Dyplomata RP: większość Polaków to idioci.

Obrazek użytkownika Kowalsky
Kraj

 Do Internetu wyciekło nagranie prywatnej rozmowy dyplomaty RP na Białorusi Pawła Jessy z białoruskim opozycjonistą. Ambasador obraża Polaków oraz polityków PiS i PO.

Zdaniem pracownika ambasady Rzeczypospolitej na Białorusi Pawła Jessy, większość Polaków to idioci, Platforma Obywatelska to hultaje, a PiS – przygłupy.

http://]]>www.fronda.pl/a/dyplomata-rp-polacy-to-idioci-zobacz-film,35297.html]]>

 Film:

– To nagranie sprawia wrażenie stylizowania na amatorstwo – mówił na antenie Telewizji Republika prof. Andrzej Zybertowicz. Jego zdaniem razi też „nieudolna polszczyzna tego zapisu”.

– Z tego nagrania można wysnuć wnioski, że Polska przekazuje środki finansowe dla białoruskich opozycjonistów. To może być element rosyjskiej propagandy w związku z tematem, jakoby mogła również finansować np. działania kijowskiego Majdanu – diagnozował Zybertowicz.

Jednak zaznaczył też, że jeśli wykluczymy wariant prowokacji służb rosyjskich lub białoruskich, to „musimy przyjąć, że jest to odsłonięcie kulis prowadzenia polityki przez ludzi Sikorskiego”. 

 

 ]]>http://telewizjarepublika.pl/polski-dyplomata-polacy-to-idioci-do-sieci-wycieklo-nagranie,4751.html#.Ux443j95PIs]]>

- Jeśli ta informacja się potwierdzi, to jest to kompromitacja – ocenił Marek Król. - Ten pan żyje z pieniędzy podatników i nie ma szacunku do narodu, który reprezentuje - mówił Marek Król w TV Republika.

Z kolei Dorota Kania stwierdziła, że w sprawy na pewno zaangazowane są tajne służby. Powiedziała, że mogą to być zarówno służby polskie, jak i rosyjskie.

 

]]>http://telewizjarepublika.pl/krol-o-nagraniu-z-udzialem-polskiego-dyplomaty-pachnie-nam-wschodem,4760.html#.Ux45AD95PIs]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419935

to jest zaniżona. Widać, że ten człowiek spodziewał się podsłuchu, dlatego mówi w miarę oględnie. Myli się w jednym. Myli się co do elektoratu PiS. To w większości inteligencja i to ta stara, z cenzusem!. Zdarzają się w PiS karierowicze i idioci, jak wszędzie. Większość z pierwszej grupy, została odcedzona przez Kaczyńskiego. Zniknęli tenorzy, z gudłajewiczem Kamińskim na czele. Inni, ci najbardziej spragnieni władzy, wykruszyli się sami. Idioci nieliczni pozostali, jak Hofman!...

Vote up!
7
Vote down!
0
#419938

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zgadza się. Elektorat PiS to w wiekszości ludzie wykształceni. Ale czy inteligentni ? Nie da się nie zauważyć, że nabyta wiedza, często nie idzie  w parze z inteligencją praktyczną. I tak jest własnie z członkami i elektoratem PiS.

Co z tego, że  są w większości prawi i madrzy, skoro brak im zmysłu praktycznego, cwaniactwa i umiejetności, żeby przekonać lemingi ( osobniki dużo mniej inteligentne) do siebie i swoich racji.

 

Pisowcy i wyznawcy PiS.  

UCZCIE SIĘ CWANIACTWA I URUCHOMCIE INTELIGENCJĘ SPOŁECZNĄ , A WYGRACIE.

Vote up!
4
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419939

Jest jedyna możliwość;inteligencja albo cwaniactwo.Nie można być jednocześnie cwaniakiem i inteligentem bo to dwa skrajne bieguny rozumienia zagadnień i postępowania.Inaczej to jak by namawiał bandytę aby został dobrodziejem.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#419985

Obawiam się, że mylisz się Weterenie.

Słowo cwaniak, cwaniactwo, wcale nie musi mieć wydźwięku, jak również znaczenia pejoratywnego. Zmysł cawniactwa można też wykorzystać w pozytywny sposób i w  zbożnym celu.

Najwybitniejsi ludzie świata, od wszechczasów , to   utalentowani, lub inteligentni cwaniacy. Albo jedno i drugie.

CWANIACTWO (SPRYT) TO RODZAJ INTELIGENCJI.

Pozdrawiam

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419994

Ok, ale:

"Najwybitniejsi ludzie świata, od wszechczasów , to   utalentowani, lub inteligentni cwaniacy. Albo jedno i drugie."

?!

Kogo masz na myśli mówiąc "najwybitniejsi ludzie świata", a raczej kogo poza politykami? Artystów, naukowców? Czy raczej jakichś wybitnych celebrytów? ;p

PPzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#420018

wbrew pozorom, mają poważniejszy problem, niż niedobór zwojów mózgowych.

Lemingoza to schorzenie dotykające w pierwszej kolejności serca, dopiero w drugiej mózgu.

A raczej nie tyle dotykające, co "wynikające z".

Tak jest w zdecydowanej większości zaobserwowanych przeze mnie przypadków.

A cwaniactwa trudno się nauczyć - albo się idzie prostą drogą, albo krętą. Przekonania rzutują na metody działania, dlatego tak trudno te drugie zmienić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#420020

iluz tutaj na NP pozytecznych ruskich idiotów

 

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-1
#419963

Moja pierwsza myśl byłą taka sama. Zawsze szacuję jakieś 70% ;)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#419968

a ile tego na fejsie

az trudno uwierzyć,prawicowcy za bandziorem Putinem

 

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
-1
#419974

gdyby politycy na pierwszym miejscu stawiali zawsze dobro narodowe Polaków, to inni nie wyzywaliby ich od idiotów czy przygłupów.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Szpilka

#419975