NO TO Z HAKA GO

Obrazek użytkownika Detergent
Blog

Na poczatek przypomne - tak zwany hak to normalna rzecz w zdrowej demokracji.Wszystko dla wyborcy,ktory powiniem wiedziec ,zanim podejdzie do urny ze skreslonym krzyzykiem,mozliwie wszystko o zakreslonym nazwisku.kazdy lojalny panstwu polityk (jesli tzw. haki sa jawne)powinien je ujawnic.Wlasnie dla dobra panstwa i jego obywateli.To podstawa zdrowego panstwa.A opozycja, rzadzenie w takim panstwie ma kontrolowac.Takie ma zadanie i za to jej wyborcy placa.Wymagana norma.

Komus ,u wladzy, cos sie pomylilo,jesli tzw. haka traktuje jako bron przeciwko panstwu.Jeden warunek-to ma byc hak,a nie prowokacja jak z Jarucka,za ktora ,zreszta nikt ceny nie zaplacil.No.... polkownik przesiedzial jakies 3 miesiace gdzies w zaciszu.Ale wrocil.I jego mocodawcy tez.

Podobno Tusk tez te haki zna.Po nim sie nie spodziewam,gdyz nie traktuje go jako polityka panstwa polskiego(mimo posiadania realnej wladzy).Zna je pewnie tez sam zainteresowany,bo wie komu dawal buzi i z kim pil,ewentualnie co podpisal etc..Nic nie szkodzi jesli zainteresowany sam je ujawni.Punktow zbierze za uczciwosc.Wyborca przetrawi lub wypluje.

Jestem za - by kazdy polityk,ktorego oplaca panstwo byl hakowany przy kazdej mozliwej okazji.A gdy hakow juz zbraknie obudzimy sie w normalnym demokratytycznym panstwie.Pod warunkiem,ze oglupiony wyborca zrozumie,ze kazdy zadany hak jest zawsze dla jego dobra.I nie dziwic sie potem,ze ma sie takie panstwo.Glupi ma tylko tyle ,na ile jego rozum zasluguje.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Popularność haka jako broni jest wielka .
Nadużywanie haka prowadzi do zobojętnienia wyborcy .
Skuteczność jest najwyżej ceniona .Skuteczność w zastosowaniu haka i obrony przed nim .
Pełowskie media czujne - kontrakcja będzie.
Na przykładzie np. Zapowiedzi Pana Żobry 'Ten pan ....." , "konta szwajcarskie' - szarpanka bez sukcesu .

Ps. zrobimy ściepe na hakera oferującego numery kont .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47329

... mieć jak najwięcej informacji. "Hak" naprawdę działa, jeśli n i e j e s t ujawniony (czyt. szantaż). Potem to już tylko... powszechna wiedza. Reszta to histeria i bicie piany (niebezinteresowne):):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47333

we wszystkich krajach haki są normą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#47336

  że p. Kaczyński znowu popełnił błąd.Hak jest dobry i skuteczny jeżeli jest użyty w odpowiednim czasie.Choć z drugiej strony jest to gra polityczna i nie wiadomo co Prezes wymyślił.Mam wrażenie że tym posunięciem przyblokował nie tylko Sikorskiego,ale i Tuska.Bo przecie Doncio zna tego haka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47342

Kaczynski z premedytacja wybral z wielu slow,slowo HAK.A mogl powiedziec,ze sa dokumenty.HAK ma tu znaczenie.Ma zaistniec w glowach wyborcow.To po pierwsze.Dalej zobaczymy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Detergent

#47354

Kaczynski nie uzyl slowa HAK.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Detergent

#48055