Atak fiutowców trwa (specjalnie dla NP)

Obrazek użytkownika Dixi
Kraj

Nie chce mi się przekonywać przekonanych, więc nie będę pisał, jak bardzo PO jest be. Zdumiewa mnie jednak i przeraża wysyp na Niepoprawnych wstrętnych tekścików byłych SB-ków, albo "pożytecznych idiotów", mieniących się Jedynymi Prawdziwymi Polakami.
Nie będę rozpinał rozporka, żeby udowodnić, że jestem Polakiem, katolikiem i republikaninem (konserwatywny liberalizm to ponoć oksymoron:):):). Chcę po raz kolejny zaapelować do Niepoprawnych, żeby nie pozwolili zamieniać naszego wspólnego portalu w szambo.
Naprawdę niedobrze robi mi się, kiedy czytam co czwarty tekst w którym do znudzenia ktoś próbuje, sięgając po wyjątkowo wszawą antysemicką frazeologie, skompromitować Niepoprawnych. Juz pisałem, że margines marginesu marginesu nigdy nie wygra. Nie dlatego, że jest ciągle niszczony przez Żydów, Masonów i Cyklistów w ramach Ogólnoświatowego Spisku. Dlatego, że to ideologia postsowieckich agentów (a agentem nie przestaje się być) dla półgłówków. Niemniej robienie zamieszania, czyli mówiąc fachowo - dezinformacja i dezintegracja nadal opłaca się zarówno Moskwie jak Niemcom (połączonym dziś rurą:):):) Te szumowiny, mieniące się Polakami nie wygrają, ale dobrze przysłużą się mocodawcy, wprowadzając zamęt i odwracając uwagę od prawdziwych zagrożeń.
Przypominam, ze "protokoły mędrców Syjonu" też były fałszywką wyprodukowana przez Ochranę. metody rosyjskich Służb nie zmieniły się ani na jotę, bo zawsze znajdą się zdrajcy, gotowi propagować odpowiednią "ideologie" i "pożyteczni idioci".
Polski antysemityzm, w odróżnieniu od niemieckiego i rosyjskiego, nigdy nie był żądny krwi. Mój dziadek ś.p. (człowiek wręcz kryształowy) tez mamrotał "wasze ulice, nasze kamienice", a kiedyś nawet nasikał z dachu przybudówki na stół u sąsiada-Żyda przed (prawdopodobnie) świętem namiotów. Nie latał jednak z siekierą, ani nie podpalał żydowskich sklepów. Antysemityzm taki polegał na wzajemnej (!) niechęci kulturowej i etnicznej, a wzmacniał ją... konsekwentny rasizm i zamknięcie się w getcie (kulturowym, językowym, etycznym i tak dalej...) Żydów oraz polityczne ambicje cynicznych nieudaczników. Ci Żydzi, którzy wyszli z getta mogli obrać dwie drogi. jedni się asymilowali i zostawali lepszymi Polakami, wzbogacającymi polska kulturę i naukę, niż żydożercy, inni uprawiali politykę - jakoś tak zawsze... lewicową (od syjonistów po komunistów.
Komuniści zresztą szybko zrobili własnym, żydowskim towarzyszom, kuku. Wprawdzie Stalin w odpowiedzi na zapytanie towarzysza z USA udzielił odpowiedzi, ze "antysemityzm jest w ZSRR traktowany podobnie jak kanibalizm i jako taki - karany śmiercią" (autentyk :):):), ale fala czystek objęła także żydowskich konwertytów na bolszewizm. Dobrze im tak! :):):) Prawdziwi Żydzi, ortodoksyjni wyznawcy judaizmu, siedzą w Polsce cicho, zajmując się swoimi sprawami (mają nauczkę). Rozrabiają cwaniacy, a tym im łatwiej idzie im bardziej uda się wmówić światu, że Polacy "wyssali antysemityzm z mlekiem matki". Tu podają im pomocną dłoń rozporkowi neo-szmalcownicy.
Dodam jeszcze, że Moskwie bardzo zależy na rasowych i narodowościowych rozróbach w Polsce. Już rok czy dwa lata temu Moskwa straszyła nas separatystycznymi ambicjami na Śląsku. O RAŚ nikt jeszcze wtedy nie słyszał... Ale już stoimy wobec faktów dokonanych - jacyś "Ślązacy" twierdzą, że nie są Polakami, bo... mówią gwarą.
Dziel i rządź to metoda stara jak świat.
Pseudo-Polacy niszczą Polskę, zwalczając wyimaginowanych nie-Polaków, a opinia publiczna na całym świecie upewnia się, dzięki rozporkowcom i ich wybrykom (ciekawe kto zlecił rozwalenie tablic w Jedwabnem, Rosja czy Niemcy?), że Polacy to krwawa dzicz.
Nie mogę uwierzyć, że Niepoprawni pozwalają publikować SB-ckie fałszywki!!!
Chyba będę się musiał przychylić do zdania, że Polaczyszki, Polaczki to idioci, których okpić łatwo i przyjemnie. Zawsze bezwzględnie reagowałem na zdania "... bo Polacy do niczego się nie nadają" (w różnych, wymyślnych kombinacjach). Kiedy jednak patrzę, jak rodacy głosują na komuchów i post-komuchów, a na "prawicy" hulają bezkarnie prowokatorzy i agenci, zaczynam popadać we frustrację.
Od razu uprzedzam Nieustraszonych Badaczy Fiutów, że nie będę udowadniał, że jestem (bo tak wypadło, a z czego się cieszę:):):) Polakiem i katolikiem. Nie zniżam się do poziomu gnojówki.
PS
Masoneria to wiele śmiesznych rytuałów. Ot, taki poczucie przynależności do elity, Złodzieje dogadują się gdzie indziej, Nie muszą wtedy mieć kielni w ręce i idiotycznego fartuszka.
Swego czasu byłem badany przez pewnego masona, ale chyba nie zdałem egzaminu. Mam za dużo świadomości, kiedy mogę być śmieszny :):):) Poza tym nie lubię żadnych organizacji, szczególnie tajnych.

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

... za co? Szmaciarze nazywają sami siebie (i tylko siebie) Polakami, a są tchórzliwymi kundlami.:):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181034

Pan chce rozmawiać sam ze sobą o swoim fiucie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181035

Uderz w stół, a... odpadnie noga :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181036

Przecież administracja niepoprawnych doskonale wie, w jaki sposób ktoś ocenił dany artykuł. Wiem, że taka możliwość istniej. Pan wydaje się, że chyba należy do administracji tego portalu, jednak pan udaje, że nie wie, że to ja panu postawiłem pałę za te wymiociny? W takim razie zadam panu jeszcze raz, to samo pytanie.

Czy chce pan rozmawiać o fiutach innych, czy o swoim własnym fiutku, w dzisiejszej sytuacji Polski, przecież to według pana strata czasu?

Pan w moich oczach całkowicie się skompromitował, myślałem, że ma pan trochę więcej w swojej artystycznej głowie, pan niestety nadaje na tych samych falach co homopolakus...

Następnym razem w swoich wpisach o fiutach powinien pan zamieścić wizerunek swojego fiutka, wtedy być może wszystko stałoby się jasne... :))

Tylko niech pan mnie nie zarzuca, że to ja rozpocząłem dyskusję na temat fiutów, na tym szacownym portalu...

p.s.

Rozmowa Aleksandra Fiuta z Czesławem Miłoszem.

Rozmowa Aleksandra Fiuta z Czesławem Miłoszem. Paryż 1979 rok.

http://www.polskieradio.pl/9/906/Artykul/318049,Rozmowa-Aleksandra-Fiuta-z-Czeslawem-Miloszem

http://www.polskieradio.pl/Player

Vote up!
0
Vote down!
0
#181038

Niepoprawni mają wielki problem w związku z wysypem "Polaczyszków" spod znaku Patriotycznego Stowarzyszenia Grunwald (jakby było mało miejsca na Nowym Ekranie i na jego listach wyborczych). Jeśli idzie o polskość i katolicyzm, jestem wręcz ortodoksem, więc bicie brudnej piany przez agenciaków Moskwy zawsze spotka się z moim odporem. To obowiązek Polaka i katolika.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181040

W tym stowarzyszeniu oprócz Albina Siwaka było wielu wspaniałych polskich patriotów panie Dixi. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181041

A ja wieszałem w czasie stanu wojennego na UJ hasła "antykoncepcyjne": "Kobieto, możesz urodzić Siwaka!". Siwak, to jednooki "prawdziwy robotnik", zwany przez opozycję "Falconetti" (vide serial "Poor man, rich man" nadawany w TVP), czerwona marionetka i najgłupszy członek KC PZPR (które nie grzeszyło inteligencją) - wyjaśniam dla wiedzy młodszych Niepoprawnych.
Spadaj stąd, zombie! Jestem przeciwnikiem banowanie, ale uczciwi ludzie nie dyskutują z kanaliami.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181044

Na pana barkach dzięki "pana" hasłom i milionom Polaków, którzy wtedy w te hasła wierzyli, bo przecież nie było nawet czasu, aby się zastanowić, kim są ludzie z KOR-u, a kim są ludzie z Grunwaldu, dzisiaj naszą Polską ramię przy ramieniu rządzi żydowska międzynarodówka z byłymi komunistami...

Panie Dixi wolałbym iść w jednym szeregu ze Stanisławem Skalskim czy Wacławem Królem niż z panem Geremkiem, Mazowieckim czy Kuroniem...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181048

... (do dziś) nie podałem reki komuchowi. Mam więc pewien luksus:):):)
Czekam, aż Polska wreszcie pozbędzie się postkolonialnych oligarchów i agentów (co na jedno wychodzi).

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181053

Politycy z PiS-u też mają taką przeszłość i w swoich szeregach PiS ma wielu takich, którzy byli sługusami PZPR-u lub należeli do PZPR-u... Pan jest tak wybiórczy jak gazobeton wyborczy, niestety zwolennicy PiS-u są tak samo ogłupieni i zmanipulowani jak zwolennicy Palikota i Platformy Obywatelskiej, nic do nich nie dociera, a każdy ich "wróg" ideowy to albo agent ubecki i były komuch albo z drugiej strony oszołom i katolicki podpalacz stosów inkwizycji.

Jesteście siebie warci... Wielu z tych, co siedziało przy okrągłym stole musiało podać rękę komuchom mordercom Polaków, pan teraz na nich głosuje i panu to oczywiście nie przeszkadza. Przecież to tak jakby pan im podawał swoją rękę... To panu nie przeszkadza, bo pisowska ręka jest dobra, a inna zła...i pan pisze, że myśli samodzielnie i nie podlega manipulacjom?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181059

Ciekawa... hmmm... opcja. Nie mam ochoty na pogaduszki z SB-kami, WSI-arzami ich pachołkami. Antysemityzm w takim wykonaniu to tylko przykrywka, a "patriotyzm" to bluźnierstwo. Na pewno nie będę popierał żadnej "trzeciej drogi" (choć mam wiele zastrzeżeń do PiS), bo to czysta agentura. Mam nadzieję, że to wasze ostatnie podrygi. Kaczka obiecuje "audyt" (i z tego go będę rozliczał, jeśli wygra), IPN jeszcze działa.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181077

Pan kiedyś korzystał z archiwów IPN-u, miał do nich dostęp? Pana bliscy z najbliższej rodziny znaleźli się na liście Wildsteina mistrza lóż masońskich i krypto-katolika?

Zanim pan zacznie rzucać oszczerstwa na innych, o których pan nic nie wie, niech pan najpierw zacznie, to robić pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Jestem ciekaw, co zrobi PiS w sejmie z koalicjantem takim jak PSL albo SLD?

PiS powinien wszystko zrobić, żeby trzecia opcja polityczna, która się właśnie w Polsce wyłoniła znalazła się w sejmie i powinien na każdym kroku takie polskie oddolne i obywatelskie inicjatywy wspierać, jeżeli naprawdę PiS-owi zależy na tym, aby polską scenę polityczną wyczyścić z ubeckiej, żydowskiej, rosyjskiej, niemieckiej, amerykańskiej agentury...

Jestem ciekaw, dlaczego PiS w czasie swoich rządów chroniło takich ludzi jak profesor Leszek Kołakowski, który tak jak Kuroń i marszałek Małachowski w czasie swojej młodości jeździł w grupach operacyjnych na bandytów i polskie ziemiaństwo z NSZ-tu, aby po tym na ten temat napisać pracę magisterską, doktorską i habilitację, której w wolnej Polsce nikt nie chciał wydać ani opublikować? ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181082

Są bardzo pouczające.
Przy okazji zostałem dogłębnie "zlustrowany", bo byłym SB-kom nie daje się wglądu w dokumenty :):):)
Wildstein ( w jednych sprawach znakomity, w innych, jak kierowanie radiem czy TV... dyskusyjny), z pochodzenia Żyd, syn oficera LWP (załatwionego przez "patriotów" w '68) zrobił sam i osobiście wielka rzecz. Publikując swoją "listę" dokonał wyłomu w tamie, a potem już poooooszło.... Wcześniej archiwa miały być zabetonowane, albo do końca spalone. Dobry pomysł, zważywszy, że kto chciał, ten brał wcześniej do domu co mu się mogło przydać jako "haki", czyli stanowiło polisę i inwestycję. Nie ma to jak monopol Służb!!! :):):) Prawdopodobnie Rosja ma wszystko, a różni tacy też zabunkrowali w piwnicach i altankach co trzeba. Teraz ich "właściciele" bawią się w "trzecia drogę"...
Nie pieprz mi, człowieku, o okrągłym stole, bo siedziały przy nim marionetki Służb, przemieszane z uczciwymi patriotami. Należało natychmiast po zwycięstwie w wyborach plunąć na gentlemański układ z komuna i wydusić komuchów do ostatniego. No, ale uczciwość nie popłaca. Dzięki temu gnidy nadal maja bierne i czynne prawa wyborcze. Tymczasem jedynym rozwiązaniem bł (i jest) wariant włoski, który załatwił mafię - uznanie każdego PZPR-owca (nie mówiąc o tajnych służbach, które m o r d o w a ł y najlepszych Polaków, innych zastraszały bądź szantażowały na zlecenie Partii) za członka zbrojnej organizacji przestępczej. Nie ważne, czy ktoś był "cynglem", czy "tylko" ścierał krew z podłogi lub kłamał w mediach. Prosty myk - ci mali zaczęliby sypać bossów, tak że sznurka w "obserwowanych" celach by zabrakło.
Ale komu ja to mówię???...

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181089

Gówno Wildstein zrobił, zamieścił na niej ofiary żydowskiej ubecji, pomijając w niej najważniejszych katów polskiego narodu, tyle zrobił...

Izrael oczywiście do tych akt nie miał dostępu poprzez swoich agentów i teraz tymi agentami nie manipuluje?

No, jeżeli większość Polaków poszła na układ z komuną i uwierzyła w zapewnienia okrągłostołowców oraz w ich szlachetność i zgodziła się na sejm kontraktowy, w którym prezydentem był Jaruzelski, to tym bardziej dzisiaj nie trzeba się dziwić,że politycy w Polsce tak się obawiają JOW-ów i trzeciej siły...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181093

Czy  ja się mylę, czy masz coś wspólnego z redakcją NP ?

Wytaczasz armaty do obrony przed strzałem z procy ! Jakoś nie zauważyłam byś został obrażony słowami podobnego kalibru.

Chyba obowiązuje tu jakaś kultura i dotyczy WSZYSTKICH ! 

Poza tym manipulujesz i odwracasz kota ogonem. Przecież Siwak był użytecznym idiotą ale nie można twierdzić, że chciał źle - nie był z gruntu zły. Na jego prymitywne"oddolne" wystąpienia  mało kto dał się nabrać. Ludzie masowo nabijali się z niego. Bardziej boję się tych inteligentnych, którzy umiejętnie robią ludziom wodę z mózgu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181138

Nie dlatego, żebym coś miał przeciw kolegom, których lubię i szanuję, ale po to i dlatego, że chce zachować pełna niezależność. Powiedzmy, że mogłem, ale nie chciałem (co też można sprawdzić). Dlatego też wypuszczam się na ( z góry skazane na klęskę, co wiem) polemiki i użeram się na oczach wszystkich.
P.S.
Nie mów mi proszę o Siwaku. Uczciwy człowiek nie byłby w KC PZPR. Nawet głupota wszystkiego nie tłumaczy, bo nawet "prosty robotnik" widzi, gdzie biznes (kosztem prawdziwie prostych, okradanych przez całe życie ludzi).

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181144

Wszyscy komuniści chcieli dobrze, tylko dla kogo? Bo dla kraju, dla Polski coś tak jakby im nie wyszło. A tak swoją drogą, to w KC nie było "uzytecznych idiotów". W KC byli "wybitni komuniści" działający dla dobra ojczyzny wszyskich komunistów - ZSRR. 

Ci właśnie "wybitni komuniści" do spólki z SB i WSI, "wybitnie" uwłaszczyli się na majątku narodowym Polaków.

Hm, czy jeśli ktoś się nie zgadza z Pawłem T, to musi być od razu członkiem redakcji NP, a co za tym idzie "zydowskim pachołkiem, zdrajcą, pisuarem, niepolakiem, zaplutym karłem....." itd, itd

__________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#181181

 Gdzie wyczytałeś w moich komentarzach, że komuniści chcieli dobrze dla Polski ?

I w ogóle zapatrzyłeś się  chyba  na redaktorów z GW bo wmawiasz mi twierdzenia, których nigdzie nie wypowiadałam.

Daj sobie człowieku spokój z prowokacjami w stosunku do mnie.

Nie ze mną takie numery !

Vote up!
0
Vote down!
0
#181190

 

Poza tym manipulujesz i odwracasz kota ogonem. Przecież Siwak był użytecznym idiotą ale nie można twierdzić, że chciał źle - nie był z gruntu zły.

A jak mam to rozumieć?

________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#181208

Chodziło mi o to, że Siwak był marionetką , manipulowaną przez szyszki z KC. Nie można robić z niego demona komunizmu bo  był naiwnym prostaczkiem,który uwierzył , że  może pomóc  Ludowej Ojczyźnie. Jego działania były tak prymitywne, że wzbudzały śmiech i pogardę ( a więc były nieskuteczne).

Najbardziej szkodliwi  wg mnie byli wykształceni i inteligentni aparatczycy np.Cyrankiewicz czy Jaruzelski ( do dziś wielu dobrze ich ocenia, co mnie wkurza).

Vote up!
0
Vote down!
0
#181360

.... cwane i cyniczne, bezideowe, pazerne komuchy mogły rządzić, bić, torturować, a nawet zabijać. No i manipulować naiwnymi, bo komuniści do "chłopomanii" dołożyli wzmocnioną "robolomanię". Działało to zarówno na chłopów i robotników (którzy jako marchewkę dostawali jeszcze różne bonusy, na przykład stypendia i "punkty" na studia)jak na ogłupioną ("jestem biedny, ale uczciwy) inteligencję (za komuny była to niższa kasta "inteligentów", bo intelektualiści wymarli, zostali załatwieni, albo się sprzedali za domy pracy twórczej i żałosne prezenciki, rzucone im pod stół, jak grzecznemu psu).
Jak widzę PRL-owska propaganda trzyma się dobrze nawet po dziesięcioleciach. "Homo sovieticus" żyje (choć coraz marniej, ale przekazuje "memy" dzieciom. I jak tu zrobić wolną Polskę????
P.S
To Lenin bodaj powiedział, że w państwie socjalistycznym sprzątaczka (czy kucharka) może być ministrem. No to mamy... :):):) Choćby ciecia - ministra infrastruktury. Pozamiatane :):):)
Tak naprawdę nie rządzą zresztą ministrowie, premier i prezydent, a ci, którzy maja ich teczki ("spalone"), albo dzielą się z nimi okruchami z pańskiego stołu (zob. L. Miller - "biznesmani życzliwi lewicy"). PR jest w tej chwili najważniejszy, bo PO to najemne aktorzyny.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181367

Hm, jakby Ci tu wyjaśnić. Nie wierzę w marionetki. A juz napewno nie na poziomie KC. Albin Siwak odbył dłuuuugą drogę do KC i napewno nie znalazł się tam przypadkowo.

Czy tak samo prymitywne były działania Jędrzeja Giertycha? 

_____________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#181393

Co wspólnego z komuną miał wg Ciebie Jędrzej Giertych, przywódca Stronnictwa Narodowego i współpracownik Romana Dmowskiego ? !!!

Co do poprzedniego -więc wg Ciebie Siwak  miał taki sam wkład w umacnianie komunizmu w Polsce jak Berman, Cyrankiewicz,Jaruzelski czy Kiszczak ?

Znaj proporcję Mocium Panie !

Vote up!
0
Vote down!
0
#181397

A co ma wspólnego? Otóz Grunwald wydawał prace Jędrzeja, ojca Macieja i dziadka Romana. 

Znać proporcje? Mocium panie. No to posłuchaj, mocium pani, Albin Siwak był o wiele groźnieszym filarem KC niz :

 Berman, Cyrankiewicz,Jaruzelski czy Kiszczak ?

A dlaczego? Bo kazdy Polak wiedział, ze albo są to obcy Berman, Cyrankiewicz, albo zdrajcy i mordercy. Jaruzelski i Kiszczak. A Albin Siwak  był swój, był robotnik, był murarz, był Polak. Jeśli tego nie pojmujesz, no cóz, nie mamy o czym dyskutować I dlatego z punktu widzenia PR był o wiele groźnieszy.

________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#181571

... PRON ("PRON-cie wzywa!" :):):))
Uczciwi ludzie nie współpracowali z komuną. Uczciwych ludzi komuna mordowała. "Załapywali" się, tak samo jak podczas wcześniejszej okupacji, folksdojcze i szmalcownicy (albo szmaciarze o podobnej mentalności), bo komuniści nie brzydzili się użytecznego gówna.
N.B to folksdojcze narobili gnoju na Śląsku, jako "Polacy". Niemcy wykończyli kategorię "P" ("Polen"), a "G" ("German") zwiali przed Armią Czerwoną (i wiedzieli co robią), lub siedzieli jak mysz pod miotłą. Zdrajcy zaś i bandycie przejęli władzę w imieniu III RP.
Dodam, że kategorię "G" dostawało się także automatycznie. Babka ze strony ojca mojej żony urodziła kilku synów (idealne mięso armatnie dla Wermachtu) więc stała się automatycznie, razem z dziećmi... Niemką. Dziadek miał pecha, bo był polskim nauczycielem. Od obozu koncentracyjnego wybroniła go jakaś niemiecka grafini, bo, będąc także utalentowanym organistą, grywał nie tylko w kościele, ale też w protestanckim zborze. Oczywiście po "wyzwoleniu" został natychmiast aresztowany przez byłych folksdojczów, teraz już "Polaków" pełna gębą (nie lubili konkurencji, a ktoś z kategoria "P" świecił im w kaprawe, zdradzieckie oczka...). Wrócił po kilku tygodniach siwy jak gołąbek i bał się powiedzieć, nawet rodzinie, co przeszedł.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181399

[quote]Przecież administracja niepoprawnych doskonale wie, w jaki sposób ktoś ocenił dany artykuł. Wiem, że taka możliwość istniej. Pan wydaje się, że chyba należy do administracji tego portalu, jednak pan udaje, że nie wie, że to ja panu postawiłem pałę za te wymiociny?[/quote]

zgłoszone jako naruszenie regulaminu

Vote up!
0
Vote down!
0
#181119

Wreszcie jakaś reakcja!

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181126

No wreszcie, cóż za bumelanctwo... :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181142

nazywa mnie pan bumelantem? chce mnie pan sprowokować? :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181335

Polska i świat 4 września 2011 percent 100 9 godz. temu
Bezdzietni o cudzych dzieciach percent 100 9 godz. temu
Bardzo krótka historia prawicy percent 60 1 dzień temu
Koniec Wersalu w poznańskim PiS percent 20 1 dzień temu
Arogancja i prostactwo percent 80 1 dzień temu
Jedwabne: Terlikowski i Wyborcza percent 20 1 dzień temu
Skończyć z megalomanią w polityce wschodniej percent 80 1 dzień temu
La Tradizione farà da sé percent 100 1 dzień temu
Kim będą nasze dzieci? percent 100 2 dni temu
Fronda to portal judeochrześcijański percent 80 2 dni temu
Holocaust Industry percent 100 4 dni temu
Rozpoczęcie roku szkolnego percent 40 4 dni temu
Sytuacja na prawicy po rejestracji list wyborczych percent 80 4 dni temu
Na wokandzie: Kobylański oskarża percent 100 4 dni temu
Cały Pan Prezes… percent 20 5 dni temu
Fatalny werdykt żydowskich profesorów percent 100 5 dni temu
Udzielenie azylu "aktem agresji" percent 100 5 dni temu

http://prawica.net/tracker/moje-glosy

To są oceny, które są widoczne na moim koncie na portalu Prawica, jeżeli są znane mnie, to tym bardziej administracji tamtego portalu, stąd moja teza o tym, że i na tym portalu jest taka możliwość. Czyjeś domniemanie Kuki nie jest kłamstwem.

Jestem administratorem na innym portalu i wiem, że to wszystko zależy od programu, z którego korzysta się przy tworzeniu danego portalu, nie jestem informatykiem, dlatego nie wiem, jak jest z tym na waszym portalu, uważam jednak, że taka możliwość istnieje i, że administracja wie o tym, jak głosujemy pod wpisami innych blogerów. Poza tym, czy to jest jakaś wielka tajemnica? Zabrońcie w takim razie w komentarzach komentatorom, w których ktoś pisze to, że ocenił ten felieton na 10 lub na 1-kę. :)) Nie widziałem, żeby ktoś oprócz mnie odważył się napisać, że jakiś wpis ocenił na jedynkę albo na pałkę i się do tego publicznie przyznał, a potem jeszcze podjął próbę argumentacji, dlaczego tak zrobił? No ale, nie w tym rzecz...

Dziwne jest natomiast to, że kogoś zabolał mój komentarz na temat ocen komentatorów niepoprawnych i tego, czy to widzi administracja, czy tego nie widzi, (to jest dopiero problem i powód do oflagowania czyjegoś komentarza, he, he...), ale nie zabolał go tekst DIXI, który jest jedną wielką prowokacją i obrażaniem czyiś narodowych uczuć, moje zostały urażone, ponieważ nigdy nie zamierzałem ani nie zamierzam w przyszłości zaglądać komuś do rozporka, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy mężczyźni dokonują obrzezania napletka z powodów higienicznych lub innych, o których nie zamierzam tutaj pisać, i na pewno nie robią tego z powodów przynależności narodowej lub wyznawanej lub niewyznawanej przez nich wiary...

Pan DIXI chce po prostu scedować dyskusję na temat żydów, którzy rządzą Polską na tematy fletów, rozporków i napletków...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181132

Pienisz sięjak sławne mydełko "Fa". Tylko tyle potraficie, cieniasy :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181135

To wszystko co masz do napisania?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181150

Nie czytasz, tylko piszesz. Nieodmiennie głupoty. Dezintegracja, dezinformacja... Agent wpływu? Marny.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181152

uważa pan, że można wypisywać o administrowaniu niepoprawnymi brednie na podstawie własnych domniemań? proszę zgłosić naruszenie regulaminu przez użytkownika Dixi, z uzasadnieniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181231

Pan doskonale wie, że ja nawet takich tekstów nie zgłaszam do administracji jako naruszenie regulaminu. Jestem z powodów pryncypialnych przeciwnikiem jakiekolwiek dyscyplinowania blogerów. Wyjątek stanowi spam i ordynarne zachowanie. :))

A ten wpis mimo, że mnie osobiście dotknął i dotyczył mojej osoby, chociaż pan Dixi wyraźnie tego nie napisał w swoim wiekopomnym dziele, które można potraktować jako melodramatyczne oświadczenie Polaka (?), który jest ogłupiony przez naszych starszych braci w wierze. :)) Nic więcej. Szabas goje przecież też są potrzebni.

Niech nam żyje wielokulturowość i "wieloreligijność", ale tylko w krajach gojów.:)

Tak jednym zdaniem można podsumować wesołą twórczość artystyczną pana Dixi w tym wpisie. :)))

Zaskakujące jest to, że pan Dixi nie zna mojego osobistego podejścia do wiary i do Kościoła, jednak on wie, że jestem zwolennikiem państwa wyznaniowego i zaglądania komukolwiek w rozporek, aby dzięki temu dowiedzieć jaką kto posiada przynależność narodową? Wystarczy co poniektórych poczytać, naprawdę nie trzeba im zaglądać w tym celu w ich rozporki. :))) Co ma do tego mój antypolonizm albo związki z ubecją GRU? Tego nie wiem, do tej pory mnie tego nikt nie wyjaśnił, chociaż takie zarzuty padały już na tym portalu wielokrotnie względem mojej osoby.

Tożsamość i tradycja oraz obrona polskich wartości nie mają nic do tego, aby w naszym kraju wprowadzać państwo wyznaniowe, jednak taka postawa jest związana właśnie z naszą polską tradycją i poszanowaniem naszej dziejowej historii i naszych przodków, którzy za naszą wspólną Ojczyznę Polskę oddali kiedyś życie.

Dodatkowo zapytam się, bo pan coś ostatnio pisał o tym, że to jest portal konserwatywny?

Na czym ten konserwatyzm polega? Na pisaniu o tym, aby z Polski zrobić kraj z kulturą i społeczeństwem multi-kulturowym?

Moim zdaniem taka postawa nie ma nic wspólnego z polskim konserwatyzmem, być może z jakimś innym tak.

Natomiast, co się tyczy możliwości wglądu w to, w jaki sposób głosujemy pod artykułami blogerów niepoprawnych, to chyba już panu administratorowi Kuki-emu wszystko wyjaśniłem, skąd moje przypuszczenia się wzięły? Nadal nie wydaje mnie się, że to jest kłamstwo. Jednak prawdopodobnie nigdy tego nie będę wiedział na pewno, jak jest z tym naprawdę, ponieważ nie jestem administratorem na portalu "niepoprawni". :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#181241

swoje fałszywe przypuszczenia proszę zachować dla siebie i ich nie rozpowszechniać. btw Dixi nigdy nie był nawet moderatorem.

[quote=Paweł T]Dodatkowo zapytam się, bo pan coś ostatnio pisał o tym, że to jest portal konserwatywny? Na czym ten konserwatyzm polega? Na pisaniu o tym, aby z Polski zrobić kraj z kulturą i społeczeństwem multi-kulti?
Moim zdaniem taka postawa nie ma nic wspólnego z polskim konserwatyzmem, być może z jakimś innym.[/quote]

moim też.
czy "portal" pisze o tym, żeby z Polski zrobić kraj z kulturą i społeczeństwem multi-kulti? czy to kolejna pana insynuacja?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181242

Ten wpis blogera Dixi-ego, który nie był nigdy administratorem i moderatorem :))) na portalu niepoprawni jest dowodem na to, o czym piszę w swoim komentarzu powyżej. Proszę go przeczytać z uwagą jeszcze raz, jeżeli go pan po przeczytaniu po raz pierwszy nie zrozumiał. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#181248

może to dla pana wystarczający dowód. pozwoli pan, że pozostanę przy swoim: w co drugim zdaniu posługuje się pan insynuacją.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181319

 - nie podoba mi się tytuł

 - nie podoba mi się obrazek

 -nie podoba mi się słownictwo

 -nie zgadzam się z treścią

Vote up!
0
Vote down!
0
#181139

Za to podobają Ci się szmalcownicy. Cóż, jeden lubi ser blue, a inny zatęchłe antysemickie skarpety :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181146

Kolejny tekst DIXI rodem z gówna wyborczego, ludzie związani z ruchem narodowym oraz należący do NSZ nigdy szmalcownictwem się nie zajmowali.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181151

Nie ubliżaj im, podpinając się pod ich ofiarę! Polacy mieli (i mam nadzieje że mają) swoja godność. "Patrioci PRL-u", "patriotyczni komuniści", "Prawdziwi Polacy z UB i SB" to zdrajcy narodu i wartości chrześcijańskich.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181156

Paweł T. reprezentuje tu NSZ :))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181232

Jakim prawem wmawiasz mi taką podłość ?

Czy rozumiesz znaczenie słów, których używasz ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181153

No jakim? Obrazek się nie podoba? A co miałem wkleić? Porębę? Nota bene to prawdopodobnie (nie patrzę zbyt uważnie na członki) Michał Anioł. Też Żyd???
Tekst może ci się nie podobać, Twoje prawo. Umiem dopasować ilustrację i styl do treści... No tak, ale treść też jest niewłaściwa :):):) Reakcje przekonują mnie, że trafiłem w punkt. Dixi -papierek lakmusowy na agentów-antysemitów i "pożytecznych idiotów...

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181158

Obraziłeś mnie i to w podły sposób a ja ciebie  ani jednym słowem !!!

Słów, które mi przypisujesz nie użyłam - to łatwo sprawdzić !

Pogódź się z tym, że nie wszystkim musi się podobać wszystko co napiszesz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181164

Poczytaj sobie, co piszą Prawdziwi Polacy z PRL-u o ś.p. Lechu Kaczyńskim.
Może byłem za bardzo obcesowy w ferworze dyskusji, ale to Ty na mnie napadłaś z "jedynka", odsądzając mnie od czci i wiary. Może nie?

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181170

Człowieku lecz się bo masz problem z manią prześladowczą !  Gdzie ja cię odsądzałam od czci i wiary ? Za to ty przypisałeś mi popieranie szmalcowników na podstawie tego, że odważnie przyznałam się do postawienia 1 za twój wpis !  I nie napadłam z jedynką  tylko ją po prostu postawiłam ( masz nadwrażliwe ego ).

Prezentujesz  totalitarne zapędy  typu: kto ma inne zdanie tego trzeba zgnoić. Zastanów się czy jesteś na właściwym portalu.

Bez odbioru.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181174

Przez kilkanaście lat dyskutowania (i marnowania czasu na idiotów) w Sieci (blogi to nowość) skóra mi mocno zgrubiała. Nie takie rzeczy już widziałem i nie takie zarzuty odebrałem. Słyszałaś może o paranoi? To taka choroba, która powoduje, że jej ofierze wszystko się zgadza. Nie musi czytać, nie musi myśleć.... Zastanów się, czy to ty nie potrzebujesz leczenia? Szybciutko :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181187

Jedynie co zrobiłeś swoim wpisem, to obnażyłeś swoje prawdziwe poglądy, intencje i zamiary. Trafiłeś tym wpisem w swoje własne miękkie podbrzusze...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181167

Masz rację ,takich jak jak Paweł T jest na tym portalu więcej.Najważniejsze to nie dać się sprowokować .
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#181043

Jestem zwolennikiem wolności przekonań i słowa, ale taka nadreprezentacja zastanawia. Niemożliwe, żeby aż taki procent Polaków stanowiło to badziewie. Pozwolę sobie na wysnucie teorii spiskowej - to zorganizowana akcja. mająca za cel kompromitacje, dezinformację i dezintegrację. Normalka od dziesięcioleci.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181045

moze nas uratowac

masz swieta racje!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

dobra kobieta

#181050

Niestety, ale to pan nad interpretuje i wywołuje zamęt. Do tej pory nie udowodnił pan, że ten wywiad z towarzyszem Geremkiem, to była esbecka fałszywka...

Esbecja chciała zdyskredytować swojego agenta i człowieka, który jej w Polsce zapewnił nietykalność i dobrobyt? Tak?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181051

Wywiad został opublikowany jako fałszywka (nadal twierdzę, że to skandal i wstyd). Co więcej jest ostentacyjnie niewiarygodny, co dostrzeże każdy, kto ma choć odrobinę pojęcia o stylu, a nie tylko nauczył się mówić po polsku (gdzie?). Nie lubię Krall (uczennicy Kapuścińskiego, który był ewidentnym agentem - żeby to stwierdzić nie potrzeba "teczek", wystarczy go poczytać), tak samo jak nie znosiłem Geremka (o czym napisałem) i nie toleruję "GW" z Michnikiem i jego bandą. Jeśli, rozporkowcy, szukacie sobie wroga, to go znaleźliście. Bynajmniej nie z tego powody, że jestem Żydem, masonem i cyklistą. (Gdybym był, nie miałbym czasu pisać tylko liczyłbym kasę :):):)) Jestem wrogiem komuny i jej agentów.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181056

- ... kiedy zorientowano sie jakie reperkusje moze on wywolac wsrod Polakow, wtedy przypisano mu latke falszywki aby w nastepstwie, a i przy okazji jaka niespodziewanie sie pojawila mozna bylo nim manipulowac ( jak to u Zydow bywa ) na wszelkie sposoby ( nie ma tego zlego ... ).

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181276

Komuna była (i jest) jak mafia. Różne "rodziny" co jakiś czas muszą ze sobą powojować, żeby "upuścić trochę krwi". W demoludach regularne czystki wręcz rytuałem. Zmieniał się capo di tutti capi i wszystko zaczynało się od nowa" (w ,80 ukuto nawet termin "socjalistyczna odnowa":):):) Wojenki "patriotów" z "żydami" były zabawą w jednej, wielkiej, socjalistycznej rodzinie. Raz się wsadzało Kuronia i Michnika, innym razem - sadzało do okrągłego stołu:):):)
Tak czy inaczej żadne materiały UB nie powinny zaśmiecać NP. Użycie ich jest skandalem. Obrona kompromituje.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181289

... to w jakim celu ?

ps. nie wiem czy p.Krall wypowiedziala sie w tej sprawie .

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181292

W takim celu.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181294

- potwierdzila albo zaprzeczyla ? - w koncu tu jest czyste zrodlo informacji utracajace wszelkie dywagacje na ten temat.

Pytam, bo nie wiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181303

Obracam się w innych rejonach, nie bywam na salonach :):):) Dlaczego zresztą akurat ja miałbym ją pytać???? Nie ja publikowałem ten "wywiad" (podpisując go "fałszywka"). Założę się jednak, że by zaprzeczyła.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181304

stąd taka sfora na niezależnych forach i nie tylko.
Jestem pewna, że zrobią wszystko, żeby po wyborach pozostało wszystko tak,jak wskazują robione przez nich sondaże.
Przy dzisiejszej wiedzy manipulacja głosami jest tak samo możiwa,jak losowanie numerów w lotto.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#181055

Co pani wie o mnie i o tym, co mam do stracenia? Najwięcej w Polsce to ma do stracenia polskojęzyczna elita, która się w Polsce wyłoniła z układów z Magdalenki i rozmów okrągłostołowych. Nikt inny. Z jednaj strony żydostwo przywiezione do Polski na wozach drabiniastych z Rosji Sowieckiej a z drugiej strony ich dzieci, które dzięki komunie dzisiaj są opozycjonistami i liberałami i konstruktywną "katolicką i narodową" opozycją...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181058

http://www.youtube.com/watch?v=kd3FGPeaANg

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181277

Jakoś tak dziwnym trafem spadł samolot z poprzednim prezydentem, liderami opozycji, generalicją i szefami najważniejszych instytucji państwowych. Komorowski był do tego, przypadkiem, świetnie przygotowany, bo zamówił wcześniej... opracowanie na wypadek podobnej katastrofy (więc mógł powiedzieć dziennikarzom, kilka minut po tragedii, ze "zwycięzca bierze wszystko" (!!!!), po czym zajął Belweder i rozbebeszył kasy pancerne i zajął się nominacjami "dla dobra Polski"). PO przywróciło utrącone przez PIS (nie do końca, niestety, ale trudno było kogoś traktować kulką w potylicę w podmiejskim lasku:):):) WSI. To byli agenci (WSI znaczy w sumie GRU) teraz rządzą rękami PO i nie oddadzą władzy, choćby po trupach. Dwie pomyłki (rząd Olszewskiego i, dłużej się trzymający, PiS) dały im do myślenia. Wszystkie chwyty są dozwolone. Palikot, Wilecki z Porębą (a nawet "Falconetti", zob. wyżej), Wałęsa (znów)... Tylko Lepper "się" powiesił, bo chciał sypać.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181061

Dixi a nie wpadło ci do tej artystycznej głowy, że głównym celem tego zamachu wcale nie musiał być prezydent Polski śp. Lech Kaczyński? Ja nawet nie wiem, czy w grobach leżą szczątki ciał ludzi, którzy w tym wypadku-katastrofie-zamachu zginęli. No oprócz pana Wassermana. :)) Polacy nawet nie wiedzą, czy to była katastrofa, wypadek czy zamach, nic nie wiedzą...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181064

Ktoś mnie "prześwietlił"??? No tak... Służby...:):):)Wal się, człowieku! Nie te metody.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181078

Sam się wal, prostaku...

Nie trzeba być w ubecji ani w WSI, żeby domyśleć się po tym, w jaki sposób piszesz, że masz coś wspólnego z tzw. "polskim" światem artystycznym i wielkim malarstwem pejzażowym... ale dobrze, że nie pokojowym..

Vote up!
0
Vote down!
0
#181084

Kto moze wiedzieć o tym, ze jesteś artystą? Przeciez nie od redakcji NP.

_______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#181185

Homopolakus mi powiedział na przesłuchaniu o tym, że Dixi to wielki artysta, prawie tak wielki jak mistrz Witkacy. :))

A być może macie w swoim najbliższym otoczeniu jakiegoś rosyjskiego szpiona z GRU, KGB, WSI, UB albo SB. :)))))))))) ;P

Vote up!
0
Vote down!
0
#181188

NNT

______________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#181207

może coś więcej nt. tego "przesłuchania" i inwigilacji?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181252

To był żart, pan nie zrozumiał drwiny, z tych ciągłych powtarzających się zarzutów o moją współpracę z ubecją, KGB, przynależnością do PZPR-u i Bóg wie jakich innych bandyckich ugrupowań?

Dziwne jest dla mnie to, że wtedy, gdy ktoś pisze na niepoprawnych o syjonistycznych żydowskich mordercach Polaków i wrogów Polski od razu następuje wysyp tego typu oskarżeń i zarzutów o agenturalną przeszłość komentującego lub blogera.

Ta metoda się już nie sprawdza, ponieważ Polacy, którzy tutaj piszą są najczęściej wiekowo tak młodzi, że nie mogli być ani w esbecji ani tym bardziej w ubecji albo w PZPR-e, a przecież wnukowie i ich synowie nie są odpowiedzialni za czyny swoich dziadków i ojców albo matek... Taką metodę stosuje bardzo dużo ludzi tłumaczących działalność żydostwa w Polsce, natomiast na niepoprawnych tę zasadę stosuje się tylko do ideowych przeciwników PiS-u i nikogo więcej...

Oczywiście tego typu zarzuty szanownemu administratorowi portalu niepoprawni nie przeszkadzają, przeszkadza mój wpis o przesłuchaniu innego artysty homopolakusa, który tak jak pan Dixi po tym, gdy zaczynało się pisać o żydostwie i roli jaką oni w Polsce sprawują i odgrywają, obrzucał obelgami swojego dyskutanta m. in. agenturalną przeszłością i działaniem na szkodę Polski. Trzeba jednak przyznać, że bloger Dixi robi to w bardziej wyszukany sposób. :)))

Widocznie świat artystyczny w Polsce w małym wycinku, ma podobną taktykę działania względem "fiutowców" i "rozporkowców". A wszystko odbywa się anonimowo i pod przykrywką anonimowych loginów i nicków. :)))

Strażnicy konserwatyzmu i polskości, sama elita jest na straży wiarygodności i prawdy. :))

Strażnicy polskiego konserwatyzmu muszą przecież działać w konspiracji, bo jeszcze, by ich wyłapali źli ludzie albo Sowieci albo jacyś źli Arabowie. :))))

Większość z was siedzi na obczyźnie i czegoś się obawiacie? Tam was nie dosięgnie ubecja ani esbecja ani GRU ani policja polityczna PO, czym wy ryzykujecie, czego się tak obawiacie? Wstydzicie się swoich imion i nazwisk?

Przyznam szczerze, że mnie to bardzo śmieszy...

p.s.

Chłopak z Legii Warszawa zaangażował się w politykę, mowa o Staruchu, teraz siedzi w pierdu z przyczyn politycznych, czy ktoś ze znanych polityków w Polsce zajął się jego sprawą, a przecież on swoim działaniem popierał PiS, być może robiąc to tylko na złość partii rządzącej obecnie Polską, która wypowiedziała wojnę tzw. kibolom. I co? I nic.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181262

[quote]Dziwne jest dla mnie to, że wtedy, gdy ktoś pisze na niepoprawnych o syjonistycznych żydowskich mordercach Polaków i wrogów Polski od razu następuje wysyp tego typu oskarżeń i zarzutów o agenturalną przeszłość komentującego lub blogera.[/quote]
kolejna insynuacja pod adresem portalu? pan może insynuować, ale inni już nie mogą?
jeśli się panu niepoprawni nie podobają i śmieszą, to co pana tu trzyma? może lepiej będzie panu tam http://www.bhpoland-ds.org/index.php?op=1

co ma do tego Staruch i PiS? jeśli pan taki mocny, to uwolnij go pan z kazamatów PO.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181267

Już pisałem kiedyś hunowi, w prywatnej korespondencji, co mnie trzyma na niepoprawnych, tacy ludzie jak pan, Jurand, samotny wilk i pan Dixi, a kiedyś homopolakus... :)) Rozmawiałem o tym również publicznie i tłumaczyłem moje stanowisko w tej sprawie również Budyniowi oraz Danzowi...

Nie wiedziałem, że niepoprawni to organ polityczny jednej partii, ale z tego powodu nie zamierzam was opuścić, przecież pośród zwolenników tej partii jest wielu wspaniałych Polaków. :))) Może dzięki moim wpisom da się kilku z nich jeszcze uratować. :))

Pan zagląda z obowiązku na takie zakazane strony? To doprawdy straszne.

Pan tego typu strony kojarzy z moimi wpisami i wypowiedziami? Wie pan, że teraz pan zastosował tę samą metodę, którą stosuje Gazeta Wyborcza, która chce wszystkich polskich narodowców porównać do nazistów i ludzi, którzy są zwolennikami segregacji rasowej?!

O tym jest właśnie mowa, że Dixi i teraz pan posłużyli się podobnymi metodami i tego w żaden sposób nie ukryjecie, a Staruch ma bardzo dużo wspólnego z PiS-em i ze środowiskiem Gazety Polskiej, po prostu chłopaka politycznie wykorzystano i pozostawiono go samotnego bez żadnej pomocy. :))

Ale przecież nikt nie powiedział, że polityka musi być czysta i związana z etyką i prawymi zasadami. :)) Niech siedzi, jak był głupi. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181271

[quote=Paweł T]Nie wiedziałem, że niepoprawni to organ polityczny jednej partii[/quote]
insynuacja dot. portalu - zgłaszam naruszenie regulaminu

[quote]Pan zagląda z obowiązku na takie zakazane strony? To doprawdy straszne.[/quote]
insynuacja w stosunku do mnie.
strona była tylko propozycją. są też inne miejsca, mniej krwawe.

[quote] a Staruch ma bardzo dużo wspólnego z PiS-em i ze środowiskiem Gazety Polskiej, po prostu chłopaka politycznie wykorzystano i pozostawiono go samotnego bez żadnej pomocy.[/quote]
proszę to zgłosić w odp. miejscu - do GP i PiS.
insynuuje pan nasze powiązania z ww.?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181326

I dlatego dalej siedzi w pierdlu, niezła pomoc, a cebulę i papierosy będą mu przynosili?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181351

niech pan ich zapyta.
a co pan proponuje? uderzenie na więzienie i odbicie Starucha?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181355

"Większość z was siedzi na obczyźnie i czegoś się obawiacie?"

A skąd ta rewelacja o tej obczyźnie?

Co do mnie nie ukrywam specjalnie swoich danych personalnych (mimo, że akurat "siedzę" w jednym z większych miast Polski), ale nie widzę też powodu, abym miał zacząć podpisywać swoje teksty czy komentarze imieniem i nazwiskiem... Czemu? Co to zmieni?

Co do różnych zarzutów, to zdaje mi się ja zostałem ostatnio zapytany (pamięta Pan tę dyskusję?), czy nie jestem masonem, ewentualnie "politykiem". Pozostawię bez komentarza.

I to generalizowanie, skłonność do ukłądania wszystkiego w "logiczną całość". Bo administracja/redakcja/moderatorzy to są tacy i tacy...

Jak napisał wyzej Nurni stronę główną moderuje kilka osób. Każda z nich robi to na swój sposób, każda ma trochę inne preferencje w doborze materiałów do wyeksponowania.
Ale każda też próbuje zrobić to jak najlepiej - a to wymaga codziennego "przekopywania się" przez dziesiątki notek, że przypomnę.
Może, gdybym był online wtedy, również bym podkleił tekst o wywiadzie z Geremkiem, może nie - co to zmienia? Czy z tego powodu ja stałbym się (...) (etykietka do wyboru), a Portal (...)? Nie.

"p.s.

Chłopak z Legii Warszawa zaangażował się w politykę, mowa o Staruchu, teraz siedzi w pierdu z przyczyn politycznych, czy ktoś ze znanych polityków w Polsce zajął się jego sprawą, a przecież on swoim działaniem popierał PiS, być może robiąc to tylko na złość partii rządzącej obecnie Polską, która wypowiedziała wojnę tzw. kibolom. I co? I nic."

Pierwsze z brzegu:

http://niezalezna.pl/15640-beata-kempa-skladam-poreczenie-za-%E2%80%9Estarucha%E2%80%9D

Na marginesie: nie ma to akurat dla mnie większego znaczenia, ale jeśli już o faktach rozmawiamy...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181270

Większość, to nie znaczy wszyscy. No panie Max?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181272

Nie, większość oznacza większość.
Już zaprzeczyłem, zrobię to jeszcze raz - to nieprawda.

Powtórzę pytanie: skąd te domniemania?
Redakcja = zagraniczna agentura sekująca patriotów?
Czy taki miał być wydźwięk?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181275

No przynajmniej niech pan nie udaje niedoinformowanego, bardzo pana szanuję za pana wiedzę i inteligencję. I niech tak już pozostanie. Mam panu wymienić osoby związane z administracją tego portalu oraz ludzi zaprzyjaźnionych z tym portalem oraz z jego administracją, które na stałe zamieszkują poza granicami Polski? Mam to zrobić, aby potem Kuki oskarżył mnie ponownie o kłamstwo i postawił mi zarzut o naruszanie dobrego imienia tego portalu, a pan Jurand ponownie bezkarnie mógł mnie dalej oskarżać o moją domniemaną przynależność do UB, SB, KGB, GRU i PZPR-u, teraz do tego grona dołączył artysta Dixi?

Pan być może nie kryje swojego imienia i nazwiska, chwała panu za to, jednak pan to nie wszyscy. Zresztą pan chyba też jest zwolennikiem PiS-u, oczekuje pan po tej partii, że w Polsce dokona jakiś rewolucyjnych przemian, ja niestety jestem sceptykiem, ponieważ nic na to nie wskazuje, aby tak się stało w Polsce po wygranych wyborach przez PiS. Jednak, abyśmy się o tym przekonali, trzeba by było, aby PiS wygrał te wybory. Marzę o tym, aby PiS miał większość w polskim parlamencie, aby miał i prezydenta i nie wchodził dzięki temu w żadną koalicję polityczną z inną partią zasiadającą po tych wyborach w ławach poselskich, marzyłem również o takiej sytuacji, wtedy gdy PO obejmowało władzę w Polsce.

Bo tylko dzięki takim sytuacjom Polakom opadną z ich oczy zasłony, dopiero wtedy w Polsce nastąpi prawdziwy przełom, dopiero wtedy Polacy się obudzą.

Jak pan sądzi, czy wyborcy PiS-u nie poczują się oszukani, gdy PiS po wygranych wyborach będzie musiał wejść w koalicję parlamentarną z PSL-em lub z SLD albo z PJN-em? Jak wtedy taką sytuację będą tłumaczyli ogłupieni zwolennicy PiS-u, w jaki sposób taką real-polityczną ekwilibrystykę będą w mediach tłumaczyli politycy PiS-u?

No, ale czego się nie robi dla dobra Polski, dla dobra Polski nawet się wysyła naszych polskich żołnierzy na syjonistyczne neokolonialne wojny. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181281

..

Tak, na obecną chwilę jestem zwolennikiem PiSu, o czym zresztą wielokrotnie pisałem i nie ukrywam tego.

Ale przede wszystkim jestem zwolennikiem tego, aby w Polsce nareszcie uporządkować sprawy kardynalne: gospodarkę (generalnie już bez szczegółów), sfinalizować kwestię lustracji, wyjaśnić co zdarzyło się w Smoleńsku, pociągnąć do odpowiedzialności aferzystów i bandytów, zmienić politykę zagraniczną na zgodną z polską racją stanu - i wiele jeszcze rzeczy, co do których 99% Niepoprawnych się zgadza...
To tak, oczywiście, w skrócie i hasłowo.

Jeśli okaże się, że PiS się nie sprawdzi będąc przy władzy, jeśli większość kwestii, o których piszę nie zostanie "ruszona" - rozglądnę się za inną partią, którą poprę.
Mimo tego, że darzę szacunkiem Jarosława, będę zmuszony stwierdzić, iż nie wyszło mu, ergo: nie jest skuteczny.

W porównaniu z fundamentalnymi (dla mnie) sprawami, które wymieniłem, moje sympatie partyjne schodzą na plan dalszy. Poprę każdą partię, która: będzie miała realną szansę na podjęcie odpowiednich działań oraz do tych działąń przystąpi...

Na chwilę bieżącą jest to dla mnie PiS.

Wbrew pozorom bardzo dużo tzw. "betony pisowskiego" podchodzi podobnie. My nie jesteśmy (jak niektóre po'wskie lemingi, nie przymierzając) zapatrzeni w świetlany wizerunek partii czy wodza, zależy nam zupełnie na czym innym, na Polsce.
Nic nie jest idealne, partie polityczne też nie, a, wbrew znanym hasłom, demokracja to JEST jednak wybór mniejszego zła. Głosuję na tych, którzy są dla mnie "strawni", a zarazem dają mi największą gwarancję na przeprowadzenie zmian, których, jako obywatel tego kraju, wymagam.

__
Co do pierwszego pytania. Odpowiedziałem zgodnie z posiadaną wiedzą. Zresztą, jakie to ma znaczenie, czy ktoś z Redakcji mieszka aktualnie w Polsce, czy nie? Polakiem się jest niezależnie od miejsca pobytu czy zamieszkania, jeśli tylko... chce się nim dalej pozostać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181286

To stare, komusze myślenie, że jak wyjechał, to musi być zdrajca idący na pasku "wiadomych sił".
Moim zdaniem jest przeciwnie. Jeśli ktoś wyjechał (bo tak mu się życie ułożyło)i nadal żywo interesuje się Polską, tym bardziej zasługuje na szacunek.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181290

Znowu po bolszewicku i po syjonistycznemu zmieniasz Dixi w sposób niedopuszczalny kontekst mojego komentarza.

Wiesz na czym polega wiarygodność Dixi, na pisaniu prawdy.

Ty posługujesz się w swoich wpisach oszczerstwami a przecież jesteś wytrawnym i doświadczonym blogerem z piętnastoletnim stażem...

Jeszcze raz w takim razie prośba skierowana do ciebie oraz do administracji tego portalu, jeżeli macie dowody na to, że wywiad zamieszczony na waszym portalu przeprowadzony z Geremkiem jest esbecką fałszywką, to należy zamieścić dowód na potwierdzenie tej tezy. Tego wymaga rzetelność i trzymanie się faktów oraz tego, aby kojarzono to miejsce z prawdą i tylko prawdą...

p.s.

To nie ja tam, ten wpis umieściłem w polecanych przez administrację niepoprawnych oraz dzięki temu zabiegowi popularnych na samym szczycie widocznej po otwarciu strony głównej portalu niepoprawni, zrobiła to administracja tego portalu. :))) To jak to jest, polecacie wywiad stworzony przez esbecję i nie dajecie żadnego sprostowania ani dowodu na to, że rzeczywiście to jest fałszywka, w zamian tego spuszczacie ze smyczy zagończyka Dixi-ego?

p.s

Jaki interes miałaby esbecja w tym, aby dyskredytować agenta Geremka w oczach Polaków poprzez opublikowanie tego wywiadu? Czy pani Krall, też była agentem komunistycznego urzędu bezpieczeństwa?

A może ta fałszywka esbecka miała w oczach Polaków uwiarygodnić Geremka jako prześladowanego i szykanowanego przez esbecję, która jak wiemy była stworzona przez zwolenników segregacji rasowej i samych narodowych komunistów i antysemitów. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181297

Poza tym Krall nie Kroll (filmy ci się pomyliły:):):)). Uczennica i namaszczona następczyni Kapuścińskiego (a ten b y ł agentem, który jeździł po świecie opisując rewolucje, a rewanżował się sprawozdaniami wysyłanymi od razu dalekopisem, poza tym opiewał wielkość ZSRR), gwiazda "Polityki", autorytet "GW" (której szkoliła kadry dziennikarskie!!!!)...
Zabawne, że fałszywka użyta przez "patriotów" przeciw "żydom" (zabawy w gronie "lewicy"), ze niby popatrzcie, jak sobie piją z dzióbków Żyd i Żydówka, znów została użyta tak samo i przez tych samych.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181301

Sam się Brus wywindował na sam szczyt niepoprawnych ze swoim wpisem, sam Brus swój wpis umieścił na liście popularnych i rekomendowanych przez portal niepoprawni?!

Człowieku jesteś takim wykrętem jakich mało, a wystarczyło przeprosić, usunąć i nie rozwijać tematu, zamiast tego napisałeś obrazoburczy i ewidentnie antypolski artykuł o polskim antysemityzmie oraz o polskiej fobii szukania wokół siebie samych żydów, którzy w rzeczywistości rządzą Polską nieprzerwanie od 1945 roku aż do dnia dzisiejszego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181302

Bardzo wątpię, czy ktokolwiek z czytelników Niepoprawnych zmienił swoją opinię o Geremku, już niezależnie czy uznaje wywiad za fałszywkę czy nie. Prawda? Bywający tutaj ludzie do analfabetów politycznych zazwyczaj nie należą :)

Czyli kwestia jest wyłącznie, jak by to powiedzieli światli pijarowcy, "wizerunkowa".
A jeśli tak to zauważmy, że słynna notka miała następujący tytuł: "Bronisław Geremek - wywiad z 1981 roku (fałszywka SB)" (!).
Teraz, można się z Autorem notki zgodzić (który sam sugeruje, że jest to fałszywka), albo i nie. Ależ, jak najbardziej.

Dodam jeszcze, że mnie samemu zdarzało się umieszczać na górze teksty, z którymi nie do końca się zgadzałem, a to z przyczyn następujących:
a) były dobrze napisane
b) stanowiły dobry punkt startowy do dyskusji

Pamiętam, umieściłem raz na górze SG (specjalnie) mocno kontrowersyjny tekst o Kapuścińskim. Czy to znaczy, że nagle stałem się "fanem" jego różąnych śliskich poczynań? Nigdy w życiu! Za to, zgodnie z przewidywaniami, pod notką wywiązała się dość ciekawa dyskusja. A, zaznaczę, był to jeden z tych momentów, kiedy nie było dostępnych nowych, bardziej wybitnych tekstów... :).

Vote up!
0
Vote down!
0
#181305

Panie Maks, ale jak dotąd nie zamieszczono na niepoprawnych żadnych dowodów na potwierdzenie, że ten wywiad był fałszywką stworzoną przez komunistyczną esbecję.

Jakby tak napisał pan Dixi, jak pan to uczynił teraz, to ja bym nie tracił czasu na tę dyskusję o polskim antysemityzmie, o rozporkowcach i fiutowcach, którą zaczął pan Dixi w swoim antypolskim felietonie w odpowiedzi na felieton zamieszczony z wywiadem Geremka przez blogera Brusa...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181306

No i dochodzimy do sedna.

Za treść wpisu, jako taką, odpowiada bloger czy komentator, nie Redakcja. To nie jest tylko takie sobie formalne zastrzeżenie, na wypadek ewentualnych komplikacji.
To jest także bardzo praktyczne, chyba jedyne możliwe, podejście.

Nikt z nas nie jest w stanie sprawdzać wszelkich detali, odniesień, informacji zawartych w tekstach użytkowników.

Brus zacytował tekst wywiadu ("wywiadu") pisząc, że to fałszywka. Zawsze można go zapytać, czemu tak uważa, skrytykować, pochwalić...
On jest autorem tekstu, on umieścił go na swoim blogu.

Osobiście nie wiem czy jest to fasłzywka, czy nie. Ale nie zdziwiłbym się gdyby Geremek wypowiadał się w atkim duchu w innej sytuacji, może niekoniecznie publicznie. Nie darzyłem tego człowieka zbytnią estymą, łagodnie mówiąc.
Ale to jest moje prywatne zdanie, jako czytelnika, każdy ma tutaj prawo do swojego, oczywiście.

A sprawa podstawowa - postawione w różnej formie pytanie: dlaczego ten tekst znalazł się na "błękitku".
Najwidoczniej moderator stwierdził, że warto, aby ludzie go przeczytali. Bo :ciekawy, bo może kontrowersyjny, bo, nawet jeśli jego wiarygodność jest wątpliwa (wywiadu, nie Autora) dobrze, aby ludzie się z tym zapoznali...
Ja nawet nie wiem, kto wtedy "miał dyżur" :)).
Nurniflowenola pisze, że niekoniecznie widziałby go "na topie". Ja, wcześniej, napisałem "może bym podkleił, może nie". I tak to właśnie wygląda.
Nie każdy tekst na górze to manifest przekonań politycznych osób prowadzących Portal. Takie teksty zazwyczaj sygnowane są "Redakcja", albo wynika to wprost z treści. Ich jest zresztą - mało.

Dzisiaj od rana na górze był tekst Godziemby o generale Mossorze.
Gdyby być konsekwentnym (?) należałoby oskarżyć redakcję, że usprawiedliwia i propaguje jego działalność w czasie okupacji. Powiedzmy, kolaborację z Niemcami, no, w ograniczonym zakresie.

Co z tego, że Autor tekstu napisał o swoim bohaterze "kontrowersyjny generał", wszak....
Bo jak my (redakcja) możemy i w ogóle...
Pewnie nazizm nam nieobcy - itd, itp.

A tak naprawdę, teksty Godziemby często znajdują się "na blue" ze względu na ich wartość historyczną, przyznam się do drobnej słabości - bardzo lubię je czytać...

I tyle, jak to mówią, "w temacie" ode mnie.
Uciekam zająć się pracą, bo dzień niepokojąco szybko mi mija, a robota czeka.... :)

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#181312

Nikt nie powiedział, że każda prowokacja żydowska przy udziale żydowskiego aparatu przemocy (UB-SB) i inwigilacji musiała się udać. Żydostwo poprzez ten jakoby sfałszowany przez esbecję wywiad sama wpadła w swoje własne sidła, a tacy jak pan dzisiaj mogą dalej być oburzeni i mogą dzięki niemu pisać antypolskie teksty o naszym antysemityzmie i naszej chorobie wywołanej tym, że w Polsce rządzą sami żydzi. :)))

Poprawiłem nazwisko na Krall... Nie jesteście zbyt czujni...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181308

... w pociagu ( w Niemczech) : mloda mama, Polka rozmawiala ze swoja matka po polsku - ze swoja natomiast coreczka (ca.4-5 lat) rozmawiala tylko po niemiecku i po wlosku... na odchodnym zapytalem te mloda mame : mama, z ciekawosci - czy ty wiesz co to jest "mutter sprache" ? - tak, wiem . To dlaczego ze SWOIM dzieckiem nie rozmawiasz po polsku ?  - NIE WIDZE TAKIEJ  POTRZEBY !!!  - ... tak mi odpowiedziala .   ... chyba najwiekszy szok w moim zyciu.

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181296

" Polakiem się jest niezależnie od miejsca pobytu czy zamieszkania, jeśli tylko... chce się nim dalej pozostać."

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181300

[quote=Paweł T]Mam panu wymienić osoby związane z administracją tego portalu oraz ludzi zaprzyjaźnionych z tym portalem oraz z jego administracją, które na stałe zamieszkują poza granicami Polski? Mam to zrobić, aby potem Kuki oskarżył mnie ponownie o kłamstwo i postawił mi zarzut o naruszanie dobrego imienia tego portalu, a pan Jurand ponownie bezkarnie mógł mnie dalej oskarżać o moją domniemaną przynależność do UB, SB, KGB, GRU i PZPR-u, teraz do tego grona dołączył artysta Dixi?[/quote]
proszę to zrobić, a wyjdzie na jaw pańskie kłamstwo.
większość zarządzających nppl nie jest na obczyźnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181330

ktoś jednak w PiS upomina się o Starucha. czyli kolejne kłamstwo pana Pawła T.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181339

[quote=Paweł T]Taką metodę stosuje bardzo dużo ludzi tłumaczących działalność żydostwa w Polsce, natomiast na niepoprawnych tę zasadę stosuje się tylko do ideowych przeciwników PiS-u i nikogo więcej...[/quote]
potrafi to pan udowodnić, ze "stosuje się" itd.? co pan insynuuje?

[quote]Oczywiście tego typu zarzuty szanownemu administratorowi portalu niepoprawni nie przeszkadzają, przeszkadza mój wpis o przesłuchaniu innego artysty homopolakusa, który tak jak pan Dixi po tym, gdy zaczynało się pisać o żydostwie i roli jaką oni w Polsce sprawują i odgrywają, obrzucał obelgami swojego dyskutanta m. in. agenturalną przeszłością i działaniem na szkodę Polski.[/quote]
proszę jaśniej. kto obrzucał pana obelgami w opisanym kontekście? HP, którego tu już dawno nie ma?

[quote]Większość z was siedzi na obczyźnie i czegoś się obawiacie?[/quote]
kłamstwo czy znowu odlot. skąd pan to wie? bez insynuacji pan nie może żyć?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181322

wszędzie się znajdą. Niestety, na NP ostatnio są promowani. Chyba na takiej zasadzie jak RRK w saloonie, ale i tak wstyd.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181054

Uważam Niepoprawnych za m ó j portal (dla zasady olewam Salon 24 i to od zawsze), choć nigdy nie chciałem być adminem - dla czystości relacji, skoro sam publikuję. Dlaczego muszę wdychać smród?!

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181063

smród to skutki uboczne źle pojętej wolności

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#181070

Ja aż tak uczuciowo nie czuję się związany z żadnym portalem (choć publikuję tylko na NP, czytam też inne za wyjątkiem NE). Dlatego pewnie aż tak mocno nie odczuwam tego jak Ty, ale niesmak pozostaje. Z tym że bardziej zniesmaczyły mnie teksty o Jarosławie Wałęsie niż ta nieudolna fałszywka o Geremku. Z tego niby-wywiadu to mi się po prostu śmiać chciało.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181071

Przecież pana dzisiejszy wpis to jeden wielki śmierdzący odór. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181072

debile są ostatnio promowani na niepoprawnych?
możesz to udowodnić? może będzie to tak samo łatwe, jak napisanie takiej oceny portalu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181254

Sorry, wydaje mi się, że udowodniłem podając przyklady. Powtórzę:
I "Wywiad" z Geremkiem,
i obrzydliwe jak dla mnie notki (co najmniej dwie) o wypadku młodego Wałęsy
były na samej górze.
I drobne pytanie: nie wolno oceniać decyzji moderatorów?

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181269

oceniać konkretne decyzje można, ale nie można uogólniać. sąd wydałeś na podstawie Twoim zdaniem 3 nietrafionych decyzji moderatorów. czołówka zmienia się bez przerwy. nie weryfikujemy, kto i co podkleja. ja akurat tych trzech nie widziałem na szczycie.
a co strasznego było o JW? że poddano w wątpliwość jego trzeźwość (przy braku info. to jest nawet zrozumiałe) i zastanawiano się nad szybkością jazdy motocyklem? coś więcej?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181343

Teraz Ty uogólniasz, że ja uogólniam. NICZEGO nie uogólniam, przecież wyraźnie napisałem "ostatnio są". Ostatnio, czyli incydentalnie.
A WSZYSTKIE notki o JW, na wszystkich portalach były dla mnie żywcem z GW. Ta sama obrzydliwa metoda - niby tylko pytam, niby niczego nie przesądzam, a oskarżenia rzucam. Facet cudem uniknął śmierci, nie było jeszcze wiadomo, czy nie zostanie kaleką na cale życie, śledztwo się jeszcze nie rozpoczęło, a już ileś osób wydało wyrok. Jakby coś takie przydarzyło się posłowi PiS, a Wyborcza "zapytałaby", dlaczego nie podano wyników badania trzeźwości, szlag by nas trafił, nieprawdaż? A na dodatek tak naprawdę chodziło o to, żeby dokopać Wałęsie.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181460

OK. wszystko jasne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181543

No, no - ile to minęło godzina i 14 komentarzy?? :))
Not bad :)

A teraz trochę bardziej serio.
"Administracja" nie sprawdza kto i jak oceniał, nie wiem czy w ogóle istnieje taka możliwość, prawdopodobnie dałoby się to zrobić na podstawie dokładnej analizy czasu i IP... - ja osobiście nie mam dostępu do tych danych, ani za nimi nie tęsknię...
Ale nikt się tym nie zajmuje, bo - po co??

@Yuhma
Redakcja nie promuje dyskutowanego typu wpisów, nie wiem skąd to wrażenie (??). Generalnie, w naszych działaniach kierujemy się regulaminem (w przypadku konieczności formalnej interwencji), a na co dzień - zdrowym rozsądkiem. Szanujemy także prawo do wypowiadania swoich sądów przez blogerów i komentatorów, dopóki nie naruszają one zasad, o których mowa w w/w regulaminie. W takim przypadku Redakcja ma prawo zastosować określone (rónież w regulaminie) sankcje.

Każdy użytkownik Niepoprawnych rejestrując swoje konto wyraża zgodę na warunki w nim określone, n'est ce pas?

Słówko od siebie jeszcze...
Mam wrażenie, że chwilami pokusa myślenia w kategoriach niekoniecznie zbliżonych do realiów (ładny eufemizm, prawda?:)) jest zbyt duża...

Nie, nie jesteśmy wielbłądami ani agentami wywiadu Ghany Górnej, i tak dalej, i tym podobne :).A ponieważ twierdzenia tego nie da się w warunkach portalu internetowego w żaden sposób sfalsyfikować, pozostaje wszystkim zainteresowanym wierzyć na słowo... bądź nie :)

serdecznie pozdrawiam oraż życzę miłego dnia :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#181062

Problem pozostał, niestety.
Nie wypisze się z NP (nie ma lekko :):):)), ale mi tu cuchnie.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181065

Szczerze?
To zawsze ten sam dylemat.
Wolność słowa vs interwencjonizm, tak w skrócie.
Stąd dość rygorystyczne trzymanie się regulaminu, któryw miarę przejrzyście wyjaśnia zasady.

Zresztą ja "zielony" w Redakcji, dopiero jakiś rok niedługo stuknie, może ktoś inny się wypowie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181067

Max, no bądźmy dorośli. Wrzucanie notki na jedynkę to nie promocja?

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181069

Co rozumiesz przez wrzucanie notki "na jedynkę"?
Górę strony głównej?

Moderacją SG zajmuje się kilka osób, w miarę posiadanego wolnego czasu (w tym także ja).

Jeśli zauważasz, że znalazły się tam teksty niewłaściwe nic prostszego niż napisać na skrzynkę kontaktową. Dotrze na pewno.

Moderatorzy też ludzie... a do której konkretnie promowanej notki/notek się odnosisz?
Bo przyznaję, na razie nie do końca wiem, o jaką chodzi...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181073

jak zwał, tak zwał. Jasne, że chodzi mi o treści wyróżnione. Znalazł się w nich "wywiad" z Geremkiem.
Wiesz, Max, ja nie uważam, żebym miał jakieś prawa do zwracania uwagi adminom. Poza tym takie wrzucanie notki na gorę, a potem szybkie jej usuwanie byłoby kiepskim rozwiązaniem. Od adminow oczekiwałbym wyczucia.
A w ogóle to mam zapalenie płuc i nie czułem się na siłach do robienia zadymy.
Zresztą, jak mówię, ten niby-wywiad najpierw raczej mnie rozśmieszył, tak nieudolnie jest napisany.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181088

Każdy użytkownik ma prawo do "zawracania głowy adminom". I my się z tego cieszymy, bo to pokazuje, że Wam zależy! Proszę to robić jak najczęściej.

Proszę również zwrócić uwagę na fakt, że Administrator to nie to samo, co Moderator. Moderatorów, tj. osób, które mają uprawnienia do "przyklejania" tekstów jest sporo. Podklejenie rzeczonego tekstu było błędem (to moja prywatna opnia). Ale jednak, biorąc pod uwagę to, co napisałem wyżej, nie może być użyte jako zarzut wobec Administracji portalu jako takiej.

Reasumując: tylko ten, co nic nie robi nie popełnia błędów.

Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#181111

ale nadal postaram się nie zawracać głowy :-)
Rozróżnienie administracja - moderatorzy jest jasne, pisząc "admini" miałem na myśli moderatorów.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#181118

Proponuję w takim razie dzisiaj dla odmiany na samym szczycie nowych wpisów na niepoprawnych potrzymać przez kilka dób wpis pana Dixi. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181076

W kwestii formalnej (dla wszystkich użytkowników serwisu Niepoprawni.pl): nie ma możliwości sprawdzenia kto i jak oceniał. Jest to całkowicie anonimowy automat.

Pozdrawiam serdecznie
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#181107

Wyśmienite.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#181066

Naszym głównym celem jest zwycięstwo nad PO wyborach,i odsunięcie ich od władzy,a nie naparzanie się między sobą,te ubeckie gnidy tylko na to czekają,jesteście wspaniałymi patryiotami Polskimi,schowajcie swoje urazy,zjednoczmy się jak to bywało za naszych dziadów i pradziadów,pokażmy że wolna i nie podległa Polska,jest dla nas świętością,a na razie tylko PIS nam to gwarantuje,od danie głosu nie na PIS,to pomoc dla PO

Vote up!
0
Vote down!
0
#181085

czy nasz Marszałek nie miał racjii ?
// bić kurwy i złodziei ..//
pozdrawiam ,wzmacniając 10-tką !!

Vote up!
0
Vote down!
0
#181080

A zwłaszcza Polaków, chronić żydów i masonerię, które potem razem z bolszewią zaraz po wojnie wymordowały naszą polską elitę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181094

... obchodzi mnie tyle samo co aborygeństwo". Zadziałała cenzura Onetu. Oczywiście nie chodziło o "aborygeństwo"... :):):) Jesteście siebie warci: zawodowi antysemici i zawodowi pogromcy antysemityzmu. Co więcej - karmicie się wzajemnie, bo inaczej nawet kręgi na gnojówce by po was nie zostały. Tu komuna, tak komuna... tylko różne frakcje.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181106

kolejna insynuacja dot. portalu.
pan Paweł T. insynuuje, że na nppl bije się Polaków, chroni żydów i masonerię... itd. reszta wyżej

Vote up!
0
Vote down!
0
#181347

Żydzi uprawiają każdą politykę. nie tylko lewicową.
syjonizmu nie zaliczyłbym do tejże.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181128

..., wyznaniowym, ale chyba jednak państwem socjalistycznym. Syjoniści byli lewicowcami, ale komuna się na nich obraziła z dnia na dzień. Bund był tez bodaj lewicowym, wprawdzie nie propagował powrotu do Izraela, ale za to lubił strzelać do "endeków z pałami i żyletkami na kolanach"...
Wiesz co?, niech się tną, pałują i strzelają. Byle nie w Polsce. Dla nas to tylko kłopot.
Prawdę mówiąc bardziej wierzę w Żydów, jako dobrych Polaków, niż w "dobrych Niemców z SS i Wermachtu". Wspominałem już o Wildsteinie (i uzyskałem podłą odpowiedź). Mnie nie przeszkadza na przykład taki Leśmian (Lesman), bo solidnie zasłużył się dla polskiej kultury, podobnie jak Schultz (zastrzelony przez Szwaba) i inni. Nie wszyscy byli w KPP, a nie wszystkie dzieci tych z komuszej jaczejki są w "GW". Chcę mieć prawo oceniać postępowanie i głoszone poglądy, nie geny i fiuty (choć obrzezanie uważam za dzikie barbarzyństwo:):):)) Poza tym lubię skandynawskie, białoskóre blondynki (nawet piegowate), a nie ogniste brunetki o czarnych oczach i migdałowej skórze (jednak rasista?)
Nie życzę sobie, żeby komunistyczni, moskiewscy agenci zaglądali komukolwiek, także mnie, w rozporek (choć mogłoby się to dla nich skończyć wstydem i zazdrością:):):)
Nie życzę sobie pisać w "towarzystwie" szmalcowników o komuszym rodowodzie!
Tak jak Nergala każdy przyzwoity człowiek powinien obchodzić z daleka, jak kupę ekskrementów, tak każdy normalny człowiek ma prawo nie życzyć sobie być narażanym na kontakt z rasistowskimi, komunistycznymi szmaciarzami. Nota bene polska "lewica" popierduje w antysemickie trąbki, czego nie można powiedzieć o PiS (podobno "faszystach" i "zwolennikach państwa wyznaniowego")

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181133

Nie słyszał DIXI o skrajnie prawicowych żydowskich syjonistycznych partiach politycznych, które działały w Polsce przedwojennej, nie słyszał o takich partiach, które dzisiaj działają w Izraelu? Syjoniści mogą być i prawicowi i lewicowi, mogą być nawet przy tym konserwatystami...

Zresztą podział na lewicę i prawicę jest sztuczny i dokonali go jako pierwsi żydzi, żeby dzięki temu goje między sobą mogli się kłócić.

Czy ktoś jest bardziej prawicowy, czy bardziej lewicowy, zapominając przy tym, że i ten lewicujący i ten prawic-ujący jest Polakiem, natomiast żydowski i polski konserwatyzm to zupełnie coś innego. Konserwatyzm polski i żydowski nie mają ze sobą nic wspólnego. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#181168

slow p.Geremka aby wiedziec, ze Zydzi obstawiaja wszelkie mozliwe a nie tylko strategiczne punkty ludzkiej aktywnosci ( i na tzw.lewicy i na tzw. prawicy - "tzw." bo to jest jeden wielki pic pod gojow ).

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181282

lubisz blondynki? nie wiesz co dobre ;)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181265

fajnie to współbrzmi z malowaniem napisów na pomniku w Jedwabnym

Vote up!
0
Vote down!
0
#181145

Pisząc o rozporkach i kanaliach sam zamieniasz Niepoprawnych w szambo. A może niektórym wolno więcej ?

Poza tym piszesz głupoty, bo w ten sposób nie sprawdza się już Żydów i dobrze o tym wiesz.( po co więc  wmawiasz to innym ?) Oni się sami demaskują przy byle okazji - słowami i czynami. Do tej pory uważałam, że na Niepoprawnych można prezentować poglądy niepoprawne politycznie. Po dzisiejszej lekturze Twojego wpisu i komentarzy nabrałam wątpliwości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181148

A gdzie w rzeczonym wpisie można wyczytać, że na niepoprawnych panuje cenzura?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#181161

Brakowało w tej dyskusji głosu rozsądku spirYtusa. Ale jest. Jak zwykle celnie i w temacie. Dziękujemy o Panie:)

Co Ty masz człowieku w tej łepetynie??

Vote up!
0
Vote down!
0
#181224

Nie karmić Grossa.
Oceniłem notkę jak ocenilem za foto i tytuł. Osiągnięcie skutku odwrotnego do zamierzanego to też osiągnięcie ale czy chodzi tylko o ilość komentarzy i to takich jak widać.
Temat oczywiście jak najbardziej poprawny bo to są sprawy bardzo wazne ale jest różnica czy rozmowa toczy sie w i na poziomie ulicznego wychodka czy w pokoju gościnnym.

Zasługujemy na więcej.
Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181162

Staram się, żeby nasz portal nim nie był.
Mam gdzies piękne słówka, kiedy muszę walczyć z obrzydliwymi "poglądami". Zdaje się, że portal nazywa się Niepoprawni, a to zobowiązuje:):):)
Nikt Ci jeszcze nie zajrzał w rozporek? To masz szczęście. Ja już usłyszałem, że jestem Żydem, masonem i cyklistą :):):) Nie ja jeden. To stały punkt programu "polemiki" szmalcowników. Banda ruskich działa zawsze wedle tego samego schematu. Są oni mniej groźni niż "GW" i "Szkiełko", bo kuda im do takich salonów, ale jednak niebezpieczni i szkodliwi.
Ja wiem, że Jestem Polakiem, katolikiem i na dodatek jestem z tego dumny. Co więcej, udowodniłem to, pisząc przez kilkanaście ładnych lat, kiedy inni próbowali zrobić karierę (pożal się Boże) dziennikarską na Salonie 24 - naiwni. Nie muszę wcale agregować bloga na NP, bo ma on o wiele dłuższą historię. Polubiłem NP i wspierałem ich (nas) od początku. Dlatego właśnie nie pozwolę zawłaszczyć naszego bloga agentom udającym Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181166

Masz rację. Niepoprawni zobowiązuje ale jestem zaskoczony że zdecydowałeś się na taką formę. Ale to Twój wybór i nic mi do tego. Przekazalem swoje wrażenie nie do treści a do tych dwóch elementów które nie są w moim guście. To nie zmienia jednak mojej opinii o Tobie jako autorze.
Przyjmuję takie założenie: " gdy piszę muszę sie liczyć z każdą opinią. Niekulturalne wyrzucam na resztę staram sie odpowiedzieć.

PS. Dywersantów zdecydowanie należy wykluczać z forum wszelkimi dostępnymi metodami i nawet nie podejmowąc z nimi dyskusji bo w ten sposób pomagamy im wypelniać ich misję. Trzeba krótko: za wsiarz i za drzwi.
Pozdrawiam.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181179

Możesz mi wierzyć, albo nie, ale nie mam problemów z forma:):):)
Publikacja SB-ckiej fałszywki na NP domagała się ostrej reakcji. Znów możesz wierzyć, lub nie, ale leżało mi na sercu dobre imię Niepoprawnych. Sam, mając prywatny blog (nie tak znowu ostatni:):):)) jakoś sobie poradzę.
Z ludźmi, którzy sami wybrali poziom "pukania w dno od dołu" nie da się rozmawiać "kulturalnie". Oni sami najlepiej wiedzą, że są dnem dna. Mimo to zanieczyszczają NP. Myślisz, ze bezinteresownie????

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181183

Abyśmy zamiast bawić się jak przedszkolaki w piaskownicy, powrócili do problemów TU I TERAZ.
Ja uważam, że najlepszym sposobem na prowokację jest CAŁKOWITE JEJ ZIGNOROWANIE.
Podejmując dyskusję, pozwalamy funkcjonariuszom na upublicznienie swoich? poglądów.
Ta przydługa juz dyskusja CAŁKOWICIE zdominowała ruch na blogu.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181182

Szmalcownicy nadal będą zalewać NP swoimi wszawymi postami, kompromitując fajny portal. Masz jakiś pomysł, jak temu zaradzić?
Jestem przeciwnikiem banowania, bo uważam, że każdy powinien mieć prawo głosu, ale... Nie mam zamiaru patrzeć spokojnie jak margines marginesu marginesu, agenciaki Moskwy, dominują mój ulubiony portal. Nie można tu wejść, żeby się nie potknąć o "hasbrę" (cokolwiek by to było, ja nie wiem:):):))
Rozumiem, że nie każdy musi być republikaninem (konserwatywny liberał to ponoć sprzeczność :):):)) głosującym (paradoksalnie:):):)) na PiS. Są jednak pewne granice. Przyzwoici ludzie, niezależnie od poglądów nie zadają się z agentami pogrywającymi cynicznie rasizmem.
Dyskusja pod moim postem, a także pod postem niejakiego Brusa (który nie raczył się odezwać, albo gada pod kilkoma nickami) chyba wystarczająco obnażyła intencje prowieniencję i poziom intelektualny neo-szmalcowników.
Chowanie głowy w piasek i zamilczanie podłych bydlaków (oskarżających ś.p. Lecha Kaczyńskiego o "semityzm"), nie pomoże, tak samo jak tolerowanie zmasowanego ataku propagatorów "trzeciej drogi" (bez podania adresu partii - co chaktarystyczne).

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181193

Popatrz proszę szerzej i z dystansu.
Wdając się w ten szczeniacki dyskurs, pomogłeś skutecznie w
"przykryciu" postów o znacznie większej wadze.
Dlatego czasem warto zacisnąć zęby i udawać, że nie czujesz.
A zaręczam Ci, ignorowanie boli ich znacznie bardziej niż branie po pysku.
Przed poprzednimi wyborami przeprowadzili identyczną akcję.
Pokażmy, że uczymy się na błędach i nie popełniamy ich dwa razy.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181195

"pogrywajacy cynicznie rasizmem " od rasistow ?

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181284

[quote=milena]Do tej pory uważałam, że na Niepoprawnych można prezentować poglądy niepoprawne politycznie. Po dzisiejszej lekturze Twojego wpisu i komentarzy nabrałam wątpliwości.[/quote]
to tylko Twoje subiektywne odczucia i należałoby je raczej zachować dla siebie. poglądy "niepoprawne politycznie" to akurat nie antysemityzm.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181258

Nie po to jestem na NP aby zachowywać dla siebie moje odczucia skoro:

 - dotyczą komentowanych wpisów

 - nie obrażają nikogo

  Raczej  pouczaj tych, którzy miotają na innych oskarżenia, za które można trafić przed sąd. Jeśli za krytykę polityków żydowskiego pochodzenia lub umieszczenie tekstu wywiadu z Geremkiem nazywa się ludzi szmalcownikami to już są Himalaje filosemityzmu ( zupełnie jak w GW).

Vote up!
0
Vote down!
0
#181382

ja z obowiązku pouczam tych, którzy atakują portal.
nie włączam się w wymianę uprzejmości między użytkownikami. jest opcja zgłaszania naruszeń. proszę korzystać.

i powtórnie proszę o zaprzestanie identyfikowania portalu niepoprawni.pl ("zupełnie jak w GW") z opiniami użytkowników.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181439

Ludzie dzielą się na przyzwoitych i skurwysynów, a nie na obrzezanych i nieobrzezanych.
Ale niestety z wyznawcami Starego Testamentu jest pewien problem.
Otóż gdy powiedzmy Polak emigruje do USA i dostaje obywatelstwo, to oczekuje się od niego, a na pewno od jego potomstwa, że będą lojalnymi obywatelami USA.
Tymczasem starozakonni rezerwują sobie pod tym względem pewne wyłączenia. Powiem więcej, oni uważają takie oczekiwanie za przejaw rasizmu wobec nich.

O ile do 1948 roku można było zrozumieć takie zachowania, to po powstaniu państwa Izrael takie zachowania powinny być uznane za niedopuszczalne (przez wszystkie państwa). Bo skoro jakiemuś człowiekowi nie pasuje państwo w którym mieszka, a istnieje państwo etnicznie tożsame z narodem tego człowieka, to powinien spakować manatki i się przeprowadzić, a nie wydziwiać w państwie zamieszkania.

Polecam zapoznanie się z książką Douglasa Reeda pod tym adresem: http://egawlas.homeunix.net/kontrowersja_syjonu/index,pl.html
W tej pozycji jest rozważana również kwestia "Protokółów ..." i wcale nie jest to jednoznacznie pewne, że jest to fałszywka "Ochrany".
W książce tej jest zresztą wyraźnie rozgraniczenie pomiędzy ludźmi, którzy kręcą tym interesem ze strony syjonistycznej, a przeciętny zwykłym Żydem, który z reguły jest takim zwykłym sobie człowiekiem, takim samym jak my.
Ale tu niestety dochodzi indoktrynacja jakiej podlegają młodzi mieszkańcy Izraela, którzy również wyjeżdżają na wycieczki do Polski. Są oni tak głęboko zindoktrynowani, że zanim tu wylądują to już nas nienawidzą.

P.S.
Twój tekst ma według mnie błędny tytuł, powinien on brzmieć: Poszukiwacze napletków.
Ale w generaliach można się z Twoim podejściem do sprawy zgodzić.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#181194

kto nie przepada za ajwajami to jest UB-ek, ruski szpieg i woda na mlyn okreslonych sil. Odkrywcze toto nie jest ,w sam raz do "Gazety Wybranej ".

Vote up!
0
Vote down!
0
#181223

nie lubić Żydów to jedno, a napadać na nich bez powodu i racji to zupełnie coś innego

Vote up!
0
Vote down!
0
#181260

Niby dlaczego miałbym lubić? Uważam jednak, że powinniśmy zaczynać od siebie. Dlatego tępię "napletkowców" i agentów :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181280

to nie do Ciebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181324

Są amerykańscy Włosi, amerykańscy Irlandczycy i oczywiście amerykańscy Żydzi... Pewne zawody są wręcz narodowa specjalnością. Jak policjant lub strażak, to Irlandczyk, jak lekarz (szczególnie psychiatra) czy prawnik (szczególnie ombudsman) to Żyd. Od wszystkich wymaga się jednak, żeby byli lojalnymi obywatelami, a patriotyzmu uczy się w szkole (może dlatego nie jest on niczym wstydliwym?).
Mnie zniesmacza, gdy ktoś nagle "odkrywa" ze jest Żydem, szczególnie jeśli ktoś go skrytykuje, albo gdy sądowy morderca lub zwykły złodziej nagle musi zwiewać do Izraela.nam panią, która ni stąd ni z owąd odkryła, że jest wnuczką rabina Wiednia i od razu napisała książkę, reklamowaną oczywiście przez GW, bo jakże by inaczej, skoro połowa dzieci jej kuzynów tam pracuje:):):)Dzięki temu poznaliśmy całą rodzinę, a byli w niej lichwiarze, "rewolucjoniści" (w tym bliscy znajomi... Lenina), zdrajcy, którzy próbowali z Polski zrobić Republikę Rad (jeden w nagrodę zgnił na Syberii, jako KPP-owiec), cioteczki, które powychodziły za zagranicznych krezusów (Renault), ale też wydawca p o l s k i c h książek i propagator polskiej kultury (popełnił samobójstwo, bo dokładał zamiast zarabiać, co się nie podobał rodzince, a wreszcie zbankrutował). To jednak osobny temat.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181278

 

Uś,Tel-Aviv- jak mawiał w takich sytuacjach mój ś.p. Tatuś- NSZ-owiec,a więc  oczywisty antysemita. Pamiętam "Grunwald",pamiętam  "syjonistów z Syjamu" i wcale mnie nie dziwi,że zagościli i na NP."Wszystkie wiosła na pokład" ,czyż nie?.Dziwię się ,że masz ,drogi Autorze,tyle samozaparcia,żeby niejakiemu Pawłowi T. nabijać licznik.Ten osobnik szczególnego chowu uwielbia to, a ja za każdym razem radzę jego dyskutantom:Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później wykończy doświadczeniem.

Może ,szanowny Autorze,skorzystasz z mojej rady? Pozdrawiam

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#181307

Następny historyk i Polak związany rodzinnie z "Enszą"...

Który już na wstępie swojego wpisu stwierdza, że w Grunwaldzie byli sami zdrajcy, kolaboranci i na dodatek żydowskie sługusy, agenci UB i SB... Dlatego teraz wspiera PiS, bo to jedyna szansa dla Polski...

Wiedząc o tym jacy ludzie z tym stowarzyszeniem byli związani nigdy, by nie napisał tak jak kolejny anonimowy strażnik polskości skowronek, który rodzinnie jest związany z NSZ-em... Właśnie tym bardziej, by tego nie napisał, bo wie co dotykało zaraz po wojnie żołnierzy i ludzi związanych z przedwojenną Endecją oraz z NSZ w Polsce opanowanej przez żydokomunistów...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181311

Jako ciekawostkę dodam, że ojciec mojego sąsiada i, mam nadzieję, przyjacila (mim że jest z dziesięć lat starszy, na dodatek profesor, dziekan i w ogóle:):):)) Też był w NSZ i też przed wojną uchodził za antysemitę. Uniknął dosłownie cudem śmierci z rąk "utrwalaczy". Bito go i przesłuchiwano w pobliskim budynku gospodarczym (dziś jest tam.... wiejska kaplica, bo właściciel w porę się nawrócił:):):), a potem wieziono furmanką do więzienia w Krakowie (gdzie by mu urządzono następne tortury, szybki procesik i KS). Na szczęście żona, piękna kobieta (żyje do dziś), "złapała okazję" i częstowała "z wdzięczności" KBW-aków kiełbasą i bimbrem. Kiedy się popili, "pasażerka" i więzień zwiali. (Na tą drogę patrzymy codziennie, a do kapliczki chodzimy na msze. Potem rodzina szybko przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Oczywiście ten człowiek nigdy nie wąchał się z żadnymi PAX-ami, "Grunwaldami" i innymi koncesjonowanymi "patriotami", dlatego syn może być z niego dumny.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181321

Ja jestem dumny z mojego Ojca.Też musiał uciekać na tzw.Ziemie Odzyskane przed NKWD.Za niego  na rok do więzienia wzięli Dziadka ,a o Tatusia  udziale w konspiracji dowiedziałem się tuż przed Jego śmiercią.To była tajemnica rodzinna,gdyż jednego ze swych prześladowcęówspotkał( choć nie twarzą w twarz) w mieście,gdzie mieszkaliśmy.Insynuacje blogowych śmieci traktuję tak,jak na to zasługująSpuszczam wodę.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#181332

Skowronek Twój ociec zajmował się szmalcownictwem? Tak napisał Twój kolega Dixi, że polscy narodowcy to szmalcownicy i byli agenci ubecji, przynajmniej tak można odczytać tekst blogera Dixi. Jestem ciekaw, co by powiedział na to Twój ojciec, jakby dzisiaj jeszcze żył? A może był agentem urzędu bezpieczeństwa albo informacji wojskowej i to nie ja napisałem tak o polskich narodowcach tylko Dixi. Natomiast pan Kuki wysyłał mnie na strony internetowe ludzi, którzy są za segregacją rasową, bo podobno tam jest moje miejsce jego zdaniem.

To oczywiście Tobie nie przeszkadza i Ciebie jako Polaka nie obraża, dla Ciebie jest wszystko w porządku, natomiast na prośbę o przedstawienie dowodów na to, aby Dixi udowodnił, że wywiad z Geremkiem był fałszywką esbecji, cisza i stek plugawych oszczerstw skierowanych pod moim adresem. I nadal w kółko powtarzanie, że to była esbecka fałszywka, w takim razie niech to udowodni!

Twoja wiedza na temat stowarzyszenia Grunwald wydaje się niepełna, to jednak przy odrobinie wysiłku można szybko nadrobić...

Ktoś, kto broni dzisiaj Bolesława Piaseckiego oraz poszczególnych ludzi z Grunwaldu nie musiał mieć nic wspólnego z SB, UB, KGB, GRU i PZPR-em.

Zrozumiał obrońca polskości, czy nie zrozumiał?

Pan widzę jest wpatrzony również w zaufanych ludzi marszałka Piłsudskiego, który ludzi związanych z przedwojenną endecją więził, prześladował i szykanował. Niezły patron polskości i Polski, który chciał z Polski zrobić buforowe Państwo na czele, którego staliby sami żydzi. tzw. Judeopolonię, który wydał swoim oficerom rozkaz o tym, aby wstępowali do polskiej masonerii, człowiek, który firmował swoją osobą tzw. pułkowników, którzy w rzeczywistości byli zwykłymi mordercami...

Co pan wie na temat życia Bolesława Piaseckiego oraz jego PAX-u, co pan wie na temat życia poszczególnych ludzi ze stowarzyszenia Grunwald?

Pan staje w obronie katów narodu polskiego, przed którymi kiedyś Twój ojciec musiał uciekać na ziemie wyzyskane. Zastanów się, po której stronie stajesz, bo ten wybór może zadecydować o Twoim życiu w przyszłości.

Ja też nie oceniam dobrze tego stowarzyszenia, mam też niezbyt pochlebne zdanie na temat powojennych losów i decyzji, które podjął Bolesław Piasecki, jednak ani Ty ani ja nie byliśmy na przesłuchaniach NKWD albo naszej rodzimej ubecji i nie wiemy, w jaki sposób byśmy się wtedy zachowali. Dzisiaj każdy z nas jest mocny, tym bardziej, gdy pisze pod anonimowym loginem i nickiem, dzięki temu każdy z nas jest wielkim patriotą, i nikt z nas nie poszedłby na współpracę i niczego, by nie podpisał... Twardy gość z Ciebie, oby więcej było takich wśród Polaków jak Ty, dzięki temu być może nasz kraj wyglądałby o niebo lepiej a w nim nie rządziliby tacy ludzie jak, Komorowski, Kwaśniewski, Wałęsa i Jaruzelski i nie rządziłyby takie partie jak SLD, UW, UD, AWS, PO, KLD...

A nasi polscy żołnierze nie walczyliby i nie ginęliby na syjonistycznych wojnach, które wspiera partia, na którą zamierzasz zagłosować w zbliżających się wyborach do polskiego parlamentu...

Jednak mimo tego wszystkiego nadal są mi bliżsi moi rodacy niż ludzie, którzy zawsze byli nastawieni wrogo Polsce i nam Polakom...

Skowronku Polaku, kogo Ty bronisz, Polaków czy żydostwo, które od lat morduje i zniewala nasz polski naród? ...

p.s.

A jak trzymali w więzieniu pana dziadka w zamian za pana ojca, to jak traktowali tam pana dziadka, nic mu nie kazali podpisać, do niczego go nie namawiali?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181369

Uczciwi ludzie nie zadawali się komuną. Nigdy.
Nie opowiadaj tez bajek o przesłuchaniach. Sam byłem kilkakrotnie aresztowany, trzymany w celi i przesłuchiwany. Jakoś nie sypałem, a tym bardziej nie podpisywałem "lojalek" czy zobowiązań do współpracy, a nie było wtedy żartów, w najlepszym razie wylot za studiów i "kamasze" (dlatego mogę mieć dostęp do archiwów IPN)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181375

Gówno wiesz, w IPN jest zgromadzonych tony akt, które są objęte klauzulą ściśle tajne i nie są dostępne dla nikogo. :))) I nie kompromituj się, bo się coraz bardziej pogrążasz patrioto i konserwatysto...

Nic nie wiesz o życiu, takich cwaniaków jak ty to ubecja na pierwszym przesłuchaniu mieliła na miał, dzisiaj jesteś taki twardy i cwany, bo ci nic nie grozi i masz pełny kałdun, jakby ci wsadzili do odbytu żelazny pręt to byś wszystko podpisał i wyśpiewał albo byś ich prosił o szybką śmierć. :))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181378

A może to twoi przodkowie wsadzali?...
Akurat SB i UB nie bawiło się w rozgrzane pręty (jeden król angielski, pedał, został takim potraktowany), więc opowiadasz bajki. Sadzanie odbytnicą na nodze odwróconego krzesła, zrywanie paznokci, przebijanie bębenków ołówkiem... to i owszem. No i katowanie przez wiele dni, a potem topienie w Zalewie Wiślanym... Tak robili i Żydzi z UB i "patrioci" z SB. Jedna i ta sama mafia, tylko "ojcowie rodziny różni".

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181383

Nie, moi nie wsadzali byli ofiarami tamtego systemu, tak zresztą jak większość Polaków w tamtych czasach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181385

Gdybyś stał przede mną,śmieciu,strzeliłbym w pysk.Po grzbiecie takich jak tym, moi przodkowie na koń wsiadali.Nie jesteś wart mojego czasu,gnido.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

 

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#181379

Napisz to samo pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181381

A ty kim jesteś? Na razie AA - anonimowy antysemita. Pytałem cie o opcję polityczna, ale wolałeś pluć, srać i rzygać, niż się przyznać. Nic dziwnego.
Ja jestem "organicznym" antykomunistą, katolikiem i republikaninem (konserwatywnym liberałem - wolny rynek plus tradycja narodowa). Nigdy tego nie kryłem. Nie mam się czego wstydzić. Wedle norm "GW" jestem nawet... antysemitą :):):) Nie zamierzam jednak tolerować szemranych prowokatorów. Ani na NP, ani w Polsce.
Nie mam zamiaru ani się legitymować, ani rozpinać rozporka na żądanie tajniaków. Innym tez odradzam. To stary chwyt (tak załatwiono Katarynę).

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181386

Ja swoje nazwisko wielokrotnie na tym portalu przedstawiałem, swoje wpisy często podpisuję swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, nie mam niczego do ukrycia!

p.s.

Do Skowronka.

Napisz to samo pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

W której jednostce Twój ociec walczył i służył, do jakiego zgrupowania należał, czy był na jego wyrok, czy poddał się rozkazowi o ujawnieniu przed władzą ludową? Jaki miał stopień wojskowy? Kto go zwolnił ze złożonej przysięgi, której nikt nigdy w jednostkach NSZ nie odwołał?

W którym więzieniu więzili komuniści pana dziadka, kto go przesłuchiwał, tylko rok siedział, coś mało, w których latach odbywał karę więzienia Twój dziadek?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181390

Jesteś nudny (i rozpaczliwie przewidywalny).

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181391

Szkoda śliny (mój dziadek pluł na telewizor, kiedy widział "kumunistów", więc wiem coś o tym:):):))

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181392

[quote]Natomiast pan Kuki wysyłał mnie na strony internetowe ludzi, którzy są za segregacją rasową, bo podobno tam jest moje miejsce jego zdaniem.[/quote]

nie wiem, gdzie jest pańskie miejsce. to była propozycja zmiany otoczenia na bardziej panu przyjazne. tutaj pan nie czuje się najlepiej, bo nie wszyscy się z panem zgadzają, a tam o Żydach pisze się tylko źle.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181440

W odpowiedzi:

Vote up!
0
Vote down!
0
#181553

wybrał pan ONR? ostatnio był pan w NSZ. bardzo ładnie.
tylko nie wiem czy pozwolili by panu na tyle co tutaj, ale może pan spróbować.

insynuuje pan, że nazywamy narodowców jak na obrazku.
insynuacje to pana konik?

Vote up!
0
Vote down!
0
#181843

napij się wódki ,ja piję bo syn mi się urodził.pozdro!

Vote up!
0
Vote down!
0
#181409

W takich chwilach nikt nie myśli o polityce.
Gratulacje!
Dobrze zmrożona wódeczka nie jest zła.:):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181415

Gratulacje!!! Najlepszego... :) To i ja lampkę winka za zdrowie Małego wysiorbię... :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#181426

- ile jest tu osob kryjacych sie za roznymi nickami a piszacych pod plaszczykiem walki z antysemityzmem, narodowcow, ... itd,itp - opcji jest multum. A to, ze te osoby swoimi wpisami chca cos ugrac  to nawet slepy zauwazy.

ps. panie "Dixi" czy p. Krall ( lub p.Geremek) sygnowaliaby swoim nazwiskiem falszywke ? - chyba retoryczne pytanie, prawda ?

... poswiecilem dzisiaj troche swojego czasu aby znalezc ewentualne dementi - po proznicy.

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181424

... słowami jak "masoneria" "syjonizm" czy... "hasbra" (z czystej ciekawości spróbowałem sprawdzić znaczenie w Sieci i nie znalazłem definicji), a jak się ich nazwie po imieniu, jojczą pod niebiosy, że im się krzywda dzieje.
Ja potrafiłem określić jasno swoje poglądy w kilku słowach, oni, mimo usilnych namów, jakoś nie mogą lub nie chcą. Wątpię, żeby to był objaw wstydu, bo mamy do czynienia z osobnikami bezwstydnymi, któzy potrafią brukać pamięć ś.p. Lecha Kaczyńskiego z gtego powodu, ze utrzymywał dyplomatyczne stosunki z Izraelem, a co gorsza był na jakiejś "chanuce" :):):). JPII odwiedził synagogę. Czy też był syjonista??? Pytałem i nie uzyskałem odpowiedzi. Dowiedziałem się za to, że groteskowa postać, jaką był Albin Siwak, to całkiem przyzwoity gość... Nie sądzę, żeby to było prawdziwe wariactwo. Raczej celowe prowokacje postsowieckich agentów i ich pomagierów.
Co się tyczy samego "wywiadu", czyli SB-ckiej fałszywki. Mam głęboko zarówno Geremka, szczególnie, że już nie zyje i nie uczestniczy w polityce, jak samą Krall (zdolna, ale dyspozycyjną reporterkę). Nie mogę się jednak zgodzić na publikowanie na NP SB-ckiego smiecia. Już napisałem, że takie dokumenty produkowali komunistyczni "patrioci", zeby zwalczać komunistycznych "żydów" (wojenki mafijnych rodzin, nic innego). Teraz znów ci sami pchają nam takie gówno przed oczy w podobnym celu. Niech się bawią gdzie indziej i nie kompromitują Niepoprawnych.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181441

Nikt nie napisał, że Albin Siwak był fajnym chłopakiem.

Tylko, że w tym stowarzyszeniu byli różni ludzie i, że osoby broniące dzisiaj tych ludzi nie mieli nigdy nic do czynienia z ubecją ani GRU oraz z pezetpeerią. To samo dotyczy Piaseckiego i jego PAX-u...

Natomiast śp. Lech Kaczyński sam zorganizował w pałacu prezydenckim uroczystości poświęcone świętu żydowskiemu Chanuka, i to on sam sobie nakładał na swoją głowę myckę, chociaż podobno był katolikiem i Polakiem. To prezydent Kaczyński pisał listy do antypolskiej loży masońskiej Bnai Brith i to on również miał odczyty w Fundacji Batorego, która jest stworzona przez Sorosa, który zaplanował ekonomiczną i fizyczną zagładę polskiego narodu, ten plan był w Polsce wprowadzany przez wszystkie sprawujące władzę w Polsce począwszy od Balcerowicza skończywszy na Rostkowskim partie polityczne łącznie z PiS-em...ostatnio w podobnym tonie w TV Trwam wypowiadał się dr nauk ekonomicznych Zbigniew Kuźmiuk...

Niech pan przestanie przeinaczać czyjeś słowa.

p.s.

Hasbara: Żydzi przejmują kontrolę nad internetem!

Uwaga, uwaga. Blogerzy na usługach Izraela są wśród nas. Całkiem poważnie i formalnie zwerbowani przez izraelskie Ministerstwo Integracji Imigrantów. Chodzi o słynną już a tajemniczą "hasbarę". Bójcie się bardzo.

Jak donosi telawiwski dziennik "Yediot Ahronot" (ale nie Aharonot, jak podaje "Polityka", która też o tym pisze) władze pozyskały ponad tysiąc blogerów spoza Izraela, którzy na rozmaitych forach internetowych mają przekonywać osoby krytykujące politykę Izraela do izraelskich racji.

Blogerzy ci należą albo do żydowskiej diaspory w poszczególnych krajach Europy, albo są świeżymi imigrantami z tych krajów w Izraelu. Największy nacisk położono na internet rosyjskojęzyczny, który ma patrolować aż 350 osób. Forami anglofońskimi opiekuje się 250 "agentów", hiszpańskojęzycznymi - 150. Dodatkowo 100 osób Izrael rzuca na front francuski, a 50 - na niemiecki.

O wiele mniej agentów Izraela będzie się "opiekowało" internautami w Holandii, Szwecji, Portugalii, Grecji - oraz, rzecz prosta, w Polsce. Wizerunek Izraela mają poprawiać za pomocą informacji i argumentów, których dostarczy im izraelski MSZ.

za:

http://www.pardon.pl/artykul/7932/hasbara_zydzi_przejmuja_kontrole_nad_internetem/5

Wystarczy wpisać słowo hasbara i pojawia się wiele odnośników prowadzących do wyjaśnienia tego słowa, tylko pan Dixi bloger z piętnastoletnim stażem piszący na wielu blogach nie może tego odnaleźć w necie. :::)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181442

Wystarczy wpisać słowo hasbara i pojawia się wiele odnośników prowadzących do wyjaśnienia tego słowa, tylko pan Dixi bloger z piętnastoletnim stażem piszący na wielu blogach nie może tego odnaleźć w necie. :::)))

:)) Kłamać też trzeba umieć.

Złapał Pan Kościuszkiego i pokazał dobitnie, że to  ten, co tropi tzw. grunwaldowców - zwolenników hagiewy mniemam ;-) - sam jest zadymiarzem. Proszę prześledzić zadziwiającą koincydencję - idzie rocznica katastrofy w Smoleńsku i jest kontrowersyjny post 'Męczący męczennicy', teraz wybory ze sporymi szansami PiSu i następny kontrowersyjny post. Proszę zwrócić uwagę na winiety w obu inkryminowanych postach. Żeby nie było wątpliwości co do zamierzonego celu, to zamknięcie wspominanego marcowego wątku skłoniło autora do mielenia tematu po raz drugi.
 

Piszę to, aby uczulić na różne metody stosowane przez zadymiarzy, ale nawet te dość pokrętne noszą widoczne cechy typowego 'łapaj złodzieja'.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181466

Wpisałem w Google i... dostawałem linki do zasmrodzonych szaletów. Czy to jakaś nowomowa sowieckich agentów??? :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181470

Nareszcie wiemy, kogo szanujący się człowiek nie powinien tykać nawet bardzo długim patykiem. Onanizujcie się dalej "hasbrami", żałośni prowokatorzy. Jak już napisałem, jesteście marginesem marginesu marginesu. Żałosne popłuczyny po PAX-ie i Stowarzyszeniu Patriotycznym (???) Grunwald. "Patrioci" z SB. Pukacie w dno od spodu. Cóż z tego, że głośno? I tak jesteście pomiotem najgorszej odmiany komunizmu i prędzej czy później połowa z was pójdzie siedzieć, a reszta zdechnie bez kontaktu z Rosją. Putin nie zawsze będzie miał ochotę utrzymywać badziewnych agentów. Lepper już "się" powiesił, bo chciał zerwać współpracę (naiwny, agentem nie można przestać być). Zastanówcie się, co was czeka.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#181477

Gonisz w piętkę, zamiast z tego miejsca robić szalet i publiczny wychodek idź się pomódl. :)

A za co niby miałbym znaleźć się w więzieniu? Za opisanie prawdy o żydostwie i o PAX-e albo o ludziach zrzeszonych w Grunwaldzie?

To ty się zastanów przeciwko komu w ich własnym kraju występujesz, obrzucając innych stekiem pomówień i oszczerstw, udając przy tym wielkie polskiego patriotę i wyzwoliciela Polski, bo na jednym czy dwóch transparentach napisałeś kiedyś jakieś hasło, które było inspirowane przez żydostwo... Meler też takie hasła pisał, Lis też kiedyś to robił, zupełnie tak jak ty...

Pisanie tak o Lepperze w takim kontekście jest haniebne...kolejny dowód na to, że ty Polski i Polaków w ogóle nie rozumiesz i nas nienawidzisz...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181484

Teraz to zgłupiałem, bo nie wiem czy autor mówi gazówą, czy gazówa mówi Dixim; więc co było pierwsze? Chyba jednak Dixi starszym jest, też. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#181491

"..agentem nie można przestać być.."
Skoro tak twierdzisz, muszę wierzyć ci "na słowo" bo sam to najlepiej wiesz ;)

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#181514

" Hanna Krall: Tak. Pamietam. Mówili: Nienawidzimy Polaków, bo im jest lepiej niz nam.

Bronislaw Gieremek: No, to teraz nie bedzie sie pani zastanawiac, ze caly ruch spoleczny, który tworzymy oraz ozywimy go najróznorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzic do takich zmian w strukturze panstwowo-gospodarczej Polski, aby Zydom w Polsce zylo sie zawsze lepiej jak Polakom."

 

... jezeli zestawimy te, wypowiedziane przez p.Geremka slowa z ta lista :

 http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html

... co co nam wyjdzie ?

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#181531