Ważne! Minister Sikorski znów szokuje!

Obrazek użytkownika prof Rycho
Kraj

Dziś w Telewizji Polskiej o godzinie 8 rano usłyszałem wywiad na żywo z ministrem Sikorskim. Usłyszałem szokujące jego słowa!

Zmęczony przyjazdem ze stolicy Węgier z ich święta narodowego i poparcia dla polityki Orbana o czym napiszę -nie mogłem uwierzyć w słowa Sikorskiego w TVP wypowiedziane.
A są to słowa, które na długo będą pamiętane i dokumentują cały stosunek uległości rządu Tuska wobec Sowietów.

Stwierdził mianowicie, że "ROSJANIE NIE ODDADZĄ WRAKU, GDYŻ OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE MACIEREWICZ WE WRAKU ZNAJDZIE...BOMBĘ ATOMOWĄ".

Znamienitość tych słów wykracza poza wszelakie NORMY DYPLOMACJI i ustawiają rząd polski w roli drugorzędnej roli, uległego, niewiele znaczącego chłopca do bicia?
Tak Sowieci traktowali zawsze w historii słabych, usłużnych, ale domniemywam, że będąc takimi -I WAM SIKORSKI NA TYM ZALEŻY!
Minister zabiegał miesiące temu u Catherine Ashton o to, aby sprawę zwrotu wraku poruszono na szczycie Unia Europejska-Rosja. Oczywiste staje się dziś, że była to jedynie gra pozorów!

Wiec jak mówi przysłowie -szydło wyszło z worka!
Zatem transformując -Macierewicz jest przeszkodą, poseł RP, rząd Rzeczypospolitej jest niczym wobec nieskutecznych jego działań, a PRAWDA i prawo międzynarodowe -to zupełnie trzeciorzędna sprawa?

Hańba Panie Sikorski za słowa także dla agencji PAP-"Nie mierzyłbym skuteczności polityki wobec Rosji sprawą wraku, który jest dla nas ważną pamiątką, ale już nawet NIE TAK WAŻNYM DOWODEM w sprawie. Nasza prokuratura zakończy dochodzenie niezależnie od tego, czy wrak zostanie nam zwrócony, czy nie"

Te słowa skomentował poseł Piotrowicz tak-" Analizując takie wypowiedzi jak ta, konstruują wokół tego swoją politykę. Dostali jasny sygnał, że dla polskich władz sprawa smoleńska jest nieważna".

W dzisiejszym wywiadzie Sikorski również potwierdził, że właściwie prokuratura mogłaby zakończyć dochodzenie,że wrak jest tylko PAMIĄTKĄ.

No cóż znów haniebne słowa ministra-wskazują,że nie fakty,wyjaśnienie przyczyn katastrofy się liczy jak w każdym wypadku lotniczym, ale WASALSTWO i POLITYKA!

Bolszewia wraca! Znów konfidenci osiągnęli wszystko - również bezkarność ich działań - bo trudno te anemiczne, wybiórcze próby wskazania winnych, uznać za jakiś akt sprawiedliwości. Znaczy - „nasze dieło prawoje - my pobiedili”. Świadomość safandulstwa narodu polskiego, które wyraża się m.in. w bezkarności zdrady, najwyraźniej musi przedstawicieli ubeckich dynastii rozzuchwalać- tak niezawodny Stasiu Michalkiewicz mówi...

Niedawno w artykule - "Ważne! Wraku lata nie będzie! Targowica się kłania!" - pisałem o uczestnictwie w rozmowach w Moskwie w sprawie zwrotu wraku, polskich posłow i senatorów,że po tym fakcie i komunikatach:

"Zadzwoniłem pózno do starego człowieka, co zęby zjadł w Moskiewskim MEMORIALE-to temat rzeka.
Opowiem może i tu za czas jakiś jak wrócę...

Mowił,że Polska wraku NIE DOSTANIE. Trzy lata jeszcze minimum - bo TARGOWICZANIE /rząd polski/!!!
Proszą żebrzą, głaskają Putina, a na nich trzeba MOCNEGO KIJA!

Sikorski "nalegał", wstrętną Aszton głaskał-jakby "mądry" nie wiedział, że to z Polski faktycznie idą haniebne słowa- NIE ODDAWAJCIE!!!

Wybory w 2015- spokoju tu trzeba i śledztwa lata trwać jeszcze będą..."SWOI" pilnują, by "WIECZNIE" trwało - by PRAWDY NIE ODDAWAŁO!!!" - CÓŻ JAKŻE PROROCZE SŁOWA?

Teza wypowiedziana chwile temu -staje się faktem!

Zatem tchórzliwy i pokrętny ministrze Sikorski -także i za te słowa - "Nie mierzyłbym skuteczności polityki wobec Rosji sprawą wraku, który jest dla nas ważną pamiątką, ale już nawet nie tak ważnym dowodem w sprawie" -nie wiesz ministrze BÓG wie kogo, że WRAK JEST WŁASNOŚĆIĄ POLSKI I NAJWAŻNIEJSZYM DOWODEM W DOCHODZENIU PRZYCZYN KATASTROFY!!!
Nie wiesz, że część wraku rozkradziono i jak ZGNIŁE ŻELASTWO SPRZEDANO TAM NA ZŁOM, biorąc za to pieniądze?

Tak zachowuje się WINNY, Panie Sikorski -to Wam, rządowi zależy na NIEODDANIU WRAKU i TYM SAMYM NIE WYJAŚNIENIU PRZYCZYN KATASTROFY!

Który rząd niezależny, suwerennego państwa - uprawiałby coś tak niesłychanego, na pozornie taką ULEGŁOŚĆ?

Gen Petelicki o Klichu co kiedyś, wyręczy me tu słowa:
"On jest zwykłym nieudacznikiem. To człowiek bez honoru. Na dobrą sprawę, po katastrofie w Smoleńsku, w której stracił wszystkich dowódców, powinien pojechać na miejsce tragedii i strzelić sobie w głowę".

Panie Sikorski Pan także honoru POLSKIEGO MINISTRA -NIE MA.
W łeb sobie Pan nie strzeli, lecz HAŃBA NA WIEKI i TRYBUNAŁ STANU się kłania!

PRAWDA Cię gryzie nawet siedząc w swym pałacyku-nie chciałeś komisji MIĘDZYNARODOWEJ, uczestniczysz w KŁAMSTWIE na miarę KATYNIA - wiesz o tym dobrze i brniesz, cóż za to ci płacą -TYŚ CZŁOWIEK BEZ SUMIENIA...

ed.SG 9:46

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

szpicel, może się doczekamy czasów, że zawiśnie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#344966