Mam gdzieś Mellera!!!

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Kraj

Gówno mnie obchodzi, że zwolnili Mellera, pupilek demoliberalnych mediów, już nie będzie szefem Playboya ( jakby ktoś nie wiedział taki miesięcznik dla tych co gołej baby nie widzieli z dodatkiem pseudo intelektualnych tekstów, co by nie było, że kupuje się ten miesięcznik tylko dla cycków). Zresztą w epoce darmowej pornografii, po co to już kupować.

Jego koledzy z mainstreamowych mediów uznali, że to ważna wiadomość medialna dla Polaków ( a może „Bugoodrzan”), jak wiadomo to wspaniały dziennikarz, który o dziwo miał tatusia, który należał do głównego nurtu III RP. Co niewątpliwie pomogło mu pewno w karierze, ale to nie o tym miało być.

Kogo to obchodzi, że go zwolnili poza dziennikarzami, branżowym rynkiem i może fanami pana Mellera, lub jego żoną, przez chwile będzie musiała wydawać mniej na ciuszki ( ma dużo młodszą żonę).

Apeluje zatem – „Drodzy panowie dziennikarze, nie interesuje nas, że wasz kolega traci prace (chyba, że to ważna gazeta lub czasopismo), może w końcu weźmie się do uczciwej pracy, ale pan Meller jest człowiekiem dyspozycyjnym więc takie przykrości go nie spotkają.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Gówno mnie obchodzi,że zwolnili Mellera.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#278758

Taka mala rzecz a cieszy!!
Widac klan zydolewakow cos podpadl obecnym wlascicielom Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#278762

Co to takiego ten Meller? Zrobił on coś ważnego poza wrażeniem na jakichś ludziach? Ile zer poprzedza liczbę Meller?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#278763