Raport z... Europola!

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

Co do kwestii pojęcia dowodów w sprawie,to wypowiedzi prasowe konkretnych osób w jakiejś(niekoniecznie tej)również mogą być zakwalifikowane jako dowód w postepowaniu.W przypadku Katastrofy Smoleńskiej trudno ludziom,którzy szczerze pragną wyjaśnić jej podłoże,przyczyny i skutki dotrzeć do bezpośrednich dowodów jakimi są choćby elementy TU-154M. Nie mam wiedzy jakie dokumenty posiada sejmowa komisja PIS,lecz pozwolę sobie jedynie na taki przykład: zeznania pilotów JAK-40,które zupełnie przeczą słynnemu stenogramowi zapisu czarnych skrzynek czytanemu we wszystkich mediach w kampanii prezydenckiej.(pamiętasz?)Wiatr ze wschodu

    Komu zostawiliśmy dochodzenie w sprawie??!!Komu Tusk z Sikorskim kazali nam zaufać??!! Podałem swego czasu kilka linków na różnych forach,aby pokazać mniej znane fakty z naszego najnowszego etapu "przyjaźni polsko-rosyjskiej" - Świat według PO

       A przy tym wszystkim pamietajcie,że A.Macierewicz i J.Kaczyński są osobami którym udało się rozwiązać swego czasu WSI,czego przez wiele lat wcześniej "pragnęło" wielu polityków z wielu ugrupowań politycznych.Wszyscy "pragneli" to zrobić,a zrobił to PIS! 
Raport Macierewicza 

     W przeciwieństwie do wielu funkcyjnych czysto ideowo i zupełnie bezinteresownie zawsze  broniłem podczas rozmów z ludźmi ideałów Sierpnia80, od początku samodzielnego bytu politycznego braci Kaczyńskich (PC) do tej pory opowiadałem się za ich wizją Polski, aby nasz kraj miał swoje przynależne mu godne miejsce w Europie, a teraz w naszym Świętokszyskim opowiedziałem się po stronie Beaty Kempy w nadzieji że jej obecność tutaj wpłynie na przebudzenie lokalnych działaczy i uświadomi im o co idzie teraz rzecz (po Smoleńsku2010), a mianowicie nie o stołki swoje,czy też ich kolegów, lecz o wartości i podstawy ustroju kraju w którym żyjemy. Od kilku lat zaangażowałem się też w internecie ,lecz tu jest coraz trudniej, bo ostatnio nasiliło się zjawisko cenzurowania przejewiające się blokowaniem kont na forach, usuwaniem wątków oraz postów i komentarzy przy artykułach prasowych, choć nie zawierają one treści mających charakter pomówień, czy też wulgaryzmów. 

CENZORZY - Janke na Salon24.pl(nadal milczy) .  . . "Echo Dnia" .. .   . . . inne. 

     Gdzie są Ci wszyscy którzy z wielkim zaangażowaniem chcą krzewić "polską demokrację" po świecie? Już poniosło ich znacznie dalej niż sąsiad Łukaszenko. Teraz medialnie na topie jest już Afryka! Chola Mości Państwo! Chola! Tu w Waszym kraju do uprawy jest rola! 4 czerwca 1989 wrzuciliście nasionka, a dziś wyrósły także chwasty i różnej maści GMO-mutanty! I nie są to już pojedyncze sztuki, lecz całe połacie. Każdy, kto ma choć odrobinę pojęcia jak wygląda uprawa zdaje sobie sprawę, że o roślinę należy dbać, pielęgnować i chronić. Tego właśnie w Naszym kraju zabrakło! Zamiast uprawy mamy coraz większe morze chwastów! Powstają folwarki na wzór Kolumbii, gdzie zamiast uprawy koki autochtoni zmuszeni są do ... zależnie od bieżących potrzeb lokalnego "Barona"! Miejsca pracy zamiast źródłem satysfakcji z pomocy bliźnim w dostatniejszym życiu stały się zwykłym narzędziem do zawłaszczania coraz większych obszarów życia lokalnych społeczności! (IV DROGA)

"Światowi demokraci" wracajcie do domu!

Go home!*

(*wersja "światowa" dla tych,którzy zapomnieli już skąd im nogi wyrosły)

 

HOME -    Bałtów -      www.baltow.cba.pl 

 

Niepoprawni.pl . . . . . .NowyEkran.pl . . . . . Salon24.pl (nie bój się ostrzeżenia Jankego)

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów