Co rząd Tuska ukrywa w sprawie katastrofy smoleńskiej?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Jarosław Gowin mówił wczoraj w TVN24 o posiedzeniu rządu, na którym Bartosz Arłukowicz przekonywał, że prof. Michael Baden nie powinien brać udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. Dzisiaj minister zdrowia broni się, że takich decyzji nie podejmuje minister zdrowia, gdyż sprawa ta jest w gestii uczelni(sic !).

Powiedzmy sobie otwarcie: sprawa nie dotyczy przypadkowego wypadku, w którym zginęła przypadkowa osoba. Ta sprawa dotyczyła sekcji zwłok parlamentarzysty, który zginął wraz z prezydentem w jednej z największych katastrof lotniczych, zaś prof. Baden przeprowadzał m.in. powtórną sekcję zwłok Johna F. Kennedy'eg - więc nie jest także osobą przypadkową, by o jej udziale w sekcji zwłok decydowała Wrocławska Akademia Medyczna, na której terenie odbywała się sekcja zwłok. Ponadto, w tej sprawie toczy się ponoć śledztwo, a rząd w tej kwestii debatował, co potwierdził publicznie minister sprawiedliwości !

O czym zatem debatowano na posiedzeniu rządu, skoro obecny minister sprawiedliwości w „Kropce nad i” przekonywał, że argumentacja Arłukowicza przedstawiona na posiedzeniu rządu, była dla niego przekonująca? Ta nowa okoliczność, gdy kolejni po Ewie Kopacz członkowie rządu otwarcie kłamią (albo kłamie Gowin, albo Arłukowicz) w sprawie sekcji zwłok ofiar katastrofy i zakazie uczestnictwa w sekcji uznanych ekspertów zagranicznych potwierdza, że rząd Tuska ewidentnie chce coś ukryć, a co może zostać ujawnione w trakcie sekcji zwłok.

Prof. Baden oświadczył, co można odkryć w trakcie skrupulatnej sekcji zwłok: można odkryć prawdziwą przyczynę śmierci ofiar katastrofy, czyli zamach.

Czyżby rząd Tuska obawiał się odkrycia porażającej prawdy ? Dlaczego rząd Tuska z uporem ochrania „wyniki” sekcji zwłok, dokonywanych przez Rosjan, zaś prokuratura nie próbuje nawet przesłuchać ukrytej za fotelem marszałka sejmu Ewy Kopacz, której kłamstwa w sprawie sekcji zwłok ofiar katastrofy są proste do udowodnienia. Gdy po sekcji zwłok ś.p. Wassermana i ś.p. Gosiewskiego w Polsce okazało się, że rosyjskie "badania", były jednym wielkim blefem, graniczącym z bezczeszczeniem zwłok - Marszałek Sejmu Ewa Kopacz nagle zmieniła front podkreślając, że nigdy nie mówiła, iż patomorfolodzy z Polski uczestniczyli w moskiewskich sekcjach zwłok.

A przecież 29 kwietnia 2010r. Ewa Kopacz powiedziała w Sejmie: Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić. Ba, Ewa Kopacz wtedy twierdziła, że sama zakładała fartuch i uczestniczyła w sekcji zwłok !

Nowe okoliczności w sprawie katastrofy smoleńskiej, polegające na uniemożliwieniu uczestnictwa w sekcji zwłok światowej klasy patologa, oraz mataczenie w tej sprawie członków rządu, tj. ministra sprawiedliwości i obecnego ministra zdrowia zdają się potwierdzać, że wersja o dokonanym zamachu jest coraz bardziej prawdopodobna. Pytanie: "dlaczego rząd Tuska boi się prawdy?" - jest jak najbardziej na miejscu. 

Zwracam też uwagę, że jawne sprzeczności w wypowiedzi członków rządu, uczestniczących na tym samym posiedzeniu rządu i w dyskusji w sprawie odmowy uczestnictwa w sekcji zwłok prof. Badena, powinny stać się przedmiotem osobnego badania. Przecież posiedzenia rządu są nagrywane…

Jak to się dzieje, że rząd nie ma wpływu na uczelnię, którą finansuje, zgadzając się na jej odmowę uczestnictwa w badaniach światowej klasy patologa ? A może to wszystko to kolejna, wielka polsko-radziecka ściema smoleńska ?

Brak głosów

Komentarze

Rozbawiła mnie dzisiejsza naiwna wypowiedź Arłukowicza.Zastosowano zwykłe procedury do katastrofy,której skala nigdy nie miała miejsca nie tylko w Europie ,ale i świecie.Zaiste żyjemy w dziwnym kraju...

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#241868

Dziwne pytanie. Po prostu - PRAWDĘ !

Vote up!
0
Vote down!
0

Podłe słowa bolą !

#241882

W krótkich żołnierskich słowach: - rząd kryje Tuska, a Tusk ukrywa wszystko. Zapominają oni wszyscy o tym, że pamięć jednego człowieka mogłaby być ulotna. Pamięć narodu trwa wiecznie. A do czasu skazania winnych zbrodni z 10 kwietnia 2010 roku, na pewno.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241886

... z bardzo prostego powodu. Udowodnienie Rosjan że dali d..y w mniemaniu polskich polityków partii rządzącej spowodowało by konieczność wejścia w zwarcie z Putinem, a tego Tusk boi się jak ognia. Można by wręcz powiedzieć że ma rusofobię i dlatego z daleka kłania się w pas, a wszelkie niedociagnięcia Rosjan sa tuszowane

Vote up!
0
Vote down!
0
#241888

Kiedy wy wszyscy - POLACY - zrozumiecie że, "rząd" - czytaj mafia Tuska - jest wspólnikiem Rosji w zlikwidowaniu polskiej delegacji do Katynia w dniu 10 kwietnia 2010 roku. To współudział w zbrodni, powtarzam moje zdanie sprzed dwóch lat, za zamach odpowiedzialnym jest Tusk i jego banda, za benefity  - PRZEJĘCIE PRZEZ ZDRAJCÓW MORDERCÓW WŁADZY W POLSCE PRZEZ TEN WŁAŚNIE ZAMACH STANU ruskie pospsrzątali po zamachu, teraz mają MALUTKI SZANTARZYK na wypadek gdyby PŁEMIEŁ coś się opierał w spełnianiu rządań ruskiej strony. RĘKA RĘKĘ MYJE BANDZIOR BANDZIORA KRYJE. Do czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#241968

Idiot

Tylko idiot
chce stawiać płot
na cudzej ziemi.

Tylko idiot
swych myśli wzlot
umie docenić.

No, może jeszcze żona idioty,
co lubi grzeszne przez płoty ploty
też pragnie komuś coś tam postawić
i się z idiotą u obcych bawić.

Może z rozmysłem
gdzieś, hen, za Wisłę
wywieźć chcą swoje kłopoty.

Wciąż kulą w płot
trafia idiot
i żona tego idioty.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#241889

Tylko juz ślepy i głuchy nie dostrzega, że na tym przestępczym rządzie, na tym "złodzieju czapka gore".

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#241923

w sprawie , o której mówił Gowin, opisałem w notce:
"Minister sprawiedliwości, czy prawny ignorant i arogant?"
http://niepoprawni.pl/blog/4430/minister-sprawiedliwosci-czy-prawny-ignorant-i-arogant

Vote up!
0
Vote down!
0
#241932

 podłożył bomby? Może Tusk wie, tak więc ma co ukrywać.

******************************************** 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#241953

Kłamią obaj. Kłamie Tusk i Komorowski, kłamie Kopacz. Kłamali obaj Klichowie i kłamie Sikorski. Kłamie Arabski i kłamie Janicki, kłamał Parulski, teraz kłamie Artymiak. Seremet też kłamie. Wszyscy kłamią bo wiedzą, że są umoczeni po uszy. I dlatego, że w tej partii już tak mają.

Tusk może nie wie kto podłożył, ale za to wie kto zlecił. I za co...

Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#241971

Można takie zachowanie tuska uznać za wałęso-podobne.Wałęsa postępował według wskazówek,które dostawał z tak zwanego tylnego fotela.Tusk jako taki postępuje bardzo podobnie lub identycznie.Też jest sterowany z drugiego rzędu i słuzy tylko jako przekaznik do kontaktu ze społeczeństwem.Dobrze by było ujawnić tego sterownika a wtedy bardziej jasno przedstawił by się obraz zamierzeń tuska.Wiadomo ze dla tuska polskość to nienormalność ale należy się dowiedzieć co dla niego jest normalnością;niemieckość ruskość czy jakis inny blizej nie sprecyzowany pogląd politycznego bytu.A może po prostu tusk przy pomocy rostowskiego i płaczącego o nadzór niemiecki sikorskiego chce stworzyć coś na wzór kolonii polskiej zarządzanej przez wspólny program niemiecko-rosyjski w celu całkowitej dezintegracji Polski.Opierając sie na dość prostym programie komputerowej symulacji można odnieść wrazenie ze profile tuska i wałęsy w duzej mierze pokrywają sie i są zgodne w prawie 90%.Czyli mamy powtórkę z rozrywki.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#242221