Rok temu byłem aresztowany

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Rozgrywka polityczna mordowania ludzi w Polsce przybrała groteskowy spektakl oby tylko zostać wybranym do Sejmu. Pamiętam jak dwa ugrupowania polityczne PiS i PO wygrywały wybory byłem przekonany, że utworzą koalicyjny rząd dla dobra rozwoju naszej ukochanej Ojczyzny.
Co z tego wyszło ? Właśnie to wyszło:
http://www.youtube.com/watch?v=XuIBWTD5oeY
Nie będę pisał o tym, wszyscy wiedzą wystarczy kliknąć i każdego dnia mamy aferę. Staram się aby ludzi władzy oceniać po ich dokonaniach, a one są tragiczne i nie warte opisywania robiąc im tylko darmową reklamą. Doszło do tego, że nawet mordowanie ludzi w celach politycznych jest politycznym pijarem.
Nie będę pisał o J. Kaczyńskim ponieważ to człowiek pokroju Wałęsy, który szafuje kodeksem rycerskim na konferencjach prasowych, a kalkuluje śmierć brata bliźniaka do swych politycznych rozgrywek, a do Krzyża przykleił się po trzech miesiącach, kalkulując czy Krzyż w Sejmie lub na Krakowskim Przedmieściu opłaci się i zmieni w kartki wyborcze. Na taki cud niech nie liczy. Pewne rzeczy nie są opłacalne, ale należy je zrobić jak np: poprzeć wniosek legalnie działajacej organizacji pozarządowej o postawienie przed Trybunałem Stanu Premiera za wygłaszane publicznie z Trybuny Sejmowej spełnionych gróźb karalnych. Jak powszechnie wiadomo, homoseksualiści byli wykluczani z rycerstwa, ponieważ ludzie normalni to mężczyzna i kobieta.
Tusk człowiek matoł; można go zaliczyć do tej samej kryminalnej spółki komercyjnej okrągłego stolika matołów, którzy dali się zwabić rządzą władzy przez zbrodniarzy.
Każdy z tego rozdania to matoł cywilizacyjny polegający tylko na swym podręcznym informatorze czyli oficerze prowadzącym. W Polsce wszyscy politycy są prowadzeni przez służby. Prowadzą ich ponieważ na scenie międzynarodowej to godne pożałowania komunistyczne kacyki na usługach ruskich mocodawców. Jak ich prowadzą ? Polacy przekonali się 10 kwietnia 2010.
Służby w Polsce prowadzą Polskę i Polaków na pewną śmierć i dlatego należy je zlikwidować wraz z całą strukturą oraz ich doktryną władzy kapusi, a zbrodniarzy z SB pozbawić przywilejów, które posiadają za mordowanie Polaków.
Służby nawet nie są w stanie zwerbować współpracowników na scenie międzynarodowej, ponieważ i tak w Polsce wszystko się likwiduje. Więc jaki jest cel werbunku jeżeli nie na wyłudzaniu nienależnych środków finansowych na rzekome cele operacyjne z kieszeni podatników ?
Kolejni oficerowie w wojsku zostaną zgnojeni poprzez postawienie im zarzutów po kryminalnym raporcie, kryminalnych prokuratorów na usługach kryminalnej władzy. Mało ich umiłowanych poniosło śmierć, aby kolejnych wyrzucać na śmietnik cywilizacji przez zbrodniarzy u władzy ?
Od wszystkich zdrowych obywateli społeczeństwo oczekuje trzech rzeczy: 1) dostosowania się do panującego prawa i obyczajów; 2) przewagi produkcji nad konsumpcją; 3) rodzenia dzieci.
Normy prawne i obyczajowe zapewniają społeczeństwu wzajemne współistnienie i rozwój. Organizacje działające na rzecz praw dla homoseksualistów domagają się liberalizacji pedofilii, zniesienia ograniczeń wiekowych na homoseksualny seks i legalizację stosunków seksualnych między dorosłymi a dziećmi. Znaczy to, że pedofile mieliby otrzymać prawo do seksualnego wykorzystywania dzieci.
Nie wszyscy w społeczeństwie są zdrowi i zdolni do wytwarzania dóbr, stąd też konieczność, by zdrowi obywatele wytwarzali więcej, niż skonsumują. Dzięki temu społeczeństwo może zatroszczyć się o osoby młode, starsze i niepełnosprawne. Osoby homoseksualne częściej zapadają na choroby weneryczne, na AIDS, a legalizacja powiększy jeszcze obciążenie budżetu państwa, który będzie musiało dodatkowo uzupełnić zdrowe społeczeństwo.
Każde normalne społeczeństwo oczekuje także, że obywatele będą zawierali zdrowe związki małżeńskie, aby mieć dzieci, gdyż one zapewnią mu istnienie i przyszłość. W Imperium Rzymskim był okres, kiedy nie można było odziedziczyć majątku, jeśli nie miało się dzieci. Podobnie w społeczeństwie żydowskim, które twierdziło, że każdy powinien mieć przynajmniej jednego syna. Jest to też myśl chrześcijańska. Św. Paweł nawołuje, aby wdowy ponownie wychodziły za mąż i miały dzieci.
Związek mężczyzny i kobiety może owocować poczęciem dziecka. Homoseksualizm nie może w tym sensie służyć rozwojowi społecznemu, a tym samym homoseksualiści u władzy to chora doktryna dla mnie i mojego środowiska.
Szanowni czytelnicy dzisiaj jest szczególny dzień dla mnie i pragnę państwu uświadomić że wybierając którąś z partii w najbliższych wyborach wybierzecie jak zwykle mniejsze zło. Od czasów Dżugaszwilego organizują wybory w Polsce służby i zwyczajowo fałszują je za każdym razem lub skutecznie dyskredytują wrogich sobie kandydatów. Dla wytrwałych i domagających się prawdy jest oczywiście sąd, w którym Państwo udowodnicie fałszowanie wyborów, to i tak sędzia wyda wyrok, że fałszowanie wyborów nie miało wpływu na ich wynik, ponieważ sam komendant policji czuwał nad kartami do głosowania.

Miłując Polskę pójdę na wybory i skreślę wszystkich. Jak Bóg pozwoli po wyborach utworzymy partię Polaków, aby przegonić na cztery wiatry wszelkie mniejszości, narodowe, religijne i seksualne skrycie ulokowane we wszystkich partiach politycznych.

D.O.M. – Polska potrzebuje przewietrzenia bo trupami śmierdzi.

Brak głosów

Komentarze

Gawronski Rafzen
....stawiającym jedynki specjalna dedykacja:
"W Polsce w 2008 roku 16 mln ludzi nie osiągało minimum socjalnego, a 4 mln osiągało dochody poniżej ustawowej granicy ubóstwa uprawniające do świadczeń z pomocy społecznej. Z tego 2 mln osób żyło poniżej minimum egzystencji. Państwo powinno stworzyć prawo ułatwiające zakładanie biznesu, zmianę zawodu, tanie kredyty, niskie podatki."

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173263

Gawronski Rafzen
Dzisiaj pomodlę się za was tych stawiających jedynki. Widać, że krzywda drugiego Szanownych czytelników obchodzi tyle co J. Wojciechowskiego i jego co miesięczna pensja.
Ile on zarabia ponieważ zapomniałem ?
Ilu rolników jest w więzieniach za błędy urzędników ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173310

będąc w areszcie zwykle ma się dużo czasu do przemyśleń.
Jeżeli jednak po tym wszystkim dochodzisz do wniosku że w nadchodzących wyborach parlamentarnych najlepiej skreślić wszystkich , a w kolejnych liczyć na Boską przysługę , to ten czas aresztu musisz uznać za czas definitywnie stracony.
Apeluję do wszystkich twoich czytelników, aby tylko przez chwilę wyobrazili sobie Polskę po wyborach , gdyby wszyscy wkurzeni obecną rzeczywistością przyjęli twój sposób rozumowania.
Pozdrawiam czytelików

Vote up!
0
Vote down!
0

aster

#173362

Gawronski Rafzen
Temat do dyskusji i merytoryczny. Tak wyobrażamy sobie Polskę po wyborach. Komuniści władzy nie oddadzą na zasadzie kolacji PO-PSL-SLD lub jak za czasów Kwaśniewskiego wchodzi tzw. Joker do gry oczywiście bezpartyjny, jak wtedy gdy został nim niejaki Belka.
My kończymy raz na zawsze z wyborem mniejszego zła i utożsamianie nas z jakąkolwiek partią rodowodową powiązaną poprzez program lub ludzi z okrągłym stołem jest totalnym nieporozumieniem.
Wyborcy przyjmą nasz tok rozumowania, ponieważ ma on odniesienie do Boga, natomiast opozycji tok rozumowania jest odzwierciedleniem koniukturalizmu i się przekonasz o tym wkrótce. Polecam wczorajsze sondaże.
Szanowni czytelnicy mogą się osobiście przekonać jakie jest rozumowanie opozycji po dzisiejszych ocenach wpisu.
Oni niczym nie różnią się od tyranii wiekszości z PO i PSL wmawiając naiwnym, że wygrają wybory i się wszystko zmieni.
Są zadowoleni, że przebywałem wbrew prawu w areszcie i widać to po ocenach wpisu !

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173368

(...)"Nie będę pisał o J. Kaczyńskim ponieważ to człowiek pokroju Wałęsy, który szafuje kodeksem rycerskim na konferencjach prasowych, a kalkuluje śmierć brata bliźniaka do swych politycznych rozgrywek, a do Krzyża przykleił się po trzech miesiącach, kalkulując czy Krzyż w Sejmie lub na Krakowskim Przedmieściu opłaci się i zmieni w kartki wyborcze".

Jedż pan czym prędzej na wakacje.

Z szacunkiem,
TJ.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173376

i pomódl się o jasność myśli w Twojej głowie - my jakoś wiemy kto tu swój i patriota a kto agent i zdrajca.

Nie zmarnujemy więc kartek wyborczych!

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#173393

Gawronski Rafzen
Konfrontacja wyników wyborów jest zasadna.
Szkoda dla Polski duża, że wiecie po faktach, kto agent i zdrajca.
Nikt nie wiedział, co to za rodzinka żony Komorowskiego ?
Ile to lat już znacie się w Sejmie z Komorowskim ?
Ilu już agentów i zdrajców J. Kaczyński wypromował ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173398

Mam nadzieję, że nie zmarnujecie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173437

Gawronski Rafzen
Czy to nie jest prawda ?
Thomas Jefferson to skąd pochodzi - Izrael, USA, Rosja ?
Jakoś to obco dla mnie Polaka brzmi to nazwisko i imię.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173403

ten akurat - z izraela !

 

= >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#173411

To tylko nick.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173436

i reszta europy też

a co do homosiów-

to jak dostaną to czego chcą :

1.

zniknie presja społeczna na zakładanie przez zboka rodziny

2.

zboki przestana się mnożyC

3.

w końcu wreszcie wyginą...

 

= >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#173409

Gawronski Rafzen
Wreszcie normalny wpis.
Polska to przecież Europa a nie azjatycka dzicz, gdzie mordowanie ludzi to sposób na władzę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173515

z Izreala - bo bronię Kaczyńskiego?

Vote up!
0
Vote down!
0
#173440

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Moim zdaniem jest pan rozgoryczony,że Świat pana nie rozumie,no przynajmniej Polacy w znaczącej liczbie.Nie wiem może coś złego panu zrobili w tym areszcie,klawisze się znęcali,współaresztanci się panem zajęli nie etycznie lub brutalnie i teraz ma pan traumę?. Pisze pan ,że nie ma na kogo głosować,bo wszyscy są be,ale są tacy dla których pan jest be,tym tokiem rozumowania nikogo i nigdy się nie wybierze.Jest taki kraj na wschód od Polski,gdzie było ponoć 100%, a teraz prawie sto zgody na rządzenie krajem,w Polsce zresztą też tak było i co podobało się wtedy panu?Czytałem wcześniejsze pana wpisy i nie mogę przejść obojętnie obok tego wpisu,może to nie pan pisze?.Nawet w najmniejszym plemieniu we wszystkim się nie zgadzają,a pan oczekujesz zgody w dużym Europejskim kraju.Na koniec ,jeżeli jak pan mówisz ,że nie głosować na wymienione przez pana partie to na kogo ?,niech pan nas oświeci a wtedy się ustosunkuję i pewnie znajdę panu z dziesięć powodów by na nich nie glosować,dodam popartych faktami a nie jak u pana gołosłownymi obelgami.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#173508

Gawronski Rafzen
Świetnie, że stare wróble umieją czytać. Jeżeli tylko by nie pomawiali i nie szkalowali swymi wpisami oraz mogły czytać ze zrozumieniem to ptactwo znów byłoby wolne.
Jeżeli iść i skreślić wszystkich w nadchodzących wyborach to nie jest to jednoznaczne z nie głosowaniem na jakąś partię.
Więc pytanie na kogo głosować jest pytaniem manipulującym opinią.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173513

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Coś mi dzwoniło jak czytałem ten post ale nie wiedziałem gdzie,do rzeczy, jeżeli fatygować się do urny dla tego żeby ratować kraj jak w pana przypadku i zrobić coś tak głupiego jak skreślenie wszystkich na listach wyborczych pozostawiając tym samym obecnych ludzi u władzy to jak wspomniałem w tytule chyba wiem coś pan za jeden,chyba jesteś pan z PJN lub pan ich fanatyk,bo to oni założyli tą partyjkę ze skradzioną nazwą po to by wysadzić PiS,dziarmolą ,że wszyscy są do kitu tylko oni cacy,później całują buty platfusom i po kolei jeden po drugi członku wstępują do bandy ryżego,a wcześniej jakie te PełO niedobre,tak samo jak byli w PiS-ie ,jaki ten Kaczor mądry i w ogóle, a wszyscy bez wyjątku musieli popluć na Kaczora ,bo inaczej nie ma miejsca na listach,innych już nie krytykują .

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#173725

Gawronski Rafzen
Zalecam nasze wnioski w tym wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu Tuska zanim stare wróble zaczną ćwierkać, że tylko PiS jest zbawcą Polski i Polaków.
Jeżeli tylko PiS to proszę wytłumaczyć Szanownym czytelnikom jak to jest, że przy tylu aferach partii rzadzacej opozycja jest tak słabo notowana?

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173733

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Dodam ,że też byłem w areszcie ,krótko , ale byłem i znam paru ludzi co też byli ,jeden tylko był złamany i rozgoryczony,ale po paru latach mu przeszło i tego panu życzę.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#173509

Gawronski Rafzen
Przyzwoitość i honor znalazły się w Parlamencie Europejskim za sprawą Petycji 1248. Kiedy to było ? No mniejsza z tym. Jakoś nie widziałem we wniosku o odwołanie Sawickiego punktu mówiacego o bezprawnym wsadzaniu rolników do więzień gdy myli się urzędnik.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173518

W roku wyborczym w Polsce wszystko jest PO WYBORACH. Planuje Pan założenie partii Polaków PO WYBORACH. Zaiste zdumiewające.

Vote up!
0
Vote down!
0
#173529

Gawronski Rafzen
"my jakoś wiemy kto tu swój i patriota a kto agent i zdrajca."
My Polacy także wiemy kto tu swój i Polak, a kto agent i zdrajca.
Zabronicie Polakom założenie swojej partii ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#173537

Ja Panu niczego nie zabraniam, wręcz czekam z niecierpliwością kiedy Pan to zrobi!

Vote up!
0
Vote down!
0
#173538