CZY POLSCE GROZI PRZEMOC?

Obrazek użytkownika rolex
Blog

Od dnia narodowego święta nie ustaje monotonny i bezczelny mamrot postkomunistycznych „intelektualistów” wsparty kanonadą propagandowych katiusz z Czerstwej. Ma on na celu to, co tego rodzaju konstrukcje służb własnych i obcych mają zwyczajowo na celu: zohydzenie narodowego święta i zamiana arcypolskiego dnia na kolejną zadymę postsowieckich bojówek, z ubocznym skutkiem w postaci zaprezentowania zachodniej opinii publicznej, że Polsce grozi „faszyzm”.

Tymczasem Polsce faszyzm nie grozi w stopniu większym niż wahabityzm, a wszelkie (powtórzę: wszelkie) rzekome dowody na akty „faszystowskiego terroru” zaczynają i kończą się w redakcji przy Czerstwej.

Wobec niemożności wykreowania nowej „platformy” na której mógłby ewentualnie popływać przez kolejne lata – wobec nieuchronnie zbliżającej się kompromitacji „komandy Donka”, „czerstwy świat potomków stalinowskich funkcjonariuszy”, najsilniejsza w Polsce partia – partia kremlowska, usiłuje powtórzyć manewr z początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to powołano do życia (a w zasadzie przywrócono zbiorowej pamięci) postać Bernarda (alias Bolesława) Tejkowskiego, aktywnego marksisty, wieloletniego współpracownika UB, człowieka „zadaniowanego” bezpośrednio przez służby sowieckie.

„Uruchomienie” Tejkowskiego i udzielenie mu potężnego wsparcia medialnego (dwukolumnowy wywiad [sic!] w Gazecie Wyborczej w dniu 4 lipca 1990 roku) miało na celu zaszkodzenie wizerunkowi Polski za granicą i storpedowania starań o włączenie w struktury atlantyckie.

Tejkowski tokował o Żydach, ale swoich chuliganów zachęcał do atakowania Niemców oraz tych, za którymi stał „zagraniczny kapitał”.

Popularność Tejkowskiego była wyłącznie medialna; założone przez niego ugrupowanie celowo nawiązujące nazwą do przedwojennych tradycji endeckich nie znalazło ŻADNEGO poparcia społecznego, a ze strony spadkobierców środowisk postendeckich (tych nielicznych, którzy przeżyli Auschwitz, Kołymę i PRL) spotykał jego i jego ugrupowanie zrozumiały ostracyzm.

Charakterystycznym rysem działalności tego wyborczego „puppeta” był tradycyjny, marksistowski antykatolicym, przejawiający się w lżeniu katolików na równi z żydami, za co został skazany wyrokiem sądowym w październiku 1994 roku.

A charakterystycznym rysem biograficznym było internowanie w Białołęce, gdzie trafił w ramach uwiarygadniania przyszłych „walczących opozycjonistów”. Nie on jeden, dodajmy.

Wczorajszego dnia przygotowano inny scenariusz, a jego treść była nieco wymuszona faktem, że aktywna politycznie część spadkobierców endecji wydaje się być uodporniona na „wdrukowywanie” antysemityzmu przez szacowne redaktorskie grona w drodze podrzucania byłych agentów Kremla i SB-ecji.

Tutaj na przeciw patriotycznemu pochodowi zorganizowano agresywne, dotąd bezkarne, i uzbrojone w broń białą bojówki, składające się z tego samego sortu społecznego, co ich starsi koledzy realizujący zadania razwiedki w Tejkierezadzie sprzed dwóch dekad.

Nie są to bojówki lewicowe. Polska lewica to spadkobiercy tradycji PPS-owskiej, w żadnym razie KPP-owskiej. KPP nie była bowiem ani partią, ani tym bardziej partią lewicową w rozumieniu zachodnioeuropejskim. Była agenturą kremlowską, a rekrutowała się z kryminalnego marginesu.

I tak jest dzisiaj.

I dziwię się kolegom z lewicy, że to nie oni krzyczą najgłośniej – przecież i Wy braliście udział w święcie niepodległości!

Zorganizowana w drodze podżegania do uniemożliwienie i utrudnienia legalnego przemarszu patriotycznego w dniu narodowego święta, co samo w sobie jest przestępstwem kryminalnym, kontrmanifestacja bojówkarzy doprowadziła do tego, do czego prowadzi zawsze: do przemocy, do przestępstw, do demolowania, zaśmiecania i hańbienia czasu i miejsca narodowego, radosnego z założenia święta.

17 bandytów zostało zatrzymanych za czynną napaść na funkcjonariusza państwowego i mam nadzieję, że wyroki będą wysokie.

Powinniśmy naciskać, jako opinia publiczna, na wymiar sprawiedliwości. Bezpieczeństwo nasze, naszych rodzin, bezpieczeństwo naszego mienia oraz mienia publicznego wymaga, by kryminaliści znaleźli się w kryminale.

Apel do policjantów: wiemy z doniesień prasowych, że bojówki kierowane redakcyjnie, dokonały napaści z użyciem broni białej w pociągu zmierzającym do Warszawy. Kolejnym razem ta broń zostanie użyta przeciwko Wam lub waszym kolegom, o czym mogliście przekonać się wczoraj.

A wiecie również, albo powinniście wiedzieć, że organizowane przy wydatnej pomocy byłych funkcjonariuszy SB antynarodowe, antypaństwowe, kryminalne bunty w centrach miast , mogą już wkrótce przeistoczyć się w regularne strzelaniny, o czym przekonał nas przykład zabójcy łódzkiego – byłego SB-eka.

Jak przystało na kontynuację pracy zasłużonego prowokatora z Moskwy i tym razem nie obyło się bez akcentów antysemickich.

Ku uciesze zgromadzonego margines,u kilkoro pajaców przedefilowało przed kordonami w pasiakach z naszytą gwiazdą Dawida. Używanie tego typu prowokacji i symboliki, wypełnia moim zdaniem doskonale dyspozycję przestępstwa polegającego na lżeniu i wyszydzaniu osób obcej narodowości i religii.

I to wszystko na oczach uczestniczących w pochodzie byłych więźniach hitlerowskich i sowieckich obozów koncentracyjnych.

Jest trochę racji w stwierdzeniu, że Polsce grozi przemoc. Po morderstwie łódzkim i po wczorajszych chuligańskich i kryminalnych ekscesach wiemy, z której strony to zagrożenie płynie.

Nie jest to przy tym zagrożenie banalne, bo jest wsparte potężnymi i mrocznymi siłami.

Te siły potrafiły przeprowadzić tak spektakularną akcję wywiadowczą, jak skompromitowanie siatki polskiego kontrwywiadu i ujawnienie danych jego funkcjonariuszy.

Rzecz niemożliwa do przeprowadzenie bez współpracy z negatywnie zweryfikowanymi „oficerami” WSI.

Te siły potrafiły doprowadzić do ujawnienia i zapobieżenia zebraniu dowodów w sprawie korupcji w najwyższych organach polskiego sądownictwa.

Te siły „ukręciły łeb” aferze paliwowej, węglowej, gazowej, hazardowej.

Do katalogu kryminalnych działań dołączyły przemoc.

Ta przemoc będzie narastać.

Organizujmy się przeciw bandyckiemu podziemiu czynnie, prowadząc akcję rejestracji podżegających do przemocy tekstów, osób, współpracując z polską policją, składając zawiadomienia w prokuraturze, póki czas.

Zapamiętajmy jedno: wbrew szerzonemu i tak lubianemu przez komunistów hasłu CHWDP (bo chodzi o polską policję) zaufajmy jej. Wczoraj pokazała, że stoi na straży porządku i bezpieczeństwa.

Pozdrawiam

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

cytat: Jest trochę racji w stwierdzeniu, że Polsce grozi przemoc. Po morderstwie łódzkim i po wczorajszych chuligańskich i kryminalnych ekscesach wiemy, z której strony to zagrożenie płynie.

Zgadzam się - i dodam, jest wiele racji.

Temu należy przeciwdziałać.

Czerwonym bojówkarzom wstęp wzbroniony! Zgoda na bezkarność czerwonej zarazy to zgoda na ostateczny upadek Polski.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#104504

Dziękuję, postaram się w kolejnych wpisach dojść do konkretów.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#104509

czytam tylko doniesienia na Onet czy WP (nie mam telewizora i nie mieszkam w Warszawie to nie mam dostępu do innych źródeł) i są tylko informacje że były jakieś ekscesy, kogoś tam zatrzymano ale brakuje dokładnych informacji kogo zatrzymano? za co dokładnie, okoliczności - nic nie ma.
Że ktoś rzucał kamieniami - KTO?
Zdjęć też coś mało jest. Czy reporterom z GW zabrakło miejsca na kartach pamięci w aparacie?
Albo nic nie mają albo trwają prace nad materiałami i dopiero zobaczymy jak faszyści niszczą polską demokrację.
W tej chwili na Onet na temat wczorajszych wydarzeń jest tylko Siwiec.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#104523

http://www.wolnapolska.pl/index.php/tak-wygldao-wczoraj-centrum-warszawy-i-trzeba-powiedzie-jasno-i-wyranie-do-tej-zadymy-wezwaa-qgazeta-wyborczaq.html ----
http://www.fronda.pl/wieslaw/blog/kiedy_wpuszcza_nas_w_kanal#comment_211690 --- ponadto zdjęcia i filmik na stronie

http://www.blogpress.pl/node/6503

Policja faktycznie ochraniała Marsz Niepodlegołości, zamiast tymże kordonem otoczyć kontrfaszystów (ja nazwali się). W istocie to była zbieranina różnej maści odszczepieńców, a w pasiakach ..  aktorzy.

Na blogmedia24 jest propozycja skarżenia łamania prawa.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#104544

Dziekuję!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#104554

Klarował że ci "faszyści" to biedni chłopcy którzy mieszkają w blokowiskach, barakach, których rodzice są bezrobotni karmieni jadem sączonym z Radia Maryja, a po drugiej stronie (nie udało mu się wyłgać ze tam było wszystko cacy) to młodzi ludzie (jedynie alternatywnie ubrani) którzy oglądają w TV filmy kryminalne co ma na nich zły wpływ i dlatego wyrywają bruk z chodnika.
Był drugi gość z studio który go hamował - ale nie pamiętam nazwiska.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#104575

Stroną agresywną (kryminalnie) były bojówki z Czerstwej.

Wiemy, że zapakowali do puchy Biedronia.

Ale rzeczywiście, realcje skromne, a to znaczy - PRZESZLI.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#104550

"za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta"(ciekawe w jaki sposób?-ale i tak współczucie dla policjanta)został zatrzymany NACZELNY GEJ III R.P.-Biedroń

Vote up!
0
Vote down!
0
#104555

carskiej garściami.
A bolszewicka bezpieka przejęła od ochrany najskuteczniejsze metody rozwałki konkurencji czyli prowokację i pogrom!
Michnik od dziecka w domu rodzinnym był chowany a takie atmosferze; prowokacja, pogrom , walki frakcyjne.
Od lat nie tylko w GWnie te metody udoskonalona przez bolszewików metody stosuje.
ozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#104524

Sto procent, dlatego trzeba bojkotować Wyborczą.

Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#104557

obawiam się najgorszego scenariusza. Wczorajsze ekscesy oprócz krótkotrwałego efektu propagandowego - proszę faszystowskie warchoły nacjonalizmu, wydają mi się wstepem do długiego marszu na dorżnięcie watachy.Zapewne w gospodarce źle się dzieje i muszą wprowadzić totalny bałagan dla przebrniecia przez kolejne wybory.A to oznacza zamieszki uliczne i przelew krwi.Najważniejsze nie dać się sprowokować, bo czym jak nie prowokacją mającą na celu delegalizację PiS-u był mord w Łodzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#104531

Ja też. Dlatego trzeba być przygotowanym, dobrze zorganizowanym, unikac prowokacji. Robić swoje.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#104558

Ja też. Dlatego trzeba być przygotowanym, dobrze zorganizowanym, unikac prowokacji. Robić swoje.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#104559

Będą robić najgorsze świństwa. Prowoki będą na codzień. Oni już nie mają nic do stracenia, bo sytuacja niestety zmienia się na niekorzyść tzw, rządzących. A straszny kaczor jak przyjdzie, to ciurma.

http://www.youtube.com/watch?v=chvdHfPnxok

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#104546

Prawda, ale jest nas więcej, mamy rację i historię.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#104560

Wczoraj ja i moi przyjaciele, znajomi ZGODNIE Z TRADYCJĄ JAK CO ROKU, CHCIELIŚMY UCZCIĆ w WARSZAWIE SWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, MASZERUJĄC SPOD ZAMKU KRÓLEWSKIEGO, KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIEM,
SKŁADAJĄC KWIATY I ZAPALAJĄC ZNICZE POD POMNIKIEM ROMANA
DMOWSKIEGO .
Niestety w Wolnej wydawałoby się Polsce, zgodnie z Prawem zapisanym w Konstytucji RP ODEBRANO NAM TO PRAWO. KORDONY POLICJI "ZEPCHNĘŁY NAS" Z TRASY KIERUJĄC NA POWIŚLE !!!!
ZACHOWANIE SIĘ KORDONÓW POLICJI OD MIODOWEJ, KRAKOWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA, WSZĘDZIE ..... UDOWODNIŁY, ŻE MY POLACY NIE MAMY PRAWA DO DEMONSTROWANIA NASZYCH PRAW, ZAGWARANTOWANYCH KONSTYTUCYJNIE.
W marszu brało udział kilkaset osób, w tym ludzi dojrzałych i młodych. WSZYSCY A SZCZEGÓLNIE LUDZIE MŁODZI BYLI PROWOKOWANI , ZACZEPIANI, ZNIEWAŻANI, BICI.
STOSOWNIE JEST DODAĆ, ŻE OGRMNE RZESZE POLICJI BYŁY UBRANE W MUNDURY BOJOWE I AKCESORIA BOJOWE, MY UCZESTNICY MARSZU POZA FLAGAMI BYLIŚMY BEZBRONNI.... CO ZOSTAŁO WYKORZYSTANE.
TAK W WOLNEJ WYDAWAŁOBY SIĘ POLSCE ZOSTALIŚMY POTRAKTOWANI PRZEZ POLICJĘ JAK PRZESTĘPCY, WROGOWIE... ZAGRO-
ŻENIE.
W TELEWIZJI WIADOMOŚCI NA WSZYSTKICH KANAŁACH ZOSTAŁY ZMANI-
PULOWANE PRZEDSTAWIAJĄC LUDZI MŁODYCH, MASZERUJĄCYCH JAKO
PRZESTĘPCÓW... FASZYSTÓW.
TYMCZASEM FASZYSTAMI BYLI CI PO DRUGIEJ STRONIE, ... NA
DODATEK ZA NASZE PIENIĄDZE !!!
TAK WCZORAJSZY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI UDOWODNIŁ BEZSPORNIE
ŻE NIE MAMY ŻADNYCH PRAW WE WŁASNYM KRAJU.
TEN FAKT W POŁĄCZENIU Z WCZEŚNIEJSZYMI OD 10 04 2010 roku
a przede wszystkim z dniem podpisania traktatu w grudniu 2009 r.
POZBWIŁ POLAKÓW FUNDAMENTALNYCH PRAW.
WCZORAJSZY DZIEŃ BESPORNIE
Od dnia narodowego święta nie ustaje monotonny i bezczelny mamrot postkomunistycznych „intelektualistów” wsparty kanonadą propagandowych katiusz z Czerstwej. Ma on na celu to, co tego rodzaju konstrukcje służb własnych i obcych mają zwyczajowo na celu: zohydzenie narodowego święta i zamiana arcypolskiego dnia na kolejną zadymę postsowieckich bojówek, z ubocznym skutkiem w postaci zaprezentowania zachodniej opinii publicznej, że Polsce grozi „faszyzm”.

Vote up!
0
Vote down!
0

merypol

#104593

Antifa i cała ta banda jest finansowana przez te "siły", to są zwykłe wynajęte bojówki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#104633

Wszystko ok z jednym zastrzeżeniem: nie gloryfikowałbym policji. Pamiętajmy o bierności podczas zajść pod krzyżem. Wczoraj władzuchnie po prostu nie zależało na eskalacji konfliktu, stąd sprawne działanie, ale gdyby zależało, to policja dostałaby rozkaz "nie interweniować" i tyle.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#104685

"Władzunia" w tym HGW wie co robi ..
Te kanalie uwzględniły wszelkie opcje włącznie z cyklistami .
Osobiście największą radochę sprawiłby mi lament HGW po ewentualnej porażce z panem Bieleckim ..

Sam bym jej wysłał "gratulacje" oryginalne wyryte na miedzianej blasze u grawera ..

Tak na wieczną pamiątkę ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#104737