Czy zatańczą na trupie Polski?

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj

Taniec na trupie Polski jest marzeniem wielu, nie tylko tym którym się marzy granica rosyjsko-niemiecka na Wiśle czy adwokatom pokoju "za wszelką cenę", nawet grobową, ale rownież tak zwanym "obywatelom polskim", żyjącym w tym kraju, czerpiącym zyski z tego kraju czy poprostu uważających się za obywateli Europy.

Recepta na zabicie Polski jest bardzo prosta. W zasadzie można ją streścić w dwuch punktach:

1. Całkowity demontaż i oddanie w obce ręce gospodarki polskiej. Gwoli wyjaśnienia. Za obcych uważam również ludzi 

    powiązanych w jakikolwiek sposób z WSI, SB, PZPR.

2. Zabicie duszy narodu poprzez:

    a) zabranie i zniszczenie historii narodu

    b) oderwanie Polaków od Boga i KK

    c)zniszczenie systemu edukacji w Polsce

    d) zabicie duszy NARODU.

Trzeba przyznać, że punkt pierwszy został wykonany niemalże w 100 procentach. W punkcie drugim podpunkt c został już wykonany, od dawna trwa wykonywanie podpunktu b, i to o dziwo z pomocą wielu hierarchów Kościoła Katolickiego. Jesteśmy świadkami próbom założenia kagańca i smyczy historykom, podpunkt a. Pozostał do zrobienia podpunkt d. Wielu nad nim usilnie pracuje, poczynając od najbardziej zasłużonego Adama Szechtera-Michnika, poprzez PO ze swoimi hersztami, Tuskiem, Szetyną, Komorowskim, Sikorskim czy Chlebowskim. Kretyńskimi tuskobłaznami niejakim Niesiołowskim czy Palikotem oraz całą resztą tuskobandytów. Dzielnie im sekunduja w tym dziele całe rzesze wykształciuchów przekonanych, że droga do ich europejskości wiedzie porzez trupa Polski, a tak naprawdę niewiedzących, że są nie tylko narzędziem ale rownież pośmiewiskiem tej Europy, do której tak się strasznie pchają, nawet bez wazeliny.Wśród ochotników do tańca widać eseldowców, peeselocow, niszowych demokratów czy zindroktynowaną młodzierz. Co najdziwniesze można spotkać w tym korowodzie chochołow samoobrońców i elpeerowców. Wielu, wielu, zbyt wielu!

Czego nie widać? Nie widać silnej i zdecydowanej organizacji czy partii, gotowej walczyć na noże w obronie Polski, Polskości i Polskiej Racji Stanu!.

Niestety, PiS do tej roli się nie nadaje. Jest zbyt miękki, kunktatorski, zinfiltrowany i nie wierzący w to, że chcieć to móc. Jeżeli nie chcemy, aby znikoma w sumie, częśc obywateli Rzeczpospolitej doprowadziła Polskę i Polaków do całkowitego upadku, i tak jak wcześbiej powiedziałem, zatańczyła na jej trupie, wszyscy ci, którym zależy na tym aby Polska i Naród Polski istniał muszą zakończyć jałowe spory o nać od pietruszki, a zabrać się do roboty. Cóż z tego, że "patriotyczna strona Polski" ma znaczną przewagę i ilościową i jakościową, skoro jest podzielona na 183 tys. różnego rodzaju grup i podgrup, parti i partyjek. Jest juz ostatni dzwonek na to aby utworzyć szeroki Ruch Patriotyczny. Mający do spełnienia kilka punktów.

1. Zmiana konstytucji

2. Zmiana systemu z parlamentarnego na prezydencki

3. Dokonanie całkowitej dekomunizacji i lustracji wszystkich środowisk.

4.Ukaranie sprawców bandyckiej prywatyzacji

5. Zmiany ordynacji wyborczej na JOW-y

    a) ograniczenie funduszu wyborczego do takiego stopnia, aby całkowicie wyrównać szanse wszystkich kandydatów

    b) Dla kandydatów wychodzących z partii, fundusze muszą pochodzić ze składek partyjnych.

    c) w przypadku kandydatów niezależnych fudusze mogą pochodzić tylko od osób prywatnych. Jednorazowa darowizna

        nie mogłaby przekroczyć 100 PLN. W przypadku odkrycia, że darowizna pochodzi z jednego źródła, ale jest

        wpłacana przez rózne osoby, kandydat i "darczyńca" zostaną wykluczeni z kandydowania o "obdarowywania" do 

        końca życia.

Po przeprowadzeniu tych reform i doprowadzeniu do wyborów prezydenckich Ruch zostałby rozwiązany.

Inspiracja bylo pytanie Katarzyny. Zrobiłem początek. Kto da więcej?

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

,że skala spustoszeń jest już zbyt wielka, aby można było podjąć tego typu akcję.

Mam taką samą ocenę i wizję "recepty" na zniszczenie Polski i widzę, że "recepta" ta jest, niestety, konsekwentnie realizowana.

Być może jednak trzeba podjąć tę ostatnią szarżę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

andygo

#17480

i jak widac po sondażach ruiny Polski dokuje sie przy aplauzie społeczeństwa.

pzdr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#17485

ja podchodzę do nich z rezerwą, choć - niestety - nie da się wykluczyć ich mocy sprawczej (stąd jest to narzędzie propagandy)

Gdyby się jednak okazało, że sondaże mówią prawdę, to biada Polsce...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

andygo

#17487

wiadomo, że pewnym kręgom silna Polska nie w smak i cieszą się oni z naszej pozycji na klęczkach.

Przejdźmy ad rem.

Proponuję w ogóle zredukować aparat władzy. Senat powinien być w ogóle zlikwidowany. Sejm zredukować należy do 100 posłów wybieranych w jednomandatowych okręgach wyborczych. Ograniczyć należy liczbę ministerstw; to co mamy obecnie to dzielenie włosa na czworo. No i republika prezydencka - niech prezydent będzie szefem rządu, a nie mamy dwuwładzę, która jest droższa i do niczego dobrego nie prowadzi.

Dodam jeszcze, że wprowadzić należy zasadę, że ministrem nie może być parlamentarzysta.

Zredukować się również powinno biurokrację na szczeblu samorządowym. Nie może być tak, że w danym mieście jest tyle biurokratów, co w Stanach tyle funkcjonuje w mieście kilkadziesiąt razy większym!

Wprowadzić powinno się Korpus Służby Cywilnej, aby odpolitycznić urzędy.

Odnośnie dekomunizacji to wystarczyłoby jednego dnia wszystkie archiwa otworzyć, byłoby wiadomo, kto jest kim i kto jak mocno się umoczył za komuny. Moim zdaniem wprowadzony powinien zostać również przepis na wzór podobnego w Wielkiej Brytanii, Japonii czy Izraelu zabraniający zdrajcom oraz ich potomkom dotykać się polityki na szczeblu samorządowym oraz parlamentarnym.

Co do prywatyzacji, to ci cwaniacy stworzyli takie prawo, że są praktycznie nietykalni. Ich przekręty już uległy przedawnieniu. Istnieje jednak inna furtka. Wiele zakładów sprywatyzowanych przez Lewandowskiego czy Bieleckiego została znacjonalizowana w 1946 roku przez Hilarego Minca - np. fabryka Wedla. W momencie upadku komuny te zakłady nie zostały zwrócone pierwotnym właścicielom, którzy zostali okradzeni. Tak więc, opierając się na prawie naturalnym, a nie pozytywnym, można postawić tychże cwaniaków przed sądem.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

PS. A kiedy ukarze się trzecia część polemiki z moim tekstem na temat programu prawicy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#17494

Zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu NIGDY! nie podlegają przedawnieniu! Będziemy ścigali i ściągali sprawców choćby z końca świata.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#17519

[quote=Jurand]

1. Zmiana konstytucji

2. Zmiana systemu z parlamentarnego na prezydencki

3. Dokonanie całkowitej dekomunizacji i lustracji wszystkich środowisk.

4.Ukaranie sprawców bandyckiej prywatyzacji

5. Zmiany ordynacji wyborczej na JOW-y

[/quote]

To absolutny program minimum, który powinien zostać zrealizowany. Niestety PiS nie akceptuje wszystkich wymienionych punktów, np. JOW-ów, natomiast ma je w programie PO, ale się z tym nie wychyla. Nie mam szczegółowego zdania na temat pkt. 4, bowiem na prywatyzacji nie znam się absolutnie. Oczywiste jest, że jeśli w tym zakresie nastąpiły rażące nadużycia, to muszą nastąpić i konsekwencje.
Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17497

Jurandzie, postulaty słuszne, ale przynajmniej dwa są niewykonalne (3 i 4). Dekomunizacja i lustracja była możliwa 20 lat temu, teraz większość kluczowych akt i dowodów przepadła, w sieci wpadają głównie płotki. Kogo uznać za sprawców bandyckich prywatyzacji? Byłaby to naprawdę spora rzesza ludzi - począwszy od dyrektorów i zarządów zakładów a skończywszy na większości polityków - czerwonych, różowych czarnych itp. Są to non stop ci sami ludzie, nie wyłączając z tego grona polityków PiS - oni też mają sporo na sumieniu.

Poza tym, piszesz "b) oderwanie Polaków od Boga i KK "
Moim zdaniem Bóg i KK to obecnie dwie różne sprawy. Kościół sam przekształcił się w hybrydę obłudy i materializmu (chodzi mi głównie o hierarchię) i nie będzie już odgrywał takiej roli jak kiedyś, ale będzie się to działo na jego własne życzenie. Z resztą, często w dziejach stosunek KK do wolnej Polski był była co najmniej dwuznaczny (eufemistycznie mówiąc).

O jakim systemie mówisz: "c)zniszczenie systemu edukacji w Polsce ". Czy w Polsce istniał kiedykolwiek sprawny system edukacji? Chyba nie mówisz o systemie zbudowanym za PRL, bo jeśli tak, to przeczysz sam sobie, negując wszystko, co wyszło spod ręki PZPR, oszczędzając system edukacji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17518

Pozwól, że Ci odpowiem. Nic nie ma niewykonalnego! Wszystko jest wykonalne!

Punkt 3. 

Dekomunizacja i lustracja są wykonalne w bardzo prosty sposób, sam go zresztą podałeś. Wszyscy od szczebla przewodniczącego POP do szfów PZPR w zakładach pracy, zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji przez 15 lat, reszta w górę dożywotnio.To, że grpmada ludzi będzie musiała odejść? Zwolni się miejsce dla młodyc, żebrzących teraz gdzieś w Anglii, Hiszpanii czy gdzie indziej. Pytanie co lepsze łobuz i złodziej czy niedoświadczony? Odpowiadź nie powinna zająć więcej niż sekundę zastanowienia.

Sprawcy bandyckich prywatyzacji? Odpowiedziałeś!

Kościół Katolicki i hirarchia to dużym stopniu dwie różne rzeczy!. Mój, i nie tylko mój Kościół Katolicki nie uwzględnia donosicieli i zdrajców w łonie tegoż Kościoła. Mój Kościól składa się z KAPŁANÓW! nie tajnych współpracowników. Wydaje mi się, że zastosowałem jasny podział.

System edukacji. Nawiązuję tu do systemu edukacji w II Rzeczpospolitej. Czy był dobry? II wojna śwoatowa pokazała siłę tego systemu. Do tego systemu trzeba wrócić. Ale nie z ludźmi typu niejakiego Biedronia.

Czy teraz wszystko stało się jaśniejsze? Mam nadzieję, że tak. Dziękuję za uwagi i pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#17520

Podpisuję się pod tym co napisałeś.Masz we wszystkim rację i masz moje poparcie jeżeli ma ono jakiekolwiek znaczenie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17566

Teraz rozumiem do czego zmierzasz, może nie jest to niewykonalne ale niesamowicie trudne. Zbyt wielu ludzi, których można nazwać "wpływowymi" jest ze sobą powiązanych różnymi układami, hakami i biznesami aby demontaż systemu był dla nich korzystny. I tutaj upatruję głównych trudności: jeżeli ludzie nie zrozumieją, że zmiany mogą być dla nich dobre, nie zrobią nic, wciąż dając się wodzić jak stado baranów.
Co do dobrego systemu edukacji - wg mnie nie można go zniszczyć, bo on od dawna nie istnieje. Prawie 50 lat drenowania umysłów zrobiło swoje. Po systemie edukacyjnym II RP nie zostało nic, wraz z odejściem ostatnich pedagogów wykształconych w tamtym duchu. Ale wierzę, że na tych zgliszczach da się zbudować coś nowego.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17582