Izrael przeprasza Irlandię

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Świat

Wczoraj na Facebookowym na profilu Israel in Ireland ( który jest administrowany przez Ambasadę Izraela w Irlandii) wklejony został obrazek Jezusa i Maryj a pod nim napis „Myśl na Święta. Gdyby Jezus i Maryja żyli dzisiaj, prawdopodobnie bez ochrony zostaliby zlinczowani jako Żydzi w Betlejem przez agresywnych Palestyńczyków”.

Po tym jak wpis wywołał fale oburzenia ambasada usunęła wpis i przeprosiła jeśli on kogoś uraził, jednocześnie rzecznik prasowy ambasady Izraela potwierdził, ze jest to oficjalny profil Ambasady na Facebook – u. Rzecznik nie wie jednak kto mógł umieścić ten post i stwierdził, że mógł to zrobić któryś z pracowników i wkrótce zostanie podjęte wewnętrzne śledztwo, aby ukarać winnego.

Taka ciekawostka z Irlandii, ale żeby do swojej propagandy używać Jezusa i Maryi wstyd mi za tych laickich Żydów. Na Wielkanoc dowiemy się pewnie, że gdyby Jezus żył we współczesnej Jerozolimie to pewno został by ukrzyżowany przez muzułmanów. Szkoda gadać.

Konflikt między Izraelitami i Palestyńczykami to złożona sprawa i nie mam zamiaru nim się tutaj zajmować, ani opowiadać za żadną stroną, bo każda ma swoje argumenty lepsze lub gorsze, mam jednak wrażenie, że gdyby izraelscy żołnierze zobaczyli kobietę na osiołku i towarzyszącego jej mężczyznę to mogli by do nich otworzyć ogień bez ostrzeżenia, oczywiście palestyńscy chuligani też mogli by na nich napaść.

Ciekawe, czy któs udzieliłby gościny?

Brak głosów

Komentarze

Co do Zydow mam niewyrobione zdanie. Poniewaz szanuje zmarlych a jednym z nich jest Cadyk Elimelech ktorego ohlem opiekuje sie moja ciocia i nie sposob sie wypowiedziec bezposrednio. Lecz tych ktorych poznalem w ryj bez wachania bym dal.
A a na temat muzulmanow mam rowniez niewyrobione zdanie poniewaz tak chcial los ze zwiedzilem 3/4 swiata muzulmanskiego z 10 cm. krzyrzem na piersi. Ten krzyz mial prowokowac a on mi otwieral serca i drzwi ,,beduinow". Stwierdzam jedno to politycy maca w glowach ludziom!!!
A moze to bledne myslenie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#315517

Gdyby do moich drzwi zapukał Bronisław Wildstein razem ze swoim synem Dawidem i pokazali by mi dwie plastikowe torby, w których były by głowy A. Michnika i jego syna, to ja bez wahania pomógłbym ukryć ten żenujący fakt.
To czy ja jestem antysemitą czy filosemitą?

This world is totally fugazi.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#315526

Kiedy Żydzi przeproszą nas Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#315533

którzy Żydzi i których Polaków mają przepraszać?

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#315557

 wszystkich skazanych: (mały wybór za Wiki.pl)

Vote up!
0
Vote down!
0
#315567

 Takich przykładów można podać wiele, wziąłem pierwszy z brzegu. Nie oburzaj się tak, ro, w obronie tych kreatur, bo naprawdę nie są tego warte. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#315569

Po jakim nazwisku?. Tym z urodzenia, czy tym przywłaszczonym?. Wszyscy panoszący się tu gudłaje. Za antypolonizm w Unii, gdzie zasiadają całymi stadami. Za kłamstwa o holocauście, żydowskie gnidy trzymające się pióra. Za zaśmiecenie swoimi mordami, polskiego rządu, Sejmu i Senatu. Za wykupowanie polskiego majątku, za jego kradzież, za przejęcie polskiej sceny muzycznej i filmowej. Za przejęcie mediów. Za kłamstwa o PiS i Kaczyńskich. Za zamach w Smoleńsku!. Za to że żyją!, wreszcie!.

Vote up!
1
Vote down!
0
#315587

Zgłosiłem Twój komentarz do admina. Nikt nie może przepraszać za to, że żyje. To nie obóz koncentracyjny.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#315590

jw

Vote up!
0
Vote down!
0
#315618

boldandcharm
Nienawidzimy także za to, czego nam brakuje:
dumy z przynależenia do narodu, trzymania się razem, szczególnie poza granicami kraju. Umiejętnego prowadzenia biznesu i gromadzenia majątku, umiejętności prowadzenia polityki i wykorzystywania jej, nawet w sposób cyniczny dla własnej korzyści

Vote up!
0
Vote down!
0

boldandcharm

#315611

Zapomnieli tego żydzi i ci ze WSI
Kara będzie dotkliwa jak bywała w przeszłości
Zostanie płacz i wzywanie Boga do litości
Tymczasem Bóg odda ich we władanie wrogowi
Sam się odwróci by sprzyjać wyznaczonemu losowi
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#315688