Hollywood bardziej czerwony niż kremlowska gwiazda

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

i bardziej zdemoralizowany niż Sodoma i Gomora.

O tym, że filmowcy z Hollywood lubią przekraczać granice, wiedzieliśmy już od dawna. Pomyślelibyście jednak, że może to być zorganizowana akcja, mająca na celu zdemoralizowanie chłonnych umysłów młodzieży, która dopiero co wyrabia sobie światopogląd?

Hollywood nasączone jest lewactwem i degeneratami wszelkiej tak jak dobry tort ponczem. Przy Hollywood , Sodoma i Gomora wkrótce będa wygladac jak przedwojenny pensjonat dla dobrze urodzonych panienek.

Czy ci ludzie naćpani narkotykami i nafaszerowanie niewiarygodnie dużymi pieniędzmi ( wlaśnie po aby bezkrytycznie realizowali założenia NWO) nie są w stanie normalnie myśleć.

Miałem napisać notkę o scjentologach którzy w Hollywood maja swoje gniazdo z okazji rozwodu Toma Cruz. Otóż ta popularna tam sekta wprowadza inicjacje nowych członków którzy po pierwszym stopniu wtajemniczenia muszą być clean.To jak majtki po praniu. To oznacza że piorą im mózgi.

Aha. Otóz oni organizują szkolenia piorąc w w obozie koncentrancyjnym, podobnym do tego jaki mial w Waco niejaki Koresz, ktorego lewak Clinto usunął ognie i mieczem - bo nie był ICH. Tego campusu scjentologów nikt nie rusza mimo że tam ludzi zniewalaja fizycznie i finansowo. Wyjdziesz - zaplacisz horredalne rachunki za tzw. "usługi"

Gwiazdorzy którym udało się wyrwać z macek scjentologów (Kardynał Nycz urządzał ich koncert w Katedrze- sic!) opowiadają że płacą za taka indoktrynacje kilkaset tysięcy dolarów. Taki wyprany móżdżek agituje innych. Inny gwiazdor Brad Pitt miłośnik homosiów został dziś sprostowany przez własną matkę która napisała list do gazety w którym odcina się od poglądów syna degenerata.

A tu o homosiach najdosadniej mówi ksiądz Leon :

 

Biadolimy o zepsuciu , o kłamliwych mediach, o tym czy o tamtym. Większość , bo wszystko to, nie nalezy do kategorii "pożywek niezbędnych do zycia człowieka. Tak więc rozwiązanie jest proste .Nie kupujemy, nie oglądamy.

Ja od lat nie wydalem centa na oglądanie produkcji Hollywood. Nie mam płatnych kanałów filmowych w telewizji, nie prenumeruję lewackich gazet ( New York Time'sa nie kupuje nawet w super promocji) Gazety Wyborczej dawnej w samolocie za darmo nawet nie biorę do ręki.

Zamiast biadolić trzeba BOJKOTOWAĆ i namawiać do tego innych.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Hollywood od zawsze był czerwony i żydowski.Mówił o tym głośno M.Brando. Po tych słowach został odsunięty od głównych ról.Jakoś się tym nie przejął.Zmarł na swojej prywatnej wyspie mając zapewnione miejsce w historii kina.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#273820

Hollywood sczerwieniał już dawno temu. Tak gdzieś w drugiej połowie lat `30 ub. wieku. Za przyczyną napływu emigrujących z Europy sczerwieniałych twórców pochodzenia żydowskiego. Podczas II WS czerwieniał bardziej i bardziej, co było zrozumiałe. Holocaust.Dodaj do tego prowadzoną od okresu międzywojnia dywersję ideologiczną Sowietów w USA.

A potem czerwony Hollywood miał swój własny - przepraszam za użycie tego słowa - własny holly-holocaust. Komisję McCarthy`ego. I wykorzystał to do wykreowania własnego "holly-holocaust enterprise". I tak to szło...

W latach `60 zaczęło się New Age. I tak to szło...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#273821

Witam serdecznie,

A ja przestrzegam od dawna przed ogladaniem przez dzieci tych rysunkowych produktów hollywoodzkich. Już tam zaczyna się pranie mózgów. Taki Madagaskar na przykład.

Za treść 10-tka

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#273888

A tam Madagaskar...

Przy Looney Tunes "Wilk i zając" jest całkowicie nieszkodliwą bajeczką. Te wszystkie Tom and Jerry, Królik Bugs i inne nieźle ryją mózg.

Ja na wszelki wypadek nie mam kanału dla dzieci ponieważ chciałem uniknąć obecności produkcji Cartoon Network. Osobiście uważam np. Cow & Chicken lub I`am Weasel za świetne kreskówki dla dorosłych, ale pompowanie tego w dzieci to zbrodnia.

Niestety mam kanał z Looney Tunes. Musi być na stałe zakodowany, blokadę zdejmujemy od czasu do czasu bo ośmiolatkom po prostu pieprzy się od tego w głowach.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#274046

lata 20 - e koniec kina niemego, pełno zydów z zachodu(usa) przenosi swoje "interesy" na wschód, fala pro bronsztejnowskich(pro trockich) złodziei, bandytów... 

zzaczynaja "kształtować" - czytaj pauperyzować - umysły amerykanów z usa...

filmy o mafii włoskiej, irlandzkiej, polskiej... itd/itp a gdzie filmy o żydowskich mordercach z zydowskich odmian mafii???

czemu nędza - mafia kojarzy się z alfredo caponii a nie np, z "koszer nostrą" takimi mordercami jak np. weiss, eastman, rothstein, cohen, toplinsky zwany simcha czy kaplan lub shapiro????

to stąd sie biora stereotypy zydowskie o np. Polakach, Irlandczykach czy ludności latynoskiej - zyd najmądrzejszy w/w głupole, pijacy, bandyci a anglosasi to debile na ich usługach - np: he he he, capo sycylijczyk a jego consiliere to żyd!!!

w/w komisja makkartiego to kit jak barania torba gdzie głównym komunistobójcą i prowokatorem był pedofil od kreskówek disnej(vide akta fbi)...

a dzis to nie holyłud tyłko żydłud, miejsce gdzie się pierze brudne diengi z handlu prochami i pornografią "zarobione" przez izrael, to tam tworzy sie kłamliwe gnioty o mordecach z ub takich jak bracia bielscy, tam stworzono sterotypy w/w i tworzy nadal debilizmy w które wierzą spauperyzowane matoły na całym świecie jak np.. że każdy kto występuje przeciw zydowskiemu rasizmowi - syjonizmowi to faszysta(gdyby musolini wiedział ilu faszystów jest na swiecie dzięki żydom sic!!!)

 

myslący ludzie mawiaja krótko ( w zależności od stanu zdenerwowania lub swiadomości) zydłud, cwelłud, hu...nia i kuta..ą...itd/itp na w/w "wytwórnię" i jej "produkcję"...

 

;) ps. ma powstac "produkcja" jak to pod Grünewald-em walczyli zydzi z mossadu i szinbetu wraz z pachołkami z usa kontra dzichad i "faszyści" z Europy!!!!

 

;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#274055

Oflagowałem komentarz @tjankowskiego.
Uzasadnienie w formularzu zgłoszenia brzmiało:

"Generalnie to ja jestem za wolnością słowa, ale w szczególe to ja jestem przeciwko bełkotowi."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#274062

 dla mnie jest oczywiste ze te produkcje to zorganizowana akcja a pierwszoplanowym celem sa dzieci i nastolatki. Najniebezpieczniejsze wg mnie sa kreskowki dla doroslych, gdzie w tych niby bajkach (a zakladam ze niewielu rodzicow zwraca uwage gdy dziecko oglada kreskowke)  przemyca sie antywartosci, promuje brak szacunku dla starszych, przemoc, niszczy poczucie wstydu (przyklad dla mnie najbardziej oczywisty: simpsonowie). W kinie wg mnie tylko filmy bez ogr wiekowych nadaja sie do ogladania (np film animowany pt "Rango" z ubieglego roku , od lat 12tu to satanizm, kto ogladal na pewno sie zgodzi). Warto zwrocic uwage jakie kariery porobili np Sascha Cohen , Mike Myers, Jim Carey, ci dwaj od Little Britain (wg mnie to czolowi przedstawiciele plugawych komedii) albo wczesniej szydzacy z wartosci i Kosciola Monty Python. Nie uwazam wcale ze to sie produkuje bo taki szajs sie sprzedaje, zgadzaam sie w 100% ze produkuje i promuje sie to zeby demoralizowac.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#274082