Rewolucja kryminalna

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Sukces polityki nieszczęśliwych wypadków jest dziełem rewolucji kryminalnej.Chiny i ich rewolucja kulturalna została prześcignięta cywilizacyjnie za sprawą ziomali z Polski i mogą Europie tylko pozazdrościć.
W tak uroczystym dniu jak 10 każdego miesiąca, nie wypada pisać negatywnie na blogu politycznym. Więc będzie o wspaniałych osiągnięciach władzy w realizowaniu promowanej od wielu miesięcy strategii „z dala od polityki”. Dobrze zatem się stało, że władza sprzedaje samoloty wojskowe.
Prezydencja Unii Europejskiej sprawiła, że wszyscy podróżują do Polski, a nie z Polski. Więc muszą i tak przylecieć swoimi samolotami. Władza majestatycznie już nie widzi podróżowania, ponieważ i tak nie jest zapraszana na posiedzenia dotyczące najważniejszych spraw w Unii, czyli kasy.
Sprawdziło się zatem hasło wyborcze z dala od polityki, a o finansach proszę nie wspominać. Dżentelmenele przecież nie mówią o forsie w sytuacji zapłaty za kebab. Kebab jest wybitną potrawą promująca wielokulturowość oraz zbliżenie kultury semickiej w Polsce. Oprócz kebabu należy wyeksponować podczas prezydencji ciucholandy. Ile to szczęśliwych osób może powiedzieć: za tak niewiele wyglądam jak ci co ubierali się pewex-ie. Oprócz kebabu i ciucholandów ulice w Polsce szczycą się bankami, co jednoznacznie świadczy o panującej dużej finansjerze w kraju i zamożności obywateli. Każdy obcokrajowiec wpada w podziw kulturowy gdy wyjdzie na spacer ulicami; na lewo kebab, ciucholand i bank, na prawo kebab, ciucholand, bank. Innymi słowy jest co zjeść, ubrać się i zainwestować.
To dzięki znanemu żulowi Rostowskiemu w wolnych chwilach minister finansów, posiadającemu tak ogromne wpływy, że nie musi podróżować zawdzięczamy stabilizację euro. Prezydencja zobowiązuje. Minister wszystko załatwia od ręki lub do koperty, tak jak jego premier sobie życzy, na tzw. głuchy telefon, czyli na ucho kolegów z SB. To takie rewolucyjne zmiany w finansach, że nawet CBA nie nadąża ze szkoleniami dla swych agentów specjalnej troski.
Unia Europejska zatem w osobach Sarkozego i Merkel spotyka się w niedzielę w sprawie finansów w Unii. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy i kanclerz Niemiec Angela Merkel we wspólnym oświadczeniu wydanym w niedzielę wieczorem z zadowoleniem przyjęli plany rządów Włoch i Hiszpanii zakładające zmniejszenie deficytów budżetowych i poprawę konkurencyjności. Sarkozy i Merkel wezwali też do "pełnego i szybkiego" wprowadzenia w życie tych planów. Władza w Polsce sprawując prezydencję jest ustanowiona do wyższych celów. Co tam jakieś centusie liczą tylko kasę.
Nawet Van Rompuy ostatecznie zwołuje szczyt eurolandu więc i ogromna odpowiedzialność jaką musi ponieść organizator imprez masowych, gdy zjawia się grupa przeciwników z transparentami o równouprawnieniu kobiet w tym przypadku chodzi o znaną z kreskówek Tolę odpada, dopełniając szczytnej doktryny „z dala od polityki”.
I o to chodzi. Im dalej władza w Polsce będzie oddalona od polityki, tym lepiej dla nas, Polaków. Dla nas nawet niech będzie nie tylko oddalona, ale i powinna zostać zamknięta wraz ze swym elektoratem na ul. Rakowieckiej. Właściwie muszę uzupełnić gwoli rzetelności, że elektorat już tam na nich czeka, aby ich ogłosić wodzami rewolucji kryminalnej.
Takiej rewolucji w świecie jeszcze nie było więc i władza w Polsce wniosła coś dla ludzkości. Wraz z przywództwem unijnym władza w Polsce osiągnęła również sodomię polityczną polegającą na tym, że wszyscy mają władzę w Polsce w d..pie, jeżeli dotyczy to kasy.
Co zaś się tyczy rewolucji kryminalnej jest to ciekawy element cywilizacyjny, który będzie bacznie śledzony, choćby z uwagi na nową jakość w polityce w eliminowaniu przeciwników politycznych na tzw. nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo.
Jest on o wiele tańszy od wmawiania obietnic wyborczych za pośrednictwem kosztownych mediów i leczeń psychiatrycznych dla dziennikarzy. Wystarczy poprosić małą grupkę żelaznego elektoratu z Z.K., aby udała się pod wskazany adres lub poprosić sąsiada z Rosji, aby zajął się kim należy i problem z głowy, czyli „nie róbmy polityki”.
Teren przedwyborczy został oczyszczony z elementów niepożądanych na takiej samej zasadzie jak Krakowskie Przedmieście ze zniczy i kwiatów. Rewolucja kryminalna musi wnieść nowy ład społeczny dzięki demokratycznym wyborom.
Ilu będzie śmiałków jak Lepper, któremu Niesiołowski nigdy by nie wyłączył mikrofonu i dodatkowo na odchodne mógłby dostać w papę jako cwel z Barczewa, i którzy staną w szranki z szwadronami śmierci do boju o wolność i prawdę ?

Brak głosów

Komentarze

Tak, to prawda, to hasło musiał wymyślić jakiś idiota. Polityk z PO, który nie robi polityki, no jeżeli ma tyle jeszcze w Polsce do zrobienia, to na pewno nie ma czasu już na politykę, dlatego tak często politycy z PO, ale i z innych partii rządzących Polską również, tak często występują w telewizji, jako specjaliści od wszystkiego, oczywiście z pominięciem spraw politycznych, dlatego też w Wałbrzychu Polacy wybrali "niezależnego" i niepolitykującego nowego prezydenta Wałbrzycha popieranego przez Platformę Obywatelską Romana Szełemeja... Na czym ta niezależność pana Romana polega, nie wiem?

Kiedyś mówiło się o Wojciechu Jaruzelskim, masz jeszcze kupę do zrobienia, a co mają jeszcze do zrobienia niepolitykujący politycy z PO?

Europa wrze a związek zawodowy Solidarność na swoje uroczystości zaprasza agenta i rozwala-cza pierwszej Solidarności Jerzego Buzka, a w tle Polacy coraz biedniejsi, mniej zarabiają, więcej muszą płacić i to za wszystko, w pracy są na każdym kroku wykorzystywani i traktowani jak bezrozumna masa zastraszona przez system, a Solidarność zaprasza opalonego uśmiechniętego Buzka. Jestem ciekaw, ile Polacy jeszcze wytrzymają tych upokorzeń?

Służba Zdrowia, Lasy Państwowe, autostrady, KGHM i Koleje Państwowe, czy w Polsce coś jeszcze zostało innego oprócz tego co wymieniłem do sprywatyzowania w naszej Ojczyźnie?

Tak, rzeki, jeziora i plaże nad Bałtykiem. :))) A więc do roboty politycy z PO. Niech V rozbiór Polski stanie się faktem, być może dopiero wtedy Polacy powstaną z kolan? :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#175995

Gawronski Rafzen
Dziękuję za uzupełnienie. Fakty mówią same za siebie.
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#176001

w Polsce w d...e. Ale, ze to d..a rusko/niemiecko/jewropejska to jest fajnie. Cieplutko! A i lewatywy nikt nie zrobi. Biedroń czasami wpadnie...

Dobry tekst Panie Rafale

Ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#176086

Gawronski Rafzen
...że można miłe słowo usłyszeć. Dziekuję.
Brakowało nam właściwego określenia sytuacji w Polsce. Myślę, że "rewolucja kryminalna" jest właściwym określeniem co do stanu cywilizacyjnego w Polsce.
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#176092

Trafił Pan w dychę.

Zastanawiam się jak nazwać próbę podjęcia naprawy tego stanu. CWELENIE LEMINGA?:)

Ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#176109

Gawronski Rafzen
....proszę nie iść za mocno w element kontrrewolucyjny tzn. określenie działań stanowiących reakcję w stosunku do rewolucji, które jest utożsamiana z prawicą oraz ruchami konserwatywnymi czy też monarchistycznymi, a takowych poza naszą skromną organizacją w Polsce brak.
Mogą oczywiście pojawić się rodzynki, tylko czy nie są nasiąknięte syndromem sztokholmskim ?
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#176126

poczesne miejsce zajmuje jeszcze epidemia na wieszanie się kogoś, kto ma zejść z tego świata. Jak to wszystko ładnie się uzupełnia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#176162

Gawronski Rafzen
...społeczeństwa na Smoleńsku ujawniła się tym, że zostały odkryte karty dot. zabójstwa A. Leppera. Tak jak sprawę smoleńską wszyscy internauci wygrali, tak teraz ośmieszenie państwa jest tak wielkie, że nawet emeryci i renciści zakupili internet i teraz nie wierzą władzy oraz mediom.
Pozdrawiam.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#176166