Państwo Gosiewscy odmawiają przyjęcia medalu od prezydenta

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Jadwiga i Jan Gosiewscy odmawiają przyjęcia z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego medalu z okazji 50. rocznicy ślubu. Napisali w tej sprawie list otwarty, który wysłali do Kancelarii Prezydenta RP.

Szanuję fakt, że Urząd Prezydenta dostrzega ludzi, którzy przez 50 lat żyli w związku małżeńskim i nagradza ich medalem za długoletnie pożycie małżeńskie, to jest szlachetne. Z przykrością chcę poinformować, że ani ja, ani mój mąż nie możemy przyjąć tego medalu z rąk człowieka, który lekceważąco podchodzi do wielkiej ogólnokrajowej tragedii Smoleńskiej, w której życie stracił nasz ukochany syn Przemysław. Przez 50 lat zgodnego małżeństwa mieliśmy zaszczyt wychować wspaniałego, wybitnego Polaka oraz patriotę, który swoimi czynami prezentował wielką miłość do Ojczyzny. Tym samym zasłużył sobie, aby poznano prawdę o Jego śmierci , jak również o śmierci osób współtowarzyszących w nieszczęsnym locie do Smoleńska. Mimo upływu 3,5 roku nadal ukrywane są dowody, wysłuchujemy ciągłe przekłamania prawdy i publiczne obrażające wystąpienia. Uważamy, że jest Pan współodpowiedzialny za tyle zła, które się dzieje wokół tego ogromnego nieszczęścia. Pragniemy Panu Panie Prezydencie przypomnieć, że powinien Pan być Prezydentem wszystkichPolaków.

Jadwiga i Jan Gosiewscy

Gorzkie słowa prawdy o prezydencie który udaje ponadpartyjnego....

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A ja zadowolony jestem, że ten człowiek nawet nie próbuje być "prezydentem wszystkich Polaków", w tym także i moim. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#388635

Ja przeciwnie, jego urząd mógłby wiele wyjaśnić w sprawie tej katastrofy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#388653

Państwa Gosiewskich podchodzę z wielkim szacunkiem i zrozumieniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388646

Ja również

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#388654

rowno z gory,ten zdrajca powinien wisiec za zamach stanu dokonany poprzez zamach smolenski w ktorym jest umoczony po pachy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388660

Serdecznie gratuluję złotych godów Państwu Jadwidze i Janowi Gosiewskim! Składam wyrazy uznania i wdzięczności za wychowanie Syna Przemysława na wspaniałego człowieka i wielkiego patriotę. Podzielam wielki smutek z powodu Jego tragicznej śmierci i upokorzeń jakich doznaje Rodzina w sprawie (nie)wyjaśniania okoliczności tejże tragedii.

Składam wyrazy uznania wobec pełnej godności postawy Państwa Jadwigi i Jana Gosiewskich. O prawdzie, uczciwości i honorze nie decyduje werdykt wyborczy. Sam akt głosowania nie przesądza też o praworządności. Są w życiu ludzi i narodów wartości bezcenne a Państwo Gosiewscy są ich depozytariuszami.

MD

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388670

Jeżeli nie ma prawa tu z siebie wyrzucić złości to gdzie?!

Tutaj i w kościele jeszcze mamy swój kawałek Polski,co poprzez takie ograniczenia ktoś nas tłamsi z wypowiedzeniem prawdy!

Popieram to co napisał,,wilk na kacapy'' prezydent to kawał wuja i szubrawcy działającego na rozkaz Putina,i sam może tylko sobie palcem w bucie na wyczucie.

Potocznie nazywam go frajer i powtarzam to wszędzie jak już ktoś tu na Niepoprawnych cytuje:

,,To jest prezydent mojego kraju,ale nie mój!''

Z takich mówi się won,do budy.

Ruskiej.

Katolik to zawsze ma dostawać w łeb,nadstawiać drugi policzek i co jeszcze?

Wystarczy może tej dobroci dla czerwonej zarazy?!

Gdy kraj będzie w potrzebie,,Chwalcie pana i podawajcie amunicję!''

-----

Co się tyczy szanownych państwa Gosiewskich to postąpili właściwie odmawiając medalu z rąk skompromitowanego pachoła Rosji!

-----

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#388687

gość z drogi

i wyrazy szacunku a nie mój  pREZYDENT....nigdy nie będzie moim

10

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#388689

co kazdy moj ruch sledza albo sie czepiaja do POPrawnosci POlitycznej a jak to nie daje rady to do tego ze nie mam polskich liter i ze robie bledy w pisaniu to typowa szkola agentow cenzury SBEckich POkacapskich POmiotow.

Polacy prezydenta nie maja ten kto zamieszkuje pod zyrandolem
zwany Komoruskim jest kacapskim namiestnikiem na Polske z ramienia postPRLoeskiej mafi POkacapskiej ktory nieprawnie objol urzad po zamordowanym w Smolensku Prezydencie L. Kaczynskim.Ta WSIowa knalja rozdaje medale zdrajcom i pluje w twarz Polakom.
Szczytem najwiekszej hipokryzji i beszcelnosci tego komuszego POmiotu Komoruskiego jest wreczac medal rodzicom zgladzonego
przez rzadzaca mafie i ich sponsorow.ktorych to Bull jest pacholkiem.

To jest dokladnie jak za stalinowskich czasow kiedy zydokomunistyczna swolocz zamordowala Polaka strzalem w tyl glowy i jeszcze rodzinie przyslala rachunek za naboj, ktory uzyto do morderstwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388723

Medal i życzenia od prezydenta z okazji 50 rocznicy ślubu, to cyniczny, komunistyczny zwyczaj.
Przecież nie prezydent udzielał im ślubu (srał dopiero w ruskie pieluchy), nie on łagodził ich swary, pojednywał, uczestniczył w ich życiu rodzinnym i dopingował do dalszego, zgodnego wspólnego pożycia (cokolwiek to pożycie znaczy).
Tylko przedstawiciel parafii, w której został udzielony sakrament zaślubin (sam kapłan udzielający ślubu pewnie już nie żyje), może z woli Boga przesłać jubilatom błogosławieństwo i życzenia.

Jak zwykle, komunistyczne chamy uzurpują sobie nie swoje prawa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#388706