Faszyści będą po drugiej stronie(rysunek satyryczny)!

Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Idee

" Jednej rzeczy nienawidzą bardziej od kapitalizmu, to znaczy takiego interwencjonizmu, socjalizmu i dyktatury, które nie dostosowują się do ich woli. Z jaką gorliwością naziści i komuniści zwalczali się nawzajem! Z jaką determinacją zwolennicy Trockiego zwalczali stalinowców!"

Ludwig von Mises "Interwencjonizm"

Te słowa Misesa, jak i cała jego nauka mocnymi argumentami udowadnia to, że zarówno nazizm jak i faszyzm to ideologie lewicowe. Nie bez powodu zwolenników Hitlera nazywa się narodowymi SOCJALISTAMI. Oczywiście żaden komunista czy inny lewak nie podpisze się pod tym twierdzeniem. Wręcz przeciwnie, zwolennicy socjalizmu internacjonalistycznego(i chyba tylko tym przedrostkiem komuniści różnią się od nazistów i faszystów) z łatwością przypinają łatkę faszysty i nazisty wszystkim przeciwnikom. I tak faszystami nazywani byli: Jóżef Piłsudzki, sanacja, żołnierze AK, powstańcy warszawscy, NSZ, generał Anders i inni.

I także dzisiaj lewactwo z łatwością przypina łatkę faszystów wszystkim tym, co pójdą 11 listopada w Marszu Niepodległości. No cóż nie pozostaje mi nic innego jak zostać "faszystą".

Poza tym Marsz Niepodległości wspieram także słowem rysowanym:

 

 

Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#196833