NADCHODZI

Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Kolosalnej wartości dokument pojawił się dzisiaj na www.niepoprawni.pl . Ponieważ nie można dopuścić do tego, żeby nam umknął, zwracam na niego uwagę. To pierwszy tak bogato udokumentowany i tak precyzyjnie przeprowadzony dowód z analizy „rzekomego” zderzenia skrzydła Tu-154 z drzewem, na którym siedział Jaś Flanelka, fotografik Specnazu fotografował z dołu, a Anodina klepnęła, bo nie miała wyjścia, jak wielu przed nią i po niej. Jest natomiast wzruszająco żałosnym faktem, że wielu klepnęło, chociaż nie musiało.

Jak zrozumiałem prezentację prowadził p.Marek Dąbrowski – sam autor monumentalnej dokumentacji medialnych manipulacji, która kiedyś będzie zapewne dowodem w sprawie, a zatytułowanej „Medialna Dżungla Luster”, a została ona oparta na obliczeniach prof.prof. Nowaczyka i Biniendy, wraz z informacją, że opracowany model uzyskał autoryzację US Federal Aviation Administration i NASA:

http://www.niepoprawni.pl/blog/2140/prezentacja-ekspertow-przed-zespolem-parlamentarnym-08092011

Obydwaj eksperci podpisują się imieniem, nazwiskiem i tytułem naukowym oraz listą osiągnięć. I mówią: „sprawdzam” Komisji Millera, boć nie Anodinie, ta przecież jak pamiętamy nie miała wyjścia.

Nie wiem jak w starciu z tymi obliczeniami wygląda na przykład praca ekspertów Komisji Millera. Ale nie spodziewam się, że przedstawią nam własne, pokazujące inny przebieg wypadków wyniki obliczeń.

Oni ich zwyczajnie nie zrobili, tak jak nie zrobili nic oprócz tego, co było zawarte w politycznym zamówieniu ich pracy. Tym samym zachowali się jak pani Anodina wobec jej władz zwierzchnich, a więc na wzór sowiecki, co moim zdaniem dożywotnio powinno ich wyłączyć z grona osób mających zdolność wykonywania jakichkolwiek funkcji administracyjnych, społecznych, a nawet eksperckich.

Fizyka jest bowiem jedna, nawet jesli jest sowiecka. Bez brzozy z Powiewającym Flanelką, bez fotografika Specnazu Amielina, bez Hypkiego, którego blogerzy nazywają nie wiedzieć czemu kukuruźnikiem, nie ma wypadku, nie ma „beczki”, o czym zresztą fachowcy mówią od dawna; bez beczki nie ma uderzenia „nieosłoniętą” częścią kadłuba, „rozsmarowywania” z jednoczesnym defragmentowaniem na tysiące części. Nie ma przeciążeń i nie ma śmierci wszystkich pasażerów, bo to zwyczajnie niemożliwe.

Jest Smoleńsk, a na nim żołnierze Specnazu, w tym część, co wynika nawet z raportów, przebrani za strażaków (bo ci drudzy przybyli na miejsce katastrofy dużo dużo później). Bez bezprecedensowej medialnej akcji łgarstw, w której przysłuchiwaliśmy się rozczulającym opisom wymalowanych i uczesanych „lekarek”, „ratowniczek” i „pielęgniarek”, biorących udział w akcji ratowniczej, której – jak się potem okazało, nie było i nie ma nic.

Jest kwestia odpowiedzialności polskiego rządu i obywateli polskich żyrujących te kłamstwa. Szczęśliwie znaleźli się i tacy, którzy odmówili ich uwiarygodnienia.

dp 10IX@danz.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

i to zaraz po wyborach. Bo im bardziej będzie się patrzeć zbirom przy urnach na ręce, to tym mocniej się ich przyciśnie. A oni wladzy nie mogą oddać (ze względów powyżej), zatem - wojna domowa: wiece, zamieszki, godzina policyjna, walenie do tłumu głośnikowymi racami z mocnych fal po bębenkach (gotowe instalacje w dużych miastach już są, o czym na tym forum przecież pisano).
10,11,12,X - sądny początek przed Polakami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#181692

Nie sądzę (ale to moje zdanie), żeby ktoś w tym klimacie geopolitycznym najechał Polskę czołgami, a ze "stanem wojennym" Donka i Bronka to sobie poradzimy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181810

Nie istnieje także ŻADNE wyjaśnienie rozczłonkowania wykładziny podłogowej na kawałki wielkości dłoni(niebieskie tworzywo, którym uścielony był cały teren katastrofy).
Tak wygląda skutek użycia Trzmiela, Wystrzeliwanego z rosyjskiego czołgu, przeznaczonego do zwalczania nisko lecących samolotów.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181699

Trudno mi się fachowo odnieśc, ale jesli modele wykażą nagłe działanie siły OD GÓRY kadłuba, wtedy rosyjscy sledczy mogą zechcieć ogłosić, że bomba była, ale nie był to ładunek konwencjonalny i był umieszczony WEWNATRZ KADŁUBA w WARSZAWIE.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181811

A wtedy utopią swoich pomocników w Polsce.
A to juz byłoby bardzo cenne.
Poza tym, przeciez to właśnie "rosyjscy technicy z zakładu w Samarze" dokonywali "drobnych napraw" tuż przed wylotem Tutki do Smoleńska.
I pętla robi sie coraz ciaśniejsza.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181817

W dniu katastrofy widzialem krotki film - wywiad z rosyjskim swiadkiem naocznym. Czlowiek mowil , " widzialem kule ognia z wielka predkoscia zbilzajaca sie do samolotu za chwile uslyszałem potężny huk, ryk silnkow i złowroga cisza".  Ten film zniknal bardzo szybko z sieci, (był w internecie), moze i czlowiek ktory byl swiadkiem tez juz zniknal bez sladu. Byc moze byłby to jedyny tego typu dowód na to żeby stwierdzić zamach. Moim zdaniem jest najwieksza zbrodnia, mord polityczny, najwieksza zbrodnia polityczna XXI. To przejecie wladzy silą, zamach stanu. Najwiekszy dramat narodu polskiego w tym stuleciu, cos potwornego, niestety naród tego nie rozumie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182117

... 9 - obniżone za "polski rząd".

Sorry, ale albo mamy zamiar mówić prawdę, albo to jest "polski rząd"!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#181701

Racja, nalezy mi się
Serdeczności

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181812

"Jest Smoleńsk, a na nim żołnierze Specnazu, w tym część, co wynika nawet z raportów, przebrani za strażaków (bo ci drudzy przybyli na miejsce katastrofy dużo dużo później). "
______________________________________________

Sprawa jest o wiele głębsza i znacznie większego kalibru!
Wsród załogi pierwszego(!) wozu strażackiego był na pewno co najmniej jeden Polak, który na bieżaco meldował do centrali w POlsce (bo po polsku i przez telefon) co się dzieje.
Pisałem o tym tutaj, blisko rok(!) temu:
http://www.niepoprawni.pl/blog/2549/telefon-z-rzadowego-centrum-operacyjnego

Mam zamiar napisać o tym jeszcze raz, ale z innej trochę strony i szerzej, bo widze, że raz jeden napisać, pokazac i udowodnić, to jakby nic nie napisać.
Ogólnie rzecz biorąc polecam:
http://www.niepoprawni.pl/blogs/ohv

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181714

Ja pamiętam Twój tekst i ten fil, bodajże którejś z niemieckich stacji.

Jasne, że temat trzeba drążyć.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181813

Była to Reutersa migawka z katastrofy, ale wystepuje on też na wszystkich dostępnych w internecie materialach jesli zawierają ten fragment, jak równiez na filmie udostepnionym przez autora, a także na filmie tym będącym fragmentem w '10.04.10', który jest przerobionym na HD materiałem od WIśniewskiego..
Oczywiście było to tez wyraźnie słychać podczas prezentacji filmu przed Zespołem Macierewicza. Komisja Millera zaś ominęła ten materiał szerokim łukiem, jako nie koszerny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181830

mocno naciągane z tą załogą. Dla mnie to oczywisty tekst po rusku, z ruskim akcentem. To może być "daWAJ DIErżyj!" (choć potrzymaj) czy bardzo podobny zwrot.

Poza tym kto by się wydzierał "ZAŁOGA ŻYJE!!!!"? W normalnej katastrofie oczywiście, ale w ew. zamachu i ruskiej mistyfikacji?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181873

"mocno naciągane z tą załogą. Dla mnie to oczywisty tekst po rusku, z ruskim akcentem. To może być "daWAJ DIErżyj!" (choć potrzymaj) czy bardzo podobny zwrot. "
__________________________________

Żartowniś...
"Poza tym kto by się wydzierał "ZAŁOGA ŻYJE!!!!"? W normalnej katastrofie oczywiście, ale w ew. zamachu i ruskiej mistyfikacji?"
_______________________________________

No własnie kto? Hę?

Dokładniej, to nikt sie nie "wydzierał", ino meldował przez telefon, czysto po polsku:), a wczesniej, na samym początku rozmowy mówiąc jakieś niezrozumiałe słowo-hasło.

Tak więc, nikt sie nie "wydzierał" tylko mikrofon kamery bardzo dobrze zbierał dźwięk:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182021

Chociaż nie głosowałam na PO i nie mam sumienia obciążonego tą straszną tragedią ,to nie ma dnia żebym nie myślała o tych wspaniałych ludziach którzy zginęli Ciągle widzę D.Tuska w objęciach Putina i przychodzi mi słowo ;zdrada!zdrada!zdrada!......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#181719

  To nie tylko zdrajcy ale ........!!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181740

Tak!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#181799

Nie ma wolności bez ofiar; nie chcieliśmy wolności, nie zrobiliśmy z szansy na wolność użytku - musiały być ofiary.
Ale jesli to cena...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181814

Reżim Putina i POtuskokracja(tuskomorra) w Polsce zrobili wspólnie i w porozumieniu bardzo wiele ,aby stworzyć doskonałe warunki pod wykonanie smoleńskiej katastrofy.I twierdzę,że nadal robią razem wspólnie zasłonę dymną przed śledczymi i opinią światową.Jest oczywiste,że Tusk,Arabski,Klich obojga narodów,Sikorski ze swoim moskiewskim SBkiem Turowskim,Miller i Janicki bezpośrednio powinni beknąć za smoleńską tragedię.
PS: A propos b.ambasadora Turowskiego-nagle po jego zdymisjonowaniu słuch o tym byłym esbeku jakoś zaginął.Czyżby kolejne jego przepoczwarzenie-tym razem na przykład w jakiegoś PO-"biznesmena" pokroju Drzewieckiego?falcon1958

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

falcon1958

#181790

Moim zdaniem - po spaleniu, wycofany do Moskwy. tego tez się boją - że spędzą resztę życia w kraju, któremu służyli, bez szansy wyjazdu na Zachód.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181815

ooone:

Dołączam do ogółu. Jestem z Wami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#181827

http://www.youtube.com/watch?v=gehmLdYK_48

1 min. 20 sek i dalej - drewniany słup odcina skrzydło. Jak to wytłumaczyć?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181854

767 to nie Tutka i daleko mu do tej konstrukcji.
Słup telefoniczny o grubości 28.5 cm zrobiony z drewna cedrowego, to nie żywa brzoza.
Z cedru można zrobić narzędzia do obrabiania brzozy.
Jeżeli kiedykolwiek miałes siekierę w ręku, to wiesz o czym piszę.
Dodatkowo, ze względu na termity, słupy są impregnowane zabezpieczająco.
Poza tym, nasze dywagacje są najprostszym gdybactwem i mają się nijak do programów symulacyjnych.
Symulacja to nie zgadywanki, tylko twarde zastosowanie dostępnej wiedzy z matematyki, fizyki, materiałoznawstwa i konkretnych danych na temat konkretnego przypadku.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181862

Moje pytanie nie było prowokacją - po prostu szukam odpowiedzi. Ktoś się może znać na tym lepiej ode mnie.
Ps. Symulacje też są obarczone błędami - też takie robiłem. Teoria nie zawsze pokrywa się z praktyką w 100 procentach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181866

Gdyby ta brzoza odcięła skrzydło, to krawędź nie byłaby tak bardzo ukośna.
Taka krawędź, jak na zdjęciu, wskazuje na silne ugięcie podczas uderzenia, a to jak wiadomo, działanie amortyzujące część siły.
Ponadto, ze zdjęcia skrzydła nie wynikało, aby krawędź była postrzępiona, a taka powinna być po urwaniu przez stosunkowo miękkie drzewo.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181871

http://www.youtube.com/watch?v=OTJ07V1QcZ4
http://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Constellation

Can 767 Aluminum Wing Cut 14'Steel?
YES! YES! YES!

a to widziałeś?
http://youtu.be/l7eI4vvlupY
http://youtu.be/RZjhxuhTmGk

DC-7 dał już sobie radę bliżej kadłuba
http://youtu.be/4D3dmy5bE7M
http://youtu.be/QHZY0-XUmMA

poza tym samoloty mają stosunkowo małą szybkość i mniejszą masę oraz, jak można zauważyć, jeszcze przed słupami szorują silnikami po ziemi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181868

A co tot tak wybucha przy zetknięciu z tym słupem? Czymś nafaszerowali skrzydło dla lepszego efektu? Dziwnie to wygląda.

Tak jak kolega niżej: słupy to całkowicie inne drewno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181881

dla potrzeb testu barwione jest paliwo w różnych zbiornikach.
samoloty stare jak świat.

wszędzie widać wybuchy paliwa. tylko nasza tutka nie spłonęła.
ciekawe... może się przedtem rozleciała
http://youtu.be/5DNmZlewPhA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181892

nie wiadomo na 100% gdzie ona się podziała!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181926

KaDłub samoLotu o średnicy 3,8m wbija się „nosem” w atmosferę z prędkością 280-300km/h rozpychając otaczające powietrze stożkiem nosa i rozpędzając powieTRZE do wiatru F3 ( Wiatr F3 -> może wyrywać drzewa i kompletnie niszczyć nawet duże budynki) .

Samolot przelatujący tuż NAD koroną drzewa ( wys. ok. 15m) może spowodować takie odgięcie korony, że pień nie wytrzymuje ugięcia łamiącego drzewo ( bez dotykowo) - poniżej korony.

Fakty do skojarzenia : powierzchnia nośna TU154 = 200.5 m2 maksymalna masa startowa 102 000 Kg więc jeden metr kwadratowy powierzchni nośnej samolotu unosi w powietrzu 500 kg .

Zgodnie z III zasadą dynamiki na jeden metr kwadratowy korony gałęzi drzewa ( bliskiego toru przelatującego samolotu 80m/s
+ przyspieszającego a ~ 3.3 m/s2 z maksymalnym ciągiem 3 turbin 306000 Kn)

> samolot oddziałuje na bliskie otoczenie „wiatrem” 500kg/m2

skala Fujity

F1 - wiatr o prędkości od 115 do 180 km/h (może zniszczyć drewniane budynki gospodarcze i elementy dachów, przewracać lekkie pojazdy o dużej powierzchni, np. przyczepy campingowe, naczepy, spychać jadące samochody)
F2 - wiatr o prędkości od 181 do 250 km/h (może zrywać dachy, wykolejać pociągi)
F3 - wiatr o prędkości od 251 do 330 km/h (może wyrywać drzewa i kompletnie niszczyć nawet duże budynki)
F4 - wiatr o prędkości od 331 do 415 km/h (może porywać duże i ciężkie pojazdy)

F5 - wiatr o prędkości od 416 do 510 km/h - (może unosić bardzo ciężkie obiekty i przenosić je nawet o kilkaset metrów, zrównuje z ziemią wszystko co napotka na swej drodze)

Pozdrawiam
J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181932

Maksymalny ciąg 3 turbin TU154 = 306 kN .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#181934

w sprawie dożywocia dla Tuska, Arabskiego, Klicha i Millera

oraz coś ekstra dla generałów: Janickiego i Noska ???

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#181991

Co teraz uczynimy?

Pewnie nie czują się bez winy,
lub przetrawiają swą głupotę
i zasłon budują kominy
na to co przedtem i co potem.

I strach swój ubierają w kpiny,
lub ciężką markują robotę.
Nie będą egzorcyzmów czynić
nad tym co przedtem i co potem.

Niewinne przybierają miny,
a skronie zimnym zlane potem.
Z teatru cieni manekiny!
Z mgły białej pod tym samolotem.

My ryk syreny wciąż słyszymy
rażeni przedziwnym przylotem.
W rozprysku tego ciągle tkwimy
co było przedtem i co potem.

Nie zagłuszyły karabiny
salwami ponad serc łopotem -
myśli: - Co teraz uczynimy?
Widząc to przedtem i to potem!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#182219

Co teraz uczynimy... właśnie; własnymi, właściwymi siłami?

Te RAZY Nimi zadane uczą Nas -> Ich niesPOtykanie kłamliwych ObliCzy i obliczeń - o które się POtyKają .

TamTe razy Uczą Nas trawić Ich głupotę -> totalną nieracjonalność irracjonalnych nacjonalistycznych zamachów

-> na początek ludzkich porządków z Obywatelskimi racjami w państwAch ...

Pozdrawiam
J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182278