Solidarni Konserwatyści solidarnie Uważają Rze....

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Solidarni Konserwatyści w Polsce solidarnie uważają rze nie są konserwatystami lewicowymi. Ja jednak mam odmienne zdanie. Muszę z przykrością zauważyć, że teraz są na garnuszku organizacji uznanej za organizację kryminalną czyli SB i WSI po przejęciu ich miejsca pracy przez służby.
To tak jak w czasie strajków wkroczyłyby oddziały ZOMO do stoczni, tak teraz w Polsce szaleją zbrodniarze i złodzieje, ponieważ rzekoma opozycja nie jest w stanie sprecyzować o co im chodzi. Władza zakazała słowa Zamach i Zamach Stanu, a opozycja solidarnie stosuje się do zaleceń skryminalizowanej władzy w Polsce udowadniając światu, że Polska to właściwa i jedyna prawdziwa demokracja, ponieważ na zachodzie również zabijają prezydentów oraz okradają i oszukują podatników.
Problem w tym, że tam dochodzą do prawdy, a w Polsce dochodzą do gróźb w stylu: co wy III wojnę światową chcecie wywoływać. Ja fuhrer Tusk zbawca Polski i Europy przed zagładą totalną uratowałem świat tak jak Jaruzelski uratował Polskę od utracenia niepodległości. Jest też kwestia zasadnicza, że nikt w swojej sprawie nie prowadzi postępowań, a wnioski dowodowe w sprawie śmierci osób są bezwarunkowo uznawane.
Uzasadnienia reżimu w Polsce są wspaniałe dla debili lub osób z powikłaniami syndromu sztokholmskiego wywołanego terrorem komunistycznym w skali całego kraju.
Wyjeżdża petent do Brukseli; piszę petent ponieważ dotacje unijne są dla obywateli Unii bez względu na wyznanie i deklaruje, że został pokrzywdzony w stylu totalitarnym. Uderz w stół, a nożyce się otworzą do tego stopnia, że i kryminalne pisma w postaci noty dyplomatycznej są wysyłane do innego Państwa. Piszę kryminalne ponieważ nota dyplomatyczna jest pozbawiona podstaw prawnych i naruszająca obowiązującą Konstytucję w Polsce. Reżim w Polsce uzurpuje sobie prawo do niewolnictwa Polaków w świecie, a może nawet w samym niebie lub jak wolą bezwyznaniowcy w wszechświecie a dla bolszewików niech będzie kosmosie, przecież Gagarin nie widział tam Boga.
Petent wypowiedział się na terenie suwerennego państwa odnośnie tego jak został potraktowany w jednym z krajów Unii Europejskiej. Reżim poczuł się obrażony kontratakując jak robią to kryminaliści w sposób bezprawny, ponieważ jurysdykcja obejmuje zawsze obszar danego kraju. Inny słowy mówiąc Polacy w świecie byliby za popełnione przestępstwa dwa razy ścigani. Jeżeli reżim chciałby dokonać czynności prawnych powinien powiadomić Królestwo Belgii, że na jej terytorium petent dopuścił się przestępstwa polegającego na porównaniu załatwienia jego sprawy z okresem totalitaryzmu i formą ich załatwiania w tamtym okresie. Na tej podstawie władza w Belgii najprawdopodobniej odpisałaby, że każdy ma prawo do wypowiadania się w swojej sprawie, więc nie może uznać to za czyn niedozwolony, a tym bardziej karalny.
I tutaj dochodzimy do sedna problemu wyrażonego w tytule. Otóż złożona petycja 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego jednoznacznie wykazała, że Polska nie jest demokratycznym państwem prawa. Reżim w ramach represji skazał autora petycji na karę pięciu miesięcy więzienia za treści zawarte w tej petycji. Parlament Europejski wystosował notę dyplomatyczną do reżimu w Polsce. I nic !!!
Wszyscy nabrali wody w usta łącznie z opozycją na czele ze sługusem Kiszczaka i Jaruzelskiego niejakim Januszem W. pełniącego zaszczytną funkcję i drugą kadencję Wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa w Parlamencie Europejskim. W Polsce są zamykani rolnicy do więzień za pomyłki urzędników, a następnie jak już utracą wszelką wiarygodność publiczną okradani przez tych samych urzędników z zabytków wpisanych do Rejestru Zabytków poprzez wydawanie decyzji podatkowych z rażącym naruszeniem prawa.
Opozycja wie o kryminalnych działaniach i milczy, solidarni konserwatyści solidarnie milczą, a o. Rydzyk za sprawą niejakiego Grabianki wie tyle, że jest źle w rolnictwie w Polsce. Przecież w Polsce nie chodzi o prawo, tylko o interes. Nie można szkodzić swemu reklamodawcy ARiMR.
Przez milczenie w sprawach zasadniczych następnym razem jak o. Rydzyk pojedzie i powie prawdę to zamkną go do zakładu psychiatrycznego powołując się oczywiście na opinię Turowskiego lub Kaczmarka, którzy zauważyli składając wnioski w sądzie, że duchowny już od dłuższego czasu opowiada brednie kwalifikując go tym samym do ludzi niepoczytalnych i niebezpiecznych cywilizacyjnie.
I tak dochodzimy do podsumowania milczącego przyzwolenia na bezprawie w swoim interesie.
Nie mogłem zrozumieć dlaczego w zimie podczas manifestacji w obronie wolności w mediach osoby z plakatami upominające się o Sumlińskiego i Gawrońskiego były dyskretnie wypychane z manifestacji. Oznajmiano im, aby sami sobie zorganizowali manifkę i protestowali. Teraz to zrozumiałem, że sama manifka jak i pisanie do przestępców to uwiarygadnianie złodziei i zbrodniarzy jako władzę, a organizatorzy mieli na względzie tylko rozpropagowanie nowego periodyku.
Przypomina to działania celowe biorąc za przykład grupę Lotos, gdzie świadomie z pieniędzy publicznych przeprowadza się modernizację aby zaplanowany nabywca mógł czerpać wysokie dochody. To jest jeden z wielu przykładów jak zbrodniarze cywilizacyjni w Polsce pozostawiają Polaków z pensjami w granicach 400 euro miesięcznie w Unii Europejskiej. Solidarność oczywiście organizuje manifkę w przeddzień objęcia Prezydencji aby nie naruszyć powagi władzy i nie oskarżyć ich o okradanie Polaków i mordowanie Prezydentów RP w dniu przejęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. Podobnie wszyscy europosłowie wyszli na wspierających działania totalitarne niejakiego Buzka głosując za jego wyborem, gdy tymczasem, Buzek jako dobry zbrodniarz cywilizacyjny po udzieleniu głosu europosłowi, który w majestacie prawa wraził swą opinię, Buzek wykluczył go niezwłocznie z sali obrad Parlamentu Europejskiego po raz pierwszy w historii tej instytucji.

Uważam Rze,
tak oto solidarni konserwatyści solidarnie przyczynili się do kolejnego sukcesu organizacji kryminalnej SB i WSI milcząc o bezprawiu w rolnictwie, a tym samym Wspólnej Polityce Rolnej, która jest tylko dla wybranych niczym w totalitaryzmie

Brak głosów

Komentarze

ten tekst jest niezrozumiały

Vote up!
0
Vote down!
0
#168371

Gawronski Rafzen
Jest zrozumiały dla prelegentów namiotowych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#168391