Przeproszą i podziekują "Agentowi Tomkowi"?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Sąd właśnie skazał Beatę Sawicką oraz burmistrza Helu. Sawicka dostała 3 lata, Wędałowski "zawiasy". Czekam teraz na reakcję obrońców Sawickiej i tych naiwniaków których nabrał jej teatralny płacz. Nie jest Wam wstyd, broniliście zwykłej, łasej na kasę kobiety.

Donald Tusk winien przeprosić "Tomka" za swe wypowiedzi oraz zachowania swych kolegów partyjnych. Powinien mu tez podziękować za oczyszczenie szeregów partii z łapowniczki. Znając przebieg karier różnych Mirów i Zdzichów, Sawicka awansowała by szybciutko w strukturach PO. Przeprosiny i podziękowania od Tuska są więc jedyną właściwą reakcją na ten wyrok, jeśli chodzi o partie rządzącą. "Tomek" z jednej strony oczyścił PO z łapowniczki z drugiej powstrzymał aferę korupcyjną.

W każdym normalnym kraju byłby odznaczany, awansowany-w Polsce był wyszydzany gdyż ośmielił się "uderzyć" w umiłowaną partie......

Tylko przeprosiny i podziękowania od państwa, ustami Tuska mogą wynagrodzić te kompromitujące naszego państwo, zachowania obrońców Sawickiej oraz podwładnych premiera.

Czy Tusk podziękuje "Tomkowi" za uzdrawianie państwa? Czy stanie po stronie ludzi uczciwych?

Brak głosów

Komentarze

o duzym poczuciu humoru autora...;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#255386

Taki też był zamiar;)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255396

Przeproszą...podziękują...raczej powtórnie otworzą sezon myśliwski.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#255388

BINGO!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#255391

Ale dzis muszą zjeść żabę;)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255397

To żabcia, nawet nie żaba. Państwo znowu zdało egzamin, a panie powinny uważać na uwodzicieli... tak to chyba poleci. A wyrok, to chyba nieprawomocny...

Vote up!
0
Vote down!
0
#255402

Tej wersji będą sie trzymać.....

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255409

 było by na miejscu, ale świadczyło by kompletnej niewiedzy o koleżankach i kolegach partyjnych, o ich przekrętach lub wg niektórych o fraternizacji z PiSem. By przyjąć jedno czy drugie "na klatę" trzeba mieć charakter....Stawiam na zaostrzenie sezonu łowieckiego, niestety..

Vote up!
0
Vote down!
0
#255390

Już bardziej czego zaostrzać nie ma......

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255398

 można....Na razie ma immunitet, a ci zza kurtyny mają dobrą pamięć i niezłe możliwości...Na pewno czas kadencji tego sejmu będzie im się bardzo dłużył...Chyba, że wykombinują coś na zasadzie "pokaż mi człowieka a znajdę mu paragraf"...

Vote up!
0
Vote down!
0
#255416

panstwa polskiego nie ma od czasu kiedy Donek i jego banda "rzadzi", czyli morduje , rabuje, zniewala - taki jest prawdziwy obraz tego panstwa- wszedzie panoszace sie bezprawie, korupcja, POlitycy zlodzieje. Sady Annaszowo - Kajfaszowe.Armi nie ma POlicja nie broni i nie chroni obywateli POlicja ochrania mafie POlityczna. Majatek narodowy w kufrach i bankach chlopakow w malych czapkach. Jednym slowem Polska jako kraj nie istnieje, instytucje panstwowe powolywane zwykle do pracy jako nadzorujace przestrzeganie prawa, dzialaja tak jak "instytucje" , czytaj organizacje mafijne - POLSKI nie ma, np: PZPN, KRRiT, SADY, POKURATURA, i cala reszta . Obca gentura CIA, Mosad. GRU, KGB wszedzie obcy agenci POLSKI NIE MA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255452

Bo nie za sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych, a za ich jedynie chęć lub i nie wykonywanie w tuskolandii wypłaca się sowite nagrody.

Za to, że nic nie jest przejezdne, za to, że polne drogi połączą miasta polskich organizatorów premier Tusk REMCAMI swoich partyjnych kolegów, jak chociażby REMCAMI Mirosławy Nowak już tych nierobów i kolesi nagrodził.

[quote]Maj 2012 - taki był planowany termin oddania odcinka autostrady A2 z Warszawy do Łodzi. Dziś już wiadomo, że droga będzie przejezdna najwcześniej jesienią. Ale to nie przeszkodziło w przyznaniu premii pracownikom Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, i to właśnie tym zaangażowanym w budowę A2 - podaje TVN Warszawa.

Informację o przyznaniu nagród pracownikom GDDKiA potwierdziła w rozmowie z TVN Warszawa rzeczniczka Dyrekcji. To za ich wyjątkowe i ponadstandardowe zaangażowanie w realizacje tego projektu - tłumaczyła Urszula Nelken, pytana o zasługi nagrodzonych.

Okazuje się, że dodatkowe premie otrzymały osoby nadzorujące prawidłową realizację projektu. Rzeczniczka GDDKiA nie chciała jednak zdradzić, ile osób dostało nagrody i jak wysokie były premie. Zapewniła jedynie, że pieniądze pochodzą z puli Generalnej Dyrekcji. Wszystko jest zgodne z ustawą o służbie cywilnej. Przyznawanie nagród uznaniowych wpisane jest również w wewnętrzny regulamin GDDKiA - dodała Nelken.

Na mniej niż miesiąc przed rozpoczęciem Euro 2012 wiadomo już, że kierowcy podróżujący między Warszawą a Łodzią, jeśli wybiorą autostradę A2, będą musieli skorzystać z objazdów. Odcinek od węzła Konotopa do węzła Stryków nie zostanie bowiem ukończony na czas. [/quote]

http://auto.dziennik.pl/drogi/artykuly/390590,nagrody-dla-pracownikow-gddkia-za-zaangazowanie-w-budowe-autostrady-a2.html

Te autostrady na Euro 2012 nigdy nie miały być gotowe, więc chociaż premię trzeba wypłacić.
Jak mawiał były już premier Grecji: the Greecs are making superhuman efforts...

No cóż, minister Mucha też musiała wykazać się nadludzkim wysiłkiem nie tylko biegając wokół kukułczego gniazda w Warszawie ale i promując się swym powabem u biłgorajskiego kota.

Znaczy się wypruwali z siebie żyły - DAĆ po nawet milionie odprawy, a co?

- Czy komuś z tego zakręconego POlactwa nie pasi?

PS
Tyle firm budujących te ich drogi wydrenowali z kapitału, a i wpędzili w długi, że jak nic należy się i im niezła z tej przewałki do kieszonki działka.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#255403

Za to co zrobili z tymi firmami budowlanymi to kiedyś bekną, tego nie wyciszą. Zbyt wiele baniek tam zniknęło i zbyt wiele osób poszkodowanych

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255413

Zrobią z tych wszystkich ludzi OSZOŁOMÓW!

Proszę dla mnie wierzyć, bo sam walczyłem w latach 90 XX wieku z tzw. "uwłaszczającą"(*) się nomenklaturą partyjno-solidarnościową.

(*) - Okradającą Polskę i Polski Naród przez nową powstałą w Magdalence antynarodową sitwą byłych czerwonych i różowych pomiotów postalinowskich.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#255419

"Oszołom" zarezerwowany jest do akcji małego kalibru. tu będzie pewnie "jaskiniowy antyPOwiec", lub podobne...

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255428

To teraz Pani Poseł z Partii Miłości będzie agitowała do PO w Zakładzie Karnym. Taki będzie też przekaz medialny: Temat dnia tvn24: "Posłanka Beata Sawicka w trosce o spadające poparcie społeczne, na 3 lata zamyka się w zakładzie karnym aby przekonać wyborczynie, że PO zagwarantuje im kasację części wyroku. Donald Tusk bardzo dba aby współczynnik poparcia dla Partii Miłości wynosił w zakładach karnych 99% (1% to polityczni opozycjoniści). Pan Premier gdy tylko dowiedział się, że w Żeńskim Zakładzie Karnym spadło poparcie o całe 20%  wśród tzw. Recedywy (na korzyść Partii Palikota, która obiecała dla miejscowych Lesbijek legalizację ich związków) wysyła na ten ciężki teren swoją najlepszą Panią Poseł (więzienna ksywa: Big Cyc), która w sposób heroiczny zdobyła się na zdobycie  "mocnej kartoteki" i nie będzie odróżniała się od przestępców (od taki mały kamuflaż).

Vote up!
0
Vote down!
0
#255417

"Obdarto mnie z godności i z intymności"

Teraz będzie drzeć kiełbasianego łacha ze skóry pod celą.

A może kiełbaskę z rakiet pokroją jej w plasterki dowcipne i usłużne klawiszki, co?

Teraz sama albo i z pomocą współwięźniarek (które ją przysposobią do życia więziennego)będzie obdzierać pod celą i to i to.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#255424

Jeśli tylko czyta to jakiś pijarowiec z PO to jutro nastąpi początek owej akcji;)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255430

całkowicie obdarta z godności. I to na oczach widzów. Potem wielokrotnie musiała spotykać swojego oprawcę w sądzie. Jakież to wszystko niehumanitarne!

Obawiam się, że Obdarta Beata po wolności jeszcze któryś rok pochodzi. Za chwilę apelacja, potem wyższa instancja. A nasz sąd, wiadomo, nierychliwy. Ale... Nie ma żadnego ale :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#255425

Bronek ja ułaskawi, akurat to wypadnie pod koniec kadencji sejmu, będą mieli męczennice.....

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255432

Obdarcie łacha za 100 dużych baniek, to jak zwykli mówić młodzi wykształceni z dużych miast musiał być odjazd i odlot delikwenta poddanemu takiemu obdarciu, a tym bardziej przez tak doświadczoną posłankę PO od kręcenia lodów.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#255434

Nie wiem Ci ja, czy ona była tylko od kręcenia. Tych lodów...

Vote up!
0
Vote down!
0
#255436

niewrażliwi na los kobiety skrzywdzonej! Oto narodziła się właśnie polska Julia Tymoszenko, a Wy se jaja robicie! Teraz posypia się gromy ze wszech stron, że w Polsce szaleją polityczne sądy skazujące niewinnych polityków (czy polityk może być winny czegokolwiek?)! Donald Tusk ze Stefkiem won Niesiołowskim ogłoszą polityczny bojkot Jewro 2012, a (p)oseł Olszewski rozpocznie w geście solidarności ze Skrzywdzoną obżarstwo na skalę przemysłową. W geście poparcia Drzewo będzie brał dwa razy większe łapówki. Prezydent Bul będzie jak zwykle nawoływał i apelował o 5000 dni spokoju. Rupta co kceta ogłosi narodową zbiórkę na darmowy koncert w intencji tej nieszczęśliwej pani kobiety. Oj będzie sie działo! Tylko agent Tomek ze zbrodniarzem Zbigniewem będą się szyderczo uśmiechać i ukradkiem przemykać pod ścianami.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#255437

Taki komentarz będzie dziś i jutro w tvn i wybiórczej;)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255509

Teraz te same lody kręci się bez Sawickiej.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#255457

Oczywiście, Sawicka była małym pionkiem w tej machinie. Prawdziwe lody PO robi przy stadionach i drogach

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255511

Była zbyt opasła, a chciała przytyć jeszcze szybciej, a piroga jaka jest każdy widzi.Krokodyli wokół jak mrówek, tak więc trzeba było kogoś poświęcić by popłynąć dalej na swój żer, a nie być zżartym w drodze PO złote runo.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#255572

ale sprytny Donek i to wykorzysta dla własnego dobra, oto teraz będzie miał poteżną broń w zwarciu szeregów swojej partii bo jak nie to CBA wpadnie i potem skażą, a że wszyscy z platfusów są umoczeni więc będą posłuszni do końca swojego i Donka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255461

CBA im nigdzie nie wpadnie, CBA juz jest przejęte wiec nikomu z PO nic nie zrobi

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255516

Żałosne są próby obrony p. Sawickiej, już po wyroku; moralność - zaiste - dialektyczna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255517

Podobny poziom miała obrona Stefana, oni juz tacy są

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#255595