Jestem Mądrym Polakiem PO Szkodzie!

Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Kraj

Jestem Mądrym Polakiem PO szkodzie!

Cztery lata temu popełniłem błąd – zagłosowałem na Platformę Obywatelską.

Dałem się nabrać na wolnorynkowe hasła, obietnice reform – szuflady pełne ustaw.

Nie jest mi jakoś strasznie wstyd z tego powodu, bo nabrać dały się także znacznie mądrzejsze głowy, liczba oszukanych idzie w tysiące a nawet miliony.

Uwierzyliśmy, że Platforma Obywatelska choć trochę uwolni Nas i Polską gospodarkę od masy bzdurnych przepisów, wysokich podatków i monstrualnej biurokracji.

Uwierzyliśmy, że Polska stanie się silna, siłą swoich obywateli.

Oszukali nas.

Po raz kolejny, zniechęcono ludzi do liberalizmu gospodarczego. I zrobiła to partia, która nosiła go na swoich sztandarach. Zamiast jednak wprowadzać w życie reformy wolnorynkowe, PO podczas swoich rządów pogłębiła interwencjonizm państwowy, sięgając coraz głębiej do Naszych kieszeni.

Oświadczam więc, że już NIGDY nie oddam głosu na Platformę Obywatelską i na ich ludzi, w wyborach; parlamentarnych, prezydenckich i do europarlamentu.

Nie boję się żadnego kaczyzmu, faszyzmu i rzekomego pośmiewiska.

Boję się natomiast tego, że nasz kraj spotka to, co kiedyś Argentynę, a dzisiaj Grecję, Irlandię, a wkrótce także Włochy, Portugalię, Hiszpanię i inne kraje.

Jestem wręcz przekonany, że pod kolejnymi rządami PO czeka nas taki scenariusz. I to już niedługo!

Od razu odpowiadam na zarzuty(jakie się z pewnością pojawią) mojej sympatii do partii Prawa i Sprawiedliwości:

Nigdy jeszcze nie głosowałem zarówno na PiS jak i ludzi którzy z ramienia tej partii startowali w jakichkolwiek wyborach(owszem nie mówię, że wkrótce nie będzie tego pierwszego razu, nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję – mówię szczerze).

Nie namawiam Was do głosowania na jakąś konkretną partię.

Namawiam do NIE GŁOSOWANIA na PO.

Namawiam Was wręcz do tego, abyście nie ulegali nachalnej i bzdurnej propagandzie „moralnego i demokratycznego obowiązku głosowania”, i jeżeli nie znacie się na ekonomii, a polityką interesujecie się „od święta”(demokracji) to skorzystajcie ze swojego PRAWA DO NIEGŁOSOWANIA. Nie ulegajcie presji żadnych „moralnych” i znanych „autorytetów”; rządzenie państwem to nie są żarty, i tak jak nie będąc lekarzem nie operowalibyście swojej matki, tak nie oddawajcie Państwa w którym żyjecie, w ręce ludzi niekompetentnych i niegodnych – a tak czynicie często poprzez swoją niewiedzę.

Jeżeli jednak chcecie zagłosować; to macie wiele możliwości, i żadne z tych możliwości nie będzie, jak to się często mówi „głosem straconym”. To będzie Wasz wybór i Wasza decyzja.

Głos stracony to wybór Platformy Obywatelskiej na kolejne cztery lata.

 

 

Jestem autorem grafiki „Mądry Polak PO szkodzie?”, którą możecie nosić na koszulkach z mojego sklepu partnerskiego: www.niepoprawnekoszulki.cupsell.pl .

Sam sobie dziś zamówię taką koszulkę i będę przez to promował projekt „Mądry Polak PO szkodzie”w miejscach publicznych. Zachęcam także do tego, przede wszystkim mi podobnych, którzy kiedyś dali się oszukać panu Tuskowi i jego PO. Bądźcie także „Mądrymi Polakami PO szkodzie”!

Niejeden z Was powie, że tym projektem, po prostu promuję swój sklep z koszulkami w celu zarobkowym. Owszem promuję zarówno mój sklep(ale nie własny tylko partnerski) z koszulkami jak i siebie. Przy okazji chcę jednak zrobić coś dobrego dla Nas, Was i Polski(jeżeli nie jesteście patriotami to niech się wam przynajmniej dobrze żyje!).

Ponadto składam publiczną deklarację i zobowiązuje się do tego, że od dzisiaj, wszelkie korzyści finansowe, jakie osiągnę ze sprzedaży koszulek z tytułami: „Przysłowie”, „Przysłowie poziome”, „Nowa przypowieść” - także z wersjami dla Pań – przekażę na cele charytatywne.

Zyski to 5 zł z koszulek czarnych i 9 zł z koszulek białych. Szczegóły ustalę jak już jakieś pieniądze się pojawią, myślę że organizację na którą przejdą pieniądze, wybierzecie Wy w drodze demokratycznego głosowania, to będzie Wasz kolejny „Obywatelski Obowiązek” :). Wszystko oczywiście poprę; print screenami z panelu administracyjnego sklepu i skanami przelewów.

 

Zapraszam na facebookową stronę akcji "Mądry Polak PO Szkodzie": http://www.facebook.com/pages/M%C4%85dry-Polak-PO-Szkodzie/103275303109094
Klikajcie "Lubię to" i promujcie!
 

 

Brak głosów

Komentarze

A nawet gdyby nie było żadnego innego powodu żeby na nich nie głosować, to powodem wystarczającym jest teraz to, że posłowie i senatorowie PO głosowali ZA wprowadzeniem GMO do Polski. I żadne tłumaczenie, że się nie wie za wiele, nie jest usprawiedliwieniem, bo wystarczy poczytać i obejrzeć na youtube. Po prostu interesy koncernów są dla nich ważniejsze niż nasze zdrowie i różnorodność zdrowych produktów na rynku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177201

Panie Krzysztofie,ja już od 1970 nie wierzyłem ubekom,piszę nie po to aby się wymądrzać,tylko uświadomić ludziom,jakie są zagrożenia,ludzie którzy przysięgali na wierność Związku Radzieckiego,nigdy nie zakceptują wolnej i nie podległej Polski,a to z różnych przyczyn,jedni z idologi,drudzy z przymusu bo są na nich kwity,inni POto aby zbić fortunę,a może wszystko w jednym,tylko ludzie wyznający poglądy BÓG HONOR OJCZYZNA,są w stanie zbudować,Polskę niezależną i suwereną,tacy wasale i sługusy jak Tusk i Komorowski,to i pan to zauwarzył,niszczą gospodarczo i finansowo Polskę,i cieszę się że pan obudził z letargu,moze to będzie dobry omen z pana przykładu dla Polski,pozdrawiam gorąco

Marek Sawicki

Vote up!
0
Vote down!
0
#177203

Czytałem trzy razy i jakoś nie wierzę w te deklaracje. Czwarty raz już czytać tego samego mi się nie chce. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#177269

Lepiej późno niż wcale, ja już od dawna wiedziałem że ktoś kto legitymizuje WSI, SB i ich agenturę nie powinien dostać ani jednego głosu od uczciwego człowieka. Wystarczy tych głosów które dostają od nieuczciwych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177294