Wideo opublikowane przez polskie MSW ocenzurowane i aresztowane przez YouTube

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Archipelag Gułag tak można nazwać obszar medialny którym zarządza organ globalistów - Youtube. Cenzuruje on swobodę wypowiedzi tak samo jak reszta mainstreamowych mediów socjalnych.

YouTube "poddał kwarantannie" filmik  MSW opisujący kryzys migracyjny w Europie, pod pozorem szerzenia "mowy nienawiści i brutalnego ekstremizmu".

Wideo polskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zostało poddane "kwarantannie" stosowanej przez YouTube, aby ograniczyć dostęp do filmów, które zawierają treści "supremacji" lub "ekstremizmu", ale które nie łamią żadnych zasad tej platformy.

Film rozpoczyna się dramatycznymi scenami migrantów najeżdżających Europę, wideo zwraca uwagę na przywódców UE, którzy dążą do rozlania imigracyjnej zarazy  po całym kontynencie i usiłują zmuszać nawet niechętne najazdowi obcych kulturowo nacji narody do przyjmowania obowiązkowych kwot najeźdźców.

Filmy umieszczone w tym systemie są niewidoczne w wyszukiwarkach, niemożliwe do umieszczenia na innych stronach i usunięte z list polecanych przez użytkowników. To jest bezwzględne cenzurowanie informacji. zablokowana jest też możliwość komentowania.

Ten film można obejrzeć wyłącznie na Youtube. Trzeba klinknąć na: "Obejrzyj w Youtube", a potem" Rozumiem i chcę kontynuować".

Podobną politykę cenzurowania, w mniej zauważalny sposób stosuje "Wielki Brat" - Google.

Mówienie prawdy nazywa się "mową nienawiści". Zadziwiające.

"Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej będzie nienawidzić tych, którzy ją mówią." - George Orwell.

PS. No i proszę. Jednak odblokowano wideo dzięki artykułowi na portalu prezydenta Trumpa - Breitbart

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Może clip ministerstwa łamie obowiązujące w Polsce prawo ??? :-) No całe szczęście ,że druk dzienników urzędowych ,nie został outsource-owany ,bo to byłby "bal" ,gdyby zagraniczna firma powiedziała ,że nie wydrukuje rozporządzenia podnoszącego podatki ,bo jej się to nie podoba . :-)
Tego chyba jeszcze nie było , nowa jakość . Jakby na to nie patrzeć ,to jakaś "nadwładza światowa" ogranicza samowolnie suwerenność państw.
To już ,nie ceznurowanie "nienajlepszych" filmików Jasia Kowalskiego z Pipidówy Dolnej , ale PRECEDENS W PRAWIE MIĘDZYNARODOWYM ! :-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1554085

Teraz to wideo obejrż miliony ludzi na całym świecie. I dobrze im tak. Wisiałoby sobie gdzieś ale teraz piszą o tym światowe agencjie. Ja wiem o tym z Breitbart USA gdzie ta wiadomość jest na czołówce i określona jako szokująca.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1554086