Treści z tagiem: koszulki

Obrazek użytkownika rymplum
Kraj

"Na początku lutego Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że zarejestrowane przez Narodowe Odrodzenie Polski symbole, m.in. "zakaz pedałowania" oraz krzyż celtycki, "poniżają określone grupy ludności" i zlecił SO ponowne zbadanie zasadności rejestracji tych symboli."

Dalej sprawa potoczyła się tak: Wróciła do Sądu Okręgowego w Warszawie a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

Mędrek Bolek podróżuje i mędrkuje.
Były prezydent promował w Paryżu polskie miasta organizujące Euro 2012.
Spotkanie promujące polskie miasta organizujące mistrzostwa w piłce nożnej Euro 2012 odbyło się wieczorem w ambasadzie RP w Paryżu. Oprócz Wałęsy obecni byli także prezydenci Gdańska i Warszawy - Paweł Adamowicz i Hanna...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Idee

Zapraszam do sklepu: http://niepoprawnekoszulki.cup... , gdzie można nabyć koszulki z jeszcze świeżymi dwoma wzorami. Przy zakupie dwóch koszulek dostawa gratis!

Oto nowe wzory:

 

 

 

 

 

 

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Idee
Przy okazji planów koszulek dla Niepoprawnych znaleźliśmy ofertę, opłacalną przy mniejszych zamówieniach i krótkich seriach. O koszulkach Niepoprawnych przeczytacie tutaj, ja natomiast chciałbym zaproponować kilka koszulek własnego projektu.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Humor i satyra

Bywa tak, że jakiś tekst jest ponadczasowy, szczególnie ten który wyszedł spod pióra wybitnego pisarza, poety czy publicysty.

Teksty ponadczasowe mają to do siebie, że choć napisane kilka, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat temu niezwykle wiernie odzwierciedlają teraźniejszą rzeczywistość.

Takim też tekstem jest "Pieśń o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Blog

Drodzy Niepoprawni! Miło nam poinformować, że z myślą o letnich upałach ;) chcielibyśmy przygotować dla Was specjalną ofertę – wyjątkowe koszulki Niepoprawnych.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kto jak kto ale Wałęsa vel Bolek nie daje o sobie zapomnieć.
Zakończyły sie wszelkie fety z okazji OS i rozgrabienia Polski przez postkomunistów z udziałem naszej "ikony" mędrka Europy i nastała chwila wytchnienia od ogladania oblicza Bolka na wizji i jego gadki bez sensu .
A tu nowy wspaniały pomysł - jak z Wałęsy zrobić świętego...

0
Brak głosów