Kto naprawdę rządzi Polską?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niguel Farage to jeden z nielicznych przytomniaków w Europie jacy myślą samodzielnie i potrafią to konkretnie powiedzieć. Zawierucha na Ukrainie wywołana  została po to aby przed wyborami pokazać że ludzie ZABIJAJĄ się aby się do EU dostać. 

Tak. Zabijają się o dostęp do europejskiego raju a wy chcecie bojkotować unijne głosowanie (głosowanie, bo nie wszędzie są wybory).

Partia Niguela Farage , Ukip stawia sprawę prosto:

 A vote for Ukip is a vote against Europe, nothing more

Głosując na Ukip, głosujesz przecie Europie. Nic więcej (nic mniej). Polacy niestety nie maja komfortu bowiem praktycznie wszystkie partie to zdrajcy polskiej racji stanu i lgną do unijnego koryta jak mucha do łajna.

           

Pytanie z tego plakatu : KTO RZECZYWISCIE RZĄDZI TYM KRAJEM , jest pytaniem przed 25 maja najważniejszym. Skoro w Anglii 80% ustaw powstaje w Brukselito co można powiedzieć o Polsce? Nasze przygłupy nie tylko wiernopoddańczo wdrażają wszelkie Brukselskie idiotyzmy  lecz nawet wyskakują przed szereg, tak jak to było ze skradzionymi emeryturami i paroma latami nędznego, ale jednak życia.

Polska i tak jest jeszcze w dość przyjemnej sytuacji bowiem terroryzują nas póki co tylko tęczowi. Nie mamy problemów z rasizmem ani z imigracja zarobkową.

W Polsce nie zabrania się głosować przeciw Unii. Mamy tak dojrzałe społeczeństwo że można było zrezygnować z referendum o przystąpieniu do niej. Polskie rezimy dobrze wiedzą czym sycą mózgowia rodaków.

Polak wie że nie masz uprawnień do głosowania przeciwko UE. Polak wie że UE jest naprawdę wielka, i jeśli się komuś  nie podoba to oznacza to, że oczywiście jest szalony, fanatyczny, rasista, zacofaniec, ciemnogród i ochrzczony katolik. No może jeszcze ksenofob i antysemita.
 

To oni, nasi dobrodzieje śmieją się z Ciebie gdy mówisz o nich lewacy, neokomuniści, libertyni, totalitarni faszyści, którzy chcą  wszczepić ci mikroczip i doprawić pitną wodę trującym fluorkiem. Śmieją, bo ty się zastanawiasz czy to możliwe a oni są pewni że wcześniej czy później to zrobią.  

To oni pod pozorem równania praw przyznają specjalne przywileje mniejszościom i zboczkom mając pełne gęby frazesów o demokracji w której rządzi większość a nie mniejszości.

Zapominają że to ludzie powołują ich by im służyli. To Obywatel deleguje w procesie wyborczym swoich pełnomocników do parlamentu -posłów i zatrudnia urzędników  administratorów  zwących  się uzurpatorsko „ WŁADZA”. Tak to jeszcze całkiem niedawno do niedouczonego milicjanta należało zwracać się per „ panie władzo „. Ale im ta mentalność pozostała.

Oni są tam gdzie wrzucając głos do urny ich delegujemy, nie po to aby sobie robić dobrze, ale nam. Bezczelne typy jednym tchem głosują za odebraniem nauczycielom gwarancji zatrudnienia podczas urlopu zdrowotnego a przyznają sobie takie gwarancje na czas gdy nas wszystkich robią w konia.

Jedynym naszym patriotycznym obowiązkiem jest nie wysyłanie do Brukseli darmozjadów i łotrów sprzedających Polskę obcym a doprowadzenie od odzyskania niepodległości i samostanowienia  poprzez opuszczenie tego śmierdzącego bagna.

  

Pomyślcie o tym dobrze zanim znowu będziecie żałować. Nie myślicie, że Europa przy Polsce jest jakby przybladła? Porównajcie flagi.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

rzadzi Polska MosadowoBNDowoKGBowska mafia - ktora ma na uslugach chocby takich zdrajców jak Waldemar Pawlak, wszystkie bartoszewskie, kwasniewskie, walesy i cala plajada gudlaji, ktora po zamordowaniu Polskich Elit w Katyniui wielu innych obozach kazni -ludobojstwa narodu polskiego, ostatnio Miroslawca i Smolenska. Za pomoca seryjnego samobojcy dzierzy wladze w Polsce- a raz zdobyta wladze nigdy sie nie oddaje. Wyslugujac sie takimiuzytecznymi gojami jak najnowszy ich narybek sedzia Pawel Chodkowski z Wroclawskiego sadu. Tak jak kiedys powiedzial Sp. Gen. Stanislaw Skalski - Zyd wydawal rozkazy a Polska swolocz mordowala swoich braci.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1425418

jacy myślą samodzielnie". Zaraz tam samodzielnie:)))). Co do łunii ma wprawdzie 100% (chyba) racji, ale pewnie działa z pozycji transatlantyckiego banksterstwa, tj. takiej jego frakcji, która symuluje raczej, niż prowadzi - "walkę" z UE (albo może raczej "boksuje" się o szmal z bankami kontynentalnymi, rzecz jasna wszelkie strony "konfliktu" pragną rozwoju banksterstwa, a nie jego ograniczania).

Popieram to co mówi, ale nie sądzę by działał w próżni. Strzeliłem - i proszę znalazłem: UKIP founder Nigel Farage is courting powerful City donors amid increasing anti-Europe sentiment among the UK’s business elite.

http://www.freerepublic.com/focus/news/3023785/posts

Oczywiście wiem, że słuszne media będą go zwalczać i próbować osmieszać, ale raczej nikt na takim szczeblu - powtórzę - nie działa w próżni.

 

2. "Nie mamy problemów z rasizmem ani z imigracja zarobkową." Na pewno nie ma rasizmu antypolskiego w Polsce?:)) Rasizmu etnicznego, bez przenośni:))

3. Znaczy - przepraszam jesli to tak brzmi, ale nie ironizuję w tym miejscu - propozycja Autora: nie głosować?

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1425420

 

Jasne jest ,ze musi mieć wsparcie finansowe. Nie on , ale cała partia.

A co ja mogę radzić wyborcom.

Opcje są dwie .

Pierwsza nie iść na wybory- ale to tym wszystkim łotrom nawet na rękę- wybiorą się sami. To ich totumfaccy promują bojkot wyborów.

Ja bym radził pójść i skreślić wszystkich jak leci. Wówczas mozna zobaczyć jak wielki byłby sprzeciw i że nie ma społecznego mandatu do pełnienia fukcji.

Chociaż tak już jest w Polsce. Rządzących popiera około 20% uprawnionych do glosowania a to duzo za mało do 50% dającego legitymacje do rządzenia.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1425421