Kryminalizacja władzy Totalitaryzm kryminalny

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

W Warszawie trwa pamięć o Powstaniu Warszawskim. W wielu mieszkaniach stolicy na oknach i balkonach są wywieszone flagi biało-czerwone. Będą one wywieszone do ostatniego dnia rocznicy Powstania Warszawskiego. Nie wszyscy jednak pamiętają o zbrodni na Narodzie Polskim w Warszawie, zwłaszcza totalitarni urzędnicy i komuniści.
Otrzymali oni od władzy ukradzione mieszkania, więc flag nie wieszają i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Współcześni bohaterowie naszych czasów to polegli przedsiębiorcy zamordowani przez reżim w Polsce. Jerzy Kulas jeden z najbliższych współpracowników Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce, nasz ekspert od spraw gospodarki morskiej i handlu międzynarodowego zmarł.
Uroczystości pogrzebowe odbyły się w dniu 15 czerwca 2011 roku, o godz. 13 w Katedrze Św. Mikołaja w Elblągu.
Jest to kolejna...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Sukces polityki nieszczęśliwych wypadków jest dziełem rewolucji kryminalnej.Chiny i ich rewolucja kulturalna została prześcignięta cywilizacyjnie za sprawą ziomali z Polski i mogą Europie tylko pozazdrościć.
W tak uroczystym dniu jak 10 każdego miesiąca, nie wypada pisać negatywnie na blogu politycznym. Więc będzie o wspaniałych osiągnięciach władzy w realizowaniu promowanej od wielu miesięcy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Wczorajszy dzień był dla mnie wspaniałym świadectwem Bożej miłości i prawdy. Słuchałem wywodów Pani Gosiewskiej w Radiu Maryja oraz uczestniczyłem w mszy świętej na podwórku ul. Miodowej w Warszawie z okazji mszy odprawianych w czasie Powstania Warszawskiego. W większości starych warszawskich kamienic zachowały się kapliczki i pomniki Chrystusa Króla które są nagminnie usuwane przez wrogów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Równo rok temu Nycz wysłał księży po Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. Dzisiaj od rana wiele osób modli się w tym szczególnym dla Polaków miejscu.
Do tej chwili mam dylemat; jak można było usuwać znak kultu religijnego na wniosek władzy !
Czy Krzyż jest tylko własnością Kościoła Rzymsko-Katolickiego ?
A gdzie szacunek i ekumenizm w stosunku do wyznawców Jezusa, którzy nie uznają...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Rozgrywka polityczna mordowania ludzi w Polsce przybrała groteskowy spektakl oby tylko zostać wybranym do Sejmu. Pamiętam jak dwa ugrupowania polityczne PiS i PO wygrywały wybory byłem przekonany, że utworzą koalicyjny rząd dla dobra rozwoju naszej ukochanej Ojczyzny.
Co z tego wyszło ? Właśnie to wyszło:
http://www.youtube.com/watch?v=XuIBWTD5oeY
Nie będę pisał o tym, wszyscy wiedzą wystarczy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Artykuł ten powstał z chęci opisania młodemu pokoleniu okoliczności w jakich udało się uratować tor wyścigów konnych na Służewcu przed prawnym przejęciem przez gawiedź hazardową, obecnie przy władzy.
Wraz z posłem Józefem Gruszką który potrafił wypracować właściwy kompromis polityczny oraz kilkoma innych posłów sprawiliśmy, że ten segment naszej kultury narodowej opiera się najdłużej kryminalicy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Tak naprawdę stan wojenny w Polsce zmienił swe oblicze i został ucywilizowany w ciągłą walkę ideologiczną z Polakami. Krzyż pod pałacem ruskiego namiestnika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie jest wyrazistym i jednoznacznym dowodem na powyższe brutalne i trudne do akceptacji stwierdzenie. Ten Krzyż mógł tylko przeszkadzać wrogom chrześcijaństwa i tożsamości narodowej Polaków.
Dla młodych...

0
Brak głosów