Krzycz Pan....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

panie Karpiniuk!

Marek Karpiniuk u Tomasza Lisa: List do Kaczyńskiego to mój emocjonalny krzyk

 
jk

14-04-2014 , ostatnia aktualizacja 14-04-2014 22:32

 
 
 
19 ]]>
]]>Zobacz zdjęcia » ]]> Marek Karpiniuk w programie "Tomasz Lis na żywo"
Marek Karpiniuk w programie "Tomasz Lis na żywo"  /  fot. Tomasz Lis na żywo
 

-Dla wszystkich rodzin, których bliscy zginęli w Smoleńsku, wykorzystywanie tej tragedii w politycznej grze jest nie do przyjęcia - powiedział w programie "Tomasz Lis na żywo" ojciec tragicznie zmarłego Sebastiana Karpiniuka.

Gościem programu "Tomasz Lis na żywo" był Marek Karpiniuk. Jego syn Sebastian zginął w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. W zeszłym tygodniu Marek Karpiniuk opublikował list otwarty do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, w którym domaga się zaprzestania wykorzystywania tragedii smoleńskiej w walce politycznej. Zdjęcia jego syna znalazły się m.in. w europarlamentarnym spocie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości.

- Dlaczego napisał pan ten list? - zapytał redaktor Tomasz Lis.

- Ten list to mój apel i emocjonalny krzyk, żeby nie próbować wmontowywać katastrofy do kampanii wyborczej - odpowiedział Marek Karpiniuk. Jego zdaniem dla każdej z rodzin, których bliscy zginęli w Smoleńsku, takie działania są nie do przyjęcia.

 

- Dlaczego dopiero teraz? - dopytywał prowadzący.

-Może to już po prostu zmęczenie materiału? Co roku przy okazji rocznicy emocje sięgają zenitu. Coś się we mnie rozedrgało, zdecydowałem się to upublicznić. Inaczej mój apel nie miałby żadnego skutku - odpowiedział gość.

]]>http://polska.newsweek.pl/marek-karpiniuk-w-programie-tomasz-lis-na-zywo...]]>

Oto spot, który tak zbulwersował radnego PO, ojca ofiary smoleńskiej.

Na oficjalnym kanale ]]>Platformy Obywatelskiej na YouTube ukazał się najnowszy filmik partii Donalda Tuska. Spot ukazuje, jak 10 kwietnia 2014 r. premier „złożył kwiaty pod pomnikiem pamięci ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w czwartą rocznicę tych wydarzeń.” Ale nie tylko…

Niemal cały filmik, zrealizowany przez PO TV nie wzbudza jakichkolwiek zastrzeżeń. Dopiero sam koniec jest co najmniej… zastanawiający.

Oto w ostatnim kadrze ukazuje się plansza z napisem: „Sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP”!

 

 

W kontekście niedawnych ataków na Prawo i Sprawiedliwość za spot o rocznicy smoleńskiej (który – nie z woli PiS lecz telewizji – musiał zostać opatrzony adnotacją, że jest materiałem wyborczym) sprawa filmiku PO zasługuje na szczególną uwagę.

Czy Marek Karpiniuk wystąpi obecnie z równie płomiennym i spontanicznym protestem, jak w przypadku materiału PiS?]]>

]]>Czy Michał Kamiński, który - jak grzmiał we wszystkich stacjach telewizyjnych - był poruszony, kiedy widział pod trumną Lecha Kaczyńskiego napis „materiał wyborczy”, teraz będzie równie poruszony?]]>

Filmik Platformy wydaje się tak niewiarygodnie cynicznym komentarzem do ataków na spot PiS, że dla pewności ]]>sprawdziliśmy, czy rzeczywiście wyszedł spod ręki kampanijnych specjalistów PO.

Tak to jest nasz filmik

— usłyszeliśmy potwierdzenie w Komitecie Wyborczym PO.

Co powiecie, panowie Karpiniuk z Kamińskim?

Dlaczego nie krzyczycie?

Krzyczcie, krzyczcie tez medialne błazny!

http://wpolityce.pl/polityka/191542-spot-wyborczy-platformy-spod-pomnika...]]>

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)