Klimat chwili i reguły niszy

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Po Ryszardzie C. kolejny zatroskany obywatel postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Lepiej wychowany postanowił jednak uprzedzić listownie o planowanej wizycie.
Upierdolę wam łby jeszcze przed wyborami kutasy i pizdy pisowskie. Polski Breivik was wystrzela - zaanonsował się przedstawiciel społeczeństwa obywatelskiego, który przez skromność zapomniał podpisać się pod listem. Przewrażliwieni działacze PiS zawiadomili o sprawie policję, ta zaś, również przewrażliwiona w związku z działaniami zarówno wspomnianego Ryszarda C., jak i idola autora listu, zawiadomiła prokuraturę.

Tu jednak śledczy uznali, że choć list może nieprzyjemny, to odzwierciedla dzisiejszą kulturę polityczną", więc w sumie jest ok. To ostatnio modny argument, jak wiemy z innej sprawy, tym razem przeciwko pajacowi, który jest największym polskim towarem eksportowym. Myślę sobie, że gdyby Szczery (wokalista zespołu Honor, chyba największej gwiazdy polskiej sceny narodowo-socjalistycznej) dożył tych pięknych czasów, doczekałby się ciekawych propozycji z telewizji i sympatyków w "Gazecie Wyborczej", która kazałaby cieszyć się nam z kolejnego Polaka popularnego również zagranicą, a że kontrowersyjnego - cóż, to wynika z reguł niszy, którą sobie wybrał. Katarzyna Wiśniewska miałaby kolejny powód do dumy.

Przyjęcie tej zasady ułatwi w przyszłości życie organom ścigania, bowiem praktycznie wszystko można będzie uznać za odzwierciedlenie klimatu danej chwili lub działanie uzasadnione regułami danej grupy. Myślę, że powinniśmy podzielić się tym wkładem z sądami w Anglii, o ile te jeszcze nie poradziły sobie z uczestnikami ostatnich zamieszek. Rozbił szybę? Zgodnie z duchem chwili. Ukradł iPoda? Takie są zwyczaje w grupie. Do domu, następny.

*

Przypominam o koszulkach budyniowychPojawił się nowy, dyskretny wzór na wybory. Z jedynką!

Brak głosów

Komentarze

zapowiedzi tego od różowego penisa o zastrzeleniu J. Kaczyńskiego i wypatroszeniu go, jeśli wspomnieć "dożynanie watahy", to faktycznie, wypowiedź ta się wpisuje w nurt polityki miłości, nieprawdaż?

Vote up!
0
Vote down!
0
#184985

skoro ten typ razem z palikmiotem biesiadowal z KGBistami (info z bloga Krola Wódy i Gumowych Penisów) to mógł mieć informacje z hmm... 1-szej ręki!!

"poleci JK gdzieś i będą wcześniejsze wybory" - popisywał się, że przy biesiadach słyszał to i owo co jest ZAMIERZANE przez WSI/KGB a i okazało się że WYKONANE??

to nie jedyny "proroczy bronek" żyrandolowego "myśliciela" wżenionego (przez przypadek zapewne ha ha) w resortową UBecką rodzinkę "dziadzia"

Morał - mniej głupkowato rechotajmy a więcej słuchajmy co się w obozie wrogów mówi... 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#185000

Państwo polskie osiągnęło dno. Gorzej już nie można.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#185009

W przeciągu kilku dni, miały miejsce dwa "ataki" na J.Kaczyńskiego. Dwóch osobników spuściło się na linach, zakłócając wystąpienie Prezesa PIS. I parę dni później w Szczecinie. Stoczniowiec który próbował wręczyć gwóźdź do trumny stoczni szczecińskiej ( bagatela 30cm!).
Jestem nadwrażliwy?

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

Vote up!
0
Vote down!
0

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

#185013

Bądź co bądź, ludzie nieźle poinformowani.
Któż lepiej od nich zdaje sobie sprawę ze stanu Państwa Polskiego?
Oni potwierdzili tylko w jasny sposób,że w Polsce władzę przejęła mafia.
A urywanie łbów konkurencji, jest typowym dla mafii
sposobem sprawowania władzy.
Zresztą, czy ZAMACH Smoleński pozostawiał jeszcze jakieś złudzenia?
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#185018

No tak, a jak autor listu przejdzie od gróźb do czynów, to znów "medialne autorytety" zgodnie orzekną, iż winny PiS, bo przecież "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę"

Vote up!
0
Vote down!
0
#185019

Wyobrażasz sobie ten jazgot i histerię, gdyby aresztowano autora tego "listu"?

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#185034