Skończmy z lewacką nowomową!

Obrazek użytkownika reign_77
Idee

Pewne przysłowie mówi: ‚Nie wdawaj się w dyskusję z głupim. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem’. To prawda.

Socjaliści, skrajni liberałowie, komuniści, mordercy dzieci, i homopropagandziści stworzyli pewne obrazy i określenia, których wszyscy z nieznanych mi powodów się trzymają. Wchodząc z nimi w taką retorykę – nie ma co ukrywać – zwycięstwo prędzej czy później będzie należeć do nich. Dlaczego my używamy określenia ‚aborcja’, skoro jest to zabójstwo dziecka? Dlaczego mówimy ‚faszyści’, jeśli jesteśmy patriotami?

Wracając z nocy sylwestrowej pewien człowiek w autobusie (zapewne ‚trochę’ pod wpływem) zaczął rozmawiać ze starszą osobą, która zdaje się niezbyt dobrze orientowała się w tym, co się w świecie dzieje. Gdy powiedział, że jest ‚faszystą’, dziadek wyraźnie zbystrzał i można było zobaczyć w jego oczach jakiś mały strach. Tłumaczenie, że to ironia nic nie dało – dla niego faszysta to faszysta.

Dlatego zwracam się z apelem – nie używajmy lewackiej nowomowy i nie dajmy sobie przypiąć gęby, którą chcą nam narzucić organizacje spod czerwonych i tęczowych sztandarów. Oto słowa, których nie należy używać oraz słowa, którymi należy je zastąpić:

Aborcja – zabójstwo/morderstwo dziecka

Gej – homoseksualista (gej oznacza radosnego chłopca, jest naznaczony bardzo pozytywnie)

Miłość homoseksualna – związek homoseksualny

Feministki – tzw. feministki lub feminazistki (prawdziwe feministki od początku swego istnienia były przeciwne aborcji)

Homofob – heteroseksualista

Antifa – bojówki komunistyczne

Homopropaganda – określenie na niepełne, fałszywe bądź nieprawdziwe czy nawet nigdy nie dokonane badania (sic!) tłumaczące, że dewiacje są dobre, nie są chorobą i nie da się tego leczyć, a nawet jeśli to wywołuje to szkodę na psychice. Określenie to również używamy w odniesieniu do rzekomych masowych prześladowań dewiantów na całym świecie. O ile pamiętam, znaczna część ‚pobić’ z powodu homofobii okazywała się nieprawdziwa. W Polonia Christiana czytałem, jak chłopak na swoich urodzinach ogłosił, że jest gejem. Towarzystwo przyjęło to spokojnie. Około północy solenizant był podrzucany w górę i miał pecha – upadł. Zostały mu ślady od uderzenia o beton na twarzy. Na następny dzień wstawił zdjęcie swojej twarzy i podpisał je.. jako pobicie przez homofobów! Zdarzały się już także nie raz, nie dwa przypadki, gdy dewiant sam się poobijał, po czym składał doniesienie na policję. Tak samo i mówienie o tym, że homoseksualizm jest wrodzony. Dowodem na to mają być rzekome badania, że w mózgu jest jakiś guz, który znajdował się u większości homoseksualistów. Badania przerwano gdy okazało się, że może to być znak nosicielstwa wirusa HIV. Takie przypadki nazywamy homopropagandą.

Planowanie rodziny dzięki antykoncepcji – eugenika

Nietolerancja – wyrażanie swoich poglądów. Tutaj jednak trzeba nadmienić, że bicie czy zabijanie kogoś ze względu na jego orientację czy poglądy nie jest dobre.

Faszysta – patriota

I proszę wszystkich – od dzisiaj używajmy tych słów. Nie pozwólmy lewactwu na walkę na ich zasadach

Brak głosów

Komentarze

-"Aborcja – zabójstwo/morderstwo dziecka" - zbrodnia z premedytacją .(uzasadnienie potrzebne?)

-"Miłość homoseksualna – związek homoseksualny" to jest interes bogatszego z biedniejszym . Interes, to skąd uczucia?
W świecie zwierząt (darwinowska religia) nie znajdziemy przypadku podobnego, chyba, że młody(biedny) samiec oddaje się samcowi alfa za "przywilej krycia" grupy samic.

Co da dalszych Twoich patentów - żenada.

I to wszystko na blue stronie - żenada dla czytających Niepoprawni .pl

Poziom skundlenia Redaktora "wklejającego" sięgną dna.

Niepoprawni.pl - pikują.

Gdzie są artykuły i autorzy budzący zainteresowanie (nawet faszystów)-
Czy odbiło Wam w Redakcji?

Vote up!
0
Vote down!
0
#318726

proboszcz w mojej parafii ma w zwyczaju powtarzać, że 'tacy księża, ministrowie i posłowie będą, jak ich rodziny'. Niespecjalnie go lubię, acz mądrości mu nie odmówię. Nie ma się więc co dziwić, że Niesiołowski jest w sejmie na powyższym przykładzie.

[quote]-"Aborcja – zabójstwo/morderstwo dziecka" - zbrodnia z premedytacją .(uzasadnienie potrzebne?)

-"Miłość homoseksualna – związek homoseksualny" to jest interes bogatszego z biedniejszym . Interes, to skąd uczucia?[/quote]

Jak 6. raz już czytam, nie jestem pewien, czy ja nie umiem czytać w kontekście, czy piszesz zdania bez sensu?

Dominik C

Vote up!
0
Vote down!
0

Dominik Cwikła

#318859

Nie mówmy Gazeta Polska, mówmy... Gazeta? ;p

Mam wstręt do polit-poprawnej nowomowy i ze sporą częścią postulatów się zgadzam, jednak za te, z którymi się nie zgadzam (i to zdecydowanie!), daję 1.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#318734

z ciekawości się spytam, jeśli można - z którymi?

Dominik C

Vote up!
0
Vote down!
0

Dominik Cwikła

#318860

W zasadzie mam mniejsze lub większe zastrzeżenia co do wszystkich bądź prawie wszystkich.

Jednak ujęło mnie zastrzeżenie: "Tutaj jednak trzeba nadmienić, że bicie czy zabijanie kogoś ze względu na jego orientację czy poglądy nie jest dobre." ;)))

Na marginesie, to z eugeniką, to chyba jakaś totalna pomyłka jest...

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318877

Znasz jakąś kobietę, która stosuje antykoncepcję po to, aby "rozwinąć dodatnie cechy dziedziczne i ograniczyć cechy ujemne" potomstwa? Bo ja nie. Choćby dlatego, że poprzez antykoncepcję nie ma takiej możliwości.

Chociaż oczywiście kobieta może zdecydować się na używanie antykoncepcji z jednym partnerem i jej nieużywanie z innym - ale czy to na pewno jest eugenika?! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#318883

hyhyhym, hyhyhym..

tak teraz się zastanawiając, to wychodzi na to, że źle użyłem słów (czemu przy każdym wpisie muszę coś takiego walnąć? :p)

Chodziło mi o konkretnie antykoncepcję hormonalną i pigułkę po jako 'kontrolę urodzeń'.

Akurat tutaj nie chodzi o intencje kobiety, a o intencje tych u góry - plan mają taki, że trzeba ograniczyć liczbę ludności na świecie, a skoro ludzie uwierzyli w to, że jest to dobre i jeszcze za to płacą..? ;)

Dominik C

Vote up!
0
Vote down!
0

Dominik Cwikła

#318904

:)

Ja też miałam na myśli antykoncepcję hormonalną.
Ale myślę, że kobiety stosują ją nie dlatego, że uwierzyły komuś, że trzeba ograniczyć liczbę ludności na świecie (ludzie chyba rzadko bywają aż tak ideowi ;), ale dlatego, że nie chcą (w danym momencie lub w ogóle) mieć dzieci.

Plan tych u góry to osobna sprawa - choć samo ograniczanie (czy wpływanie na ograniczenie) liczby ludności na świecie to chyba i tak za mało, żeby mówić o eugenice. :)

Dobrej nocy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318919

załatwił lewactwo przejmując ich epitety i nadając im pozytywny wydźwięk. Chodzi o słowo "ciemnogród". Stosowane od lat 50-tych jako synonim ludzi ciemnych i zabobonnych. Cejrowski nadał mu nowe znaczenie i w swoich programach "WC kwadrans" wprost mówił: "jesteśmy Ciemnogrodem i jesteśmy z tego dumni". Ale jednocześnie wyjaśniał, że Ciemnogród to ludzie żyjący zgodnie ze swoimi ideałami, odporni na polityczną poprawność, pielęgnujący etos rodziny, żyjący wiara i tradycją, dalecy od zboczeń homoseksualnych.
I wygrał. Lewactwo zrezygnowało z tego określenia na ponad dekadę.
Podobnie dziś można ucywilizować słowo "Moher". A może i inne?

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#318777

niemniej jednak do Cejrowskiego jednak mi za dużo obecnie brakuje :D

Czy 'moher' można ucywilizować? Chyba nie. A to dlatego, że jest duża rozbieżność w jego używaniu i znaczeniu.

Dominik C

Vote up!
0
Vote down!
0

Dominik Cwikła

#318863

Wszystko mozna co nie mozna, byle z wolna i z ostrozna.

Kazdy spec od propagandy wie o tym, ze klamstwo powtarzane wielokrotnie zostanie przyjete jako prawda, ze najlatwiej omamic odwolujac sie do uczuc, a raczej emocji, a nie do rozsadku i ze im wieksze klamstwo tym latwiej ludzim w nie uwierzyc (patrz 911). Moher jest cieplutki i milutki w dotyku i mozna go skojarzyc z poczuciem ciepla i bezpiczenstwa, trzeba tylko troche nad tymi skojarzeniami popracowac i podac je w odpowiedniej formie... Ludzie sie zazwyczaj buntuja, kiedy odbiera im sie cos co wedlug nich do nich nalezy, a wiec z pewnoscia moznaby cos z tymi moherami zrobic, trzebaby tylko pogadac ze specami od manipulacji, ktorzy np. przez cwana gre slow lacza Swieta Bozego Narodzenia z magia, ktora sluzy silom przeciwnym Nowonarodzonemu. To jest dopiero rozbieznosc!

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#318871