Polska dla bogatych

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W Polsce w której rośnie bezrobocie, emigracja, liczba niedożywionych dzieci, spada dzietność-odbiera się dzieci rodzicom tylko z powodu....biedy.

Co piąte dziecko w Polsce jest odbierane wyłącznie z powodów socjalnych tzn. biedy w rodzinie. I są to oficjalne dane rządowe. To skandal, bo wielu rodziców nie jest winnych takiej sytuacji, a państwo zamiast im pomóc jeszcze ich prześladuje - mówi Judyta Kruk z Fundacji Rzecznik Praw Rodziców, Koordynator Telefonu Wsparcia dla rodzin zagrożonych odebraniem dzieci.[...] W naszej ocenie ma to między innymi związek z ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, której nowelizacja przyjęta cztery lata temu, pozwoliła na odbieranie dzieci z domu przez urzędników, nim zadecyduje o tym sąd.  wp.pl 12-II-2014

Co dziesiąte dziecko 
w Polsce je ciepły posiłek tylko w szkole. – Skala zjawiska szokuje – mówi ekspert. Najbardziej niedożywione są dzieci między 6. a 12. rokiem życia. To może oznaczać, że w całym kraju głoduje aż 800 tys. dzieci – wynika z raportu „Głód i niedożywienie dzieci w Polsce” opracowanego przez Dom Badawczy Maison. Badanie zleciła Polska Fundacja Pomocy Dzieciom „Maciuś”.rp.pl 25-II-2013

W Polsce bezrobocie wzrosło w styczniu do 14 proc. wyborcza.biz 7-II-2014

"Wynikająca z permanentnej emigracji depopulacja, w połączeniu z niskimi wskaźnikami urodzeń oraz starzeniem się społeczeństwa, powodują znaczące zaburzenia w rozwoju społeczno-gospodarczym i rzutują na przyszły rozwój tych regionów" - napisano w raporcie Komitetu Badań nad Migracjami PAN. pap 17-IX-2013

Dziś jak ponury żart muszą brzmieć słowa Donalda- Dla nas rzeczą kluczową w tym roku 2013, który ogłosiliśmy rokiem rodziny, jest to, aby ten rok zamienić w dekadę rodziny. Dekada rodziny - bo trzeba patrzeć z odważniejszą i głębszą perspektywą - dodał.

Patrząc na dotychczasowe efekty rządowych planów i ich efekt- odwrotny od zamierzonego-musimy zacząć drżeć o przyszłość naszego państwa. Obecne działanie władz względem rodzin można nazwać tylko jednym słowem-SABOTAŻ. W tym samym czasie "elity" zajmują się tak "ważkim" dla kraju problemem jak związki partnerskie.

Donaldzie, czas skończyć z propagandą sukcesu. Czas powstrzymać sabotujące przyszłość Polski działania własne i własnego rządu. Przecież te działania rządu całkowicie odpychają ludzi od chęci posiadania dzieci. Trzeba zapytać dekadę jakiej rodziny nam chce Donald zaserwować? Na dziś wygląda że rząd chce nam zafundować dekadę homo związku partnerskiego, bezdzietnego. Pytanie- gdzie to Polskę zaprowadzi?

Musimy liczyć na obudzenie się ludzi podczas wyborów.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Będzie trochę za póżno.

W każdej komisji wyborczej PiS powinien mieć przeszkolonych mężów zaufąnia.

Wybory do PE winny być generalną próbą przed wyborami do Sejmu RP.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

kazikh

#417245

Sam Prezes oświadczył że nie wsystkie komisje były obsadzone mężami zaufania a welu z nich nie dopełniło obowiązków!!! Nie spotkałam się również z żadnym podsumowaniem?????

Ciekwi mnie w ilu komisjach wyborczych męzowie zaufania sprawdzili dokładnie wyniki i czy zgadzały sie z danymi z tych punktów podanymi przez Krajową Komisję Wyborczą????

Jesli PiS bedzie im tak odpuszczał to ponownie pozwolą sobie na machloje!!!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#417248

Owszem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

zuberegg

#417283

do PT komentatorów artykułu-tytuł j/w 

 Autor przedstawił alarmujące dane n/t postępującej biedy w Polsce i lekceważący

stosunek władzy tuskomatołów do tego arcyważnego problemu, a komentatorzy 

deliberują nad taktyką PIS, w przeprowadzaniu wyborów. 

  Mam wątpliwość, czy komentujący- niewątpliwie słuszne uwagi- zamieścili pod  

  właściwym tekstem. 

 

 jesion26

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Jesion26

#417264

Skupili się na poltycznej odpowiedzialności:)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

zuberegg

#417285

Przyjdą zabierać dzieci ci spod innych znaków

Nauczą ich innego myślenia i mowy

A wtedy produkt niewoli będzie gotowy

Pozdrawiam ze smutkiem

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#417301

Zapraszam i tutaj.

Bardzo dokładnie to świadczy o poziomie umysłowym. Waszym poziomie,oczywiście.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

kazikh

#417351