Treści z tagiem: zabójstwo polityczne

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Jak podaje niezalezna.pl (http://niezalezna.pl/30128-pro...), do tej pory nie wystąpiono o bilingi telefoniczne gen. Petelickiego.

Ciekawe jest to, że Polacy jako naród infiltrowany bardziej niż Białorusini, gdzie co i raz policja sięga po bilingi zwykłych osób prywatnych - czyli nas - nie pomyślała, by od razu sięgnąć po biling...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Samobójstwa w naszej Polsce to nie nowość. Było już dużo przypadków, na których skupiać się nie będę gdyż zajmują się tym inni. Raczej pomyślmy teraz nad tym co będzie. Spójrzmy na ostatnie dni: Najpierw Petelicki, teraz Pronobis.
Generał padł ofiarą samobójcy w sobotę, do tego tuż przed wielkim wydarzeniem sportowym, więc sam fakt jego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Komu? Oczywiście Platformie. Do twarzy i po drodze.

PO katastrofie smoleńskiej Komorowski automatycznie został prezydentem (i nie zmarnował nawet minuty), zaś Tusk całował i obejmował się z Putinem, wyciskając z oczu dziennikarzy i lemingów łzy szczerego wzruszenia.

Po brutalnej, morderczej napaści na biuro PiS w Łodzi Tusk...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

Matrix po polsku, w Łodzi o świcie.

Panowie w czerni, żołnierze w czerni, a odziani kolorowo widzowie z rozdziawionymi ustami oraz pustymi czerepami oglądali łódzko - polski Matrix Poland pod siedzibą łódzkiej PiS.

Kondukt żałobników o świcie i po kryjomu złożył kwiaty i zapalił znicze podprowadzone spod krzyża na Krakowskim...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tomasz Węgielnik
Historia

W roku 65 rocznicy politycznego zabójstwa pierwszego emigracyjnego premiera i Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych generała Władysława Sikorskiego, Brytyjczycy przesunęli o kilkadziesiąt lat (do 2033) termin ujawnienia pozostałych w ich rekach akt mogących wyjaśnić tą sprawę. Wraz z gen. Sikorskim zginęła jego córka oraz grupa jego...

0
Brak głosów