Mówimy NIE! Podwyżom VAT(+rysunek promujący akcje)

Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Świat

Jutro mówimy NIE, podwyżkom podatku VAT!

Radio internetowe Kontestacja wraz ze Stowarzyszeniem Koliber organizują jutro manifestacje przeciwko podwyżkom podatku VAT. Protesty odbędą się jutro, czyli 13 października w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Bielsku-Białej, Toruniu i Wrocławiu(szczegóły tutaj).

Start: godz. 18!

Zachęcam Wszystkich do wzięcia udziału w jutrzejszych manifestacjach. Pokażmy swój sprzeciw wobec skrajnie interwencjonistycznych rządów Donalda Tuska i jego kolesi.

Podwyższa podatku VAT to jeden z punktów planu tego pseudoliberalnego rządu, którego celem jest sięganie do naszych kieszeni głębiej i głębiej.

Nie dajmy się omamić „polityką miłości” i „antykaczyzmem”.

Nie dajmy się wciągać w spory wykreowane przez elity rządzące, mające zasłonić faktyczne problemy.

To dotyczy Nas Wszystkich! Niezależnie od tego czy interesujemy się polityką i całym tym polskim bagnem.

TU CHODZI O NASZE PIENIĄDZE!

Mój osobisty wkład w jutrzejszy protest to ten oto rysunek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojawię się z nim jutro w Katowicach. Jeżeli tylko ktoś wyrazi taką chęć, może go sobie wydrukować i przyłączyć się do protestu.

Jeszcze raz Zapraszam!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Czemu na facebooku nie ma żadnej informacji o Wrocławiu?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93513

przetrzyj oczy - wejdź na link podany przez autora i na drugim miejscu po Warszawie - dokładnie przeczytaj!!!
Pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93535

tak jest! VAŁa Tuskowi!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93589

Już myślałem, że tzw. "wolnościowcy" polscy już się nigdy nie obudzą, a tu taka niespodzianka...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93590

Przerazajacy dlug…zniewalajacy Polakow na paqre pokolen, zaciagniety nie wiadomo Na co? Po co?? Przez kogo?? I od kogo???? W tym samym czasie wysprzedano wszystko -co sie sprzedac dalo..przy biernej postawie Polakow! Za podobna zbrodnie zalozenia wlasnemu narodowi jarzma niewolniczego dlugu..Islandia postawial przed Sadem swego Premiera!
To doskonaly precedens! Wszyscy odpowiedzialni za sprzedaz w Niewole Polski, powinni wisiec powieszeni za szyje -az wyziona ducha- pod licznikiem dlugu!Pierwszym powinien byc tworca i dlugi i licznika czyli Balcerowicz! Ten dlug- za pomoca ktorego swiatowa oligarchia chce zniewolic Polske jest niewazny…ponad polowa tego dlugu roznowazy wartosc skumulowanych majatkow wszystkich beneficjantow uwlaszczenia sie polskim majatkiem narodowym w procesie tzw transformacji ustrojowej i przeksztalcen wlasnosciowych- jego tzw klasy politycznej trzymajacej pale wladzy w Polsce!Wszyscy ci co brali w tym udzial sa winni zbrodni grabiezy Narodu Polskiego i nalezy sie im za to kara smierci! To klasyczny przyklad prywatyzacji majatku narodowego i nacjonalizacji prywatnych, zaciagnietych w imieniu narodu dlugow! [...] Dlug, dzis -to najcenniejsza rzecz…kontrolowana i nalezaca do bankow, ktore skreowaly ja z ,,,NICZEGO.. udajc  Boga:, bo tylko BOg moze stworzyc wszechswiat z niczego i bankier pieniadze:

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93595

Tak sobie myślę, że nie ma nas nigdzie na bardziej uczęszczanych portalach. Mało ludzi wie o Niepoprawnych i akcjach tu organizowanych. Proponuję umieszczać powyższy wpis we wszystkich tematach na popularnych portalach. I nie chodzi mi tylko o podniesienie frekfencji - ale o zaistnienie w świadomości społecznej faktu, że coś się dzieje, że nie jesteśmy sami sobie zostawienie z Vatem.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93619