakby zapomniała Lwa Rywina i rządy I sekretarza KW PZPR ze Skierniewic, który do dziś nie potrafi skończyć, jak prawdziwy mężczyzna…Ba, zmęczone Gangiem Donalda i królem kasiarzy Vincentem postępowe media, odgrzebały już dawno starego komucha Millera, który pokochał liberalizm tak, jak Tusk pokochał komunizm. Wychodzi więc na to, że po nowych wyborach bilans wyjdzie na zero, czyli nadal rządzić będzie nami neo-komuna, tylko w innej konfiguracji. Partia ta sama, ale nie taka sama...

Tusk, jak i L.Miller doskonale wiedzą, że polskie społeczeństwo jest tak skomunizowane przez 45 lat PRL-u i 20-lat PRL-bis, że nowe rozdanie oznaczać będzie dokładnie to samo, co teraz mamy za rządów Gangu Donalda, tylko z większym przechyłem na lewo – czyli na lewactwo. Napieralski – vel Zapaterski - rozpocznie nowy cykl przedstawień, gdzie główną rolę winowajcy za wszystko zło, które mamy w III RP obarczy kler, komisje kościelne, krzyże w klasach i maltretowanie pederastów. Czyli, coś w sam raz na wykształciucha, który z łatwością przeniesie głosy z Gangu Donalda na gang Zapaterskiego, który poprowadzi nas do kolejnego raju.

Ten raj, nie za bardzo odbiegać będzie od Ziemi Obiecanej nam przez samego Donalda, czyli Irlandii, która wprawdzie bankrutuje, ale jednak w znacznie lepszym stylu niż kwitnie nasza Zielona Wyspa. Czeka nas zatem krótkotrwała radość, że coś zmieniliśmy, ale oczywiście nie na tyle, by cokolwiek zmienić. Nadal III RP będzie PRL-em bis, z dawnymi sekretarzami, udającymi liberałów oraz obecnymi liberałami, oddającymi się bezwstydnie komuchom na widoku publicznym. Nowa sztuka, przykrywająca dalsze rozkradanie Polski – podobnie jak za kasiarza Szpicbródki – dotyczyć będzie np. braku zgody ciemnego kleru na małżeństwo celebryty Jacykowa, a z krzyżami pójdzie im znacznie łatwiej, przy poparciu druha Bronka - wybitnego specjalisty w walce z krzyżem.

Druh Bronek, po zapłaceniu orderami za uzyskane poparcie w wyborach, obecnie zajął się na dobre wspieraniem nowych sojuszników Platformy, którzy już przebierają nóżkami, by dorwać się do koryta, zajętego wyłącznie przez PO. Właśnie w przeddzień doniosłej wizyty b. agenta KGB w Polsce – p.rezydent Komorowski odznaczył Orderem Odrodzenia Polski prokuratora Zbigniewowa Pannerta, który w czasach Jaruzelskiego oskarżał działaczy opozycji. Jasno więc widać, w jakim kierunku odradza się III RP pod wodzą Gangu Donalda i co oczywiste, bez żadnych protestów aktywu SLD.

Bo przecież, p.rezydent naprawia tylko przeoczenia Wielkiego Polaka, jakim obecny członek SLD Jaruzelski niewątpliwie był i nadal jest. Zapewne, gdyby Jaruzelski dłużej został p.rezydentem III RP, odznaczył by nie tylko prokuratora Pannerta, ale wybitnych przedstawicieli ZOMO, że nie wspomnę o Jerzym Urbanie. Mnóstwo więc pracy czeka obecnego p.rezydenta Pałacu Namiestnika, w imię  Odrodzenia Polski w tak pożądanym przez Moskwę kierunku. Będziemy się zatem staczać w kierunku Egiptu, nadal nie dostrzegając żadnych symptomów nadciągającego dramatu.

Bo przecież już teraz trwa walka wyleniałych buldogów pod dywanem: chodzi oczywiście o telewizję publiczną, którą gangster Tusk „odpolitycznił” nam tak, żeby już na lata pozostała w rękach niewidzialnego dla przeciętnego wykształciucha sojuszu PO z SLD. Przecież taka telewizja nie piśnie inaczej, niżby tego sobie życzyli władcy na Kremlu. I choć wizyta byłego agenta KGB w Polsce – wyznaczonego przez Putina do kierowania śledztwem smoleńskim przebiegła bez większego echa – ale to nie może nikogo dziwić. Neo-komunistyczna władza liberałów, która oddała śledztwo smoleńskie Moskwie, nie może już Moskwie podskoczyć. Ona może już tylko spełniać żądania Moskwy, którą reprezentuje b. agent KGB. No cóż, po tym, jak Tusk się sprostytuował z Putinem i po tym, gdy znokautowała go generałowa Anodina – teraz już otwarcie może być lany w pysk przez byłych agentów KGB i to na polskiej ziemi. Szybko to Donkowi poszło….

Podobnie, jak drugi z Millerów – Jerzy, występujący w teatrze Tuska, jako minister spraw wewnętrznych. Ten ci wszystko zrobi, aby sprostać oczekiwaniom generałowej Anodiny i samego Putina. Zdaniem Macierewicza, Miller chce zmienić ustalenia polskiej komisji, po to, aby je dostosować do tez politycznych Platformy Obywatelskiej. Macierewicz przytoczył wypowiedź Millera, który powiedział, że lot Tu-154M do Smoleńska był lotem cywilnym. "To stwierdzenie absolutnie sprzeczne z ustaleniami polskiej komisji technicznej kierowanej przez płk. Mirosława Grochowskiego, które to ustalenie (w formie polskich uwag do raportu MAK - PAP) zostało zawarte w oficjalnym dokumencie Rzeczypospolitej Polskiej, przesłanym do MAK. Zarówno strona rosyjska w trakcie lotu, jak i polska komisja, kierowana przez płk. Mirosława Grochowskiego stwierdzili jednoznacznie, że to był lot wojskowy. Obecnie minister Miller używa mediów do próby zmiany tych ustaleń, zmiany powodowanej intencjami politycznymi, a nie ustaleniami przez fachowców. To jest zupełnie niebywałe zjawisko, nie mające precedensu w badaniu wypadków lotniczych i absolutnie godne potępienia" – stwierdził Maciarewicz.

Ale kto, w tym PRL-bis, z władcami uzależnionymi od kaprysów Moskwy i z postępowymi żurnalistami na miarę PRL-u potępi min. Millera? Prędzej potępiony zostanie Maciarewicz, za igranie z ogniem i za narażenie Polski na atak Armii Czerwonej, szczęśliwie przemianowanej na Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej. Tusk otworzył więc pole dla występów teatralnych dawnych pachołków Moskwy, którzy w kolejce czekają na wywiad w TVN, by postraszyć Polaków niedźwiedziem.  Dawne legitymacje PZPR już nie uwierają, tak jak nie uwiera wsadzanie do więzień opozycjonistów za czasów komuny...

Szybkimi krokami nadchodzi pełne Odrodzenie komuny, zapoczątkowane  w 1993 roku Nocną Zmianą, która wykreowała, jako autorytety III RP byłych agentów, sekretarzy, złodziei, oszustów i.... Gang Donalda…”SLD chyba nie skrewi, panie prezydencie ?” - tą nadzieją żyją ci gangsterzy do dnia dzisiejszego…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... Szpicbrudkę w spokoju - TO BYŁ ŻYD!

Nielzia, antysemito przebrzydły!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#131275

Nierób ! – My POlityki ? ... (nieróbmypolityki)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131282

tylko Miller trafnie zauważył, że już nie ma nic naprawdę wojskowego.

Klich to załatwił. Vide Grom.

Dudek1 "To be or not to be"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dudek1 "To be or not to be"

#131283

jak to wbić lemingom do głowy...

co by nie rzec "łba"...

===

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#131316

Kapitanie Nemo masz rację, tylko pisz poprawnie Pan MaciErewicz.
Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#131352

że Nocna Zmiana odbije się nam wszystkim czkawką.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131358

Chiałbym zauważyć, pewien fakt. Otóż gdy ktoś wyraża opinie lub krytykę polityki PO to często sie tłumaczy, że nie jest związany z PiS i się z nim nie identyfikuje (jak pan Roman Mańka). Świadczy to o tym, że obecnie nie ma miejsca na publiczną polemika i odmienność polityczna jest zwalczana. A swoją drogą widać wyraźnie jak PiS jest znienawidzony przez POpaprańców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131366