Ziobro zastąpi Kaczyńskiego?

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Nie ma racji Ziobro, kiedy umywa ręce od odpowiedzialności za to, jak są interpretowane jego wywiady w mediach: autor jest zawsze odpowiedzialny za swoje słowa. Mówi: "Dzisiaj priorytetem jest jedność", a na pasku w TVN24 leci: "Ziobro dzieli PIS"! I co, zero odpowiedzialności? Biedne niewiniątko? Kurski mu zapomniał powiedzieć, że cokolwiek powie o Kaczyńskim, to "Gazeta Wyborcza" to wykorzysta i sprzeda z dużym zyskiem? Cymański też nie wiedzial, jaką satysfakcję, jaką rozkosz wprost sprawi Monice Olejnik mówiąc i odmieniając przez wszystkie przypadki słowa o wielkiej porażce PIS? Hieny ze wszystkich centralnych mediów zamarły w podziwie, że jej się udało tak łatwo odtańczyć tego wściekłego kankana zemsty na dogorywającym, pokonanym PIS-ie! Brawo, Cymański! Brawo, Ziobro! Świetny moment do ataków! I jeszcze zaproszenie najwstrętniejszego z wrogów do wspólnego kopania leżącego! Rzygać się chce! Cymański przeprosił kolegów partyjnych za swoje słowa, a nas kto przeprosi? Nas, szarych sympatyków, piszących choćby blogi bez jednego euro zapłaty?

Cymański się niby cofnął, no to Ziobro wychodzi i podtrzymuje, że Tadeusz mówił prawdę i już. Ale czy naprawdę? Faktem jest, że PIS przegrało z PO, ale w dalszym ciągu jest drugą największą siłą polityczną w kraju, dostało 30 procent, czego niejedna partia mogłaby mu przecież pozazdrościć! W ostatnich wyborach parlamentarnych sarkozyści uzyskali 39 procent, a niemieckie CDU ledwie 27 procent, więc 30 to jest dość solidny wynik, a na pewno nie jest to powód do lamentowania dla jednego z drugim europarlamentarzysty. Chyba że temu i owemu świat przesłonił zbyt mocno... polityczny "orzeł", nielot Migalski!

Ziobro nie przyznaje się do tego, że chce rozliczeń, ale faktycznie próbuje rozliczać, i to publicznie. Ziobro zdaje się też wskazywać odpowiedzialnego : prezesa Kaczyńskiego, ale zarazem schować fakt, że on sam jest też wiceprezesem, członkiem zarządu partii, komitetu politycznego, a nawet był, przynajmniej formalnie, jednym z organizatorów kampanii wyborczej, członkiem sztabu! Miał on wiele szans na zabłyśnięcie, zabranie głosu w wewnętrznej dyskusji i przecież korzystał z nich obficie, choćby podczas ostatniego spotkania, które przeciągnęło się do późnych godzin nocnych. Niestety, nie był on tak aktywny wcześniej, w konkretnej robocie w czasie kampanii, a pilnował tylko spraw "swoich" ludzi.

Ziobro leci w Migalskiego, kiedy twierdzi, że PIS-u nie stać na kolejną porażkę i grozi zamknięciem się twardego jądra partii i jego powolnym obumieraniem, obumarciem. To te same teksty, nic odkrywczego. Ziobro idzie tym samym utartym szlakiem, co Migalski i PJN-owcy. To gadanie Kurskiego, Cymańskiego, Ziobry do mediów o żądaniu "modernizacji" partii, jakiś idiotyczny bunt, próba skanalizowania niezadowolenia po wyborach, organizowanie tajnych spotkań, zbieranie szabel i po co, przeciw komu? To wszystko to stare koleiny. Czy wobec tego wiarygodne są słowa Ziobry "wierzę w Kaczyńskiego"?

I czego on właściwie chce? W dzisiejszym wywiadze dla "Naszego Dziennika" wymienia: "Większa demokratyzacja partii, ale też bez nadmiernej przesady. Szerokie otwarcie na nowe środowiska. Być może powrót też do korzeni PiS, które czerpało z różnych źródeł: tradycji narodowej, piłsudczykowskiej, konserwatywnej, mogłoby być mocne skrzydło społeczne nawiązujące do idei solidarnego państwa, ale też by było miejsce dla ludzi otwartych na konkurencję wolnorynkową". Czyli otwarcie się i zamknięcie, postęp i konserwatyzm, liberalizm i solidarne państwo, demokracja, ale nie za bardzo? Stek bzdur!

Ziobro okopuje się na swoich małopolskich pozycjach i prowokuje do ataku, ale dokąd to prowadzi, do rozłamu? Dokąd on wyprowadzi tych biednych idiotów, którzy mu zawierzą? W polityczny niebyt, donikąd? To przecież totalny bezsens! To nie jest żaden przejaw odpowiedzialności za partię, to nie jest format lidera. W żaden sposób. To jest właśnie dowód na to, że Ziobro kompletnie się na przywódcę żadnego nie nadaje. Nie łudźcie się, on ma za słabą głowę! Nigdy nie będzie w stanie zastąpić Kaczyńskiego.

http://wyborcza.pl/1,91446,10523492,_Nasz_Dziennik__Ziobro__Nie_mozemy_wiecej_przegrac.html

Brak głosów

Komentarze

Witaj Mieszczuchu.To co leci na pasku w TVN to naprawdę dla myślących nie ma znaczenia.Wiemy bowiem ,że jest telewizja propagandowa PO.Nie ma prawa na tych paskach pojawić się treść dotycząca PISu o pozytywnym zabarwieniu.PIS NIE DOGORYWA!!!!!!Olejnik kankana ani wściekłego ani radosnego nigdy nie odtańczyła i już nie odtańczy prędzej taniec na rurze.Czego chce Ziobro ?Możemy się domyślać,lecz jeżeli leży nam na sercu dobro Polski, to nie dolewajmy "my" oliwy do ognia i nie powiększajmy rozmiarów wyimaginowanego rozłamu PISu .Może lepiej zajmijmy się wnikliwiej analizą konfliktu Schetyna Tusk ,wszak to pierwsze osoby w kraju.JK da sobie radę,jestem pewna.
P.S.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#194343

Stanowczo za daleko, idziesz Kolego, w swoich wnioskach.
Bo przecież, Ziobro wyakcentował tylko nasze wnioski.
Wnioski o ROZSZERZENIE struktury PIS, o nowy, sprawny aparat.
I stwierdził to niedwuznacznie.
Pod Jarosławem Kaczyńskim.
Ciekawe, jak wielu teraz wzięło się za interpretację niewypowiedzianych słów.
To teraz taki nowy "trynd"?

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#194345

w PiS-ie nie wolno prowadzić na łamach GW i w studio TVN. To nielojalność i głupota. Tylko tyle i aż tyle. Nie ufam zupełnie ludziom z nazbyt silnym parciem na szkło.
A że coś można poprawić to oczywiste, nie ma na tym świecie bytów z natury doskonałych.
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#194364

w "Uważam Rze" też postuluje poszerzenie, ale o Marcinkiewicza i Jurka......

Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#194413

A nad kim tu się rozczulać.
Ziobro to zaściankowy prostaczek z iście krakowską mentalnością, czyli taki wiecznie niedowartościowany inteligent z kompleksem miejsca pochodzenia. Jak oni wszyscy stamtąd. Nielojalny, fałszywy i jak każdy krakus zawistny i po krakowsku cwany. Z ambicjami zupełnie nie adekwatnym do posiadanej wiedzy, kultury i umiejętności.
Wszystko co osiągnął w polityce zawdzięcza Kaczyńskim.
Mandaty poselskie, pełnione funkcje, w tym ministra sprawiedliwości, prestiż i popularność.
Jedyne czego w zamian od niego oczekiwano to lojalności i rzetelnej pracy.
Chce być Ziobro lider, to niech mu Kaczyński da takiego kopa w dupę, aby zatrzymał się i wylądował nie gdzie indziej, jak w tym jego krakowskim zadupiu.
I niech tam gnije skoro nie umie być człowiekiem.
Stracił wprawdzie Kaczyński takich ludzi jak Szczygło czy Gosiewski, zdradził go Dorn, zranili Bielan, Kowal, Kamiński, ale ma jeszcze wielu wypróbowanych i lojalnych jak Tchórzewski, jak Jurgiel, jak być może Błaszczak.
Może też znajdzie nowych ludzi, kompetentnych, uczciwych i lojalnych, których warto promować, których ambicje sięgają wyżej niż ich własna dupa.
A mało polski Ziobro niech spada do krakówka.
Jak idź złoto do złota, tak do Ziobro - idź dziadu do dziadostwa.

SWD40

Vote up!
0
Vote down!
0

SWD40

#194363

A cóż się Waszmość Pan tak tego Krakowa uczepił? :))
Tak z 7 razy nawiązanie w 10 zdaniach... ;)

Szczerze mówiąc ubawiło mnie to setnie, zwłaszcza, że ja sam stamtąd - ale jakoś się urażony nie czuję :))
Ale to generalizowanie... :)))

Nie chce mi się w tym momencie Ziobry bronić, ale tak zapytam pro forma - zna go Pan?

Vote up!
0
Vote down!
0
#194369

Wiesz Max, mnie też to ubawiło :)

Ziobro to zaściankowy prostaczek z iście krakowską mentalnością, czyli taki wiecznie niedowartościowany inteligent z kompleksem miejsca pochodzenia. Jak oni wszyscy stamtąd. Nielojalny, fałszywy i jak każdy krakus zawistny i po krakowsku cwany. Z ambicjami zupełnie nie adekwatnym do posiadanej wiedzy, kultury i umiejętności.

To ja mam taką małą prośbę do SWD40, może coś napisze o warszawiakach? Z chęcią przeczytam. Bo może niesłusznie hołduję powiedzeniu "nie ma cwaniaka nad warszawiaka".

Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być
Nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!"
I ciut nie zalała mnie zła krew,
Więc go na perłowo w tenże śpiew:

Nie bądź za cwany w Unrę odziany,
To może mieć dla ciebie skutek opłakany
Nie masz cwaniaka nad warszawiaka,
Który by mógł go wziąć pod bajer lub pod pic

Możesz mnie chamem zwać, możesz mi w mordę dać
Lecz od stolicy wont, bo krew się będzie lać
Wiec znakiem tego, nie bądź lebiegą
Przyhamuj buzię i nie gadaj więcej nic

Jeden był specjalnie na Warszawę straszny pies
Już mówił nawet : "Warschau ist kaputt!"
Lecz pomylił się łachudra, rozczarował fest
I próżny był majchrowy jego trud
Mówić nawet nie potrafię, ach
I dzisiaj mu śpiewamy tak:

Chciałeś być cwany, w ząbek czesany,
To teraz gnijesz, draniu, w błocie pochowany
My, warszawiacy, jesteśmy tacy,
Kto nam na odcisk - to już Hiszpan - zimny trup

I niechaj każdy wie: kto na nas szarpnie się,
To mu to zaraz bokiem wyjdzie - może nie?
Nie masz cwaniaka nad warszawiaka
Chcesz z nami zacząć to se przedtem trumnę kup
Stanisław Grzesiuk

Vote up!
0
Vote down!
0
#194392

 Teraz przeczytaj co napisłeś mądrego o krakusach i choć sekunde pomyśl i zaraz popraw.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194376

Jestem zniesmaczona Pana wypowiedzią. Urodziłam się i mieszkam w Krakowie ale nigdy nie ośmieliłabym się dzielić Polaków wedle ich miejsca urodzenia lub zamieszkania. Co innego ich postawy i wypowiedzi [w tym Pana również]. Właśnie dlatego zamiast podyskutować o skutkach jakie mogą wywołać wypowiedzi "Ziobrzystów" muszę ubolewać nad brakiem kultury w Pana wydaniu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194466

Zniesmaczyła się szanowna Pani?
O, jakże mi Pani przykro.
Nie może szanowna Pani dyskutować, bo musi ubolewać?
O, jakże mnie to smuci.
I wszystko przez to, że mieszka Pani w Krakowie?
No cóż droga Pani.
Jedyna rada aby owe dolegliwości ustąpiły, to wyprowadzić się.

SWD40

Vote up!
0
Vote down!
0

SWD40

#194523

Wyluzuj człowiek z tym Krakowem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194529

SWD40, 25 października, 2011 - 22:38

Zniesmaczyła się szanowna Pani?
O, jakże mi Pani przykro.
Nie może szanowna Pani dyskutować, bo musi ubolewać?
O, jakże mnie to smuci.
I wszystko przez to, że mieszka Pani w Krakowie?
No cóż droga Pani.
Jedyna rada aby owe dolegliwości ustąpiły, to wyprowadzić się.

SWD40

Coś Kulega wyzdradził się, że robi szum dla samego szumu, bo jeśli potraktować poważnie pogrubione zdanie to Z. Ziobro powonien być uleczony, bo wyprowadził się na Zachód.

No tp jak to naprawdę z Kulegą jest, hę?

Vote up!
0
Vote down!
0
#194597

Straszysz Pan panie Mieszczuch tym Ziobro jak nie przymierzając PO PiSem.
Co z tego, że PiS zdobył 20, 25, czy 30 % głosów w wyborach. I co z tego, że jak się wysili, to w następnych zdobędzie 35%, ten wynik również będzie przegraną, jeśli nie totalną klęską.
PiS potrzebuje zmian. PiS potrzebuje nowej krwi.
Ubolewam nad tym bardzo, że zaprzyjaźnionym mediom udało się "spalić" Jarosława Kaczyńskiego, sponiewierać jego autorytet, ośmieszyć.
Trzeba zdać sobie sprawę, że teraz gdyby nawet Jarosław dał się ozłocić, nie odbuduje swojej dawnej pozycji. PiS pod jego przewodnictwem nie jest już w stanie zrobić choćby jednego kroku do przodu. To jest niestety człowiek, kompletnie nie rozumiejący potrzeb i nastrojów społecznych.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#194366

Oj, aleś się Pan rozpędził.Na pogrzeb PISu to chyba jeszcze za wcześnie.Myślę ,że jak na taką nagonkę medialną to tylko dzięki temu ,że przywódcą jest Kaczyński PIS trwa i ma całkiem przyzwoity wynik.Trzeba naprawdę wielkiej mądrości i siły żeby trwać i być w tym całym szaleństwie jakie rozpętano wokół osoby JK.Bardzo mnie pana wypowiedz rozczarowała podobne słyszę co kilka minut w mediach.Na jakiej podstawie twierdzi Pan autorytatywnie ,że jest to człowiek,przywódca w końcu dużej opozycyjnej partii, który właściwie niczego nie rozumie.Jak on się taki" nie rozumiejący" uchował?

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#194372

Nie wiem czy nie lepszy "nie rozumiejący" Kaczyński z tym "małym" 33 czy 35% poparciem, od "nowoczesnego" polityka, "zorientowanego" z poparciem 3%...

A pełno takich okupuje okoliczne kozetki partyjne...

Rozumiem rozczarowanie po wyborach, ale dlaczego z takim uporem szukać winnych w PiS, czy krytykować Prezesa?

30% to nie jest mało. Mało to byłoby 15%.

A społeczeństwo wybrało sobie to co lubi - i najbardziej genialna kampania i najbardziej światli wodzowie tego by nie zmienili. Może było istotnie 35%.

No chyba, że PiS zmieni program na taki bardziej europejski, liberalny, antyklerykalny...
Tak powinni zrobić?

Vote up!
0
Vote down!
0
#194377

Myślę ,że rozczarowani są tylko "nie rozumiejący"Bo każdy rozumiejący widzi ,słyszy ,odbiera otaczającą rzeczywistość.Jaki był wynik tych wyborów ,naprawdę nie wie nikt z nas.

Program "modny i z duchem czasu"już jest w sejmie realizowany.Jego twórca rozumie potrzeby społeczeństwa,jest otwarty i" rozumiejący" Takiej Polski chcemy?

30% to naprawdę dużo ,nawet bardzo dużo jeżeli popatrzymy na tą liczbę ze zrozumieniem:-))

PS Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#194383

Bardzo mi przykro, że Pana rozczarowałem. Podobnie przykro musi być Jarosławowi Kaczyńskiemu z powodu rozczarowanie niektórych z nas. Doceniam, mądrość, wytrwałość i siłę Prezesa i zdaję sobie sprawę, że to głównie dzięki jego uporowi i determinacji PiS jeszcze istnieje. Niestety jak dowodzą wyniki ostatnich sześciu wyborów, istniejąca formuła mojej partii się przeżyła. PiS jest na tyle silny by trwać, a jednocześnie tak słaby, że nie może przejąć władzy.
Powodem mojego twierdzenia o oderwaniu się Jarosława od rzeczywistości jest jego stosunek do Polaków. Naiwnie wierzy, że leming to też Polak, wierzy w ich patriotyzm, dobre intencje, uczciwość i poczucie godności. A przecież nas jest tylko około 5 mln a reszta to zmanipulowana polskojęzyczna masa. W jednym z wywiadów na pytanie prowadzącego : Jak pan myśli Panie Prezesie, czego oczekuje polskie społeczeństwo ? Odpowiedział naiwnie : PRAWDY..... a to przecież gówno prawda, że społeczeństwo oczekuje jakiejkolwiek prawdy. Prawda jest ostatnią rzeczą której (z wyjątkiem tych 5 mln) oczekuje społeczeństwo. Trzeba było odpowiedzieć : STABILIZACJI, PRACY, PEWNOŚCI JUTRA.
Cenię Jarosława Kaczyńskiego, za jego głęboką wiarę w dobro i prawdę. Niestety ze złem nie wygra się tego typu wiarą.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#194406

I dobrze, że jest ktoś kto chce zrobić, bo to jest konieczne.Jarosław Kaczyński został tak spalony propagandą mediów, że naprawdę potrzebuje nowej twarzy.Ziobro myśli strategicznie. , oczywiście jeśli tylko nie będzie chciał budować konkurencyjnej partii to jego pomysł będzie dla PiS wzmocnieniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

jazzmin

#194373

mieszczuch7

Pan raczy żartować! On właśnie podkłada zza winkla, cichcem dynamit.

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#194385

Pożyjemy, zobaczymy.
Ziobro nic nie mówi o chęci usuwania Jarosława, wręcz przeciwnie.

To, o co mam pretensje, to przedstawianie swoich pomysłów publicznie. Być może autopromocja...

A swoją drogą - jak chętnie podchwytujemy kolejne tematy ochoczo podsuwane nam przez media. Czy one aby nie zastępcze?

Vote up!
0
Vote down!
0
#194389

Uważam, że Kaczyński wcale nie musi zmieniać "twarzy". Inna sprawa to dorabianie mu "gęby" w mediach. Aby temu zapobiec potrzebni  są dobrzy specjaliści od PR, prawicowy program TV i szerszy wachlarz prawicowej prasy aby skuteczniej docierać do społeczeństwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194390

Jak się okazuje, drogi Panie Maxie, każdy czyta to, co mu pasuje.
I wyczyta to, co wyczytać zechce, lub innymi słowy, wyczyta to, co jest mu do czegoś tam potrzebne.
Pan wyczytał coś tam na temat Krakowa.
A tekst jest o lojalności i rzetelności, a dokładnie o braku rzetelności i o braku lojalności jakie cechują Ziobro.
Ma Pan, drogi Maxie, dowody na to, że Ziobro jest rzetelny w tym co robi i jest lojalny w stosunku do osób, którym zawdzięcza swoją obecną pozycję w świecie polityki, to niech Pan o tym napisze.
To jedno.
A po drugie.
W ramach przyzwoitości zapytał mnie Pan, miły Maxie, czy znam Ziobrę?
Chce Pan przez to powiedzieć, że każdy przyzwoity osąd Ziobry powinien być poparty wcześniej nawiązaną z nim znajomością?
Pan wybaczy, kochany Maksie, ale takie naiwne lansy to może Pan serwować, no, Pan wie gdzie.
A co do znajomości.
Wymieniłem w swoim komentarzu kilka nazwisk. I owszem, z niektórymi z tych wymienionych w komentarzu osób znam się, czy też znaliśmy się, po imieniu.
Bo wie Pan, szanowny Maxie, ja piszę o tym co wiem, a nie o tym co usłyszałem.
To też tak pro forma.
Ps
A że Ziobro jest z Krakowa, z Krakowa jest Graś, z Krakowa jest psychiatra od wojska, z Krakowa jest pierwszy komisarz od Smoleńska i wielu innych bęcwałów?
Jakie miejsce tacy ludzie.
Albo na odwrót.

SWD40

Vote up!
0
Vote down!
0

SWD40

#194397

Ja, przepraszam za złośliwość, ale pisałem z przymrużeniem oka, tylko policzyłem nawiązania do Krakowa ;)

Przy okazji: do bólu znam snobizm, głupotę i wszystkie inne grzechy tutejszych "elit" - sam to wyśmiewam, kiedy mam okazję.

Ale...
Czy mam wymieniać kto jest z Warszawy?
Lista byłaby całkiem spora.
Albo z Trójmiasta, albo ze Śląska, albo z Poznania, albo, na ten przykład z Biłgoraja...
Pana wolne prawo nie lubić kogo Pan sobie życzy, ale generalizowanie na zasadzie: on stamtąd, to wiadomo jaki jest - no, jakoś nie biorę tego serio :)
___________________
A już bardziej poważnie i ad rem. Napisałem, że Ziobry bronić nie będę. Widzi Pan, ja z kolei mam przyjemność znać go, co prawda przelotnie, ale jednak. Skądinąd, pewnych walorów ciężko mu odmówić.

Nie mam też dowodów (póki co), że jest nielojalny.
Bo jego wypowiedzi, te ostatnie - są demonizowane przez proreżimowe media. Chyba wyżej już napisałem - na pewno mam mu za złe, że swoje pomysły przedstawia publicznie, zamiast, najpierw, przekonać do nich innych polityków PiS. To - woda na młyn wiadomo jakiej propagandy. Przynajmniej tak to widzę...

Vote up!
0
Vote down!
0
#194405

[quote=SWD40]. Ps A że Ziobro jest z Krakowa, z Krakowa jest Graś, z Krakowa jest psychiatra od wojska, z Krakowa jest pierwszy komisarz od Smoleńska i wielu innych bęcwałów? Jakie miejsce tacy ludzie. Albo na odwrót. SWD40[/quote]

Z Krakowa są także Wyspiański,Matejko, major Henryk Dobrzański "Hubal",Janusz Kurtyka i Jan Paweł II.

Jak widać nie da się obronić twierdzenia, że miejsce zamieszkania determinuje naszą osobowość.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194416

Popełnia błędy interpretacyjne, wywoływane manipulacją rządowych, Po-wskiej oligarchi spradajnych medialnych zdrajców. Każdy, logicznie myślący, widzi, że pokazują Ziobrę, Kurskiego, Cymańskiego, Puszczają wyrywane z kontekstu słowa, budując poprawną politycznie teorię, wyimaginowanego rozłamu??? Strach medialnych zdradzieckich celebrytów, sięga dna??? Tak, być może taki rozłam jest potrzebny. W warunkach przegranych wyborów, przejąć władzę w sejmie, skupiając wokół siebie wszystkich sejmowych tzw."Ziobrystów", jak mniemam jest ich wielu, jak i Kaczystów. Nie liczmy szabli w PIS ale w całym sejmie, szable posłów, dla których "Bóg, Honor, Ojczyzna, jest najświętszym nakazen" i ostatnią, niepodległościową szansą??? Więc zostawmy, ciche rozgrywanie PO-wskich zdrajców i życzmy powodzenia, dla dobra naszej ojczyzny i narodu!!! Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#194408

.... tym bardziej. Ziobro ma równie "przerąbane" u wielu wyborców, jak Kaczyński (co jest efektem odruchu Pawłowa wszczepionego przez media, szczególnie wobec Prezesa, bo Ziobro sam potrafił się wygłupić w TV), więc jego awans nie przysporzy elektoratu, ani nie rozszerzy koalicji patriotów przeciw komuchom.
Pomijając moją złość na "ziobrystów" to chyba jednak rozsądna obserwacja.
O Cymańskim, odwalającym ostatnio najtańszą telenowelkę, aż szkoda pisać. Moim zdaniem kompromituje PiS od zawsze, a ie zapomnę, jak sukinsyński, ale cwany Kutz kadził mu przed kamerami, jaki to z posła aktor (w podtekście - charakterystyczny, komediowy i błazeński), a Cymański nadymał się, kraśniał i jeszcze bardziej irytująco tokował, popisując się "głosem", "dykcją" i "elokwencją".
Żenada!
Jeśli PiS ma poszerzać elektorat, to o naprawdę młodych, inteligentnych prawicowców, konserwatystów i liberałów, którzy teraz wspierają różne skazane na wegetację kanapy.
Nie jest dziś czas na zmianę kapitana, raczej - kilku sparciałych oficerów.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#194428

To jasne jak słońce. PiS bez przywództwa Jarosława Kaczyńskiego nie przetrwałby miesiąca. Jarosław musi zostać. Lecz porażki wyborcze powinny też Prezesa skłonić do refleksji nad przyczynami klęsk.
To bardzo wygodne ze strony Kaczyńskiego przyznawać się do popełnionych błędów w kampanii wyborczej i brania winy na siebie, zaś struktury PiS i wszystko co jest w nim niedopracowane pozostawić nietknięte na następne 4 lata.
Czy błędem była :
a) wypowiedź o Angeli Merkel ? - NIE
b) poręczenie Kempy za Starucha ? - NIE
Błędem było potraktowanie prze JK lemingów jak normalnych ludzi, Polaków-patriotów. Naiwna nadzieja, że potrzeba im prawdy i sprawiedliwości, zamiast przechytrzyć i przecwelić to bydło wyborcze.
PiS musi się zmienić, Jarosław musi zostać.

P.S. Czy ktoś(PiS) zrobił już obliczenia o ile zwiększy się elektorat po poszerzeniu o naprawdę młodych, inteligentnych...............itd ?
Ile 3%, a może 6% ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#194429

.... unijnym, wypasionym wikcie), Cymański powinien dostać kopa w tyłek. Przed nim, albo po nim Czarnecki. Byle na bruk, do rynsztoka, gdzie jego miejsce. Obrzydzenie bierze, kiedy ten lepperowiec, który zwiał z w porę Samoobrony jak szczur, ocenia wierność i niewierność innych.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#194513

jasne .
Podzielam pogląd.

Zgraja kaprali chciała dostać buławę - dlaczego ?

Ziobro jest do ogrania!
Przez wszystkich z jego od hoc stworzonej gwardyji -

Jarkowi mało kto PO-dskoczy

Vote up!
0
Vote down!
0
#194517

.... akcję detronizacji Jarosława Kaczyńskiego po wyborach prezydenckich i śmierci Prezydenta. Wtedy Kluzik z Poncyliuszem przeliczyli się z siłami. Może dlatego, że na dworze silniejszy był Ziobro i jego kamaryla.
Niech mnie poprawi ktoś mądrzejszy, ale czy nie z powodu konfliktu o Kaczmarka (popieranego przez Ziobrę) wywalono Dorna???? Kim i czym okazał się Kaczmarek???
Broniłem Ziobrę, nawet wbrew sobie, choć nie mogłem już na niego patrzeć w TV (a nawet lodówce i pralce, tak się pchał na wizję:):):), bo uważałem że liczy się Prawo i Sprawiedliwość, więc agenci, złodzieje i aferzyści od najmniejszego do największego powinni poczuć, że ich czasy się kończą. Miałem nadzieję, że społeczeństwo też to zauważy i doceni. Niestety zauważyło tylko marne popisy nieskutecznego Napoleonka... Te "gwoździe", to topienie laptopa.... Żenada! Nawet najgłupsze społeczeństwo nie jest aż takie głupie, szczególnie, jeśli "dokształcają" je media wrogie patriotom.
Miałem z najlepszego źródła informacje, że im więcej PiS w mediach, tym... notowania partii niższe. Może trzeba było pokazywać kogoś innego lub kogoś, kto ma inne priorytety, niż "parcie na szkło", stołki i... łóżka dziennikarek? Teraz już po zawodach, a właściwie nie, bo kilku facecików nie potrafi opanować chorych ambicji.
Przykro mi, ale po ostatnich wyborach straciłem resztki litości i tolerancji dla głupców oraz tandeciarzy.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#194530

Wielkie tam tajemne sprawy zamiatają przed kmiotami takimi jak my .
A jaka q... popierała nachalnie pajaca na premiera .

Już dawno pisałem - Nóż w plecy wyjdzie od pływaków bezideowych
powiązanych i wywodzączych się z ZChN-u

Ziobro to tylko harcownik -większej kompozycji

Vote up!
0
Vote down!
0
#194532

dochodzę do wniosku, że czytałem jakieś inne wywiady niż Wy

przecież, nie zostało tam powiedziane nic, co nie nadawałoby się do mediów, potwierdzona została osobista i statutowa pozycja JK, więc odrzucam zarzut o udzielenie wywiadu

ta reakcja części naszego podwórka przypomina mi wjazd żużlowca na taśmę

nikt w zasadzie przy tej okazji nie pokusił się nawet o ocenę zawartych w wywiadach myśli, co więcej, wydaje mi się, że wielu z nas formułowało takie oceny a teraz co?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#194531

Ludziska sobie piszą -
Skończyły się czasy omawiania tez na zjazd -
I "dyskusja" na zebraniu PZPR

My Tu siedzimy przy "stoliczku" przy kawce i ciasteczku :)

Oceny "formułowało" - to fakt
niektórzy rozszarpywali gardło (mnie) ostrzegającm przed żobrzeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194539

ciekaw jestem jak to się skończy

niektórzy mają nadzieję, że to taki chwyt Tusk-Palikot,

inni, że to jak PJN,

jeszcze inni, że Ziobro ma rację i PiSowi potrzebne takie zmiany, popierają je ale się boją

jedni się podpalają inni spokojnie powłóczą nogami

co z tego wyjdzie?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#194575

Cymański i Czarnecki w PIS-ie to pomyłka. Karykatura. A Ziobro ....? No cóż - zobaczymy dalej w co gra ? Jednego jestem pewna. Partia bez przywództwa Jarosława - to już nie PIS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194537

Kto twierdzi inaczej, ma podłe intencje, albo kłamie. Mam tylko jeden głos, ale na PiS bez Kaczyńskiego nie zagłosuję!
Podobno Kaczka szykował sobie na następcę Kurtykę. Trafny wybór. Trafny, ale nieaktualny po Smoleńsku. Czyżby ktoś chciał z tych śmierci (a zginęło wiele wspaniałych osób), tej hekatomby skorzystać? Tfu!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#194544

dlatego z większą werwą brali udział w wysłaniu "kaczki" na Prezydenta.
Teraz szli na osłabienie -

Vote up!
0
Vote down!
0
#194553

A ja brałbym porządny knut i lał wszystkich tych "aktorów"
po łbach, po pyskach, gdzie popadnie by trochę nauczyć rozumu.
Wszyscy oni mają wiele do powiedzenia przed kamerą, mikrofonem a nie mogą powiedzieć sobie tego we własnym gronie. Jeszcze nie dotarło do nich, że łżemedia to szybko i skutecznie wykorzystają. Dopóki te media będą istniały każdy kto się pojawi na prawicy będzie niszczony, opluwany. Zawsze chodzi o zohydzenie ludziom tego człowieka. Media skutecznie ogłupiły znaczną część społeczeństwa i tego się nie zmieni. Tylko wtedy gdy ludziom się naleje do uszu zaczną otwierać oczy. I dobrze, im gorzej tym lepiej. Ludzie na świecie protestują dziesiątkami tysięcy uczestników. Kiedy w Polsce był taki protest ? Znaczy jest dobrze, to dobrze.

Vote up!
0
Vote down!
0

Paul

#194442

Kaczyński tak jak Ziobro sa gwarantami, że PO może spokojnie rządzić i kolejne wybory też wygra.

Kosmetyka nic nie da.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194516

doświadczenie wskazujące że jeżeli coś mówią w telewizji to nie może być "po prostu" prawdą, chyba że się pomylą, ciągle cierpliwie czekam na wiedzę która pomoże mi zrozumieć bieżącą sytuację. Bolszewicy mają takie samo doświadczenie w kłamstwie jak w rozmiękczaniu opornych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194549

Jak się doda dwa zera, tu wychodzą drzwi od sedesu (pełnego gówien w stylu Kamińskiego), nie partia:):):)
Eurokasa wali na mózg leniwym miernotom. To już oczywiste.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#194552

'Ziobro nie przyznaje się do tego, że chce rozliczeń, ale faktycznie próbuje rozliczać, i to publicznie. '
starego lisa na plewy?

Ziobro wszystko traktuje instrumentalnie -
więcej w tym gadania niż roboty vide - Minister .
albo - rozpracowanie mafii na Śląsku .

śmiechu warte : każdy rozgarnięty w operacjach węglowych i paliwowych może podać adresy i żródło przychodu szefów i wiceszefów -
dla jasności - część z nich mieszka na tej samej ulicy - ogary i zające
ha ha

Vote up!
0
Vote down!
0
#194569

to w pewien sposób charakteryzuje prezesa od dłuższego czasu, to nawet widać w TV, przynajmniej tak ja to widzę, nie odkrywam Ameryki pisząc, że w te kilka osób nie da się wszystkiego przypilnować - niestety i widzimy co widzimy zewsząd ataki, na których odparcie idzie tyle czasu i energii, że ciężko coś więcej poza ich odpieraniem zdziałać, bo nie ma czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#194582

to cechuje tzw.polityków
dlatego, odnosimy takie wrażenia

Partyja to nie klubik dyskutantów !
tam robi się robotę w celu osiągnięcia celu
ten jest nadrzędny -
Jeśli My to zrozumiemy - nie będą fikać koziołków pod dyktando ścieku .

Jeśli dla Dorna było wyjście i "umowa" - to dla innych nie może być "zmiłuj"

Musimy się rozwijać na drodze ewolucji - nie rewolucji pałacowych.

Polskie przywiązanie do "ikon" -gubi nas

dlatego.
Nie ma rozwoju PiS w ilości i jakości w obawie o budowanie nadwornych stronnictw - niweczących lata pracy

Prezes Kaczyński
scala prawą strone
Pamiętajmy o rozdrobnieniu, jakie zafundował nam Bolek - hasłem budowy nóg.

Vote up!
0
Vote down!
0
#194588

Po otwarciu puszki z robactwem, jedynym sposobem ponownego zamknięcia go, jest użycie większej puszki.

Jak to wykonać w praktyce? :)

P.S.
Zgoda, głównym obszarem prowadzenia działań jest partia, jak właśnie usłyszałem, uruchomiła wobec zz dyscyplinarkę sprawdzającą. Wykluczyć więc można jedną z tez stawianych przez NP, że to plan typu Tusk-Palikot, no chyba,że to taki realizm he he, a może lepiej się nie śmiać?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#194591

bardzo słuszna uwaga.
Jest jeszcze inne wyjście -
dobić przed osiągnięciem imago.
osobniki młodsze zasterować stanowczym działaniem (w świecie zwierząt można płeć zmieniać stosując zabiegi -np.pszczoły)

Plan czyj?
Żiobro został namaszczony przez niewidocznych w medyjach układaczy sceny .
Jakie karty na wist ?

Obracanie uwagi na tuska-palikot służy do zadymienia prawdziwego kierunku z jakiego idzie atak.
- partia władzy tylko pomocna w rozwałce
Żiobro został zaprogramowany (może szantaż).
wielu maluczkich o megalomańskich marzeniach uwierzyło w siłę Ziobry
Niestety.
to nie koniec rozgrywki, znając to robactwo .

Vote up!
0
Vote down!
0
#194595