Efekt Tuska, kibicuję Kopacz

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj
Ostatnie dni w rządowych mediach to festiwal zaklęć pod tytułem "efekt Tuska". Nie przeszkodziło w tym nawet to że akurat w tym samym czasie odbywające się wybory uzupełniające zaprzeczyły jakiemukolwiek efektowi. Potwierdziły stały trend-przewagę PiS.  Od czego PO ma TVP i Kraśkę? No właśnie od tego by zamiast mówić o zwycięstwach PiSu kolejne parę dni mówić o Donaldzie. Stawiam ze w kolejnych tygodniach będziemy słyszeć o:
 
duchu Tuska, cieniu Tuska, kontynuacji Tuska- ze niby żenujące? Nie takie rzeczy Kraśko robił.  Ekipa Telewizji Publicznej, tuż po katastrofie 10 kwietnia 2010 r., wykupiła znicze w Smoleńsku, zapaliła kilkaset, a później w relacji "Wiadomości" pokazano, że to Rosjanie oddali hołd ofiarom. - To było żenujące - mówił Wiktor Bater, korespondent Polsatu w wywiadzie udzielonym Teresy Torańskiej.
 
Ale jest jeden efekt Tuska-premierem będzie Ewa Kopacz. Za ten efekt wszyscy ludzie którym na sercu leży dobro Polski muszą być mu wdzięczni. Nominacja na takie stanowisko osoby tak antypatycznej do tego nie potrafiącej kłamać musi zakończyć się totalna porażką. Fałszowanie stenogramów nic tu nie pomoże.  "53 procent badanych uważa, że Ewa Kopacz nie sprawdzi się ona jako następczyni Tuska. Przeciwnego zdania jest 29 procent z nich, a zdania w tej sprawie nie ma 18 procent Polaków" - podaje "Rzeczpospolita". 
Opozycja w tej sytuacji ma tylko jedno zadanie-piętnować każde kłamstwo Kopacz, efekt przyjdzie sam. Sytuacja z nominacja Kopacz potwierdziła też iż obecnie w pałacu prezydenckim znajduje się strażnik żyrandola. Najpierw Komorowski twierdził że to on wybiera kto będzie premierem by za chwilę powiedzieć Przyjmuję do wiadomości, że dostałem kandydaturę popieraną przez koalicję większościową. Będę działał w imię stabilizacji sytuacji, rezygnując ze swojego pierwszego ruchu i wysuwając kandydaturę pani marszałek Ewy Kopacz na rzecz logiki stabilizowania sytuacji w kraju - zapewnił w wywiadzie udzielonym TVN24 Biznes i Świat. 
 
Rozumiem że parę dni wcześniej przypominając o sobie Komorowski działał na rzecz logiki destabilizowania sytuacji w kraju? Innej logiki tu nie widać jeśli brać na poważnie wypowiedź dla TVNu...
 
Dlaczego żadnego wyborczego efektu Tuska nie było i nie będzie? Nie będzie go ponieważ z jakiego powodu miałby niby być?
 
Od nominacji Donalda poprawi się sytuacja przeciętnego Polaka? Będzie więcej pracy? Mniejsze kolejki w szpitalach? Wyższe pensje?
 
Efekt Tuska były gdyby załatwił w Polsce nowe miejsca pracy, ale nie dla swoich w administracji państwowej której ten "miejscowy folklor" musi płacić pensje. ale miejsca pracy dla zwykłych ludzi.  A efekt Tuska to parę miejsc pracy w RE które i tak Donald rozda swoim. Zwykły człowiek nic z tego mieć nie będzie (prócz wyborców PO, którzy jak to określił Sikorski mają w sobie taką murzyńskość). Nie przypadkowo w powszechnym mniemaniu Europejski parlament nazywany jest przez "grajdoł" (cytując Lisa) za zbiór nierobów z potężnymi zarobkami. Idealne miejsce dla Donalda....
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

zawalow serca udarow glowy,przypadkow oblakan i zwiekszenia zachorowan na depresje i inne psychiczne powiklania

po starcie umilowanego SLONECZKA PERU.ktore pozostawilo w nieutulonym zalu lemingow w Polsce, ktorzy nie tylko na niego glosowali ,wierzyli bezgranicznie ,ale zwiazali z nim swoja przyszlosc i nadzieje na zielono wyspiarski raj.

Chodz z drugiej strony zauwaza sie poprawe zdrowotna u wielu innych Polakow w szczegolnosci, ktorzy mieli problemy z oddechem i praca serca -lepiej oddychaja po tej stracie i jakby kamien im z serca spadl, ze jednej zdradzieckiej swoloczy mniej na ziemi polskiej.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1438895

Jak żyć, "wilku", jak żyć bez pewruwiańskiego słońca na polskim niebie...?

Czarna rozpacz.

 

 

 

Pozdrawiam w nadziei, że może jednak ...zostanie pośród nas.

:)

Do 1 -  go grudnia musimy się nim nacieszyć.

Trza się śpieszyć.

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1438899

Tuskowi należała sie bezpornie nagroda od pani A.Merkel, za należytą dbałość  o interesy Niemiec, skłócenie Polaków i doprowadzenie do bezbronności Polski. Tak spolegliwy facet jest znakomitym osobnikiem do sterowania i manipulowania dla "silnych" przywódców UE. Zresztą funkcja bez specjalnego znaczenia i o dość ograniczonych możliwościach za to .....dobrze wynagradzana, chroniąca przed odpowiedzialnością za róznorakie nadużycia w okresie sprawowania premierostwa w III RP. Pani Kopacz też należy się nagroda za całkowite oddanie się szefowi mafii i wierne realizowanie jego rozkazów. Do tego zapewne jest ona gwarantem bezkarności całej mafii PO z szefem włącznie.  Ot tak funkcjonuje w naszym teoretycznym państwie organizacja przestępcza.... wybrana "demokratycznie".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1438902

Jak demokratyczne wybory przebiegały - przekonaliśmy się wczoraj, po ogłoszeniu wyników z wyborów uzupełniających do senatu.

Platfusy przegrali, ale ....wygrali.

Tak przynajmniej lemingom gadają.

 

Ręczne liczenie głosów jest pewniejsze, bo wtedy są liczone komisyjnie i przez 3 osoby po kolei.

Każda z nich zapisuje na kartce ile głosów policzyła. Kartki nie pokazuje nikomu z kolejnych liczących członków komisji, żeby nie było sugestii.

Jeśli ilość się nie zgadza bo np. 2 osoby liczące mają tę samą liczbę zapisaną, a trzecia np.o 1 szt. mniej -  wszystkie karty i głosy są liczone ponownie.

Nie ma cudów wtedy. Musi się wszystko zgadzać.

Mam nadzieję, że rosyjski usługodawca wypowiedział nam umowę na świadczenie usług komputerowo - wyborczych.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1438907

Ręczne liczenie tak, jednak zawsze może być taki skład komisji -palikociarz, POwiec, SLDowiec, PiS i okaże się że PiSowiec nie umie liczyć-oczywiście zdaniem trzech pierwszych... 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1438997

Labuda bez drgnienia powiek wychwalała Kopaczową za to jak wspaniale zachowała się w Smoleńsku, oczywiście nikt z obecnych nie zareagował.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1438965

Nikt nie chce zostać "smoleńskim oszołomem"...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1438996

Jestem z tego powodu niewymownie szczęśliwy. PO popłynie na 100 procent.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1439032