RURKU potrzebny od zaraz!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Ma klawe życie, bo ma na zawołanie swojego RURKU, który wyczyści to, co nakaże szef RURKU.

Ale i "TUSKU, musisz" miałby klawe zycie, gdyby tylko słuchał swojego medialnego RURKU i wykonał polecenia RURKU z WSI24.

Kamil Durczok: "Dziwię się premierowi, że jeszcze nie zrobił porządku z Gowinem."

Bo propagandzista i klakier waaaadzy z Wiertniczej szczysciłby tę plame "gowin"? na "upierdolonym stole" cudotwórcy.
Nie potrzebowałby nawet swojego pachołka RURKU, zrobiłby to sam.

– Dziwię się premierowi, że jeszcze nie wykonał jakiegoś radykalnego ruchu. Bo czym grozi wadzenie się z krnąbrnymi ministrami, już pokazał przykład Cezarego Grabarczyka, który grał premierowi na nosie, dowodząc jakąś mityczną „spółdzielnią”. A potem się okazało, że w nowym rozdaniu, w drugiej kadencji Grabarczyka nie ma i jakoś nic nadzwyczajnego ani Platformie, ani personalnie Tuskowi się nie stało.

..... - Może chwilami jest zmęczony, bo władza zużywa - nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Ale nie wydaje mi się, żeby był dzisiaj człowiekiem, chcącym dobrowolnie zrzec się władzy. Im szybciej Tusk zrobi porządek z Gowinem, tym szybciej wrzask wokół eksperymentu pod nazwą „Gowin na ministra sprawiedliwości” się zakończy. I dziwię się premierowi, że jeszcze tego nie zrobił-....

http://www.fakt.pl/Kamil-Durczok-o-konflikcie-Tuska-z-Gowina,artykuly,197886,1.html

Ja zas wzywam RURKU!
Czas szczyścić tę medialną gnidę szerzącą kłamstwa, insyuacje i manipulującą gawiedzią.
Czas szczyscić mendę, która bez podstaw oskarżała ofiary katastrofy smoleńskiej.

Dzień po emisji filmu National Geographic „Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta” prokuratura wojskowa wyraziła zgodę na przekazanie do publicznej wiadomości treści jednego ze swoich procesowych postanowień.

- „W pierwszym rzędzie stwierdzić należy, iż w związku z lotem z dnia 10 kwietnia 2010 r., gen. Andrzej Błasik nie realizował żadnych czynności o charakterze służbowym. Nie był członkiem załogi, nie wykonywał też nadzoru służbowego nad pracą załogi w ramach tzw. lotu inspektorskiego. W związku z powyższym, jakkolwiek był przełożonym służbowym członków załogi, był jedynie jednym z pasażerów samolotu” – czytamy w postanowieniu procesowym Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie prowadzącej śledztwo smoleńskie.

„Opinia z zakresu fonoskopijnych badań zapisu dźwiękowego wydana przez Instytut Ekspertyz Sądowych nie podaje żadnych okoliczności, które mogłyby uprawdopodobniać tezę o wywieraniu przez gen. Andrzeja Błasika wpływu na pracę i decyzje załogi samolotu” – pisze ppłk Jarosław Sej.

Prokurator obala też mit rzekomej kłótni dowódcy Sił Powietrznych z pierwszym pilotem Tu-154M na płycie Okęcia, tuż przed startem maszyny do Smoleńska.

„Żaden z przesłuchanych świadków – osób obecnych wówczas w terminalu Wojskowego Portu Lotniczego w Warszawie oraz w jego pobliżu oraz osób mających bezpośredni kontakt z gen. Andrzejem Błasikiem bądź dowódcą samolotu, nie potwierdził, aby takie zdarzenie miało miejsce. Osoby te stwierdziły, iż kontakty Dowódcy Sił Powietrznych oraz dowódcy samolotu w dniu 10 kwietnia miały normalny, spokojny przebieg. Również przeprowadzone oględziny nagrań z monitoringu terminalu oraz jego rejonu nie potwierdziły, aby między wyżej wskazanymi osobami miało dojść do kłótni bądź emocjonalnej rozmowy. (…) W związku z powyższym stwierdzić należy, iż zgromadzony dotychczas materiał dowodowy w żadnej mierze nie wskazuje, aby do zdarzenia takiego doszło. Nadto, zgromadzony materiał dowodowy pozwala na wykluczenie, aby pasażerom oczekującym na lot w dniu 10 kwietnia 2010 r. na terenie terminalu serwowano alkohole” – twierdzi Sej.

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/22426,blasik-nie-naciskal.html

RURKU, przybywaj!
Czas szczyścić to medialne bydło!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ale tego up...lonego stołu już w tefaulenie ni ma - łorkiestra owsika go podobno zlicytowała

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328721

ale to up... zostało niestety i ma się dobrze. Zostały obrzydliwe oskarżenia, pomówienia, wypowiedziane kpiny i kłamstwa, artykółowane tylko po to, żeby znieważać, umoczyć w tym "szambie". Nie słyszałam, żeby ktoś z tamtych oszczerców przeprosił, zwrócił honor, z taką lekkością szargany. Obrzydliwość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#328858

Jak wspominałam - stołu już nie ma i jestem pewna, że w tym szambie, które owi gnojarze zgotowali ludziom prawym - wkrótce potopią się sami - kto gównem wojuje - ten się usmaruje.Howg!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328900