Dlaczego nikt nie pisze do Józefa Bąka?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kto pamięta opowieść Rudego o pistoleciku?

Wypisz, wymaluj motyw ten sam: śmiertelne zagrożenie! A ile może na tym zyskać głosów, kanalia?

"Twoje bękarty zdechną", "Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy" - takiej treści SMS-y według relacji Donalda Tuska, ma otrzymywać jego córka. - Żona wybrała trzy najbardziej cenzuralne - mówił premier na konferencji prasowej i zacytował wybrane, niezwykle wulgarne pogróżki, jakie miała otrzymać Kasia Tusk.

SMS 1:
"Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita. (...) rozszarpana na strzępy wraz z całą rodziną. Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy"
SMS 2:
"Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty bezrobotna dziwko też zostaniesz zabita. I cała Wasza rodzina. Bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń."
SMS 3:
"Chciałem spytać czy już wiesz, gdzie będziesz próbowała się ukryć i uciec, bo chyba świadoma jesteś, że jak kundlowi zdejmiemy ochronę to i z was nikt nie przeżyje."

  Jest to przykład jak bardzo polityk może zeszmacić siebie i swoją rodzinę w pogoni za korytem i ze strachu przed utratą władzy.

 

Córka powinna dać mu w mordę za odarcie jej z godności osobistej.

Teraz kolej na listy miłosne do synalka, Józefa Bąka.

Michał Tusk dla OLT Express pracował głównie przez internet. Korzystał przy tym z poczty elektronicznej, którą założył już w 2000 roku na nazwisko... Józef Bąk.

 

Ma tam wpisane następujące dane: Józef Bąk, miejscowość: Żukowo, zawód: bezrobotny, wykształcenie: bez wykształcenia.

"Wprost" podaje, że z tej skrzynki syn ]]>premiera]]> wysyłał też teksty do "Gazety Wyborczej". Dlaczego? Bo było mu tak wygodnie. Logowanie do firmowej poczty "Gazety" było bardziej czasochłonne.

Pracując dla OLT Express Michał Tusk nie podpisywał się jako "Józef Bąk". W korespondencji, którą prowadził z szefem linii lotniczej podpisywał się najczęściej inicjałami MT, a Bąk widniał w nagłówkach listów. 

"Wprost" pisze, iż problem w tym, że maile do Michała Tuska do Jarosława Frankowskiego szły także do kolejnych osób w OLT. Express.

Zgadza się, część ]]>ludzi]]> mogła pomyśleć, że ukrywam tożsamość. Głupota z mojej strony, brak rozwagi. Tyle mogę powiedzieć - tłumaczy się syn premiera.

A do Tuska mówię: Nie ze mną te numery, Brunner”.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Stały, dzięki za wspałcie ale ostłożniej mijaj Kalisz !

 

"Ceniłam" o wiele wyżej bagaż intelektualny Tuska niż Komorowskiego, a tu wyszedł z niego taki sam imbecyl ! 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
20
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423084


 

Vote up!
18
Vote down!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1423094


 

Vote up!
18
Vote down!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1423098

 

Vote up!
20
Vote down!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1423101

Trybeusie, popłakałam się ze śmiechu ! Bezcenne !

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423108

Maile do Kasi Tusk ujrzały światło dzienne po ujawnieniu ochrony córci.

Gdy ta sprawa się upubliczniła to trzeba było znaleźć jakieś uzasadnienie dla przydzielenia ochrony jako że swego czasu ochrona Prezesa J.Kaczyńskiego była powodem kpin i zarzutem marnotrawstwa pieniędzy.

Jest w tym zasadnicza różnica- ochrona p.Kaczyńskiego obciąża finanse partyjne a ochrona Kasi obciąża podatnika i na kolanie wymyślono właśnie te sms-y

ps. jeżeli to trwa kilka miesięcy to gdzie są służby odpowiednie do wykrycia nadawców?, przy współczesnych możliwościach jest to dziecinnie łatwe /dodać tylko można, że numer telefonu adresatki znają najbliżsi i trudno wśród swoich szukać/

Vote up!
20
Vote down!
-1

To ya.

#1423106

do mnie !!

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0
#1423117

tyś też Bąk?

 

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1423119

Wypróbuj Espumisan i zapomnij o bąkach!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1423125

Czy zawsze musi byc tak powaznie - przeciez lada dzien swieta

Vote up!
3
Vote down!
0
#1423126

moja intuicja mówi mi że te wszystkie pogróżki to "ściema". W takich sytuacjach korzystają ci którym się rzekomo grozi. W tym Tusk w aspekcie wyborczym. Jak grożą sami sobie, to się nawet nie mają czego bać. A ponadto, to akcja wymierzona w tych co pamiętają o Smoleńsku. Tylko patrzeć jak w "GW" ukaże się "odpowiedni" artykuł...

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1423131

Zobaczcie w jaki prostacki sposób  Tusk robi lemingi w balona. Konferencja prasowa Tuska a na niej "przypadkowe" pytanie i zupełnie "przypadkowo" Tusk ma zapisane groźby wysyłane jego córce. Lemingi ,czy wy na prawdę tacy ciemni i do cna durni ze w te bzdury wierzycie,czy  Tusk ma was za POzytecznych idiotow i  ciemniaków?

Vote up!
17
Vote down!
-1
#1423137

skupił w swych rękach, ma na prywatne i i prywatne wysługi nie koniecznie maiorusa domusa ale całego ministriusa "idę po was" Sienkiewicziusa. I co ? Donald "ja nic nie mogę" dalej bezsilny jak mucha ? No qrcze blade - qń zdechł ze śmiechu, sam wykopał sobie dół i sam się w nim pogrzebał. I pomnik nawet wystawił  z napisem :

 

"Tu leży chabeta, dusza jej się błąka

przez jaja premiera, który puścił bąka... "

 

Pozdrawiam. Właściwie już świątecznie.

:):)

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423151

Śmiertelnie śmieszne smsy Tusków

16KWI

 

Wiem że powinienem poczekać choć 3 dni aż się temat nowego kolegi „ustoi” na blogu, ale najnowsze wydarzenia mną po prostu wstrząsnęły.

Jak wiecie mam nie najlepsze zdanie o inteligencji rodaków w kraju. Niemniej nawet mnie ostatnie wydarzenia po prostu powaliły z nóg. Po prostu szok….

Oto premier dużego kraju europejskiego, będącego członkiem Unii na konferencji prasowej (jako szef rządu!!!) skarży sie pismakom, jakie to obsceniczne i paskudne smsy dostaje on oraz jego córka.

Przyznam, że spojrzałem na datę. Nie, to nie 1 kwietnia. To nie prima aprilis.

Taki dureń nami rządzi. Taki mały, zaściankowy chłopek roztropek.Wstyd, żenada i obrzydzenie. Czy naprawdę ten człowieczek, piłkarzyk w krótkich spodenkach nie ma ważniejszych problemów, jakie powinien mieć szef rządu w aktualnej sytuacji politycznej (agresja Rosji na Ukrainę, separytyści na wschodzie Ukrainy, Rosja grozi „pistoletem gazowym) ???

Komu ten dureń wciska taki kit??? Ano wciska ten durny kit wyborcom PO. I to powinno wystarczyć za wszelkie komentarze. Aczkolwiek niestety, trzeba myśl rozwinąć, bo różne aberracje tu wpadają, oj różne.

Otóż każdy szef rządu, a nawet wójt gminy jest bezpardonowo atakowany w necie, w korespondecji przez ludzi niezadowolonych z ich polityki. Trudno, to taki zawód. Trzeba mieć mocną skórę, niczym bloger piszący o sprawach społeczno-politycznych.

Ale idźmy dalej z tymi smsami. Po pierwsze, skąd jacyś rzekomi łajdacy znają numery ich telefonów? Ja próbowalem niedawno dowiedzieć się numeru mojego kuzyna, który jest prokuratorem rejonowym i powiedziano mi, że numer jest zastrzeżony i muszę napisać podanie do pana prokuratora o udostępnienie mi go. Sadzę zatem, że przy premierze procedura jest daleko bardziej skomplikowana i trudniejsza. To znaczy, jestem święcie przekonany że tak jest.

Po drugie. Każdy z nas ma komórkę. Poza częścią nieodpowiedzialnych idiotów, nikt nie rozdaje swojego numeru na prawo i lewo, a daje go tylko najbardziej zaufanym krewnym i znajomym, prawda? Tak więc mamy albo do czynienia z totalnym, bezmyślnym bałwaństwem premiera i jego córki, iż byle dupek może mieć ich numer telefonu, albo (jak podejrzewam) jest to wielka bujda na resorach i prowokacja. Bowiem jeśli nie, to pozostaje tylko jedyna możliwość. Iż te smsy pisała osoba zaufana, znająca dobrze oboje. A tego byśmy chyba nie chcieli…

Po drugie. Tzw Państwo, tzw polskie, szybciutko namierzyło żartownisia z prezydenta Komorowskiego i już ABWera wpadła do jego chatki wraz z futrynami o szóstej rano. Ktoś chce mi wmówić, że nie mogą zlokalizować w Polsce, odpowiednie służby dupka, który grozi smiercią premierowi tego kraju lub jego rodzinie??? Ktoś, poza wyborcami PO wierzy w takie kretyństwo???

Wydaje się że nasz drogi (oj drogi) premier, intelektualnie coraz bliżej dobija do swoich wyborców. Do kompletnie bezmyślnych pawianów. Tu nie mam żadnych wątpliwości. Jakim idiotą trzeba być, żeby dać się nabierać na tak marną i głupią prowokację? To potrafią tylko i wyłącznie odmóżdżone lemingi. Największy wstyd dla kraju to taki, że z takimi pierdołami wyjeżdża premier-dupek na konferencji prasowej, gdzie są obecni zagraniczni dziennikarze. Obciach i żenada….

Próbowałem z tym chorym psychicznie towarzystwem dyskutować. Wierzcie mi , nie da się. Choć żem otrzaskany w netowych bojach, wobec tsunami niedołęstwa intelektualnego i absolutego zaniku umiejętności myslenia i wyciągania wniosków – musiałem spasować. To nie są istoty gatunku homo sapiens. To nie jest gatunek człowieka myślącego….

Komentarze. Dziesiątki tysięcy komentarzy na Onecie, na Interii i cholera wie gdzie jeszcze, to dyszące nienawiścią komenty do PIS, do Kaczyńskiego, do „sekty smoleńskiej”. Do prawicy, do konserwatystów, do narodowców, do faszystów, nazistów i cholera wie kogo tam jeszcze. Szczujny przemysł obróbki jednokomórkowców święci triumfy. Bełkot tych pomyleńców po prostu zwala z nóg. Oni już wiedzą kto wysyłał smsy. Oni już żałują „biednego premiera i jego córki”. Nie zdając sobie nawet sprawy, jak bezlitośnie głupimi pawianami się okazują, nie zadając samonarzucających się w takiej sytuacji pytań. Sami się ośmieszają wraz ze śmiesznym premierem, śmiesznego rządy, wybranym przez śmiesznych, bezmyślnych pawianów…

Kto zatem wysyłał ewentualnie te smsy? Oczywiście osoby znające numery tej bałwańskiej pary. Jeśli już….

 

znalezione w sieci

 

 

Vote up!
17
Vote down!
-2
#1423135

Tu chętnych nie zbraknie ! Na innych portalach też się znajdą. Wśród naszych znajomych i przyjaciół też jest wielu, którzy wiedzą, że tylko jedność, niechby tylko w jednym punkciem statutu, ale to już jest zaczątek jedności...

...My się tu podśmiewamy z wygłupów Donka, a w sercu wciąż żal, że  to zjednoczenie Polaków, którego mianownikiem stał się 10 kwietnia 2010 zostało zmarnowane, rozmienione na drobne, roztrwonione bezpowrotnie ! 

Ja przepraszam, że psuję aurę idących Swiąt Zmartwychwstania Pańskiego ale... mi z roku na rok coraz trudniej rozumieć jednoczenie się przy Grobie Pańskim, przy żłóbku  bo gdy nagle pada magiczne słowo "Smoleńsk",  cała jedność sypie się  jak wysychający w słońcu misternie budowany piaskowy pałac na brzegu morza, jeziora... Zdarzało mi się z racji wykonywanego zawodu być w różnych miejscach Europy podczas Wielkiego Tygodnia, Bożego Narodzenia. Podawaliśmy sobie ręce w znaku pojednania - przy żłóbku, pod owiniętym kirem krzyżem Męki Pańskiej, byli tam również Polacy bo katolicy przecież ale wystarczyło  w echonośnej świątyni szepnąć "Sssss...moleńsk"  i nagle... niknęły dłonie wyciągnięte w geście paschalnego pojednania, topili się, niknęli w cieniach palisad świątyni Polacy, pozostawały do uściśnięcia dłonie  miejscowych, tych, którym Smoleńsk coś mówił, ale tylko w mikronowym wymiarze albo w żadnym... Ja tego doznałam osobiście w Grecji, we Włoszech i w Hiszpanii i ciężko dzielić się podobnymi doznaniami. Jeśli Polaków nie potrafił zjednoczyć Smoleńsk, jeśli niby jednoczy ich wiara i tradycja ale gdy wtargnie w nią Smoleńsk to wszystko o kant stołu pobić ? To co my za społeczeństwo jesteśmy, kim jesteśmy jako naród ? Gdzie nasz zdrowy rozsądek, gdzie instynkt samozachowawczy ?

.........

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423154

"Die Welt": córka Donalda Tuska czuje się zagrożona !!!

Na wyspach Samoa oraz wyspach Wielkanocnych - to temat nr.1 !!!!!
Dziennik kubanski "Granma" - tyt."Tragedia rodziny Tuska"
Rosyjska "Izwiestia" - tyt. "Dramat w rodzinie Polskiego premiera"
Chinski "Rénmín Rìbào" tyt. "Szantazuja Premiera RP"
USA Today,Wall Street Journal.The New York Times,Los Angeles Times,Chicago Tribune,
Washington Post,New York Daily News,New York Post - wszystkie te amerykanskie dzienniki na pierwszych stronach pisza o tej tragedii.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1423238

Ogladanie zdjec tych scierw.  Nic tylko szmal. Honoru zero. To sie urwie i szybciej niz ci zdrajcy mojej ojczyzny Polski sie spodziewaja.

Kosciol, szkola, strzelnica.

Vote up!
2
Vote down!
-1

casey

#1465449