Głupia krowa czy głupia baba?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jest SUPER!
Po prostu genialnie.
Kolejny, nowy temat zastępczy.
A "bohaterką" jest baba? krowa? Krzywonos.
Krzywonos jest niewątpliwie bohaterką dla salonu i medialnych gnid, dla których każdy kto zręczniej i mocniej opluje JK czy ś.p.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Nie wiem o co wczoraj poszło tej Pani ale wiem, że jakoś nie wyszła i nie obsztorcowała Donalda, że wykonał posłusznie nakaz UE i zlikwidował stocznie.
Za to bardzo ją wzruszyła "krzywda" Tuska, który dostał wczoraj to na co zasłużył.
A zasłuzył, bo wyszedł na mównicę i zaczął gadkę konfrontacyjną jak onegdaj PZPRowczyk, nieżyjący już Rakowski ze stoczniowcami, który ostatecznie sztandar jedynie słusznej PZPR wyprowadził.

Gdyby taki Donek zaproszony do mnie na imprezę zaczął mi wyrzucać, że coś mniej gości mam tego lata, bo pewnie mnie nie lubią, to wiadomo dostałby w mordę i musiałby zabrać dupsko w troki, no chyba, że wcześniej by się ulotnił po "angielsku".

Ale nie w tym sedno sprawy.
Istota działania Krzywonos leży w tym, że owa wojująca baba pokochała salony i oczywiście znalazła się w komitecie honorowym gajowego Bronka, dzielnie go wspierała i jednocześnie okladała cepami Kaczyńskiego.

- Będę głosować na Komorowskiego, bo jest człowiekiem rozsądnym i poważnym - powiedziała Henryka
- Jarek Kaczyński jest jego przeciwieństwem i, moim zdaniem, na prezydenta się nie nadaje. Mam nadzieję, że ludzie nie uwierzą w jego przemianę, opamiętają się w ostatniej chwili i zagłosują na Komorowskiego. Znałam Leszka Kaczyńskiego i lubiłam go, ale jego prezydentury nie oceniam dobrze. Prezydentura jego brata byłaby jeszcze gorsza. Nie chcę się wstydzić za swojego prezydenta, więc namawiam kogo mogę, do poparcia Komorowskiego.-

Jesli ja się za kogoś wstydzę to za Panią Krzywonos.
Za jej wczorajsze pocałunki z Tuskiem, za jej umiłowanie do pokazywania sie z Kwaśniewską, Bochniarz i innymi salonowcami.


Wstydzę sie za jej wczorajszą "ustawkę" i język tej pokazówki, język pełen agresji do opozycji, Solidarności i Jarosława Kaczyńskiego.
Krzywonos zachowała się wczopraj jak przekupka z chamowatym jęzorem.

I poza tym wstydzę się za image tej kobiety, wstydzę się, bo nie szanuję ludzi, którzy nie dbają o swój wygląd a pokazują sie publicznie i w pewnym stopniu są osobami publicznymi.
Wyznaję zasadę, że mój wygląd świadczy o mojej kulturze i możecie mnie krytykować ale powiem to - osoba publiczna nie może przypominać wieloryba i posługiwać się prostackim językiem.

Gdyby pani Henia, jak o niej mówią cyngle tvn24 nie stała po słusznej stronie ci sami cyngle nie pozostawiliby na niej suchej nitki.
Ale Krzywonos zrozumiała tak jak zrozumiał i Bolek, ze należy płynąć z prądem a wtedy wrota salonu stoją otworem.
Bolek przekonał się w latach 90 tych, kiedy nie szedł ramię w ramię z michnokowszyzna, wtedy salon nie załował mu epitetów "ciemniaka", "nieuka" a jego prezydenturę GW opisywała jako jedną wielką katastrofę i wstyd dla IIIRP.

Dziś Bolek dostępuje zaszczytów za obrzucanie błotem "wrogów" IIIRP.
Dziś GW zachłystuje się pomysłem noszenia koszulek z wizerunkiem Wałęsy.
- W 1980 roku nie było ich jeszcze na świecie. We wtorek przejdą Krakowskie Przedmieście w koszulkach z podobizną Lecha Wałęsy” – pieje michnikowszczyzna, która w latach 90 tych nosiła koszulki z napisem “O take Polske walczyłem”, by wysmiać Bolka, bo byl on wówczas ucieleśnienie największego obciachu.

Czekam teraz na koszulki z Henią nową gwiazdą salonu.

Jedno mnie tylko intryguje.
Kiedy Krzywonos kłamała?

Krzywonos opowiedziała w TVN24 wczoraj o reakcji jednego z posłów PiS na jej przemówienie podczas zjazdu "S". - Odwraca się do mnie i mówi: "głupia krowa" - wyjawiła. Dodała, że był to Andrzej Jaworski, pomorski poseł PiS, były prezes Stoczni Gdańsk.

Dzisiaj w rozmowie z cyngielką tvn24 rankiem powiedziała:

- Krzywonos opowiedziała także, co działo się wczoraj po jej wystąpieniu. "Jak wychodziłam z sali, to poseł PiS Andrzej Jaworski powiedział do mnie: . Padały też inne epitety" - powiedziała legendarna tramwajarka.
Baba czy krowa?
Chyba, że dla Heni wsio równo.

http://wyborcza.pl/1,75248,8315983,Posel_PiS_wypiera_sie__glupiej_krowy_.html
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/300359,powiedzial-do-mnie-ty-glupia-babo.html
http://www.fakt.pl/-quot-Ty-glupia-babo-quot-Kto-z-PiS-to-powiedzial-,artykuly,81022,1.html
http://www.dziennikbaltycki.pl/stronaglowna/265805,gdansk-powstal-komitet-poparcia-komorowskiego,id,t.html

ps. i jeszcze jedno.
wczoraj w tvn24 po 21ej - Pan Guzikiewicz zapraszał Wałęsę na jutro, mówił: Lechu, niech ci tak nie zależy na pieniądzach, dostałeś w końcu 700 tys.

Jesli to prawda, to wysoki rachunek wystawil Bolek Tuskowi za opluwanie Kaczyńskich.

http://www.rp.pl/artykul/2,529479-Bez-kary-za-nazwanie-Walesy-agentem-SB.html
Teraz juz wszystko jasne, czego tak bał się Wałęsa, że nie pokazał się na obchodach 30 rocznicy Solidarności a motorówką nikt nie zechciał go podwieżć no i kilkumetrowego płotu nie ma.

Pełna obowiązujacej miłości twarz Heni

i pełna nienawiści twarz Śniadka

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

L.K. - santo subito
J.K. - beatyfikacja za życia, po śmierci j.w.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#82943

jestes durny
napisz lepiej coś o żydach, to Twoi wrogowie
w tym jestes SUPER

pozdrawiam po żydowsku
santo subito zostaw dla innych
i nie wysilaj się bo Ci żyłka strzeli
nie jestem wielbicielka JK, nigdy nia nie byłam, nie rajcuje mnie ta banda czworga w Sejmie
ale wkurza mnie jak jakiś wieloryb wykonuje zlecone mu zadania i to używając prymitywnego języka i wczesniej angazując sie w komitetb pioparcia gajowego a w roku 2007 darła mordę razem z pigułami pod gabinetem premiera JK.zyka
dla mnie to wstretna i niewiarygodna, prymitywna postać

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#82949

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

o moich wrogach a Żydzi z pewnością do nich nie należą, coś pokręciłaś :)

Irytuje mnie tylko, ze robi się nagonkę na kogoś, kto stoi po drugiej strony barykady (usypanej zresztą przy wydatnej pomocy braci K.).
Ten "wieloryb" jak trzeba było to pokazał, że ma jaja. I choćby za to należy jej się odrobina szacunku.
Jedna rzecz odróżnia "wieloryba" od "kaczora".
Tam gdzie był "wieloryb" nie było "kaczora".

Serdeczności.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#82956

Barykady nie usypali bracia Kaczyńscy, a już na pewno nie zaczęli, bo musieliby ją usypywać przeciw sobie. Politykę pogardy rozpoczął ten od głoszenia polityki miłości. Podobnie jak ten od hasła "zgoda buduje" zaczął od wywoływania wojny. Ten typ tak ma.
"Wieloryb" miał jaja, ale kiedy? Bo nie skumałam. Jak zatrzymał tramwaj 30 lat temu? Owszem.
Na zjeździe Solidarności już nie. To nie są jaja, co pokazała ta pani. Odebrałam to raczej jako niewyważoną pyskówkę odstawioną na zlecenie i w określonym celu.
I jest jeszcze jeden problem: żaden z nich (Tusk, Arabski, Komorowski, Sikorski) nie mają moralnego prawa do sprawowania jakiegokolwiek urzędu w naszym kraju do czasu wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej.
W tym kontekście poparcie H. Krzywonos kandydatury Komorowskiego wobec niewyjaśnionej śmierci brata J. Kaczyńskiego jest moralną zbrodnią!
Uwaga na koniec: gdzie był sprzeciw H. Krzywonos na uprawianą przez politykę pogardy partii Tuska wobec śp. L. Kaczyńskiego (tak przed śmiercią jak po)???
Krótko, długo - nieważne, ale też był człowiekiem Solidarności. Gdzie był wówczas "wieloryb", skoro jej tak gwizdy na Tuska przeszkadzają?
Cienkie trochę te jaja "wieloryba". Chyba, że wydmuszki. To tak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#82983

Właśnie...

„Krzywa” pieprzyła coś o tym że Jarro skłóca ludzi, ale nie uściśliła na czym to skłócanie miałoby polegać. Wszystkie ataki na Kaczorów i PIS tak wyglądają – jakieś „blablablabla” o agresji, tworzeniu podziałów itp., zero konkretów.

P.s. Nazywanie tego babsztyla „krową” byłoby dla niej wielkim komplementem...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#82992

To chyba trochę inaczej rozumiemy odwagę i posiadanie jaj. Dla mnie jaja ma nie ten kto się przyłącza do kopania słabszego, ale ten kto staje w jego obronie. Ale może mam przestarzałe pojęcia moralne. Pani Henia "z jajami" jednego dnia 'odważnie" dokopała Kaczorowi na zlecenie salonu, zaraz się stała gwiazdą mendiów a następnego dnia pognała na promocję swojej biografii, która się odbyła w towarzystwie Joli, specjalistki od bezów. Darmowa promocja we wszystkich mendiach zapewniona. Może dla kogoś to odważne, dla mnie żałosne. Żeby obraz był pełny - biografię wydała Krytyka Polityczna, gdzie intetektualistami są leninowcy pokroju Sierakowskiego i spsiałe dziennikarzyny pokroju Michalskiego a wstęp napisała "odważna" Kazia Szczuka, która ma takie jaja, że bezkompromisowo przedrzeźnia niepełnosprawną dziewczynkę, bo odważyła się modlić na różańcu i zachęcała do tego inne dzieci. W moim pojęciu to wszystko po prostu obrzydliwe. No ale to kwestia smaku.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#83043

Polityk Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki: "Przypadek pani Henryki Krzywonos-Strycharskiej pokazuje, że dziś obojętnie co się powie, byleby skierowane to było przeciwko śp. Lechowi lub Jarosławowi Kaczyńskiemu, od razu taki ktoś wskakuje na trampolinę medialną i staje się gwiazdą mediów (a może raczej meteorem…). Spektakl skądinąd był wyreżyserowany, ale dość tandetnie".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#83010

skoro PiS jest przybudówka Śniadka, to czyja przybudówka jest Jajowata henia?
jestem pełna pogardy dla tej kobiety, smażącej swój kotlet finansowy obecnie, popierającej PO, wystepującej razem z pigułami pod kancelarią JK w 2007 roku a pieprzącej teraz o politycznosci związku Solidarność

Henia HIPOKRYTKA

kto te babinę docenił? boski" OLO?
nie!
to ś.p.Prezydent Kaczyński wuciagnąl ja z niebytu i odznaczył
a teraz ta Henia niby walacząca onegdaj o dobro robotników idzie ramie w ramię z elitą postkomunistyczną i użala się nad losem bandziora Jaruzelskiego

i ten jej język knajacki....pasuje jak ulał do całego image Krzywonos

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#83070