Czas na mocne zmiany.

Obrazek użytkownika prof Rycho
Idee

PANIE KACZYŃSKI - CZAS NA MOCNE ZMIANY!

Pamietajcie -"kto zła nie karze, ten zło każe czynić" .

LUD Warszawy oczekiwał sprawiedliwości,a nie bezkarności mafii ratusza. Stąd i taka przegrana wice Ministra Sprawiedliwości Jakiego! Oczekiwania SUWERENA zmieniają się w znużenie, bo trzy lata to dużo na naprawę wymiaru sprawiedliwości, za słabo - bezkarność powoduje już ich rewoltę, tym bardziej, że bezkarność zwycieża!

 

Dość już mamienia, nocami zmian ustaw i pięciu na kolanie poprawek. Nie wykorzystano 5 minut na reformę sądownictwa i III lewackiej władzy, pierwsze pół roku wielkiego kredytu społecznego zaufana. Ziobro z zespołem twierdze, jednak przespał trzy lata... Kaczyński ma pretensje, zdaje sobie sprawę z nastroju. Polska powiatowa nadal bez zmian! Agentura sadowa i polityczna bezkarnie do Hunów. donosi! Obrzezani krew narodu chcą pić ,witani w kłamstwie...

Prezes SN dziś w pracy i żąda....de facto rokoszu! Wszędzie SITWY w Polsce podnoszą głowy, dlatego,że państwa nie ma nadal, a to grozi widoczną już ANARCHIĄ. Ziobro nie sprostał!

 

POSŁOWIE PIS juz dla SUWERENA często czasu nie mają, gdzie ich pomoc, interpelacje - stołki zaczynają ciążyć, nepotyzm....jak u każdej władzy po dwóch latach.  .Zapominają o swej roli i wielu obiecywań sprzed wyborów.

Gdzie rozliczenia 500 afer PO i PSLu jak mówiono 3 lata temu? W Polsce lokalnej nic się nie zmienia, sady i prokuratury to nadal ośmiornice bezprawia, tylko pokrzywdzeni wymierają, żądni przez  lata sprawiedliwości. Rozczarowany po powrocie jestem, mając w pamięci zapewnienia i plany z 2015r

 

TO OSTRZEŻENIE dla PISu, te wybory bez wątpienia. Dodając glosy KO i PSLu - PIS dziś traci władzę. Dopuścić trzeba nowych, mądrych, nieskażonych i ELITY przyciągnąć, niechętnych dotąd bycia w polityce! Zbyt dużo we władzy po prostu słabych..

Panie Kaczyński, czas przyjrzeć się obiektywnie działaniom Ministra i Prokuratora Generalnego Ziobry i jego ludzi, czas żeby PAŃSTWO miałkie i miękkie, a nadal niesprawiedliwe, przestało być pobłażliwe dla złodziei, oszustów i agentury.

TO PAŃSTWO NAJWYŻSZY CZAS ODRZUCIĆ!

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (4 głosy)

Komentarze

Taka Gasiuk Pichowicz której partia właśnie została zjedzona i wysrana przez PO ogłasza zwycięstwo a "Prawi" z najlepszym wynikiem PiS w wyborach samorządowych ogłaszają żałobę.

To się nazywa skundlenie na własne życzenie.

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1573854