Oglądałeś wczoraj TVP - jesteś antysemitą!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W kwietniu na łamach"Gazety Wyborczej" reżyser Krzysztof Krauze zachęcał, żeby 3 maja w ramach bojkotu nie oglądać programów TVP. Również w wywiadzie z Wirtualną Polską reżyser nawoływał: - 3 maja nie włączajcie odbiorników telewizyjnych. Potrzebny jest radykalny ruch. Byli neonaziści i wszechpolacy, którzy przejęli władzę w TVP, chcą, żeby ich "zdrowy moralnie program" stał się programem całego narodu. Ten antysemityzm, rasizm, ksenofobia, homofobia, one wchodzą szparami, w telewizji publicznej miał miejsce brunatny przewrót. Teraz listek figowy spadł i ci ludzie nie muszą już nic udawać. Potrzebny jest radykalny ruch, trzeba z tym skończyć .
Przeciwko rządzonej przez p.o. prezesa Piotra Farfała telewizji wypowiadali się też m.in. Andrzej Wajda i Agnieszka Holland.
Mimo tej krytyki - a także słonecznej pogody podczas tegorocznego długiego weekendu (rok temu padał deszcz) - w niedzielę 3 maja TVP 1 i TVP 2 miały w sumie średnio 2,95 mln widzów, niewiele mniej niż tego dnia w ub.r. (2,96 mln). Sama Jedynka przyciągnęła 1,80 mln widzów, o 90 tys. więcej niż w ub.r. Hitem tego dnia i zarazem najchętniej oglądanym programem tegorocznej majówki był serial "Ranczo" - zgromadził 7,77mln widzów. 3 maja programy TVP wyprzedziły Polsat (895 tys. widzów) i TVN (889 tys.). W dziesiątce najchętniej oglądanych programów majowego weekendu dziewięć pozycji należało do TVP.

I oto następna porażka i nastepny afront dla salonu i właścicieli III RP po "wybryku" Bolka ,którego niektórzy przedstawiciele salonu posądzaja nawet o realizowanie interesów Kremla w Polsce.
Tym razem opinia publiczna nie poddała się manipulacjom salonowców i nie poparła proponowanego przez nich bojkotu.
Polacy nie posłuchali apeli Krzysztofa Krauzego i innych artystów, by nie oglądać 3 maja TVP, którą rządzą byli wszechpolacy. A sam pomysłodawca bojkotu zdruzgotany oskarża Polaków o antysemityzm.

- "Potwierdzamy opinie, że jesteśmy krajem antysemickim. Tolerujemy byłego neonazistę na stanowisku prezesa TVP" - powiedział DZIENNIKOWI Krzysztof Krauze.

-"Z wizji ostatnio zniknęła Hanna Lis i to na nikim nie zrobiło wrażenia. Mam wrażenie, że gdyby zdrożała podpałka do grilla i kiełbaski to mielibyśmy większy bunt" - mówi DZIENNIKOWI Krzysztof Krauze.

Faktycznie to jest porazajace,Farfał wyrzucił na zbity pysk "obiektywną" propagandzistkę partyjna zwącą siebie dziennikarką -Hanie ,kochanice Lisa a społeczeństwo polskie milczy,po prostu Polacy zimni jak głaz i w dodatku antysemici.

I znowu musimy się wstydzić,bo co powie na to Europa,a na Jamajce to dopiero nas opiszą.
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article372530/Polacy_nie_zbojkotowali_telewizji_Farfala.html

.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wniosek który płynie z przesłania GW jest taki, że należy uogólniać i z góry kogoś przekreślać. ale to daje ładny przykład. Wystarczy komus przypisac "latke" i sprawa zalatwiona?

Ja się nie czuje ani antysemitą ani osobą popierająca idee Farfała i mu bliskich.

Zreszta, o bojkocie mogłaby być mowa, gdyby np. prezes tvp wprowadzil specjalny program z ktorego sialoby niebezpiecznym nacjonalizmem.

Ale przekreslac cala stacje? Jakiez bylo oburzenie elyt, gdy PiS bojkotowal TVN? Zapomnial wol, jak cieleciem byl.

Zreszta "Ranczo" to jeden z niewielu moich ulubionych seriali. Trzeba promować polskie, a nie tylko dać zalać sobie rynek obcymi produkcjami.

Kiedys jeszcze zwyklem zagladac na gazeta.pl ale ostatnio widac u nich kryzys, robia proste bledy, przekrecaja nazwiska. Cienko... Buhaha....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19284

w tym chaosie liberalno-demokratycznym to niby każdy pogląd jest równo uprawniony w dyskusji publicznej. Według wszelkich założeń tak powinno być. To nie rozumiem, dlaczego ta cała granda czepia się Farłała za jego przynależność do Narodowego Odrodzenia Polski. Przecież oni powinni walić się piętami w pośladki, że mamy w Polsce taki pluralizm!

Ale wykoncypowali sobie, że każdy pogląd negujący demokrację nie może być w systemie liberalno-demokratycznym dyskutowany, należy go schować pod dywan. Funkcjonuje też etykietowanie. Jeżeli ktoś się nie podoba poputczikom, to zostaje faszystą. Oni uważają, że przypięcie łatki podziała skutecznie, bo któż to będzie chciał się bratać z faszystą. Zagranie to jest bardzo prymitywne.

Ciekaw jestem natomiast, co by śpiewała ta granda, gdyby Farfał w przeszłości był stalinistą albo trockistą. Pewnie by mówili: "o jak dobrze, że prezes TVP taki oświecony, wreszcie katolskie oszołomstwo w cztery litery dostanie".

Abstrahuję już tutaj od rządów Farłała w TVP, te - moim zdaniem - należy rozdzielać od jego przekonań politycznych.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#19288

Przekonałem się o tym buszując po kanałach kablówek w hotelach krajów bałtyckich. Jest bardzo reklamowane i nadawane w Prima Time'ie. To ważne, bo wygląda na to, iż właśnie ten pogodny serial jest optyką poznawania naszego kraju przez rosyjskojęzycznych sąsiadów zza naszej wschodniej granicy. Wygląda więc na to, że de facto pół Europy to antysemici. A mogliby kretyni zakupić "Teraz albo nigdy" od TVN i wszystko byłoby OK.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#19315

"amerykańska"...Niczym Kargulowy ogierek.I nikt nie płacze, patrzcie państwo!
Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera. Mnie biega o czysty pragamatyzm - wiadomo ( w każdym razie zabierający głos powinien to wiedzieć!)jaką oglądalność ma Ranczo.
Czego spodziewa się taki buc? Że naprawdę go nie obejrzę - z powodu Farfała? To już wolę "być antysemitą".
Jestem zreszta zdania, że o wiele bardziej chodziło o "wała (pokazanego) Lisicy", niż np. o Ranczo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mona

#19324

oszołom z Ciemnogrodu
Spora część telewidzów odetchnęła z ulgą. Jakby tak jeszcze spuścić Lisa to stalibyśmy się okropnymi antysemitami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#19326