"Boski" Olo Kwaśniewski to był Prezydent !

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Co jakiś czas ukazują się sondaże,w któtych to Prezydent Kaczyński zyskuje niewiele ale zyskuje i wtedy wokół tego medialna cisza panuje,a tu naraz taka wrzawa i fałszywe ubolewanie mediów i publicystów od lewa do prawa,bo Lechowi Kaczyńskiemu nie ufa 68% Polaków/według mnie nie Polaków jako całości tylko 68 % badanych ale to już inna sprawa/.
Jednocześnie ten sam sondaż wskazuje,że 64 % nie popiera rządu ale to nie temat do dyskusji bo rząd PO i Tusk jest pod parasolem ochronnym,a chłopcem do bicia jest Prezydent Kaczyński a Donaldem można co najwyżej się nie zajmować a nie krytykować - krytyka medialna póki co zakazana, bo na razie media nie mają zmiennika PO i Tuska.

Szaty nad niskimi notowaniami Lecha Kaczyńskiego rozdziera rownież na łamach dziennika Polska - szef Faktów ,prezenter Kamil Durczok - ten od upierdolonego stolika i jebanego przerywnika - to tak ku przypomnieniu potomnym.

Durczok pupil komunistów i gwiazda telewizji publicznej Roberta Kwiatkowskiego,po upadku którego schronienie znalazł w walterowni,bo Durczok to posłuszny i umiejący się dostosować do każdych warunków funkcjonariusz medialny.
Dziś w swoim felietonie po krytyce Kaczyńskiego wpadł w amok uwielbienia i zachwyt nad wspaniała według niego Prezydentura Kwaśniewskiego.

-"Czy się to Lechowi Kaczyńskiemu spodoba, czy nie, model sprawowania tego urzędu określił na długie lata Aleksander Kwaśniewski. Za swój pierwszy obowiązek uważał wyjście ponad polityczne podziały. W nagrodę rodacy byli skłonni wybaczyć mu rozmaite grzechy i grzeszki. Arbiter i komentator, a nie wojownik i krytykant. Za to właśnie Kwaśniewski zbierał punkty, które dzisiaj trwoni Kaczyński".-

I to jest ten idealny Prezydent dla Durczoka,którego prezenter Faktów stawia Lechowi Kaczyńskiemu za wzór.
Powaga i godność urzędu Prezydenta za Kwaśniewskiego była niewiarygodnie wysoka według Durczoka i była to zasługa samego Kwaśniewskiego.
Pan Durczok raczy kpić z nas Polaków.To wy publicyści i niektórzy dziennikarze zakłamywaliście rzeczywistość wówczas,nie podawaliście faktów o zachowaniu Prezydenta Kwaśniewskiego za granicą w stanie upojenia alkoholowego - po prostu oszukiwaliście społeczeństwo.
To wy stworzyliście fałszywy wizerunek prezydentury Kwaśniewskiego,która była prezydentura fatalna pod każdym względem ale lewackie media musiały ochraniać swojego pupila do końca.Nawet kiedy już było wiadomo,że Kwaśniewski po prostu pije,obracaliście to w żart aby jakoś ułagodzić opinię publiczną.
Kwaśniewski nie był jak to Pan pisze Prezydentem wszystkich Polaków,bo po prostu jest to pojecie tylko książkowe.Kwaśniewski to typowy komunistyczny aparatczyk partyjny pełniący swoja Prezydenturę na klęczkach zarówno w stosunku do Rosji jak i Unii Europejskiej - tak wygląda prawda i nie da się tego zakrzyczeć peanami Panie Durczok.
Panu Olo się podobał,bo to taki "swój" chłop i lubił bywać na salonach i zapraszać na swoje salony,dziennikarzy też tyle, że tylko tych swoich.
I lubił również odznaczać,odznaczać swoich komunistycznych aparatczyków partyjnych i robił to niejednokrotnie w tajemnicy bez medialnej oprawy a media i Pan nie widziały wtedy w tym nic złego a może udawaliście ,że nie widzicie ,bo jak tu było skrytykować za coś Kwaśniewskiego,z którego wcześniej zrobiliście i wykreowaliście go medialnie na Prezydenta wszystkich Polaków.

A dla mnie Kwaśniewski był zwykłym komunistycznym karierowiczem i moczymordą,który nie mógł zapanować nad swoimi chuciami typowymi dla środowisk patologicznych.

http://polskatimes.pl/opinie/felietony/106023,prezydent-jatrzy-zamiast-tonowac,id,t.html

I mimo,że mam dużo zastrzeżeń do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego uważam go za najlepszego Prezydenta w okresie po 1989 roku i nic tego nie zmieni,bo jakiż mam wybór spośród:
Jaruzelski - komunistyczny zbrodniarz
Wałęsa -półanalfabeta,kłamca ,megaloman ,który celowo osłabił prawice i wzmacniał komunę i puścił naród w skarpetkach
Kwaśniewski - postkomunista,aparatczyk partyjny

Wobec tych powyżej Kaczyński to najlepszy Prezydent Polski.

Brak głosów

Komentarze

Przypomnę Ci wynik sondażu pt. dlaczego zagłosuję na mojego kandydata, przeprowadzonego przed drugą kadencją Kwaśniewskiego. Wyszło z niego, że zdaniem ankietowanych Kwaśniewski jest wyższy niż Olechowski i lepiej wykształcony niż Krzaklewski. Mi to przypomniało wojenny kawał, że prawdziwy Aryjczyk jest blondynem jak Hitler, smukłym jak Goering i wysokim jak Goebbels. Ale te sondaże nie były kawałem. Kwach choćby, porzygał się na Wawelu, podtarł sztandarem PPL, przewrócił Obamę próbując ucałować go w stopy czy gruchnął w podłogę robiąc to samo Putinowi, tyle, że w dupę i tak dla większości pozostanie największym polskim mężem stanu XX/XXI wieku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#17952

zapomniałes,ze Olo przystojny jak Gregory Peck i mąż swojej Joli

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#17956

polecam coś co spłodziłem jakiś czas temu na slalomie24:
http://mustrum.salon24.pl/32777.html

A konkretnie:

Właścicielu czworonoga psiego
sprzątaj po nim Kwaśniewskiego.

Zsiadłe mleko zapite kolą
może się skończyć rzadziutką Jolą.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#17973

Ciągnie swój do swego ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#18077