Premier śpiewa "Barkę"

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Wczoraj dojść miało do wielkiego ataku terrorystycznego na Polskę. Pewne informacje, brzmiące raczej bezsensownie, opłynęły media.Sprawę wyjaśnić mogą jednak tylko blogerzy.
Co wiemy? Po Bugu płynęła sobie tratwa, a w niej - materiały wybuchowe, zdjęcie stadionu narodowego i plan Warszawy. Czy brzmi to logicznie? Chyba tylko dla kogoś, kto wierzy we wszystko, co się mu powie, jeśli oczywiście wygląda się przy tym ładnie i umie posługiwać komplementami. Tymczasem trwają poszukiwania zdjęć Stefana Niesiołowskiego, które musiały również znajdować się na tratwie.

Co prawda niektórzy prawicowi internauci (użyłem słowa "prawicowi", więc niektórym powinna zapalić się czerwona lampka) twierdzą, że Bug wpada do Wisły poniżej narodowego, więc już na etapie geografii niespecjalnie trzyma się to kupy. Brak czynnika ludzkiego też jest jednak zastanawiający. Brakuje kogoś o umyśle zarazem otwartym, jak analitycznym, kto zagadkę rozwiąże.

Do głowy przychodzą mi trzy możliwości, które zresztą zaistnieć mogły równocześnie, ponieważ nie są wobec siebie wzajemnie wykluczające. Po pierwsze - czynnik ludzki mógł pojawić się na początku historii, a następnie zawstydzić się i zrezygnować. Ostatecznie, skoro i krytycy premiera często tak się później wstydzą swoich słów, że popełniają samobójstwa, czemu nie zawstydzić mieli się terroryści? "Premier do nas z miłością, a my się tak odpłacamy" - pomyśleli i zwiali z barki a ślad wszelki po nich zaginął. Zanim jednak doszło do tej refleksji, musieli dokonać zakupów. Być może kwestię mapy Polski zostawili na sam koniec i nie starczyło im pieniędzy, stąd niekonsekwencja geograficzna. Wiedzieli tylko, że woda ma to do siebie, że spływa, ale nie zorientowali się, którędy.

Zostaje jeszcze ostatni domysł. Możliwe mianowicie, że były dwie barki. Jedna bezzałogowa, jako przynęta. A druga? Druga sobie gdzieś płynie. Bez materiałów wybuchowych, bez planu Warszawy, ale ze zdjęciem Niesiołowskiego na pokładzie.

PS.
przypominam o zaproszeniu na sobotę (Lublin)
http://niepoprawni.pl/blog/3/koncertzaproszenie-lublin-30-czerwca

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A nie ma, bo żadnej tratwy wybuchowej nie było.

Coś wymyślono aby "gawiedzi" żądnej wrażeń ale już trochę znudzonej sprawami zamordowanych dzieci, odwrócić uwagę od innych spraw , jak np o wczorajszej konferencji w/s sfałszowania dokumentacji w Raporcie Millera.

Podejrzewam ,że przy kancelarii premiera , istnieje zespół, przygotowujący różne newsy, na wszelki wypadek lub "na gorąco" ,mające odwracać uwagę od spraw , które rząd chce załatwić szybko, bez większego rozgłosu i oporu.

Władza, szczególnie obecna , dobrze wie jak to działa.
Powiodło się przy emeryturach, uda się przy podatku katastralnym , likwidacji Krus , podniesieniu innych obciążeń etc.

A Polak - jak rzekł Kochanowski - i przed szkoda i po szkodzie głupi.
Potwierdzam słuchając różnych znajomych mi Polaków.
Pozdrawiam wszystkich , którzy nie dali się wciągnąć do tej POrąbanej sekty.

Dla autora 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269937

P'rezydent historyk, płemieł historyk to i ich podwładni nie mogą być mądrzejsi co wiadomo już od czasów carskich. Jaki p'rezydent tacy terroryści niestety, wiedzieli że Bug do Wisły wpada a Wisła przez Warszawę przepływa zarówno blisko stadionu jak i pałacu namiestnikowskiego niedaleko. Szkody może by ta bomba nie narobiła ale dziurawy Stefek mógłby ogłosić światu że to znów na niego był zamach a Bull może by stan wojenny ogłosił? Skoro stan wojenny to i ABW mogło by domy PiSowcom przez całe noce nachodzić i przetrząsać mieszkania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269940

Pierwszy wariant.
To zdjęcie stadionu narodowego, to chyba po to, żeby znalazca przesyłki (na przykład jakiś wędkarz) wiedział gdzie ma odnieść pływającą zgubę.
A drugi wariant.
No chyba, że ten rzekomy terrorysta z daleka jest i biedak Warszawy nie zna i zdjęcie było mu potrzebne, żeby się nie zgubił i stadion narodowy znalazł, no bo ten stadion taki malutki jest i trudny do znalezienia.

W normalnych warunkach, można by z tej prowokacji śmiać się jak z surrealizmu Kafki. Niestety wszystko wskazuje na to, że po Euro obudzimy się w kraju o czwartym stopniu zagrożenia terrorystycznego, z godziną policyjną włącznie.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#269942

Zabrakło istotnego pytania, a mianowocie; czy tratwa płynęła z prądem, czy wręcz przeciwnie?

Pozdrawiam

PS. Czesław śpiewa...dlaczego nie miałby śpiewać premier? Np."Hej, hej, hej sokoły / omijajcie góry, lasy, doły...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269946

Xenia
państwowa pusta. A tu trzeba czymś zabłysnąć, odnieść sukces.
Może ataki terorystyczne jak u putina w rosji?
Ten putinowski fanatyk zdolny jest do najgorszych zbrodni na Polakach. Czas z nim skończyć.
Pod Sejm i okupacja Sejmu aż do dymisji tego antypolskiego rządu. Jak w Islandii.
To już nie są żarty.
Organizujmy się, na to nie trzeba pozwolenia.
Póki jeszcze mamy Ojczyznę. Bo zabrali się za grabienie miast. 6 Uzdrowisk polskich wytypowali do sprzedania.
Niedługo zaczną sprzedawać nasze miasta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#269948

Dobrze mówisz, a wrzutka medialna przypomina tą kiedy na 2 dni przed odnalezieniem zaginionego szyfranta mówiono, że widziano go w Chinach. "Atak terrorystyczny" pewny jak 2+2 jest 4. Pewnie nie bomba ale coś ekstra żeby skompromitować Polaków i przedstawić jako rasistów czy ksenofobów - płyta grana od początku Euro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269970

CIA dostarczyła do ABW schemat zamachu podczas meczu Niemcy Włochy.Akcja ma polegać na przejęciu łącza do telebimów stadionowego i ze stref kibica. Na ekranie pojawi się premier Donald Tusk i przemówi: "Ja wam zrobię dobrze".
W zamyśle organizatorów ataku ma to wywołać panikę i wiele zatratowanych ofiar śmiertelnych.

CBŚ zatrzymało właściciela kawiarni którą wskazał anonimowy informator. W toalecie leżała gazeta z wizerunkiem premiera a na niej stała rolka papieru toaletowego.Śledczy wyjaśniają czy właściciel lokalu nie uważa przypadkiem że Donald Tusk jest do dupy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269955

[quote=oyster11]W toalecie leżała gazeta z wizerunkiem premiera a na niej stała rolka papieru toaletowego.Śledczy wyjaśniają czy właściciel lokalu nie uważa przypadkiem że Donald Tusk jest do dupy.[/quote]

A swego czasu jeden człowiek, też robiący w branży restauracyjnej też nie dbał należycie o pewien wizerunek... I jeszcze się wypowiedział... I, zdaje się, za to dostał dychę... Palivec mu było...

To może ja już się więcej wypowiadał nie będę, bo jak w ABW czy CBŚ jest chociaż jeden taki, co czytał książkę (a jakieś szanse na to istnieją), to każdy z nas może "zarobić"...;)

Pzdr, Hun

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269957

" "Ja wam zrobię dobrze".
Ja was...

******************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#269964

Uwaga! Uwaga !
Poszukiwany flisak, który spadł z tratwy.
Poszukiwania należy podjąć na odcinku Werchobuż - Włodawa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#269962

I po co to ABW tak się sprężało i głowiło czy zwodować dla zmyłki ponton, kajak, rowerek wodny, czy od razu wskazać skąd pochodzą terroryści wodując tratwę z bambusa lub palmy.

Wystarczyło przecież podłożyć pod Pałac Kultury zawiniętą w gazetę procę i dwa kamyczki, wówczas Tusk mógłby wprowadzić od razu czwarty stopień zagrożenia terrorystycznego.
Oczywiście gazeta musiałaby być odpowiednia czyli Nasz Dziennik, Nasza Arka itd.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#269969

i Kora z Polski uciekały? Trawa jak dynamit wybuchowa, robiąca, jak to rzeczona Kora określiła "kongo w mózgu" - to ma sens. Tylko to zdjęcie Stadionu... zagadkowa historia.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#269973

Dowcip mi się przypomniał.

Po 11 września pod Pałacem Kultury siedzą dwaj podpici menele.
Nagle w pałac wyrąbał paralotniarz i jeden pijak mówi do drugiego:
– Widzisz, Wiesiu? Jaki kraj, tacy terroryści!

A co do tej barki to może jacyś kłusownicy chcieli łowić ryby za pomocą materiałów wybuchowych. Ktoś ich spłoszył i dali nogę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#269979

A za butelkę rozpuszczalnika będą strzelać bez ostrzeżenia. 

Taż ruscy kibole mieli znacznie więcej materiałów wybuchowych, zdjęć i map, że o zagrażających życiu i zdrowiu papierosach nie wspomnę.

Pytanie, czy Ukraina też ogłosiła stan ALFA, w końcu fajki były ukraińskie :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269990

Posunę się dalej! Jaki samiec alfa, taki stan alfa. ;-)))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#269992

Ja to się cieszę z tej Alfy (pierwszego stopnia zagrożenia), bo gdyby samczyk Tusk wiedział o tym, że rzeka Bug wpada do Wisły i nie posiada własnej delty, to natychmiast chciałby tę przyrodniczą "niedoskonałość" po swojemu skorygować i wprowadził na terenie całego kraju czwarty stopień zagrożenia Delta.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#270004

"Co prawda niektórzy prawicowi internauci (...) twierdzą, że Bug wpada do Wisły poniżej narodowego, więc już na etapie geografii niespecjalnie trzyma się to kupy." (Budyń78)

Dlaczegóżby nie? W kraju, w którym tak duża grupa POlityków i publicystów (a za nimi wielki tłum ogłupionych) zawraca kijem Wisłę, spuszczenie tratwy powyżej Warszawy pozbawione byłoby przecież sensu... ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270003

"W połowie ubiegłego tygodnia w siedzibie ABW doszło do groźnej eksplozji, która mogła zakończyć się tragicznie (..) Zastępca wiceszefa ABW miał nakazać funkcjonariuszom milczenie, w przypadku pytań mieli odpowiadać, że pożar i wybuch były elementem ćwiczeń"  (tu)

No i tratwa jak znalazł, będą mieli się czym ewakuować jakby co.

Swoją drogą, przy takich "służbach" stan DELTA powinien być permanentny :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270069