Kiss Kiss Bang Bang

Obrazek użytkownika Dixi
Kraj

Od początku mówiłem (przepraszam, iż nieskromnie przypomnę), że miłość oralna Tuska z Putinem jest w istocie miłością oralno-analną. Teraz okazuje się na dodatek, że był to seks sado-maso, bo, jak przystało na wytrawnego KG-bistę, premier Rosji odstrzelił zbędną już panienkę dwustrzałowa serią w głowę. Nie musiał nawet marnować ołowiu, tylko…. „puknął”.
Wiecie co mam na myśli – ponowną (i ponownie zaskakującą) konferencję prasową w sprawie Smoleńska. Tym razem nawet celniej trafiającą w sam środeczek, bo już jawnie do winy pilotów dołączającą zaniedbania i złą organizację lotu, za co przecież odpowiada rząd, który tak gorliwie „ocieplał stosunki”. Kurcze, znów pisze o stosunkach, czyżby wszystko mi się z „białym” (a raczej czerwonym) kojarzyło????
O.K.! Podniosę intelektualny (i moralny) poziom posta i powołam się na klasykę literatury Polskiej.
Pamiętacie „Powracającą falę” Bolesława Prusa? Podejrzewam, że…. wątpię, ale nie zamierzam też streszczać, więc odsyłam do Sieci, na przykład tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Powracaj%C4%85ca_fala
Coraz więcej osób pyta, dlaczego Platformie spadają wyniki sondażowe (ja bym raczej pytał, dlaczego dopiero teraz i dlaczego tak powoli, zważywszy na potęgującą się drożyznę i spadek poziomu życia większości obywateli na tle bezczelnego podnoszenia sobie pensji przez samowładców i ich nepotów), ba, dlaczego media nagle zdjęły parasol ochronny, tak długo i konsekwentnie utrzymywany? Odpowiadałem już na to (znów się chwalę) – Rosji i postsowieckiej agenturze (zwanej a Polsce biznesem) Tusk i PO („Timur i jewo kamanda) nie są już potrzebni. Gdyby chodziło o wybory prezydenckie, typowałbym spektakularny powrót Pierwszej Damy (która zresztą ostatnio, jak na nauczycielkę savoire-vivre’u przystało, skomentowała dla mediów gafy Komorowskiego), jesteśmy jednak przed wyborami parlamentarnymi, więc chodzi zapewnie o starą, dobrą, sprawdzoną i zaprawioną w bojach o internacjonalizm (pod kierunkiem Moskwy) agentkę Lewicę. O kurcze! To też mówiłem ponad dwa lata temu????
Nic w przyrodzie nie ginie (poza pilotami i ich pasażerami, niestety), więc zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że fala może powrócić (albo, jeśli mamy do czynienia z powodzią, nadejść trzecia - rujnująca). W naszej polityce zanosi się na to, że trzecią falą będzie najczystszej (??!) wody III RP.
Inspiracja:
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/moskwa-rosjanie-wskazali-przyczyny-katastrofy-smol,1,4186766,wiadomosc.html
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nawet-szympans-w-wiezy-nie-przyczynilby-sie-do-tra,1,4186894,wiadomosc.html
Obrazek (dla podniesienia poziomu): fotogram Yvonne Haugen

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#136096

To prawda. Namiestnik w pałacu osadzony a reszta ani bąka nie puści. Czekam teraz na przeprosiny Grasia, że tutka tyle kłopotu sprawiła wysokiej wieży smoleńskiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#136101

Oczywiście nisko. Tusk chojrakował (bo mu tak PR doradził), Komorowski po "sarmacku" (na poziomie GS) dowcipkował (co mu doradzili: WSI, Jaruzelski, spady z kanapy UD i specjalny wysłannik Moskwy), a głowę da jakiś pionek. Cała banda też poleci na mordę, a nasza głowa, żeby ich miejsca nie zajęli "prawdziwi komuniści" (opłacani przez "biznesmenów życzliwych lewicy", jak raczył ich nazwać Leszek Miller).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#136117

Jak nic tym pionkiem będzie śp. Sebastian Karpiniuk. To, że polecą na mordę nie ulega wątpliwości ale najbardziej denerwujące jest to, że tego ruskiego jadu nikt nie ukróci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#136131

Pozostaną w odwodzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#136134

Media (częściowo) odwróciły się od PO, bo Tusk nieopatrznie odciął im dwa źródełka dochodów: reklamy polityczne i reklamy OFE (mniej kasy do OFE ---> mniej funduszy na reklamy).

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#136151

Towarzysze z mediów mają też własne OFE jak Polsat. A to już jest zabranie żywej gotówki a nie potencjalnych reklam.
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#136170

To też jest ważny aspekt sprawy. PO przerżnęło głupio na wielu płaszczyznach. Szkoda, że przerżnęło Polskę, czyli nasz byt.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#136180

Ano - jak w starym rysunku (chyba Mleczki): "Za co się nie wezmę, wszystko spieprzę, panie doktorze"...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#136185

Moim skromnym zdaniem mylisz się, Dixi! Putin-KGB gra na zwycięstwo... PiS. I tak się stanie! Ziemkiewicz słusznie napisał parę tygodni temu, że Rosja nie potrzebuje marionetkowego rządu w Polsce. Rosja pożąda Polski słabej i ekstremalnie skłóconej. W takiej sytuacji wygrana PiS będzie darem niebios dla Putina-KGB, bo sztucznie wytworzony podział sięgnie zenitu. A wtedy... No, za wcześnie na "a wtedy", wiele jeszcze może się wydarzyć.

Pozdrawiam serdecznie
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#136155

Rosja ma ten luksus, że Polska idealnie nadaje się na chłopca do bicia - jest wystarczająco mała i słaba, ale tez wystarczająco.... duża. Tego już Ziemkiewicz nie napisał, ale powiedział to i udowodnił przykładami ex minister i ex ambasador w Moskwie (przed spodziewana śmiercią!) Stefan Meller, a ja mu wierzę.
Bywaliśmy przedmurzem chrześcijaństwa i Europy, ale też bywało, że stanowiliśmy tylko kłopotliwa przeszkodę na drodze swatów, a potem kupców między Moskwą a Berlinem. Wielokrotnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#136186

Słusznie. Na tuska już ruskie nie stawiają, na żyrandola też nie, bo on nie wydaje się zbyt rozgarnięty. Tok rozumowania ruskich jest prawdopodobnie następujący: zawsze można ( gajowego) zastąpić jakimś innym pionem ze zbiorów czy zasobów GRU, akwarium ma całą paletę kandydatów na miejsce gajowego. I jedna uwaga, która wydaje się tutaj istotna. Pijar lodziarni z platformy nie był i nie jest od tuska tylko był i jest od ruska. Nie mając pojęcia ruskie co oznacza w Polsce mieć pochodzenie, zrobili z gajowego arystokratę po zamachu na Lecha Kaczyńskiego na okoliczność ostatnich wyborów prezydenckich , ale dziś i on nie wydaje się ruskim szczególnie potrzebny. Pijar rozwijany przez sowiecką telewizję tvn24 wyjęty żywcem z tradycji sowieckiej, dziś robi reklamę kwachowi, ale czy on i jego komuniści od Timura mogą wygrać? To nie jest realna prognoza. Skompromitowane SLD nie wygra wyborów w Polsce. Natomiast, im bardziej agresywnie rosyjska agentura w Polsce będzie atakować Jarosława Kaczyńskiego, tym większe są jego szanse na bardzo wysokie zwycięstwo w najbliższych wyborach. Normalni ludzie w Polsce dobrze to wiedzą i wiedza też, że za kwietniowym zamachem stoją ludzie powiązani z gajowym, z tuskiem i spec służbami ruskich. Moim zdaniem rację ma nurniflowenola.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#136205

wszystko co powiem to tylko przemyślenia, ale moim zdaniem zbyt wiele włożono pracy w żyrandola żeby go po prostu olać. Jak ktoś teraz w tym wieku jest nierozgarnięty, to 20 lat temu chyba też był??? Tusek to co innego, nim można sterować za pomocą słupków i ma parcie na władzę. "Łatwizna". Ale w tego drugiego włożono tyle pracy, to musiało mieć jakiś cel?
Jest jeszcze jedna rzecz: całe pokolenia Polaków "nie lubią Ruskich" (okreslenie kolokwialne). Może "nasze" służby też ne lubią tamtych? Uważnie przyglądać się będę nadchodzącej rzeczywistości. W swoim czasie wrażenie zrobiła na mnie "Norymberga".
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#136249

Tyle wysiłku wlożyli, a tu kicha, trzeba bacznie obserwować jak to sie będzie rozwijać. Sprawa ma charakter rozwojowy. Ale tak naprawdę to Jaroslaw ich zaskoczy raczej bardzo mocno.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#136258

. napisana przez członka tego komanda śmierci. Daje do myślenia, jak się uda zajrzeć pod powierzchnię tekstu.
Patriotyzm polskich Służb to moim zdaniem mit. Wysocy oficerowie tychże byli na Placu Świętego Piotra w czasie zamachu (w tym ojciec jednego z zabójców ks. Popiełuszki)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#136379