Ekolożki, Ekolodzy!

Obrazek użytkownika Piana
Gospodarka

Mam zaszczyt przedstawić wam najnowsze doniesienia z frontu z frontu walki z globalnym ociepleniem.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów, koncern energetyczny Vatensraten zaproponował klientom nową ofertę i nową, super ekologiczną taryfę “Zero emisji” w ramach której klientowi (za dodatkową opłatę aktywacyjną i dużo większy abonament) zostaje odłączony dostęp do energii elektrycznej. Tłumy chętnych na taryfę utwierdzają koncern w podjęciu słusznej decyzji i trwaniu w słusznej objętej linii. Oczywiście należy tu zdementować informacje o rzekomych atakach eko-bojówek na mieszkania, gdzie korzysta się jeszcze z energii elektrycznej. To tylko złe głosy z krajów, gdzie ekologizm nie nastał i gdzie mieszkańcy cierpią i umierają na ulicach z powodu ocieplenia klimatu. Nam się udało i nigdy już nie zejdziemy ze słusznie obranej linii. Każdą rękę podniesioną na ekologizm, władza ekologiczna od razu obetnie!

Nie możemy też tolerować żadnych zdroworozsądkowych odchyleń. Eko-agitatorzy od dawna są w całym kraju i wyjaśniają każdemu chętnemu zasady ekologizmu i promują zdrowy styl życia. Niechaj dla nich przykładem będzie czołowy przodownik ekologiczny, Grzegorz Pierdzimas z Sieradza. Zobowiązał się do wykonywania jednego oddechu na 30 sekund. Według naukowych wyliczeń ma to uratować życie jednego komara rocznie. Cały świat ukląkł słysząc o osiągnięciach prostego urzędnika z Sieradza.

To oczywiście nie koniec naszych sukcesów! Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji promocyjno-informacyjnej (malkontenci wspominają coś o propagandzie i masowym wszczepianiu nowych czipów, ale te oszołomy zawsze muszą jakąś bzdurę wymyślić) wprowadzenie od pierwszego maja talonów na puszczanie bąków zakończyło się pełnym sukcesem. Inspekcje Robotniczo-Chłopskie wyruszyły w kraj i sprawdzają, czy wszystkie krowy posiadają zainstalowany w odbycie filtr. Nowe regulacje unijne dokładnie normują parametry owych filtrów. To oczywiście etap przejściowy. Już w całym kraju kobiety zgłaszają się na ochotnika, aby przemysłowo oddawać własne mleko. Wizję, jaką określił nasz przywódca to za 20 lat zastąpienie wszystkich krów, które to najwięcej wpływają na globalne ocieplenie.

Pokażemy światu, że nasz kraj kroczy w awangardzie ekologizmu. Zbyt długo opinia międzynarodowa miała o nas złe mniemanie. Zaniedbania poprzednich ekip rządzących musimy nadrabiać w szybkim tempie. Kolejne informacje z frontu już wkrótce.

Dodatkowo nadmienię, iż nasza frakcja radykalno-rewolucyjna domaga się wprowadzenia w życie opcji “korek w dupę każdemu”. Wpiszemy to do planów na kolejną pięciolatkę.

PS. Tekst ma miesiąc, ale nic nie stracił na aktualności i warto go przybliżyć wszystkim niepoprawnym.

Brak głosów

Komentarze

a pokaż mi na przykład ekologistę, który nie chodzi w skórzanych butach na przykład?

Poza tym były ciekawe przypadki, kiedy to ekologiści pisali na wieżach kondensacyjnych elektrowni atomowych, że tam wydziela się ten mitologiczny CO2...

Dziwi mnie również promocja wegetarianizmu w mediach głównego nurtu. Przecież po jedzeniu zieleniny puszcza się bez przerwy wiatry. Czy oni zapomnieli o tym, że z tym wiąże się wydzielanie metanu, również gazu cieplarnianego?

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#22305

Wszystko odbyło się bardzo ekologicznie, niejaki Walter, ten od TVN zapewne stwierdził że taniej wyjdzie wynając paru krzykaczy i dać im kasę by zawiśli na drzewach, niż godzić się na obniżenie wartości domu z ogródkiem, który tak się złożyło był w sąsiedztwie planowanej obwodnicy Augustowa. Dom spory, ogródek też całkiem całkiem, więc i krzykaczy paru się znalazło. To tylko tak dla przykładu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#22424