Kryminalizacja władzy Zdrajcy Narodu

Obrazek użytkownika zbinie
Kraj

W niedawnej wypowiedzi Putina o Smoleńsku zadziwia najbardziej jedno zdanie : "Byłem wtedy premierem i nie miałem nic wspólnego z agencjami bezpieczeństwa i spraw zagranicznych ."

Dziwne kłamstwo. Putin jest carem. Niedługo wybory. W wizerunku cara ogromne znaczenie ma fakt, iż car czuwa nad wszystkim. Ogarnia. Od tej strony to naprawdę ciekawe. Zazwyczaj w Rosji gdy coś jest nie tak to wszystko...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

PO i PiS to masońskie maszyny do dzielenia Polaków. Członkami tych tworów cywilizacji apartheidu, mogą być tylko ludzie wtajemniczeni lub ślepo wierzący w zbawczą rolę jednej z tych partii politycznych. Solve et Coagule – Dziel i Łącz ! Oto ich naczelna zasada stwierdzająca, że ludzi można zjednoczyć tylko przez podział i tylko przez nieprzerwane dzielenie utrzymywać ich w zjednoczeniu. Nasze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Inwestycja w rafinerii gdańskiej grupy Lotos kosztowała przeszło 5,5 mld zł. Takiej kwoty środków finansowych na inwestycję przemysłową nie wydała w ostatnich latach żadna firma w Polsce.
70 proc. to kredyt, 30 proc. środki własne. Innymi słowy, środki własne to przeszło 1,8 mld zł. Według zachodnich analityków cena z sprzedaży nie powinna przekroczyć 2 mld. zł. Nawet załóżmy wersje optymistyczną...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Idee

Komorowski i wszystkie rodziny zbrodniarzy totalitarnych, powinni zostać skierowane na przymusowe badania psychiatryczne z powodu zagrożenia cywilizacyjnego jakie stwarzają dla demokracji w Polsce, a podczas obecnej prezydencji także w Unii Europejskiej.
Jak demokracja może się bronić? Wielu zadaje sobie pytanie: czy jest możliwa obrona przed większością ?
Szanowni czytelnicy odpowiem, tak. Tylko...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Świat

Społeczeństwo indyjskie jest coraz bardziej sfrustrowane zalewającą kraj falą korupcji. Nastroje w Indiach grożą protestami podobnymi do tych w Tunezji, Egipcie czy Libii.
Ogromna ilość młodych ludzi mówi: "Mamy już dość. Kapitalistycznemu kolesiostwu mówimy nie. Pozbądźmy się tego problemu raz na zawsze" .
- To doprowadzi do czegoś ważnego w indyjskim systemie gospodarczym i politycznym. To co...

0
Brak głosów