BUCZENIE CYRYLICĄ

Obrazek użytkownika rolex
Blog

Już miałem wsiadać na rower i ruszać w trasę, ale mnie podkusiło, żeby rzucić raz jeszcze okiem na newsy z kraju. I mnie Pan Bóg pokarał, bo jak rzuciłem okiem, to nie mogłem się oderwać przez kilkanaście minut. Przez te kilkanaście minut nie mogłem się oderwać od kilkunastozdaniowej informacji, bo to jest chyba największe kuriozum informacyjne, jakie czytałem w ciągu ostatnich lat.

Przytaczam in extenso (za: onet.pl, TVN24):

Polscy śledczy mają kłopoty z odsłuchaniem nagrań z kokpitu prezydenckiego Tupolewa, który 10 kwietnia rozbił się pod Smoleńskiem. Kopia nagrań z rejestratora rozmów, którym dysponuje prokuratura zakłócona jest buczeniem, które pojawiło się tam najprawdopodobniej przez rosyjski prąd - informuje serwis tvn24.pl

Krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych, który prowadzi badania rejestratora stara się usunąć to buczenie, ale by to zrobić musi poznać częstotliwość prądu, jaka była w momencie kopiowania nagrań z oryginalnych taśm w Moskwie.

Okazuje się jednak, że ustalenie jaką częstotliwość miał moskiewski prąd nie jest takie proste. Polscy śledczy zwrócili się o pomoc do ambasadora RP w Rosji, Jerzego Bahra. Ten jednak ustalił, że te informacje mogą zostać pozyskane jedynie poprzez wystosowanie przez ambasadę noty dyplomatycznej do rosyjskiego MSZ. Dyplomata zasugerował, by poruszyć tę kwestię w kolejnym wniosku o pomoc prawną skierowanym do rosyjskiej prokuratury

Polska prokuratura poprosiła o ustalenie tej częstotliwości w szóstym wniosku skierowanym do rosyjskich śledczych. - Badamy ten wątek. We wniosku o pomoc prawną do Rosjan zwróciliśmy się o wykonanie stosownych czynności procesowych. Jest to ważne z punktu widzenia biegłych opracowujących opinię fonoskopijną – powiedział w rozmowie z tvn24.pl płk Zbigniew Rzepa, rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

Eksperci zwracają uwagę, że może być jeszcze inny powód, dla którego polscy biegli chcą poznać częstotliwość prądu. Dzięki temu można sprawdzić czy nagranie rzeczywiście skopiowano w Moskwie i czy w nie ingerowano - czytamy w serwisie.

Z tej notatki wynika, ni mniej ni więcej, tyle:

Media, minister sprawiedliwości polskiego rządu, prokuratorzy (w tym prokurator generalny) przez długie miesiące ŁGAŁY w żywe oczy zapewniając Polaków, że w ramach polskiego śledztwa toczy się badanie nagrań z czarnych skrzynek.

Łgały do potęgi w ogóle utrzymując, że Polskie władze mają kopie nagrań z czarnych skrzynek.

Tak jak podejrzewałem, w zestawie CD-ków otrzymanych przez J. Millera od generałowej Anodiny były rosyjskie pieśni, może jakiś porno-film i – jak wiemy od dzisiaj, buczenie cyrylicą.

Gdyby nie groza sytuacji, byłoby to śmieszne.

Chcesz posłuchać, jak buczy rosyjski prąd?

Ale im dalej w gąszcz talmudycznych znaczeń tej informacji prasowej, tym lepiej.

Otóż ambasador Bar nie widzi innej metody, by uzyskać bliższą wiedzę o przekazanym nam zapisie buczenia, jak skierować do rosyjskich władz notę. Dyplomatyczną.

I co w tej nocie, panie ambasadorze Bar, zamierza pan napisać?

„Zawiadamiamy, że na przesłanych nam tzw. „kopiach czarnych skrzynek TU-154 nr 101” buczy? Uprzejmie zapytujemy, czy buczenie to normalny odgłos, który się nagrywa na czarnych skrzynkach?

„Badamy ten watek” pociesza Rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

Znaczy który? Watek traktowania polskich prokuratorów wojskowych, jako bandy tępawych durni?

Nie ma co badać! Przekazano Wam fałszywki i śmieci. Wniosek to można kierować, ale o pociągniecie do odpowiedzialności śmieciarzy, którzy wmanewrowali was, panowie w mundurach, w sytuację, w której jesteście już tylko żałośni i śmieszni.

Najwyższy czas, bo po takiej kompromitacji wasze dni w mundurze wydają się być policzone, chyba że na prawdę wierzycie, że Donald Tusk będzie rządził najbliższe tysiąc lat.

I – że zapytam zanim wsiądę na ten rower, te 200.000 złotych, które to minister Kwiatkowski przekazał Krakowskiemu Instytutowi Ekspertyz Sądowych, to po to, żeby ten instytut badał buczenie, czy żeby sobie sam buczał w przerwach nad badaniem rosyjskich jaj z prawdy, Polski i zbrodni?

Lecę na rower, durnie nie mogą wszak wpływać na mój rozkład dnia.

Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

że polskie władze robią sobie kabaret ze smoleńskiej tragedii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#101128

Myslę, że władze, w tym prokuratorski, znalazły się w znanej sytuacji gorącego kartofla.

Nie chcą ciagnąć bzdur, nie mogą nic nie robić, więc szukają pretekstów na przeczekanie.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101138

ale prawdziwy kłopot dopiero ich czeka bo Polakom w końcu znudzi się kit i sieczka z ich bajeczek.
Jakoś coraz trudniej mi uwierzyć w wiarygodność polskich prokuratur w kwestii śledztwa smoleńskiego - zbyt wiele i kitu wciskali i zbyt długo. Raz mieli kopie z czarnych skrzynek, potem nie mieli, teraz znów mają ale buczące.
Coś podejrzanie buczy prokuratura wojskowa - czyżby znów chciała coś zagłuszyć?
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#101140

Możemy się pocieszać, ale prawda jest taka, że nie dysponujemy żadną realna siłą. A jesli już, to o niej nie wiemy.

Wydaje mi się, że chłopaki z prokuratury, zwyczajnie nie chca nadstawiac zada za Donalda, bo wynik zamieszania w Polsce jest ciągle niewiadomy.

Pozdrawiam

p.s.

Bardzo dziękuję za miłe powitanie na "Niepoprawnych" x

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101161

Oczywiście, że mnie zatkało! A ponieważ nie jeżdżę na rowerze, wykonałem obowiązek wobec tekstu tak kuriozalnego, żeby się gdzie nie zapodział, a tej chwili sobie po prostu dumam i nadumać się nie mogę. To ta częstotliwość to ona powstała podczas nagrywania z taśmy na płytę? Czy podczas odtwarzania? Ja w tej dziedzinie jestem laik- jeśli chodzi o prąd, ale na miły Bóg pamiętam i taśmy i kasety i... prąd i jak złożyło to do kupy to niech mi nikt nie wmawia, że coś buczało! Co ma piernik do wiatraka? Gdyby ktoś był łaskaw mi to jakby trochę jaśniej wytłumaczyć to ja byłbym wdzięczny. Druga rzecz, mam wrażenie, że ta częstotliwość może się wahać- chyba. I za autorem tekstu: czego w takim razie słuchano do tej pory w Inst. Eksp. S. ??!
Pozdrawiam - choć tym razem przeżyłem naprawdę szok.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101131

PS. Wykonałem obowiązek wobec tekstu TVN 24- rzecz jasna- tekst autora nie jest kuriozalny! Gwoli dobrego zrozumienia :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101135

Przyznam się, że zaniemówiłem, co takiemu jak ja "szczekaczowi" nie zdarza się często.

Niezłe, niezłe.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101139

Z tego wszystkiego byłbym zapomniał że "walizka" którą zostawił pewien jegomość w szatni "tego" budynku na ul.łubianki tak ,.,tak w Moskwie jest "czuła" na owo ruskie buczenie.

Co może z tego wyniknąć .../e=mc2/

Za Niccolo Machiavelli'm :

"Gdy zaś będzie zmuszonym nastawać na krew czyjąkolwiek, niech to czyni tam, gdzie jest dostateczne usprawiedliwienie i wyraźna przyczyna, lecz przede wszystkim niech powstrzymuje się od cudzego mienia, gdyż ludzie prędzej puszczają w niepamięć śmierć ojca niż stratę ojcowizny."
Źródło : http://www.eioba.pl/a76382/niccolo_machiavelli_ksi_e_z_ote_cytaty

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#101148

No ująłeś to Waść w tak szerokiej perspektywie, że nie mam odwagi nic dodac :)

Pozdrawiam, dzięki

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101162

Zatem jeśli ..nie wyłączą tego buczenia może ich zalać "światłość jasna" ///

wiem wiem ... ;-(

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#101183

Teoretycznie jest to możliwe, lecz dograna byłaby jedna główna harmoniczna ok. 50 Hz o dużej głośności, ew. jakaś wyższa, znacznie cichsza ok 2kHz. Możliwe, choć mało prawdopodobne. Żeby ją usunąć, trzeba byłoby stłumić tę częstotliwość, a to rozmowom w kabinie nie zrobiłoby większej krzywdy, bo zaczynają się od 100 - 150 Hz. Cały myk może być w tuszowaniu cięć w zapisie. Jako, że rozmowy nie trwają jednostajnie, to ich pochlastanie nie sprawia większego problemu. Niemożliwe do ukrycia staje się cięcie nagrania, gdy na odgłosy w kabinie nakłada się jednostajne tło o stałym (lub równomiernie zmiennym) rytmie i amplitudzie.

Zatuszowanie takich cięć można uzyskać właśnie poprzez dogranie "śmieci" o podobnej częstotliwości i większej amplitudzie. Tu pytanie do znawców lotnictwa, czy  oby częstości drgań kadłuba nie oscylują wokół 50 Hz. (Zakładam, że mówiąc o prądzie, mówią rzeczywiści o prądzie).

Zaznaczam, że dogranie to pikuś; usunięcie bez szkód jest niewykonalne.

 

Aż nie chce się wierzyć w tak prymitywny numer...

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101157

dzieki. Rosjanie są słynni z bezczelnych numerów. I zazwyczaj wychodzą na tym dobrze własnie dlatego, że aż takiego prostactwa nikt się nie spodziewa.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101163

Wyporzyczamy oryginały - skoro swoje musimy w ogóle wypożyczać. No i nie ma buczenia. Taki cud.

Do tego jednak potrzebna jest decyzja a przede wszystkim decydent.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101141

 Ale na oginalach wszystko byloby slyszalne i od razu wiadomo by bylo kto nas w noge robi! Znaczy trzeba dyplomatycznie, o czestotliwosci pradu bajki opowiadac i o zdanie znawcow takich jak ambasador w Moskwie pytac. A ja sie pytam co to za wojskowi prokuratorzy, ktorzy nie maja zadnych technicznych rzeczoznawcow? Takich od pradu i takich od nagran, Takich bajek to ja dawno nie slyszalem! Ale coz narod wszystko kupi!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101146

Przecież wiadomo kto - MAK, Tusk, Seremet, Parulski, Sikorski, Pawlak. Tylko Kargul nieumoczony choć cholera go wie...
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#101150

 No tak, my wiemy, ale oni chca nas przekonac, ze to co my wiemy, to wcale nie ta prawdziwa prawda, ta jest zupelnie inna, tak nieprawdziwie prawdziwa, albo tak jakos! Z tych glupot co to wypisuja, czy mowia, to chyba normalnemu czlowiekowi tez sie moze poplatac. I pewnie o to chodzi!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101153

Jasne, pwoinniśmy zawołać: Kacapia! Oddawaj zajumane!

Ale raz zajumanego kacapia nie oddaje łatwo, patrz - Kuryle.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101165

i cieszę się że tu bywasz - ja na s24 juz nie pisze, zatem spotkamy sie.

Nie wiesz czemu "wyporzyczamy" napisałem przez er zet?
No ja też nie wiem, a kogoś chciałbym spytać.... :)

Ale obciach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101193

#101142

To ja poproszę tam gdzie jest ta pomarańczowa plamka ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101144

gdyby ślady pozostawione przez zasilanie wskazywały na to,
że czarne skrzynki zostały nagrane na Madagaskarze ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101214

Jestem intuicjonistą, nic na to nie poradzę, nie uważałem specjalnie, nie przyglądałem się tej mapie dokładnie. Sugerujesz, że?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101320

Powiększyłem, ale intuicjonizm i tak mi przeszkadza. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101332

Jeżeli prok.gen.Seremet ma honor, co by do jego aparycji nawet pasowało, powinien podać się do dymisji. Po tym buczeniu natychmiast !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101147

Seremet ma tyle samo honoru co Tusk, J.Miller i wszyscy ci, którzy ze strony polskiej zajmują się "śledztwem" smoleńskim. To banda funta kłaków niewarta.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#101152

 Dziwie sie, ze nasz Jasnie oswiecony wiedza  z Wikipedii tego nie wie! Trzeba by jemu ten link podeslac. Mialby okazje do brylowania! Nie wiem tylko czy by zrozumial: To moze lepiej prokuraturze?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101151

To może być słynny rosyjski uczony Szach-matow.

Pozdrawiam

p.s.

Ciekawe

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101167

Tuska lecą w głupa i udają, że tego nie widzą!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#101156

Tylko w ruskach
bezpieczeństwo dupy Tuska...

Ech! Ale mi się rymło!
Pozdrawiam
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#101160

rzecz!
Nawet te częstochowskie!
Czemu nie!
Czym one gorsze od innych?!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#101164

Rozmieniacie sie na drobne.
No i co się tak podniecacie jakbyście odkryli coś nowego. Tacy jesteście inteligentni a okazuje się, że w każdym z Was tkwi jakaś niezrozumiała dla mnie infantylna, naiwna nadzieja, że może jednak Serem i inni prokuratorzy nie są tacy źli, że może jednak są ludzcy i w końcu rozpłaczą się i wyjawią prawdę, inaczej by Was tak nie bulwersowało kolejne, setne a może tysięczne już kłamstwo.
Zrozumcie wreszcie, że to są kanalie bez uczuć i bez skrupułów, które zrobią wszystko i okłamią dziesięciotysięczny raz żeby przetrwać, żeby utrzymać układ.
Walczcie z układem a nie z kolejnym pojedyńczym kłamstwem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#101186

Podpisuje sie "obyma recyma"

germario

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#101258

Ale my to chyba nie musimy udawać?

:) Trzeba ich punktować, bo inaczej to i my wyjdziemy na durniów!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101168

nie muszę i nie chcę!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#101173

czy meaconing buczy? Drgania jakieś ma? Może trzeba było zamazać, co było do przewidzenia, że popaprają co się da.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#101175

No nie wiem... Jak na razie to Tusk robi z Polaków idiotów. Do tego całkiem bezkarnie...
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#101178

... do pana płemieła nigdy nie odwrócę....po tym jak zajrzałem do pewnego słownika.

 

tusk:
Prison slang for the active-partner in anal-intercourse . See sodomite for synonyms.     http://www.sex-lexis.com/Sex-Dictionary/tusk      To taką miłość on głosi?! No ,nieeeeee.Pewnie i stąd poparcie w kryminałach...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101201

HOPCIO 1) Pisalem na salonie o prostym polaczeniu smierci sp. Pana Michniewicza z zamachem w Smolensku, a teraz smierc sp.Pana Wrobla (cisza na ten temat jak na PODNIESIENIU w kosciele katolickim?),jak narod sie nie dopytuje o to, to posuneli sie dalej i wypuscili jawna brygade smierci w osobie bandyty z PRL i tak dalej...za takie wpisy wyrzucono mnie z ponoc "salonu"! Ale i moze dobrze, bo byc w takim towarzystwie to nie zaszczyt! 2)Spoleczenstwo w kraju jest otepione przez polskojezyczne szczekaczki, ciezkie zycie codzienne,50% spoleczenstwa zyje na progu przetrwania biologicznego (to jest nie do pomyslenia w Europie zachodniej - tu mieszkam od lat i dobrze mi sie wiedzie, ale nie wszystkim Polakom). Co z tego wynika - PIS jako partia opozycyjna musi natychmiast rozpoczac mrowcza prace informacyjna w formie papierowej, z duza czcionka - nie wiem, forma biuletynu 2 x w tygodniu rozdawane w calej Polsce za darmo od Tatr po Baltyk! Wszystkie informacje bardzo rzetelne, by nie byly podwazalne ani propagandowo, ani sadownie, ludzie musza wiedziec bez wysilku DLACZEGO; placa wiecej za gas, chleb, mieso, ubrania dla dzieci..DLACZEGO; Sluzba zdrowia dziala jak dziala i jakie sa mozliwosci wyjscia na dzien dzisiejszy, podatki, przepisy administracyjne o rozpoczeciu dzialalnosci gospodarczej, rolnictwie, przemysle, dzialalnosc naukowo badawcza, suche informacje to najbardziej dziala na wyobraznie, musi to byc pisane prostym zrozumialym jezykiem........! 3)Polityka zagraniczna w tym handel zagraniczny, sojusze .......i strategia rzadu na 10 lat do przodu! 4)Tragedia Solenska - co zrobil rzad przed i po tragedii! Nie ma opozycja srodkow masowego przekazu wiec musza sie wrocic do "krola cwioczka" bo nas Polakow w Polsce zaszczja i zaszczekaja! Tu gdzie mieszkam takie cos jest nie do pomyslenia, no i nie ma problemu z podatkami bo ich nie ma, nie wlasciwie sa szczatkowe! Pozdrawiam z dala od ukochanej Ojczyzny!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#101200

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101211

co jest składową umożliwiającą umieszczenie kopiowanie w czasie,a nie o harmonicznych uniemożliwiających odczytanie stenogramów. Zresztą; co ma przydźwięk do danych analogowych? Jest ostatnią zmienną braną pod uwagę przy ocenie autentyczności.

 

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101218

Bardzo interesująca lektura. Tylko czy nasze dane referencyjne nie wystarczą?Wygląda na to że czas nagrania i próby ingerencji wyłapać jest łatwo. Gorzej z miejscem nagrania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101226

dostaliśmy kopie cyfrowe czy analogowe?!A w ogóle to mi to wszystko nie pasuje..przydżwięk w profesjonalnym sprzęcie?!Używają jeszcze wzmacniaczy od "kołchożników?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101235

to nie pogłos...

:-)

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101240

przy jego odtwarzaniu na nośnik cyfrowy dodał się do toru fonii sygnał z sieci. Istotne jest zobaczenie czy ten sygnał jest "ciągły" i czy nie ma przypadkiem dwóch nałożonych na siebie. Jednakże, przy taśmie mogli majstrować na prądzie stałym i w klatce Faraday'a i wtedy jest trudniej, ale nawet wetdy można zapewne zbadać nierównomierności przesuwu taśmy (czy są bez wyrw...)

jest to najwyraźńiej badanie autentyczności nagrania..

dlatego takie ważne jest aby mieć oryginał. Oczywiście specjaliści wiedzą o tych metodach i pewnie wymyśłili też metody zafałszowania... eh nie da się tego talk łatwo rozgryyźć....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101311

Sowiet sprowadza polemikę na boczny tor. Tu nie jest kwestią analizowanie bitów pod kątem zmiany w kompresji cyfrowej i "stygmatem" przydźwięku, lecz fizyczna zmiana ciągłości nośnika (analogowego), co jest podstawą stenogramu.

 

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101239

Artykuł w tvn24 napisany jest tak jakby p. redaktor cóś słyszał , ale nie wie co,w dodatku po wczorajszym jeszcze do siebie nie doszedł....tak że nie wiem o czym tu dyskutować.; 50Hz przeszkodą w odczytaniu mowy?Bzdury.  P.S. Skąd-eś ten pogłos wytrzasnął?

A jak myślisz-przenieść z analogowego na cyfrowy,wyciąć "niepotrzebne" bity,po czym dograć przydżwięk? Wyjdzie autentyk?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101248

Sprawa nie jest wesoła ale łzy mi poleciały dzięki ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101276

Częstotliwość napięcia w sieci elektroenergetycznej w Europie wynosi 50 Hz, w USA, Brazylii i Japonii 60 Hz.

Dyplomatyczne prokuratorskie pytania , zmierzają do wyjaśnienia POchodzenia(prawdopodobnie) zaburzeń ~ zakłóceń akustycznego TŁA nagrań ...
Być może prokuratorzy interpretują zakłócenia jako - przydźwięk sieciowy, lub wyższe harmoniczne przenikające do układu „przegrywania” zapisu (analogowego) z taśm „czarnych skrzynek” na nośniki cyfrowe ...

Sieć elektroenergetyczna zasilająca sąsiedzkie przemienniki częstotliwości z falownikami prądowymi lub napięciowymi może „siać” zakłócenia... tak szybkie jak znane z „wolnej euRopy”...

Sygnały analogowe generowane w głowicach magnetofonu czyTającego, mogą być konwertowane do postaci cyfrowej i w takiej zapisywane w czasie rzeczywistym na dysk twardy komputera, a następnie na CD ...

Karta dźwiękowa używa dysku jako magnetofonu cyfrowego bez taśmy. Podczas odtwarzania karta odczytuje dane z dysku, zamienia je z powrotem na postać analogową i w takiej postaci wysyła do wzmacniacza na wyjściu karty.

W czasie zamiany postaci analogowej sygnału na cyfrową odbywa się „próbkowanie sygnału”.
Aby sygnał analogowy przekształcić w cyfrowy należy poddać go próbkowaniu, następnie kwantyzacji, a na koniec filtrowaniu w celu pozbycia się sygnałów niepożądanych.
Sygnał analogowy musi być dzielony na wiele kawałków na sekundę. Dla każdego kawałka mierzona jest amplituda (próbkowanie) i przypisywana najbliższa dostępna wartość (kwantyzacja).
Im więcej jest podziałów na sekundę (wyższa częstotliwość próbkowania) oraz im dokładniejsze dopasowanie amplitudy (większa rozdzielczość próbkowania) tym lepsze uzyskamy odwzorowanie cyfrowe sygnału analogowego.
Sygnał cyfrowy (ludzkiej mowy) jest tym bardziej ZBLIŻONY do przebiegu (naturalnego) analogowego, im częściej „dźwięk” jest próbkowany.
Sygnał analogowy poddany systemowemu próbkowaniu musi ulec kwantyzacji, wskutek czego pobrane wartości sygnału zmienią swoje położenie.
Niskie parametry próbkowania wpływają niekorzystnie na dokładność odwzorowania sygnału analogowego.

Stosowane karty dźwiękowe dają możliwość próbkowania z częstotliwością 44,1 kHz lub 48 kHz oraz oferują rozdzielczość co najmniej 16 bitową, dając 65536 możliwych stanów sygnału.
Można ustawić niższe parametry jeśli konkretne zastosowanie nie wymaga wysokiej jakości dźwięku.

Z najwyższą wiernością - bez komplikowania można skopiować „taśmę matkę” z „czarnej skrzynki” i powielić wielościeżkowe nagrania analogowe na anaLogicznym sprzęcie - na analogicznej skrzynce zapisów (wielu kanałów ) lub wielościeżkowym magnetofonie taśmowym - do nagrań analogowych .
Jakie nagranie taki powinien być odczyt.

1.09.2009r. „rządowe” POmedia szybko ocenzurowały dyplomatyczną wypowiedź premiera Rosji Wł. Putina na Westerplatte :

””W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „lekkarze” – KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „leczeniu” ZARABIAĆ””.

POlityczne IGNOROWANIE obywatelskich informacji o zbrodniczych faktachw Polsce (rocznie 50tys. zabójstw = społecznych ofiar medycznego ludobójstwa) Medialne ignorowanie POmijanie z premedytacją - profilaktycznego uświadamiania faktycznych patologii, w prawie rządowych POinformacjach - nie zapobiegło KATAstrofie w Smoleńsku, a dyplomatycznie prawdopodobnie MOŻNA BYŁO nie bojąc się poliEtycznej Prawdy.

J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101313

Polska ośmieszona, Polska upokorzona: tak, jakby Jej nie było....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://www.nessundormablog.com

#101355

„POlska ośmieszona, POlska upokorzona: tak jakby Jej nie było” stać na zborne - synergiczne działania nie wiedząc - jak by należało powstać z POzy - na doWolnym boku do szybkiej akcji naprawy Polski...

Aktywnymi naprawdę prawidłowymi, legalnymi „ważnymi wyborami” rodziMego, rozwojowego rządu - składającego się wzajemnie poPrawnie z poczytalnych, wiaryGodnych dyplomatów tubylczych w ministerstwach (Skarbu Państwa) nie zajeżdżących Polski „raj” furami...

Aby POzostała tylko...prosta tutka (?)~ tuba propagandowych WyDawniCTW~ agend anty obywatelskich, antypaństwowych = anty polskich ...

Mimo antyludzkiej PO-otępiającej obłudy POlityki medialnej ...
””W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „lekkarze” – KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „leczeniu” ZARABIAĆ”” - jak patriotyczny premier Rosji Wł. Putin poinformował (również) PO-formację z deficytem patriotyzmu i pietyzmu dla państwa Obywateli Polski ?

WyObrażając sobie Polskę prawą i sprawiedliwą - Wy obrażacie siebie sobie ...wzajemnie ?

Co prawda ocenzurowana , ale doniosła...

wypowiedź Wł.Putina - dyplomatycznie przetestowała PO„rząd” (POcenzury medialnej) i otworzyła oczy nielicznym (mieszkańcom Polski)- którzy ( tylko na żywo mogli zrozUmieć meDIAlnie(prawidłowo ocenić) DONiosłe doniesienie Prawdy patrioEtycznej...

MIĘDZYNARODOWO odtajniającej wieloLetnie (antypaństwowe) prokuratorskie, sądowo „rozgrzane” ... POli mataczenia...
SąSIEĆko ujawniając DONkichoterie chichotu historii... histerii konKurencji POlitycznych POdyktatur - ukazując POtajone standardy POlskich służb bezpieczeństwa... „służb zdrowia „ i służb bezpieczeństwa „wymiaru sprawiedliwości” - SIĘ KOMPROMITUJĄCEGO - POdsięBiernie...

Przy tuszowaniu POlitycznych zbrodni ~ oraz nieraz proKurowaniu PR`Licencji „rządu” PIjaru π-jaru ...

π „peryferia” prawdy ~"wymiaru sprawiedliwości" "wymJaru" ...szczegółów politycznych ...

W (nie finansowej ) PIramidzie Cheopsa stosunek sumy dwóch boków podstawy do wysokości wynosi ~ 3,1416, ...
π ≈ 3,14159265358979... „kwadratura koła” ... Vieta ...w III wieku przed Chrystusem, Archimedes oszacował π ~ PI - obliczając pole powie... wielokąta foremnego o 96 bokach...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#101464