Chazarska kokarda prawdę ci powie

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Wczorajszy dzień był dla mnie wspaniałym świadectwem Bożej miłości i prawdy. Słuchałem wywodów Pani Gosiewskiej w Radiu Maryja oraz uczestniczyłem w mszy świętej na podwórku ul. Miodowej w Warszawie z okazji mszy odprawianych w czasie Powstania Warszawskiego. W większości starych warszawskich kamienic zachowały się kapliczki i pomniki Chrystusa Króla które są nagminnie usuwane przez wrogów chrześcijaństwa przy okazji wznoszenia nowych budowli. Dziwi mnie taka sytuacja ponieważ jeżeli nowy inwestor nabywa działkę budowlaną to musi się liczyć z tym, że na niej znajdują się pomniki kultu religijnego. Posiadają one takie same prawa jak inne elementy cywilizacyjne w postaci sieci wodociągowych, telefonicznych czy mediów. Innym słowy niszczenie ich lub zamykanie w kościołach, to niszczenie naszej cywilizacji. Zacznę od mszy świętej na Miodowej. Nie spodziewałem się spotkać tak wielu przyjaciół spod Krzyża. Jestem wdzięczny, że mogłem z nimi chwilę porozmawiać i zaproponować abyśmy podjęli dzieło zwrócenia się z wnioskiem do kard. Nycza o wypożyczenie Krzyża, który jest uwięziony w Kościele św. Anny. W każdą sobotę i niedzielę gdy nie urzęduje Komorowski, wierzącym powinno się umożliwić modlitwy w tym miejscu pod symbolem chrześcijaństwa - Krzyżem, który został ustawiony w celach religijnych a nie politycznych. Jeżeli Komorowski odprawia w czasie swej pracy czynności religijne polegające na spożywaniu macy z krwią to ustawienie bezprawnie zabranego Krzyża w sobotę i niedzielę podczas dni wolnych od pracy powinno być czymś naturalnym wychodząc naprzeciw chrześcijanom w Polsce. W soboty cała rodzina Komorowskiego bierze udział w obrzędach religijnych to dlaczego zabraniać chrześcijanom modlić się pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu i zabierać bezprawnie ich symbol religijny ! Komorowski dodatkowo bierze udział w czynnościach religijnych podczas swego urzędowania oraz w godzinach pracy dokonuje obrzędów i czynności religijnych co oznacza, że Urząd Prezydenta, a tym samym cała Polska wyznaje religię judaistyczną, jako jedyną religię państwową w Polsce. Czyli mamy do czynienia ze złamaniem Konstytucji w związku z bezprawnym narzuceniem religii państwowej Polakom w Polsce. Obrońcy kaganatu zapewne zwrócą uwagę, że Komorowski był w Rzymie na beatyfikacji Jana Pawła II i cały miesiąc maj spędził na majówkach kościelnych i to ma świadczyć, że on nie dyskryminuje innych religii. Otóż Szanowni czytelnicy jest zasadnicza różnica w delegacji urzędowej Prezydenta, a odprawianiu czynności religijnych w siedzibie urzędującego Prezydenta, w których bierze on czynny udział jako wyznawca religii judaistycznej.
W czynnościach obrzędów religijnych w siedzibie Prezydenta polski brali udział wysłannicy wszystkich Rabinów w Europie, o czym świadczy ranga inwestytury religii judaistycznej jako religii państwowej w Polsce. Dokonała się zatem obietnica Stalina przekazania kraju nad Wisłą we władanie społeczności o określonym światopoglądzie w realizacji zamierzonego celu panowania nad światem. Ta koncepcja jednak kłóci się z dziedzictwem kulturowym Narodu polskiego oraz światopoglądem chrześcijańskim, który nie zakłada apartheidu. Ta doktryna Stalina dopuszcza mordowanie i okradanie Polaków chrześcijan i znajduje swe uzasadnienie dowodowe w zabójstwie A. Leppera i jego bezpośredniego otoczenia.
Powracając do meritum w mszy na ul. Miodowej uczestniczył także Stanisław Oleksiak wraz z małżonką. Prezes Światowego Związku Armii Krajowej zapewnił mnie, że w przyszłym roku barierki odgradzające Powstańców Warszawskim od Polaków znikną. Wierzę, że jest człowiekiem honoru i dotrzyma obietnicy. Jak się zadeklarował zwróci się z tym do Komorowskiego ponieważ nie tylko nasza skromna organizacja zwróciła na bezprawne ustawianie barierek wokół uroczystości. Wszyscy poszli śladem Nycza, który wprowadził zaproszenia do Kościoła na wniosek władzy, jeżeli tam zjawia się w celach reklamowych Komorowski. Dzięki mszy na ul. Miodowej zrozumiałem także co łączy Komorowskiego, Oleksiaka i senatora Romaszewskiego. Pomimo, że rodzina Komorowskiego ma krew na rekach pomordowanych Polaków to stają oni wraz z nim w jednym szeregu jak jeden mąż lub towarzysz albo brat w wierze. Otóż specyfika tego środowiska to wspólnota religijna żon których mężowie dumnie odnoszą się z patriotyzmem tylko innych kolorów. Polacy noszą kolory biały znak na czerwonym polu, natomiast znakiem Chazarów jest czerwień na białym polu. Więc każdy jest patriotą w swoim rodzaju tak jak Jaruzelski. Ja jestem patriotą białego znaku na czerwonym polu i taki jest znak Narodu Polskiego.
Staram się wsłuchiwać w opinie rodzin osób pomordowanych w zamachu smoleńskim. Oprócz merytoryki zdarzeń które zawsze mogą nas przybliżyć do okoliczności wydarzeń próbuję znaleźć uzasadnienie osób najbliższych co do toczących się postępowań prawnych. Właściwie to powinienem napisać, że nie toczą się żadne postępowania prawne, a istnieją tylko pozorowane czynności prawne i wyłudzanie środków publicznych oraz prywatnych w sprawie przeprowadzonego zamachu stanu w Polsce. Określany jest on tragedią smoleńską, a rodziny ofiar na ich nieszczęście są podzielone politycznie. Pani Gosiewska wzorem wytrawnych polityków powtarzała, że pragnie prawdy. Nie o prawdę tutaj chodzi, której rodziny już jej nie odnajdą z powodu zniszczenia materiału dowodowego, gdyż prawda zbrodniarzy jest taka: jedna baba drugiej babie, itd...... czyli wszystko na gębę, a nie na twarde dowody, które każdy morderca zwyczajowo niszczy.
Ufałem, że dowiem się w końcu, iż jest takie Stowarzyszenie prawnie działające od 2002 roku nazywa się Stowarzyszeniem Ziemiańskim w Polsce, które złożyło wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu osobników którzy nazywają się podobno: Tusk, Klich, Miller, Janicki. Po życiorysie pierwszej córy z MBP można spodziewać się, że nie są to ich nazwiska rodowe a jedynie pseudonimy na zasadzie Dżugaszwilego alias Stalin. Jednak wszyscy milczą na temat jedynej organizacji, która odważyła się złożyć taki wniosek szykując w stosunku do nas zapewne jakiś element oszczerczy o czym mogłem się przekonać po wczorajszych komentarzach na blogu. Powracając jednak do sprawy, nasze Stowarzyszenie otrzymało wiele podziękowań za złożony wniosek z całego świata oraz z Polski. Wniosek był publikowany od przeszło roku głównie w internecie na portalach polonijnych, ponieważ jesteśmy dyskryminowani we własnym kraju będąc apolityczni i uznajemy obrady okrągłego stołu za porozumienie między bandytami czego doświadczamy w Polsce. Trup trupa pogania a końca nie widać. Od żadnej ze stron politycznych rodzin ofiar pomordowanych w smoleńsku nie otrzymaliśmy pisma, maila czy słowa wzmianki na forum publicznym, że takowy wniosek został złożony i co się z nim stało. Dowiedziałem się także na antenie radia katolickiego, że śp. P. Gosiewski był tylko w związku cywilnym z p. Gosiewską. Rodziny ofiar podzieliły się zwyczajowo na frakcje polityczne oczekując na cud, że przestępca sam się zgłosi na Policję lub do prokuratury. Może i by się zgłosił ale żywy by nie wyszedł.
Jak widać gra trupami to nie tylko działka zbrodniarzy z PO. I oni wszyscy chcą dalej robić za polityków w Polsce. Należy im tylko pogratulować upolitycznienia nieboszczyków. Nawet nie wiedzą jak leżą w trumnach na lewym czy prawym boku w zależności od opcji politycznej ponieważ ich wola jest uzależniona od ruskich, nie od Polaków w przeciwieństwie do nas.
Milczcie dalej na temat działalności naszego Stowarzyszenia oraz złożonych wniosków, a morderstwom w Polsce nie będzie końca.

Całość dokumentacji zdjęciowej dostepna na :
www.rafzen.wordpress.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Witam

Ja dalej jestem tylko antysyjonistą talmudyczno-rabinicznym, chociaż faktycznie... w Polsce i obecnym Izraelu tzw. Żydzi, to w 80% potomkowie Chazarów, czyli tzw. 13-tego zaginionego plemienia Izraelskiego, a tak naprawde tylko lud... który kiedys przyjął religię "uczomnych w Piśmie" Kapłanów, których przestrzehgał J. Chrystus przed grzechem pychy i wiarołomnością...

Pozdrawiam z 10-tką

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#175748

Gawronski Rafzen
...w komentarzach jest godna podziwu.
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#175776