APEL do mniejszych środowisk Patriotycznych i Prawicowych

Obrazek użytkownika Jacyl
Blog

Miałem ten tekst napisać po pogrzebie śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej, ale stwierdziłem że nie mogę czekać (biorąc pod uwagę np. tekst http://blogmedia24.pl/node/27980).

Czytelnicy którzy czytali moje wcześniejsze wpisy na www.blogmedia24.pl czy też www.Niepoprawni.pl dotyczące polityki bieżącej lub UE wiedzą, że nie byłem zwolennikiem Lecha Kaczyńskiego i PIS, dlatego uważam że mogę i muszę napisać ten APEL.

A P E L

Zwracam się więc do wszystkich środowiska patriotycznych i prawicowych skupionych w innych strukturach partyjnych lub stowarzyszeniach niż PIS o zjednoczenie się w tych wyborach. Odłóżmy na bok nasze waśnie i spory o niektóre szczegóły dotyczące drogi Polski w przyszłości. Wykorzystajmy ten wielki moment kiedy, parafrazując słowa Ojca Świętego Jana Pawła II, „zstąpił na tę ziemię Duch Święty” do zwycięstwa Prawdy, do odrodzenia Polski. Aby to mogło nastąpić, musimy wystąpić jako monolit. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia możliwe jest to tylko pod patronatem PIS i brata śp. Prezydenta – Jarosława.

Jeżeli nie zjednoczymy się teraz i nie wykorzystamy szansy jaką mamy to środowiska zwalczające Polskę i dążące do zniszczenia Naszej Ojczyzny zwyciężą a nasze dzieci będą mówić po rosyjsku, niemiecku, angielsku. Biorąc pod uwagę wpływ mediów i dzisiejszej edukacji na nasze społeczeństwo nie przetrwamy ponownych 120 lat niewoli. Wybił ostatni dzwon aby zwyciężyła opcja Patriotyczna i Narodowa.

Zróbmy to abyśmy nie obudzili się w świecie w którym będziemy mogli powiedzieć tylko „Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci dziś jeno sznur”.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

czy Pan Jarosław zgodzi się na udział w wyborach, teraz przechodzi straszne chwile. On jest naszą jedyną nadzieją najmocniejszym kandydatem ale to dla niego wielka decyzja. rozpacz, chora matka, czy starczy mu sił. można się nawet zastanawiać czy to nie będzie dla niego niebezpieczne zważywszy na to, że już dwóch kandydatów zostało.. już nie wystartują. trzymajmy kciuki aby się zdecydował.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#55608

O tym mówię od dawna że powinniśmy wybierać uczciwych polityków którzy będą godni nas reprezentować i będą chcieli wywalczyć jak najwięcej. Wystawienie prawicowego oszołoma nie jest metodą na zwycięstwo bo wszelkie skrajności będą wycięte. Środowisko patriotyczne powinno mieć jednego kandydata a po wyborach wspierać go, pomagać w budowie i namawiać na trzymanie prawicowego kursu a nie obrażać się i odchodzić rozbijając ugrupowanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#55644

Ja dziś napisałam e-mail do tvp tej treści i od dzisiejszego dnia będę piętnować swołocz medialną. Zastanawiam się czym się kierujecie zapraszając gości do studia dziś byłam zbulwersowana kiedy zobaczyłam Andrzeja Grabowskiego -kiepskiego, kiedyś plującego na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Po tej naszej tragedii namnożyło się mnóstwo przyjaciół i innych, którzy teraz mówią jaki był nasz prezydent i jego żona pierwsza dama, dlatego jeśli coś mi się nie spodoba będę pisać e-maile, należy walczyć z obłudą, kłamstwem, a to jest waszą rolą, patrzyć wszystkim na ręce, rozliczać z słów i obietnic.Dziennikarze to Czwarta Władza, więc róbcie co do Was należy pokazując prawdę od lewa, do prawa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#55647

staryk To co mowisz o takich panach[to tylko malenki pylek.Do tvn polsatu,superstacji od wielu lat zapraszane sa pseudoautorytety.Moje wyliczenia-z pierwszej lini-ponad tysiac roznych belkotnikow.Gdzies juz napisalem ze malpy w czerwonym klonuja sie samoistnie i to bez wzledu na plec.W tym jest problem ze wsrod tych paproszkow sa osobniki bardzo grozne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#55649

staryk Teraz to juz tylko maly bastioik ,kiedy w Sejmie i t,z.w.Komisjach przeglosowywane sa ustawy ze na pewno teraz jestesmy kosmitami.Prezydent ma ograniczone uprawnienia od czasow pewnego noblisty.TU MUSI BYC WIELKI FRONT PRZECIW WSZELKIM DEWIANTOM IINNYM IM PODOBNYM.Sejm za to chce jeszcze umniejszyc uprawnienia Prezydenckie.Wtedy beda mogli uchwalac juz wszystko.JEDNO POCIESZENIE.ZE JEST JESZCZE TAK WIELU WSPONIALYCH PATRYJOTOW!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#55648

marika, 14 kwiecień, 2010 - 20:05
a ja właśnie napisałam list na kontakt@tvn24.pl treści Nie wiem po co jątrzycie razem z Wajdą i dyplomatołem Bartoszewskim nie profesorem. Skłoniło mnie napisanie do was dzisiejszy program fakty po faktach i pana Durczoka,ktorego kiedyś lubiałam, ale pan po linii waszej stacji ciągle mówi o awanturach, a co o PO,tej partii miłości. PAN PREZYDENT LECH KACZYŃSKI i PIERWSZA DAMA JEST GODNY SPOCZĘĆ NA WAWELU. CZY NIE DOŚĆ ZŁEGO SŁOWAMI UCZYNILIŚCIE SZYDZĄC, POKAZUJĄC W KRZYWYM ZWIERCIADLE JEGO POSTAĆ......TERAZ WIDZIMY I SŁYSZYMY WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ ZAGRANICZNYCH MĘŻÓW STANU, O PATRIOTYZMIE, UCZCIWOŚCI I WIELKOŚCI PANA PROFESORA LECH KACZYŃSKIEGO. Jak się ogląda tą swołocz jak ich słusznie nazwał sobiesiak, oglądam od soboty i nie wierzę, jacy oni wszyscy mądrzy, opowiadają o wywiadach z prezydentem, a jeszcze niedawno dokopywali z wszystkich stron, a to rozwiązane sznurówki,a to za krótkie spodnie, reklamówka nie ta, a to pokazywali z dołu, zdjęcia jakieś brzydkie, szkoda gadać, przecieram oczy i słucham tej lekcji obłudy.Te programy w tvm24 i superstacji, szkiełko kontaktowe, babilon gilotyna, bez żartów, drugie śniadanie mistrzów, choć nie wiem kto tam niby mistrz, chyba w opluwaniu PiS i prezydenta.Dobrze, że schowali się grabowski- kiepski, pszoniak, kondrat,wellman, prokop, stasiński, żakowski, olejnik, paradowska, miecugow,lis, sianecki,oraz różni kabareciarze i inni. Pisałam wielokrotnie komentarze na waszym forum ale u was jak za PRL cenzura panuje, nie mogłam skomentować, pisałam o komisjach śledczych, ale nic, na blogu pani Grysiak to samo tylko kilka moich komentarzy. To tyle,panowie dziennikarze, ludzi nie oszukacie i jak się czujecie dziś w tej żałobie, Wy którzy uprawialiście żenujące dziennikarstwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#55651

Pomysł jak najbardziej słuszny, czy jednak wspomniane środowiska są już na tyle dorosłe i zjednoczone, aby wykonać ten krok?

Mam nadzieję, że dam się mile zaskoczyć

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#55658