bilingi - tym razem nie trzeba

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Jak podaje niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/30128-prokuratura-nie-wystapila-o-billingi-petelickiego), do tej pory nie wystąpiono o bilingi telefoniczne gen. Petelickiego.

Ciekawe jest to, że Polacy jako naród infiltrowany bardziej niż Białorusini, gdzie co i raz policja sięga po bilingi zwykłych osób prywatnych - czyli nas - nie pomyślała, by od razu sięgnąć po biling rzekomego samobójcy. Do tego jeszcze generała i twórcy GROM!

Mnóstwo niewiadomych, coraz więcej absurdalnych informacji. Przecież możliwe, że ustalenie z kim rozmawiał lub że dostał jakąś wiadomość, mogłoby mocno przyspieszyć śledztwo, więc czemu tego nie robią? Odpowiedź jest prosta - wersja jest gotowa, a kto w nią nie uwierzy, będzie oszołomem

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zaryzykowałbym bym stwierdzenie, że prokuratura nie sięgnęła po bilingi generała, ponieważ przejrzała funkcję "kontakty" w jego telefonie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#267359

Raz do roku to i ślepej kurze trafi się ziarno... A zatem, pozostaje nadzieja, że Pan Ślepokura czy jak mu tam, wykaże się profesjonalizmem. Szkoda tylko tych " samobójstw z asystą".. .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#267451

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że prokuratura nie sięgnęła po bilingi generała, ponieważ przejrzała funkcję "kontakty" w jego telefonie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#267360